Duben 2009

A je to tady.... já nedýchám... dokonalost!

22. dubna 2009 v 22:16 | Chris |  PHOTOS
Tak co říkáte??? Líbí se vám více takový Tom??? Nebo dredy a blond vlasy pro vás byly lepší??? U mě rozhodně vede tento nádherný Tom!!!

Uf... krása!!!


A až je uvidím vedle sebe i s Billem, tak dokonalost bude slabé slovo:)))

3 LETÉ VÝROČÍ BLOGU - wow! + vzpomínka na Negative

19. dubna 2009 v 13:47 | Jinny |  PHOTOS
Zdarec zlatíčka,

těžko uvěřit, ale 8.4.2009 byly tomuto blogu právě 3 roky!!!!
Pravda je, že už jsem ho chtěla mnohokrát zrušit, ale naštěstí Lída, další mě drazí lidičky (jako BTL) a okolnosti mě ovlivnily pozitivně...takže se tak nestalo. Sice na něm nechci pracovat jako kdysi - dávat denně články, ale tak nač ho rušit, když se sem občas podíváme a můžeme si sdělit co chceme a můžeme Vám sem hodit fotky a připomenout, že ještě žijeme. Hlavně třeba ty z koncíku TH, jestli se sem kluci dohrabou dříve než v důchodu! ;-D.
Kluky mám pořád stejně ráda, tak ano nepuštím si jejich cd již denně, ale pořád mě zajímá co dělají, když v poči zabrousím na jejich fotky - pořád mi ještě zrychleně zatluče srdíčko, ráda si něco přečtu, ale už nemám potřebu přepisovat to na blog, když je toho všude jinde dost.
Bill je a vždy bude mojí studnicí inspirace, která mě naučila co je to móda, co se k sobě hodí, co s čím kombinovat a jak se prezentovat a Tom bude vždy můj plyšáček na kterého mám krásné milostné vzpomínky.
Takže tady si spíše řekneme věci osobního rázu. Dám sem něco spíš občas, páč největší výkecárna je stejnak u Chris :o), tak tady spíš když bude o co se s Vámi podělit.
Jsem ráda, že pořád vidím někoho online, díky TH a blogu jsem poznala pár skvělých lidiček, které mi ze srdíčka a života již nikdo nikdy nevymaže - alespoň doufám!
Takže blogísku náš - přeju Ti všechno nejlepší do dalších let!


*****************************************************************
*****************************************************************

Ještě jsem Vám dlužila foteny z Pražského koncíku Negative. Vše co se dělo je podrobně napsáno u Chris, to už psát nebudu, páč jste to určo již četli, že koncík byl naprosto senzační.

Než sem dám fotky kluků, tak Vám sem dám naší společnou fotku z koncíku, pro ty, kteří už zapoměli tak Chris je vlevo, já v pravo - he he, aby jste věděli, že vůbec ještě žijeme a proti všem přírodním zákonům - vůbec nestárneme - ha ha :oD.
Lída v novém účase, já stále ve své blondozrz klasice...Jone si to opravdu užíval.

Chvílemi vypadal - že tam vůbec není.
Pro tuhle fotku jsem skoro vlezla z boku až na podium :-).
Všiměte si krásné kérky Ježíše a Joneho trička po výlezu z klubu.....

Zpívat se bude, i kdyby na chleba nebylo. Má oholené podpaží - super! Tak jsem si tak vzpomněla na Juliana z Lovex - pamatujete to podpaží v hospodě?!? :o)
To je prdelka - skorem jako Billi - mňam.
Tak trochu to připomínalo Aerosmith (třásně na mikrofonu) s Guns N´ Roses (kudrnatý basák s kloboukem bohužel není v záběru, ale celý Saul Hudson ).
Mńamky odhalené bříško ;-D
Tahle se mi líbí!
Závěrečné defilé....
Kluci se přišli po přídavku ještě uklonit - pustili nám Edith Piaf - Je ne regrette rien, zapěli, zapoózovali, házeli nám předměty - trsátko mi hodily až za lem jeans na břichu :o) hih. Bylo super jak dlouho s námi pobyli. Pokecali z podia atd. To byl balzám na fanynkovské móresy!

Pozór - * tričko* - další Ježíš....


Chrisulík vypadala že ho co vteřinu začne líbat - hi hi hi. Já se jí vůbec nedivím, páč on se jí zezadu hrabal ve vlasech - což bohužel není vidět, bodejď by se na něj takhle neculila!
A tady je moje maličkost. Jonne byl moc milej. Bezprostředně si s námi povídal jako by se nechumelilo. Říkala jsem mu, jestli s námi nepůjdou pokecat do hospody, že je to taková tradice, že Lovex taky byli. Chvilku byl překvapenej a pak říkal, že jo tak jsem měla radost, jenže v zápětí mu došlo, že vlastně musí odjed pronto, protože ráno mají zkoušku v Zurichu - tak příště :o).Mějte se fajn a zase někdy na blogísu až bude u nás nebo TH něco zajímavého a nebo na koncíku :o). BTW na Tomův nový účes jsem napjatá jako struna loutnová a Billiho dredy mě taky sedly! Ale spíše než ke kadeřníkovi (i když jim to náramně sluší) by to chtělo pustit do oběhu nové CD :o). že jo?

Tak páčko
Jinny

Jak se těšíte na Tomiho nové vlasy???

13. dubna 2009 v 21:27 | Chris |  PHOTOS
ahoj holky, tak jsem tady po nějaké době a hned se super zprávou, o které se diskutuje na každém blogu... co říkáte na nový účes Toma, těšíte se až nám ho ukáže? Vypadá to na černé vlasy, to bude mazec:))) Moc se těším, bude tak šíleně připomínat Billa, že jestli jsem je měla ráda oba, tak teď je budu přímo milovat:)))

Tak piště co si o tom myslíte:)))


A jaké byly velikonoce???? Užili jste si je??? Byly jste moc mokré:)))