Listopad 2009

Co nového u jezinek

12. listopadu 2009 v 17:08 | Jinny |  NEWS
Zdarec Tokiáci,

nechce se mi psát nic o TH, protože jsem teď měla jiné starosti, tak spíš napíšu aktualitky co je nového u náz jezinek alias Kotina, Chris a moje maličkost Jinny.


S dovolením začnu u sebe.
V úterý jsem si mírnyx týrnyx odskočila do Berouna na další operaci kolene. Pořád jsem nechodila normálně, nohu jsem měla 3 měsíce pokrčenou a kulhala jsem, takže se do hoto museli znovu podívat.
Prořezali srůsty, obrousili odchlýplou chrupavku a ubrousli Kyklop alias vazovou náplavu u nového křížového vazu, který udělali v létě, který bránil propnutí kolene. Ještě odstranili Hoffovo těleso pod čéškou, které způsobovalu praskání kolene při předkopávání. Nutnost reoperace kvůli nepropnutí kolene je nutná asi ve 2% případů, tak nevím, proč to muselo padnout zrovna na mě, ale snad už to spravili a budu zase chodit a hlavně časem i tančit, což už mi mega chybí.
Je šílený jít do klubu a sedět u parketu, jako má to i svoje výhody, kluci si nenápadně přisedávají a dávají se do konverzace, ale já bych si přecijen trsla.
Jiank oproti první operaci, která byla saygon, je tohle procházka růžovým sadem.
Analgetika jsem měla jen první den. Chodím bez berlí, ty jsem rovnou schovala ve špitále pod postel a doma za skříň, nechci totiž přijít ani o gram pracně nabytých svalů a hlavně jsem začala hned cvičit. V létě jsem s nohou 14 dnů ani nehla, teď jsem začala cvičit jen jsem se probrala z narkózy hned nohu dolů z lůžka a ohybat a propínat. Spoluležící mimochodem se jmenovala Lída mi říkala, že jsem když mě přivezli ze sálu vtipkovala ze sestrama, tak to si nepamatuju, tak jsem jí zase vyprávěla co dělala ona, že pořád vstávala a chtěla jít pryč :o). Jinak tam byly sestřičky na praxi a jedna z injekcí od nich byl teda megasuper zážitek, kde mi napíchla v zadku žílu ještě i s nervem, takže zakrvácená postel a ještě jsem jim to zakrvácela na sále (hihi), ale chápu, že se to na někom naučit musí, ale obě jsme s Lídou byly rády, když k nám přišly starší sestřičky. Když mi dělali převaz, tak fáče bylynasáklý krví, jak jsem hned cvičila, tak se mi rozjela jedna jizva, steh drží, tak se snad zase zatáhne, vždy je něco za něco, ale nechci, aby mi noha zase zatuhla jako předtím, protože každý stupeň ohybu, který člověk musí vydobýt neskutečně bolí.
Po operaci jsem to ohnula cca na 80 stupňů, do druhého dne jsem to dostala na 120 a dnes již na 130 stupňů, které jsem měla před operací.
Ještě pajdám, ale noha se již o moc líp propíná, tak zbývá jen doladit normální chůzi.

Jinak poslední dny byly ve znamení operací, protože Kotina byla minulé úterý taky na jednom zákroku, nevím, jestli o tom můžu psát, každopádně jí přeju ať se jí to rychle hojí a těším se až uvidím jak to dopadlo, protože ona tomu zatím moc nevěří, ale já myslím, že to bude super.
Dnes jsme se nasmály, jak chodí venčit psy večer za tmy, aby jí zatím nikdo neviděl. Takže doufám, že se brzy uvidíme před koncíkem a nebude vymejšlet kam dáme chlapy, však oni už se nějak zabaví to fakt neřeš.

Jinak jsme s Kotíkem byly nedavno ma Michaelu Jacsknovi This is it!
Můžu to všem doporučit, Michael je plný síly a je vidět, jak by turné vypadalo. Je to "pan" zpěvák, který mě překvapil, že umí i repovat a neskutečně milá osobnost se kterou muselo být krásný pracovat a je mi krom jeho smrti líto i lidí, kteří byli v sedmém nebi z toho, že prošli castingem a směli s ním pracovat a pak se nakonec šňůra neuskutečnila, musel to být velký šok.
Každopádně byl ve skvělé kondici a na turné měl. Nevím proč z něj dělali trosku která na záběrech kdy dřel na vystoupení rozhodně nebyla. Byl to zase náš starý Michael.

Kotíku taky jsem shlédla Twiglight trailer jak jsi mi doporučila a nemůžu se dočkat až vyrazíme spolu do kina na celý díl, bude to úžasný.
Si snad půjdu nakonec koupit i ty knížky, třeba do Tajska.
Jo možná jsem to neříkala, na 3 týdny v prosinci odjíždíme část naší bandy cca 10 lidí do Tajska, tak doufám, že to s tou nohou dám, proto teď taky tak usilovně cvičím, protože to je supermotivace, když už máme letenky, zajištěný ubytko a shodou okolností (no ne že bychom tomu trochu nepomohli) budeme na jednom z ostrovů, kde je 25.12. Bloo moon party, což je největší plážová party na světě, vždy jednou ročně, takže to budou netradiční Vánoce a Silvestr v Mnichově, kde nám začíná a končí let. Takže snad to všechno zvládnu.

Co se Chrisíka týče, tak s tou a našima drahýma přívěškama jdeme na koncert Ramstein, takže se taky těším a až jsem ze začátku nebyla nadšená, tak teď jsem docela ráda, že to máme na sezení, protože je jistější, že to zvládnu.

Takže zlatíčka naše opatrujte se a otázka na závěr: "šla by Hannu s námi na Twiglight".
Vzpomínám jak jsme viděly první díl a pořád jen vzdychaly nad Robertem, tak teď bychom si zavzdychaly ve 3. Termín zatím nevím, zda zvládáme premiéru nebo později díky Koti a mé operaci, ale že na to jdeme je jasná páka, takže se ozvi, zda rozšíříš naše řady broučku.

Zatím pa
Jíňa