THE BEST CONCERT EVER! ....The Rasmus......

24. února 2009 v 21:19 | Jinny |  KoncertyZdarec bando,Takže druhý koncík v pořadí....voi la...

V pátek jsme byly s Hannu na Rasmus ve sportovní hale na Folimance. Čekaly jsme, že to bude dobrý, ale byla to bomba! Po koncertě jsme se shodly, že to byl nejlepší koncert, který jsme kdy viděly a to především svojí atmosférou.
Lauri prostě lidi vtáhl, nažhavil a pak z nich jen ždímal a ždímal energii.
Hodně mluvil s publikem, vtipkovat atd. Písničky prokládali akustickými výstupy např. Lauri sám na jevišti jen se španělkou na krku…. atd.
Koncert měl náboj, byl velice osobitý a tak nějak se navodila neuvěřitelně uvolněná a pařmenská atmosféra, která dolehla až na schody bokem od podia, kde jsem stála, takže jsem nemusela litovat, že nejsem v kotli, kde asi ve 3 řadě pařila Hanu, protože i u nás to vřelo a skákalo se atd. Publikum skvěle spolupracovalo: "zpěv, zapalovače, skákání, mávání atd."
A co jsem ještě nikdy neviděla, aby "kotel" byl po celém sále (dole, kde stáli lidi). Většinou paří jen přední řady, tady pařil každý, kdo byl na vlastních nohách a sedící to taky dost nadzvedávalo.
Kapela byla neskutečně sympatická, úplně všichni. Prostě pohoda. Člověk měl pocit, že je zná léta osobně a přišli jsme se společně vyblbnout a oni u toho jen tak mimochodem budou hrát :o).
Byla jsem vedle podijka na boku, kudy kapela chodila ze a na scénu. Všichni jsme a nejen Laurimu mávali vždy, když šel kolem,on mával nám a culil se u toho jako andělíček. Moc nás na těch schodech nestálo, tak jsme si to užili. Cestou z přídavku dokonce posílal pusinky a na malou chvilku se naše pohledy setkaly - jak milé!
Je to sympaťák počínaje podrážkama bot. Má dokonalou pleť, měl blond vlasy vzadu rozvrkočené :o).
Hanu dorazila na rozdíl odemě s velkým předstihem, takže se u tourbusu s Laurim vyfotila, všichni členové byli moc milí a komunikativní, dostali od ní dárek figurku Lauriho pro štěstí, bubeník si jí vzal, dal si jí do kapsy u mikiny, že jí pak ukáže klukům v tourbusu :o)))), věřím, že z ní měli radost.
Prostě pohoda, žádný křik, žádné histerčení - neskutečná pařba na odreagování.
Jak jsem říkala, kapela dávala prostě lidem hrozně moc do těla. Neumím to vysvětlit, ale ta energie z pódia sršela na lidi a zase zpátky. Skákalo se nepřetržitě takřka v kuse, Rasmus se prostě rozhodli, že nás totálně zničí a vyždímou z nás každičkou kapku energie se kterou jsme na koncert přišli.
To se jim podařilo a euforie se kterou jsme odcházeli se prostě nedá popsat!!!!!!!!!!!!!!

Každá kapela je jiná, každý koncert je jiný, ale tohle byla prostě jízda.
Nic proti TH, všichni tady je zbožňujeme, ale s Hanu jsme se shodly, že takováhle jízda jejich koncert nebyla. Kouzlo bylo v tom, že to bylo více osobní (což se u masovosti a histerii kolem TH dá splnit velice těžko i kdyby se kluci rozkrájeli, tak to prostě nejde. Hudební zážitek byl vyzrálejší. U TH je vidět i práce managerů, tady nebyla, což je plus. Ale kdoví jak budou vypadat koncerty TH, až jim bude jako klukům s Rasmus a management jim do toho nebude tolik kecat.

Jinak fotky jsem nedělala a video netočila, jen jsem si to užívala. Chtěla jsem to vidět naživo, ne skrz objektiv. Tady to zase nebylo tolik o té vizualitě…..takže člověk neměl potřebu urvat fotku Lauriho, kterou by měl jen a jen svojí a pro sebe jako to dělá u Billa nebo Toma. Každé má svoje. Takže jsem si to chtěla jen užít a vytancovat se, takže fotky nemám. Na youtube jsou videjka, takže se můžete kouknout máte-li zájem.
Písničky byly skvělý všechny, ale pro mě jednoznačně nejlepší byla: "Your forgiveness", basovka zněla prostě úúúúúúúúúúúžasně.

Abyste nebyli ochuzení o čumáčka Lauriho, tak tady jeho maličkost.....
Prý maličký není, Hannu říkala, když stáli vedle sebe, že je stejně veliký jako ona a ona je pěkná čára :o)))).
Tímto jí ještě jednou mocinky děkuju za dárek k narozeninám, postavička Billa štíska se usídlila na mém stolu v práci a přináší mi úsměv kdykoliv se na něj podívám. Tak trochu čekám, co na něj bude říkat šéfka (němka) až si přečte jeho jméno na kapuci, jestli ho zná nebo ne :o)))).

Takže tady je Laurísek:

.


.
.
.

.
.
Mno poznali byste ho?

.

Tak zatím páčko
Jinny

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kotina Kotina | 26. února 2009 v 10:41 | Reagovat

tyjo tak ty si takhle užíváš :) no užívej, ať ti to "pak" nechybí :))  už bych taky někam vyrazila, ale je to takový že bych vyrazila ale zároveň se mi nechce opouštět Sabíka :( na tenhle koncík bych šla normálně taky, tak to je dobře že jsi si to užila :)

2 Jinny Jinny | 27. února 2009 v 18:04 | Reagovat

Vzpomínala jsem na HIM, že to pro mě bylo asi jako pro Tebe HIM ....totální orgasmus (wow)....

Na Negative s Tebou počítáme????

Zrovna včere jsme s Lídou říkaly, že Tě nutit nebudeme - ale teda asi táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákle mega doufáme, že půjdeš!!!

Tak rozmysli rozmysli, na své štěstí pomysli.

Jedu na zabijačku

páčko

3 bramburecka bramburecka | 1. března 2009 v 20:57 | Reagovat

no ti rasmusáci museli být fkat mega.... mrzí mě že jsem nebyla mají good písničky.. tak třeba příště :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama