Listopad 2008

AKTUÁLNĚ Z HAMBURGU

30. listopadu 2008 v 21:02 | Jinny |  NEWS
Ahojda Zlatíčka,


vím, že jsem tady dlouho nebyla, velká omluva všem!!

Má to své důvody, zase lehce řeším práci, ale o tom až jindy a pak také stala se neuvěřitelná věc: jedna holčina z tohoto blogu ano čtete dobře, znáte jí přímo odsud, VYHRÁLA LÍSTEK NA FANPÁRTY na dnešní noc do Hamburgu. WOW :o))))). V listu výherců jí najdete jako Veroniku.

Druhá neuvěřitelná věc je, že mě před 14-ti dny oslovila, jestli bych nejela s ní jako doprovod, abychom na Hamburské ulice a metro byly 2 :o). Moc milé!
Na což jsem po dlouhém sebelinčování, že bych jela bez zlatíčka Chrisíka kývla uff.
Takže jsme zařizovaly potřebné a já nevěděla jestli Vám to mám napsat nebo ne, aby Vás to třeba nemrzelo, nebo tak, taky dokud tam člověk není, není nic jisté. Sešly jsme se v Pražské Metropoli na Zličíně, naplánovaly jsme cestu, zarezervovaly si hotel asi 1 km ob klubu, za pouhých 30 Eur na noc, což byl úspěch, protože všechny byly již obsazené, hádejte proč:o).
No a když jsem se v pondělí vydala koupit lístky na vlak ...... ŠOK, jedna cesta do Hamburgu stojí vlakem 2.500,- Kč. (počítaly jsme tak 1000 - 1200). Výdaje za lístek + zpáteční, plus ubytko, pití v klubu, nějaké to jídlo, cesta metrem z Altony a případně taxi v noci po pařbě suma sumárum sakum pikum by nás to vyšlo každou na necelých: 8.000,- Kč.
Takže jsme od pondělí nedělaly nic jiného, než koumaly, zda jet či nejet za takovou cenu. Obě jsme počítaly, že rozumná suma je tak 5.000,- Kč. Veru je studentka a byla to pro ní otázka Vánočních dárků pro rodinu a nebo zábava pro ní, u mě sice otázka peněz je trošinku pozitivnější než za studenstkých let jako u Veru, ale také jsem si říkala, jestli to není trošku marnotratné.
Autobus je o něco levnější, ale musely bychom odjet v pátek a vrátit se ve středu :o), což uznáte kvůli 6-ti hodinám párty trávit x večerů na hotelu.....no nevím nevím.
Nakonec jsme to odpískaly. Tedy odpískaly vlak. Přecijenom ve 30-ti má člověk jiné představy o bezpečném cestování a je na sebe možná více opatrný, než ve 20-ti, proto jsem brala za bezpečný pouze vlak. Veru je stejně jako já v jejím věku daleko více odvážná, tedy by jela i autem, což mě něco říkalo, že není dobrý nápad, sednout do auta a odřídit 700 km a pak zpátky. Prostě mi nějaký čertík našeptával, že s dopravou by mohl být problém, znáte to, 6-tý smysl, kdy to nedokážete vysvětlit. Takže jsme se dohodly, že se na mě nebude vázat a případně se sveze s někým kdo tam jede, nebo bude mít sama odvoz. Ještě včera to bylo tak 50/50, pak nevím jak to dopadlo, protože jsme nebyly v kontaktu.
No a teď čtu o jedné holčině z Čech, která měla cestou nehodu a skončila v nemocnici!!! Bože můj....
Veru na sms neodpovídá, takže TRNU HRŮZOU JESTLI SE JÍ NĚCO NESTALO a nezbývá než čekat až se ozve....!!! Doufám, že je v pořádku.
Doufám, že to není ona, ale i tak je to strašné, že někdo, kdo jel na večer, na který se těšil skončil místo toho v nemocnici, chudák malá. Snad je alespoň cestovně pojištěná. Je to strašný, je mi jí líto. Snad bude v pořádku.

Takže teď nezbývá než čekat u mobilu, až se mi Veru ozve......
*************
A než se tak stane, tak z veselejšího soudku, ty, které tam dojely v pořádku jsou hodné a jsou ve spojení s ČR a podávají nám ostatním aktuální info.
Určitě jste také zvědaví, co se tam děje, takže po upozornění od Chris, která mi volala, jestli jsem v pořádku, jestli ta holčina v nemocnici nejsem já, jsem si poročetla jeden blog, kde jsou aktuální informace od holek, které tam nyní jsou.
.
Dám Vám sem ukázku z toho co tam je, ale pro čerstvější info a hlavně fotečky, jak kluci právě vypadají (mimochodem Billi má vlasy dolů :o))) wow), Tomi má jako vždy čepici a Gustav se zatím nejlépe odvázal!
jděte prosím přímo na stránky Terrusky, je tak hodná a přepisuje online i smsky od holek :oD.
Takže tady je odkaz.
.

.
Billi je celý nějaký v novém, nebo jsem možná zaspala dobu a ještě to na něm neviděla, každopádně cool :o)
.
A moje zlatíčko Tomísek v černobílé sportovní kombinaci.....


Jestli mě mrzí, že kluky takhle zblízka nevidím, mno upřímě malinko ano, ale těším se, že přijedou na jaře a užijeme se to s Gráciema po našem :o). Takže dost lítosti!


.

Plus pro ty línější něco z toho co tam můžete najít.
Tak ti, co Bill vytáhl, vyhráli WII. Hm, po to ani nijak moc netoužim :D Stejně nic nehraju :D Ale doufám, že to vyhrál někdo z těch našich koček xD

Už jim tam dohrálo skoro celý DVD. Achjo, oni už ho viděli celý.. sakra :D

Během půlhodiny se "potkají s fanoušky", což nejspíš znamená, že se k nim přidají v paření či co? :D

No, nakonec budou ty vířátka v ZOO kluci :D Natáčí je přes 500 kamer, jsou tam obklíčení fanoušky :D A je tam strašný chaos.

S některými fanoušky se Tokio Hotel za "závěsem" fotí.Někdo tvrdí, že TH půjdou dát autogramy těm holkám, co nemají lístky a nedostaly se dovnitř - tím pádem čekají venku.

Lidé, co pracují v klubu, tama běželi se spoustou papírů. Každý má svoje číslo. Což nejspíš znamená, že je budou rozdávat každý fanynce a pak budou něco losovat. By mě zajímalo, co xD Třeba budou moct za TH do VIP rožku nebo dostanou nový DVD :D

Tak teda Bill říkal něco do mikrofonu a vylosoval tři lístky.

Na párty je neuvěřitelně moc fanoušků bez lístku.Prej hrají strašnou hudbu. Měli by vyměnit DJ-e :D Pouští i Katy Perry xD
"Jsi takový gay a nelíbí se ti dokonce kluci" :D:D Třeba to bylo na přání Billa ;D
Pak tam ještě pouštěli něco od Bryana Adamse a tak. Nebo třeba Kid Rock x)

Jde tam TH TV a fotí a natáčí ;)

Je tam moc lidí na to, jak je tam málo místa. Takhle to tam vypadá, fotka ale není z dneška :D:

Z výpovědi jednoho ze sekuriťáků:

"Tokio Hotel se sami rozhodují, kam půjdou."

Právě jsou vedle sedačky a fanoušci jsou dole. Vypadá to tak, že fanoušci paří a tancují dole a kluci je zvrchu pozorují. TH jako by byli o podlaží výš.

Tak by mě teda zajímalo, jestli zůstali nebo ne :D Asi jo, teda xD Kdo ví :D
Ale to je, jakoby se kluci na fanoušky dívali jako na zvířátka v ZOO ;DD

A jak už jsem několikrát psala, je tam ten uzavřený roh, kde by kluci nejspíš měli být. V tý oddělený místnosti je teda pódium, jenže je zavřená.Myslím, že už není ani žádná osoba, co by netvrdila, že ta párty je prostě shit. TH si sedí v rožku, chlastají, fanoušci paří a TH na ně koukají. Prostě autogramiáda a tečka. Ani se s nikým nejsou ochotní vyfotit a tak dále.


Ale zas na druhou stranu, jak někdo řekl: "Pro mě teda ta FP znamená hodně. To, vidět je live, zblízka, mít jejich autogram."
A je to pravda. Ta FP nebyla k tomu, abyste se dali dořeči s TH nebo měli s nima fotku. Bylo to o tom dát šanci i evropským fanouškům získat třeba podpis nebo tak.

No, další updaty - fanoušci tancují, tancují.. každý s každým, spousta se jich seznamuje a tak dále ;D To může být fajn :D Něco jako VNS/VVS, jen v mezinárodní podobě :D
Nicméně hádky mezi DE a FR fanoušky pokračují.

Podle spousty lidí se už nic víc dít nebude.

Podle některých fanoušků už kluci opustili FP! No, doufejme, že je nebudou fans sledovat jako předtím. Už tak to bylo dost nepříjemný.
 • Každý dostal u vchodu taky pivo, který se v Německu může pít od šestnácti, takže to mužou všichni ;D
 • O té Češce, co se vybourala, vysílali na ZDF.
 • Některé fanynky bez lístků se dostaly dovnitř. By mě zajímalo, jestli je mezi nimi i někdo z Česka :D
 • Klariss psala, že celá fanklubovská parta je vevnitř. A pak že lístky nedostali :D
 • Autogramiáda skončila, je tam strašně narváno. (též od Klárky :D)
 • Mluví se tam o velkém evropském turné, které by mělo být na jaře! ;)

Další SMS od Klárky:

"Tak tady paříme, chlastáme RedBull a doufáme, že TH přijdou do toho rohu s plno chlastem."

Na mě to začíná dolíhat xD
Jak ráda bych tam toho RedBulla popíjela s nima.. a ještě jedním člověkem, mou pusou :D Bez ní by to samozřejmě nebylo ono :D
Jenže já tam jaksi nejsem..

Podle slov jedné fanynky "Bill vypadá jako panenka. Tak nereálně" - takový přesný pocit sem z něj měla i já na koncertu! ;) :D


 • Jinak Bill má na sobě černý kalhoty a černý tričko.
 • Tom má bílou bundu Adidas. To má být jako sexy oblečení? :D No, možná na tom má víc proužků a tím je to víc sexy! :D:D


Z italského fóra - jedna fanynka se zeptala sekuriťáka, co se bude dít do autogramiádě, ale ten řekl, že nemá povoleno to říct. Což znamená, že bude asi nějaký překvapení.

 • Je tam prý červená místnost, která vypadá jak z porno baru :D
 • Tom má.. hm, prej sexy oblečení ;D
 • Holky viděly pódium v oddělený místnosti, takže by asi měli vystupovat.
 • Diskutuje se o tom, že budou kluci hrát nějakou novou písničku. Proč máme závidět ještě víc? ;D


První situace, jak vypadala před klubem - bylo tam spousta lidí bez lístku a tím pádem spousta zmatků. Ale oficiálně prý nikdo, kdo neměl lístek, se dovnitř nedostal. Spousta lidí ale lístek dostalo, to je samozřejmě jasný. Taky tam došlo k "válce" mezi francouzskými a německými fanoušky. Začalo to tím, že DE fans křičeli na FR, že se tam vůbec neměli hlásit, pac berou místo jiným, kteří neměli tolik vystoupení TH.

 • Teď už je to ale všechno v klidu, jak jsou všichni v klubu.
 • Foťáky jsou povolené.
 • Začala autogramiáda; má prý být i vystoupení, ale někdo zas tvrdí, že nebude, protože autogramiáda zabere hodně času. A o vystoupení se navíc nemluvilo.
 • Jak byla fáma o tom, že si Bill ostříhal vlasy, tak to byl drb. Dnes je nemá ale jako dikobraz, má je dolů.
 • Jedna z českých fanynek, která ale neměla lístek, při cestě na FanParty havarovala - teď je v berlínské nemocnici, kde bojuje o život.SMS od Klárinky, přišla asi před pěti minutama ;D Trochu vycenzurovaný :D

"Tak to mám za sebou. Třepu se jak osika, mám nervy, ale jsem i trochu zklamaná, jestli tohle mělo být všechno. Mám podpisy všech. Bill má vlasy dolů, Tom čepici. Bill byl milej, ale Tom takovej odtažitej, Georg se smál jak sluníčko a Gusta jako vždy. Pak jsme dostali pití zadarmo :D A pak je tu VIP zóna s chlastem. Takže to vypadá, že my budeme pařit, zatímco TH na nás budou čumět z rožku a přitom chlastat" :D:D
Tohle je to, co mi psala Klariss před více než hodinou.. teď mi přišla zpráva, že už má od všech podpisy, ale tu Vám sem dám zvlášt.. a já sama z ní málem bulim :D
Ale tady to ještě předtím..
 • Holky viděly "fanklubovský lidi", kteří sice tvrdili, že nedostali lístky, ale Klárka psala, že "zmizli dovnitř", nevim, co si pod tim pojmem představit :D
 • Ivon viděla Kenzu xD
 • Barmanky mají trička TH a na plazmě ukazují záběry z novýho DVD :D Já chci taky! :D


Tak holčiny, pěkně si to tam užijte, hlavně dojeďte v pořádku domů a doufám, že s tou dívenkou v nemocnici TO DOPADNE DOBŘE!!!

Páčko
Jinny

Hvězdy o TH

22. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
Zdárek lidičky,

možná máte lehce zkažený doje co lidé říkali např. na MTV EMA o TH,
takže si připomeneme, že mají spíše spoustu podpory a to nejen od nás:

free image hostfree image host

Jeanette Biedermann
Teším sa z obrovského úspechu Tokio Hotel v zahraničí a dúfam, že to vydržia aj v budúcnosti!

Nelly Furtado
Tokio Hotel boli šialení! Vystupovala som s nimi v Paríži. Bolo to skvelé. Sú úžasná live-kapela!

Senna
Nahrávacia spoločnosť v každom prípade urobila veľmi dobre. Som skutočne pyšná na to, že to nemecká kapela dokázala v USA. Samozrejme, žičím chlapcom úspech a prajem im, aby boli šťastní s tým, čo robia. Prezentujú Nemecko dosť cool.

Bahar
Tokio Hotel sú fenomén. Na začiatku sa vravelo: Tokio Hotel sú smiešny ľudia. A mne sa zdá škoda, že tu v Nemecku, úspech v USA chlapcom viacerí nepriali. Mali by sme byť na chlapcov pyšní. Je veľmi pekné vidieť, že nemecká kapela dokázala preraziť v zahraničí.

Mandy
Teším sa, že Tokio Hotel dostali cenu MTV VMA. Teším sa z chlapcov o to viac, pretože na začiatku si z nich každý robil srandu. Verili v svoje sny, nasledovali svoje ciele a nenechali sa odradiť.

Bushido
Som Billov veľký fanúšik, definitívne! Je dosť erotický. Hudbu som ešte nikdy nepočúval. Stretol som ho počas Echa. Keď beží videoklip Tokio Hotel, vždy vypnem zvuk a vždy len pozerám a oslavujem...

Nicole Scherzinger
Úplne chlapcov obdivujem! Sú tak iní a noví. Do USA prišli síce len pred nedávnom, avšak ihneď tu ohromne prerazili. Som na nich pyšná.

*
Není žádným tajemstvím, že Nicole se s klukama skamarádila. Byli spolu pařit v Německu (možná si pamatujete, fotky tiskem proběhly).
Když byli kluci v USA hned na počátku, tak se sešli u společného obědu. Nicole si s Billem rozumí, znáte ho jak mu pusa nezavře a ona je na tom podobně.
Ale pozor, jsou jen přátelé! Abyste mi z nich tady nedělali pár, to zase né.

Kluky taky hodně propaguje Pink, všem svým známým koupila první album Schrei.
Hodná to holka a ještě dělá super muzika, zraje jako víno, nemáte ten dojem?

Tak páčko a ať nám je slavní chválí a chválí.
Jinny

Trailer k novému DVD: TH TV- Caught on camera

21. listopadu 2008 v 9:00 | Jinny |  New album
Zdárek Tokiáci,

nevím jak Vás, ale polonahý Tom a Gustavovo tetování mě dostávají!
NOVÉ DÝVKO A JEHO 3 VERZE + kde objednat

21. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  New album
Ahojda people,

nevím jak vy, ale já uvažuju o tom, že si ho objednám, páč není nad to, moci si THčka kdykoliv
pustit.
Jen by tam mohli žblebtat anglicky, ale to se mi asi nesplní :o(.


3 verze NEW DVD:TH-CAUGHT ON CAMERA!

Standard version

http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1272332Deluxe version
Limited versionTěším se, žěším se.
Jinny

Tom se asi počůrá smíchy

20. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  NEWS

Ahojda tokiáčci,tuhle animku určo znáte, je z nového dývka, ale tak mě tak napadlo, když je bez zvuku, si představit, co mohl Bill Tomimu říct tak veselého, že se na té světlé sedačce div nepochčí smíchy :o)))). Tak třeba mu Bill řekl, že měl večer před tím SEX :o))))
.

Photobucket


Škoda, že to není se zvukem.
Tak dneska jen takhle krátce.


Páčko zítra
Jinny

Víte kolik je blogů o TH? Brzy to budeme vědět....

19. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  NEWS
Zdáreček tokiáci,

máte svůj blogísek o našich koťatech ( i když psát koťatech je takové dětinské), když nám každým měsícem rostou do krásy a mužnosti, prostě jsou to sexy kluci.

Mno zpět k jádru pudla.

Probíhá sčítání kolik blogů o TH vlastně je, takže pakliže máte blog, zapiště jej tady:


*
*

Páčko
Jinny

Kdo bude spolupracovat s TH na novém albu

18. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  New album

Diane Warren spolupracuje s Tokio Hotel


Diane Warren je americká sladatelka, která má 31 songů v top 10 Billboard 100 a píše především balady a zamilované songy napříč všemi žánry.
"Je to nejrychlejší spisovatel," říká producent Jerry Bruckheimer, který využil její songy ve filmech, verzi Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing" pro Armageddon.
Napsala songy pro Jennifer Hudson, The Pussycat Dolls, Mary J.Blige, Ashley Tisdale, Celine Dion a mnoho dalších. V blízké době bude také spolpracovat na novém album Leony Lewis a Chrise Browna.
Ve svém nejnovějším rozhovoru prozdradila, že teď také spolupracuje i s Tokio Hotel.
Diane Warren byla sedmkrát nominována na ceny Grammy a jednu cenu vyhrála za song "Because You Loved Me".

To se těším, protože když si vzpomenu na Rette Mich, nebo Spring nicht, tak už se nové balady nemůžu dočkat!

Páčko
Jinny


Dianne Warren


Tomíno řádí na 4 kolce

17. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  NEWS

Zdárek lidstvo,


nemůžu se vynadívat jak si to tom dává a užívá, fakt nemůžu.
Kort, když jsem v pátek koukalal na zaparkovanou 4kolku u nás v práci a říklala si...že bych se svezla :o). No já se teď můžu svést akorát tak na bagru!


.


Ať se práší za kočáry..

Brácha, počkej na měěěě, tak děléééj.

.


.
Sedla bych si za Tomyho a pořádně bysme to rozjely, kdyby jel pomalu, trošku bych mu stiskla plyn, ale to myslím nehrozí, spíš by mě vyklopil rovnou při rozjezdu jak tak koukám.

Tak kdo by se ještě svezl?

Páčko
Jinny

BUDEŠ NÁM BYŤ I TU CHVILKU CHYBĚT....

15. listopadu 2008 v 21:12 | Jinny |  KONTAKT Jinny & Lída


Ahoj zlatí a ahoj všichni.


To víš, že je mi to líto, především kvůli lidičkám, kteří si oblíbili tenhle blog za poslední dobu hlavně kvůli Tobě. Pracovala jsi tu 1,5 roku, což je déle než já, takže sem chodili všichni především za Tvými skvělými články (že jo lidi?:o), kterých si zvládala dávat dost a dost, ještě k tomu v úžasných termínech!!!
Po tu dobu jsem blog brala jako Tvůj, a hlavně nejenom já. Dala jsem Ti ho plnně k dispozici.Posledních půl roku jsem tu moc nebyla, vím to proto, že ač nerada byla jsem nucená řešit změnu zaměstnání, byla jsem ráda, když jsem občas zaběhla a alespoň ke Tvým článkům dala komentář. Byla jsem tu spíše jako host :o).Proto je to VELKÁ škoda, že chvíli nebudeš psát,
ale naprosto Tě chápu. Dlouho jsem obdivovala a to nejenom já, ale i Kotina a další nejmenovaní lidé,
jak zvládáš rodinu, práci, domácnost, pejska a ještě takhle skvěle 2 blogy. Četla jsem komentáře a kolikrát jsem si říkala, že lidi už dávno zapomněli, že blog kdysi založila nějaká Jinny, nově příchozí to ani nevěděli a mě to bylo jedno, protože jsem byla ráda, že jsi blog takhle držela.
Byla jsem naprosto vděčná, že jsi mi pomohla v době, kdy jsem to potřebovala.
Je škoda, že jsme blog nedělaly od začátku spolu!!!!!
Musím uvést na pravou míru, aby nedošlo k mýlce, že Lidunka měla naprosto volnou ruku, blog jí byl po celou dobu plně k dispozici, jediné na čem jsme se dohodly bylo, že zůstane v oranžové, signální a lehce pamatovatelné barvě (protože díky té barvě si ho zapamatoval člověk nám oběma blízký :o), jinak mohla dělat cokoliv. Já si oddychla, protože jsem mohla být v klidu, protože jsem věděla, že se skvěle shodneme, že cokoliv tady dá se mi bude líbit a doufala jsem, že samozřejmě nejenom mi. Nikdy jsme se o tom nemusely bavit, bylo to prostě jasné. Obě máme trošinku odlišný způsob psaní (což je jasné, nikdo nejsme stejní) a já jsem naprosto ráda, že je to podobné, přesto jiné, je to skvělé zpestření, myslím, že píšeš skvěle a máš určitě více ohlasů.Duplicitních článků jistě nebylo mnoho, vzhledem k faktu, že posledních půl roku jsem tu takřka nebyla, spíše jsem se snažila přijít, alespoň napsat komentáře. Nebyly jsme tu obě souběžně a nedávaly jsme stejné články, to nám jistě nikdo zazlé nemá. :o).
Ale je určitě možné, že jsem třeba vložila video, které tu Lidunka již dala, snad to nikomu nevadilo a jestli ano, tak pardon pardon všichni :o), ale myslím, že opakování skvělých věcí ohledně našich milovaných TH není nikdy dost.Co, ale duplicitně určitě je, je článek o Billových zubech. Jsem si toho plnně vědoma, je to nedopatření a moje bota. Připravila jsem článek (fotku jsem měla právě od Lidunky) a pak mě napadlo, že jej asi již dala, tak jsem ho dala do rozepsaných a říkala si, že ho nebudu zveřejňovat. Nyní po 3 dnech, kdy jsem tu nebyla jsem překvapená, jakto, že je zveřejněný.
Chtěla jsem ho smazat, ale asi jsem omylem odklikla zveřejnění, mno už se stalo. Takže sorry lidičky, to je moje prácička, ale utěšuju se, že si ho třeba přečetl někdo, kdo tu předtím nebyl a bylo mu to k užitku :o).Musím s Lidunkou naprosto souhlasit, že je spousta lidiček, kteří sem chodí, ale komentář nezanechají, prostě se nevyjadřují k práci administrátora, kterému to dalo přemýšlení, nápad co napsat, sestylizovat, aby to čtenáře zaujalo a samozřejmě dychtivě očekává jejich reakci. V tomto se musím postavit za Lídu, to asi nepotěší nikoho na žádném blogu a kdo máte blogy určitě to znáte. Psát komentáře není určitě povinnost a nutnost, ale mrzí nás, když vidíme online 16 lidí a k novým článkům jsou jeden, dva, nebo žádný komentář. To si pak člověk říká, co jsem udělala špatně? To je to vůbec nezajímalo? Někdy to možná bere energii.
Jestli se Vám něco líbí, budeme šťastné, když zanecháte pár slov, abychom to věděly :o).
V opačném případě samozřejmě taky.Mno co říct závěrem, i když jde o pauzu, ne o loučení i tak Ti chci říct Liduš:Z CELÉHO SRDCE TI MOC A MOC PODĚKUJU, ZA TO, ŽE JSI SKVĚLÁ KAMARÁDKA, KTERÁ PŘEBRALA ŠTAFETU A DĚLALA ZCELA ÚŽASNĚ NÁŠ BLOG, KTERÝ BY BEZ TEBE NIKDY NEBYL BLOGEM KTERÝM JE!Život je změna, takže to zase na chvíli přeberu já, blog je nás obou, takže lidičky nebojte se, neděste se, o Lídiny skvělé články nepřijdete, ona se na Vás zase přijde podívat. Každý občas potřebuje pauzu. Jsem ráda, že vydržela až do doby než jsem domů zařídila pevné připojení internetu. Mno a navíc všichni víte, kde jí máte hledat, takže mi něco říká, že se jistě zase všichni sejdeme třeba když ne tady tak u nějakého článku na jejím blogísku. Kterému přeju hodně štěstí, protože to vždycky byl je a bude "nejspřátelenější" blogís.Myslím, že se nyní hodí připomenout naše nejkrásnější společně prožité okamžiky,
především díky Tokio Hotel, které nás dali dohromady a taky jeden skvělý človíček bez nějž bychom se nepoznaly a jemuž taky za to děkuju, že nás dal dohromady, že vzniklo úžasné přátelství.Všichni samozřejmě můžete vzpomínat s námi na různé akce týkající se TH, nebo skupin, ke kterým nás TH dovedli…..*********************************************************

Funny videjko na způsob rozhovoru...

14. listopadu 2008 v 18:00 | Jinny |  VIDEA
Zdarec,

jestli se u tohodle nepočůráte, tak si přinejmenším krůpnete do textilu :o))).

Výborné videjko, kde jsou formulovány otázky a jako odpovědi jsou fotky kluků s patřičným

komentářem, co by "jistě" řekli.


Nejvíc se mi asi líbí, jak se Toma ptají, kolik měl po udílení na afterparty holek a on říká tak 5 až 6

následně na to se Bill chytá za hlavu a říká: Ježiši, už zase lže!!!!

Počkejte až tu fotku uvidíte.....mamííííííí

A muzika? Ta nemá chybu! (už se nemůžu ani smát, jak mě bolí břicho) (hihi)Tak páčko
vysmátá Jinny

ahoj všichni:)

14. listopadu 2008 v 9:01 | Chris |  KONTAKT Jinny & Lída
ahoj všichni lidičky z tohodle blogu.... už dlouho přemýšlím nad jednou věcí, ta věc je ta, že nestihám dva blogy a když je začnu stihat, tak zjistím, že tady nejsem vůbec potřebná... když tady dám článek, málo kdy jsou na něm nějaké ohlasy a když, tak to je proto, že se tam rozjede nějaká debata, která s článkem nemá vůbec nic společného.... debaty samozřejmě vítám a celkem se u nich bavím, ale tak nějak postrádám smysl toho dělat na tomto blogu... a proto, dávám si PAUZU, neříkám, že končím, ale pauzu si prostě dávám.... k tomu má Jinny konečně internet, takže jí přenechávám práci na tomto blogu, který byl rok a půl téměř jenom můj, protože jsem na něm dělala téměř jenom já, ale někdy mám pocit, že si toho nikdo tady ani nevšiml... né nemám depku, nejsem naštvaná, vůbec nic, dokonce bych řekla, že jsem naprosto v pohodě, včera jsme měli oslavu a já si uvědomila, že jsou různé věci, které mě v životě baví a dělat na dvou blogách, když jeden prostě patří Jinny a to fakt (dle vašich ohlasů a reakcí), tak prostě budu dělat jenom na tom svém. Nevím na jak dlouho, protože jsem tomuhle blogu dala téměř dva roky práce, ale hlavně srdce, ale tak nějak instinktivně cítím, že to není úplně ono. Hodně lidí mi řeklo, abych tady nedělala, že kdo si mě bude chtít najít, půjde na druhý blog... takže kdo mě bude chtít, půjde tam.

Zatím se mějte moc pěkně... mám vás ráda a tento blog mám tady moc ráda, ale všechno jednou končí... u mě je to pauza, vrátím se, akorát asi až po novém roce................!!!

Loučím se super screens z nového DVD, které výjde 5. prosince... a když jsem tady dávala trailer na to DVD, tak jste ani nenapsali, že se na něj těšíte, ale po několikáté jste tady začali řešit Billovy zuby, které jsme tady řešili už asi 3x a je to staré skoro měsíc... a proto, abych se pořád necítila ukřivděná a nebrečela tady, tak dávám prostor pravé admince blogu.... když tady bude jenom Jinny, nebudou se tady opakovat články atd....... je to tvoje Jinny:)

ahoooj Chris/Lída

............

........

P.S. A jenom, aby nedošlo k mýlce, rozhodně nekončím s TH, oni jsou součástí mého života, dokonce tak velké součástí, že si říkám, že to není až normální... dávám si jenom odklad:))) TH Miluju!!!

Billi už nebude naší milovanou veverkou, už jen milovaný

13. listopadu 2008 v 0:50 | Jinny |  NEWS
Zdárek lidičky,

všimla jsem si, že někteří z Vás již zaregistrovali změnu v Billiho papulce.

Jo jo máte pravdu, opravdu se něco změnilo.

Bill si nechal v Holywoodu opravit zoubky za 32.000 Eur.
Změnu jste jistě zazanmenali jak na horních, které má nyní krásně vyrovnané vedle sebe a jeho

krásný, typický lehký předkus je ta tam, tak na spodních zubech, které má také vyrovnané.

Mě se ta změna samozřejmě líbí. Předělali to poměrně rychle. Neptejte se mě, jak to dělali,

protože to nevím a sama se divím, že je možné udělat něco, co by rovnátka rovnala kork

či dva, něco mi říká, že to muselo být asi náročné a asi i bolestivé, takové zákroky se dělávají

chirurgicky, ale nevím jak to dělali jemu, tak nebudu spekulovat.


V Holywoodu se opravdu dělají zázraky, potvrzuje to, že je to továrna na sny, kde jednomu

klučinovi pomohli s tím, co chtěl změnit.....


Změna se mi líbí, i když zuby jak měl předtím byly také hezké. Nebyly dokonalé a vyrovnané,

ale mě se tak nějak líbily, brala jsem ho jako celek, že patří k jeho image.

Bille dlužno říct, že teď jsi snad na pohled snad už úplně dokonalý :o))))), ale my tě máme rády

ať vypadáš jak vypadáš..
Tak co tomu říkáte? Jak se Vám to líbí?
Mě moc!!!

Páčko
Jinny

Trailer k novému DVD

12. listopadu 2008 v 19:07 | Chris |  VIDEA
Já už ho chcíííííííííííííííííííííííííí... to bude paráda, jenom jsem viděla těch pár záběrů a už se mi třese celé tělo vzrušením.... úplně se klepu.... to bude paráda, já u toho zase budu mít slzy v očích, radostí, vzrušením, láskou... bože můůůůůjjjj:)))


Ten Tom na čtyřkolce jak válí, Bill asi na motorce nebo co to bylo, jak se mu pod tou maskou rýsují ty linky oční:))) Jak se Tom řechtá jak blázinek... já to asi nevydržím, ještě do prosince, to fakt umřůůůů:))))

Billíšek fuckuje a Tom ho natáčí:)))

11. listopadu 2008 v 21:19 | Chris |  VIDEA
To je úplně super video... Tom si v klidu natáčí na afterparty na kameru a začne natáčet Billa, ten na něj ukáže fakáče a potom do něj drcne ochranka, že ať se podívá, že je natáčejí fanynky, Bill se podívá nahoru a začne se smát a Tom ty fanynky začne natáčet:))) video má celkem i dobrou kvalitu.... Bill hrozně rád dělá fakáče, ale to já taky... hlavně na oplzlé chlapy:))) Na Tomíška nikdy:))))Já chci být Natálie, Natálie, Natálie a vodit se s Billíškem za ručičky a Tomíškem taky:)))


Vzpomínka na VMA Awards

11. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  VIDEA
.

Ahojda zlatíčka,

možná jste toto vide již viděli. Za tu několikaměsíční absenci bez internetu co dohánět

tohle videjko mi přišlo krásný, tak si jej můžeme společně připomenout.

Moc se mi líbí jak kluci jezdí pěkně nahoře na autě a je jich ze všech stran vidět.

Nebo jak se pak radují z ceny, jak malé děti, hlavně Georg si s ní hraje.

Billova děkovná řeč a taky ohoz jsou moc fajn.

Mno jukněte se sami.


Zatím zdarec
Jinny

Tom a Bill na after show party EMA MTV 2008

10. listopadu 2008 v 8:00 | Jinny |  VIDEA
Zdarec,


tohle videjko jsem hledala asi půl hodiny, jestliá ex-je a ono ano.


Qalitka není dokonalá, ale co my nejsme náročné ne?

Výborně je slyšet muzika a občas i co kluci říkají. Jsou s focením celkem trpěliví, mě by z toho asi

již hráblo.

Chvílema si špitají a mno já to musím napsat: "vypadá to jak by se pusinkovali".....a zase to

podněcuje mojí fantazii :o) hih

Mimochodem nevíte někdo, kam si mám zařadit tu blonďatou slečnu, která sedí vedle Billa (jak si

zapaluje cigaretu) a pak s nimi odchází, nebo přichází, to ze záběrů není jasné.

Jen tak informativně samozřejmě, protože mi nepřijde povědová....


Zatím páčko
Jinny

Párty po MTV a dvojčata kouřila na hotelu:)))

9. listopadu 2008 v 22:56 | Chris |  VIDEA
Já z těch našich dvojčat jednou padnu... možná už jste to četli, ale kluci udělali poplach na hotelu v Liverpoolu, když dorazili opilí, ano opilí po aftershowparty na hotel, tak si zapálili a spustili tím po celém hotelu požární poplach:)))))) Já fakt nevím co k těmto dvěma říct.... paka hadra:)))

Neřeším... jí s plnou pusou, říhají nahlas do videa, mluví o tom, že je pěkné, že osahávají Billovi fanynky, tedy voskové figuríně penis, že to je super cool a další bláboloviny, lžou, že už nekouří a hulí jak fabriky... nekomentuju, akorát jím už někdy nevěřím ani nos mezi očima!!!!

............

Nějaké fotky a videa z párty.... tohle jsou videa i fotky z párty, kde se ještě smělo fotit a točit, ale když šli všichni do VIP zóny, tam už nikdo takový nesměl, tam bych to fakt chtěla vidět... jinak teď tam s nimi nebyla Dunja, ale Natalie, takže prosím neřešte, že kdo ví co má zase s Billem... i když, prý spolu odcházeli za ručičku... ehm.... no tak co, zkusit se má všechno i starší holčina, s Natálii jsem za jedno, je totiž "mladá" jako já a já bych po něm vyjela hned první den!!!!!!

..............

No a čím jiným bych začala než nádherným přibližováním a šeptáním mezi dvojčaty:)))

Jinak se tam s našima klukama bavili i všichni ze 30 seconds to mars, hlavně, že Jaredek (jinak můj miláček) vykřikoval, jak jsou TH hrozní.... no asi změnil názor:))))

Jedna fotka, tady sice je jenom brácha Jareda, ale ve videu bude i Jared.........


No a videjko.... jako dívala jsem se na to video několikrát, Bill mu nepodal ruku Jaredovi... tý jo, že jo??????? Jared se taky hned odporoučel pryč.. a jak ukazuje jako, že nechápe nebo něco... hm, aby Bill zase nehrál moc velkého šéfa... já vím co Jared řekl, ale... no třeba mám velké oči a vůbec to tak není, ale Tom mu ruku podal no... mělo to možná být od Jareda omluvné gesto, no nevím... asi to tak není, půjdu si raději dát kafe, asi mám vlčí mlhu:))


No a teď nějaká videa na párty, komentáře psát nebudu... myslím, že ono to stačí i tak, Natálie, hej, chci tvoje místo:)))No a poslední videjko... ehm, dobrý kluci, děláte mi jenom radost:)) To je nejdelší video a taky celkem nejzajímavější, jak se kluci musí k sobě naklánět, aby slyšeli a tak... pěkný, jenom to blonďaté by tam nemuselo být:))

Třeba kolem jedné minuty... wow, že si jako mají pořád o čem povídat, já je nechápu:)))
No a z čeho jsem hotová je, jak se Tom kolem minuty a půl baví s Natálii a Bill už se na to nemůže dívat a zaklepe na Toma, aby se laskavě otočil na něj a začne mu něco šeptat, tak z toho jsem hotovááááááááá:)))) Billé ty jsi nejlepšíííí:))) Tím jak je to video tmavé, tak to vypadá, že se líbají:))) já z toho padnu:))) a jak Tom mává rukama a šíleně mu to vysvětluje... bože, já z toho videa chcípnu jako pravý twinceťák.... a ono se to jako pořád opakuje, to šeptání, třeba né už tak dlouho, ale pořááááád:))) no a potom asi zmizí do té VIP zóny nebo co, ale nejlepší je to "kouření" na hotelu, měli kouřit jiné věci:))))))))))

jako videí i fotek je hafo, ale tak jako.... stačí moje postřehy, ne:)) tady ještě dvě fotky, které miluju....... nevypadají na první jako můj s mojí:)))

No a na druhé miluju Tomovo tričko a jeho dredy zezadu......... a malý Billům zadeček...

A poslední video je opouštění hotelu v Liverpoolu... zase dvojčata... že vám chybí géčka, je mi líto... ale prostě dvojčata tady, áááááá


Krásnými úsměvy našich miláčků se loučím a o MTV EMA snad už odemě vše, ale to člověk nikdy neví, co zase se objeví za novinka:)))) nabo nějaká krásná fotečka........

Rozhovor na red carpet MTV EMA 2008 +vyhlášení, backstage...

9. listopadu 2008 v 13:17 | Jinny |  VIDEA
Zdárek lidičky,

tohle je videjko z červeného koberce, kde si je odchytl moderátor na pár slov.
Klukům je skvěle rozumět a kamera stála hodně blízko, takže záběry pěkně v detailu - hami ňami.

"Ikaros" Bill si opět dělal z moderátora šoufky, prý že mu příprava účesu zabere 5 minut :o),

Když se moderátor ptá na Ameriku, Tom dělá skvěle rozpačité obličejíky.

Album vyjde počátkem roku jup jup jup. To určo víte, ale hezky se to poslouchá, že?

.
.
Tak tady je máte koloušky, užijte si je!.
.
AND THE WINNER IS:

jupíííííííííííííí, juchůůůů, jabadabadůůůů, jak se bráškové objímají, já ci takýýýýý ...
..
.


Cool rozhovor z backstage:
.
Mno Toméééé, já Ti dám best Diva is Beyoncé.....pche.... a co český hoky????

Se mu tam nějak koukám zapalovaly lejtka. O Pink mluvili velmi hezky, bodejť by ne, když

na ně pěje chválu, kudy chodí a dobře dělá. Když začínaly, koupila prý všem svým známým jejich

album, aby je lidi poznali.
.

Páčko Jinny

Ještě fotky našich drahoušků....

8. listopadu 2008 v 23:33 | Jinny |  PHOTOS

Zdárek lidičky,


dlouho nám nešla wifina, tak jsem se už naštvala a nechala zřídit pevné připojení,
abych mohla být tady s Vámi.
Těšila jsem se, že budu sledovat naše zlatíčka na MTV online, ale bohužel mě

zmohlo nějaké nachlazení a usnula jsem jako špalek, tak jsem to měla alespoň
zprostředkovaně dodatečně z Vašich komentářů, super.
Jsem šťastná, že TH vyhráli, že převálcovali i Linkiny s Metalicou a Cure, neuvěřitelné,
ale oni si to právem zaslouží.
Měli vyhrát i nejlepší band všech dob, protože třeba po dobu mého
30-ti letého života opravdu nejhlepší jsou, mno néééé :o).
Co jsem četla o Anastacii mě vyrazilo dech, po TH je to můj nejoblíbenější interpret,
kterého si pouštím, když mám splín a spolehlivě mi zvedá náladu, tímto mi jí však
dokonale zkazila a rozlila si to u mě na delší dobu. Měla jsem jí za super babu
bez předsudků, jak se nechala natáčet při léčbě rakoviny, aby to zprostředkovala
ostatním nemocným, že se dá bojovat a vybojovat, to jsem měla za velmi statečný počin,
když je Vám zle, a necháte se u toho natáčet. Ale tohle nemusela.
Mno nic, jde se dál, kluci jsou vítězi hlavně v našich srdcích, gramcích a uších.

Takže sem musím dát pár krásných foteček dvojčat a rozšířit již krásné fotky od Chris,
protože klukům to neskutečně slušelo, Billův éterický dokonalý extravagantní look
jako vždy předčil má očekávání (velmi se mi líbí kalhoty, náramek a vesta),
tentokrát mé srdíčko však dostal Tom, KONEČNĚ BEZ KŠILTOVKY!!!!!
...PANE BOŽE DĚKUJŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ! A Tobě Tome taky. Je to zážitek,
vidět takřka celé dredy a absence kšiltu dá vyniknout Tvým čokoládovým mandlovým
očím......prostě chlap k nakousnutí....
...velmi sexy, jen tak dál.....

Jen jsou kluci oba pohublí....i když výraznější lícní kosti je něco co na mě totálně zabírá....

miluju vystouplé lícní kosti a nemám ale ani trochu ráda kulaté baculaté obličeje......

Mno kluci nepřehánějte to, pro nás jste sexy pořád, teď si snad konečně odpočinete
a budete mít více času na relax a v klidu se najíst....

Takže tady jsou naši sexy bráškové1) naprosto dokonalé Billovy lícní kost- neskutečně sexy, Tom má velmi milý kukuč

.
.
2) Naproto krásně přesvětlená fotka, kde to obě mac sluší....Tomova pootevřená papula....
je k zulíbání...


.
.
3) Tom a jeho neodolatelný pohled do publika směrem k fanynkám,
mno komu by se při tomhle nepodlomila kolena????...ááá...


.
.

4) Billův šibalský výraz.....chceš mě???!!!!
Tomi stále udržuje oční kontakt a dobře dělá....


.
.
5) Billiho sexy tygří pohled s pootevřenou pusou, Tommův zasněný neodolatelný pohled

typu....holka někde v dáli vidím naší společnou budoucnost :o)


.
.
6) kam to Bill kouká???


.
.
7) A je to tady, Billova noha pevně zaklesnutá v Tomově rozkroku, všiměte si, bota se dotýká
patou i špičkou....ach ta romantika :o))))), Bille ty "hajzlíku", pořád budeš poňoukat naší fantazii...že?
Ale jo, jen tak dál, jen tak dál, my to totiž ráááády!
.
.
8) Bill má zajímavý prsten

.
.
9) Jako by kluci byli v porotě a hodnotily ..... ale ne ne, tentokrát jsme hodnotili my Vás,
dle ceny jste dopadli dobře :o)

.
.
10) k této fotce nemám slov, dokonalost sama, jen bych si drze dovolila podotknout,
že bych nekombinovala zlatý řetízek s černým, ten černý je nádherný a zlatého
stejně mnoho vidět není......
.
.
11) mno a tohle boží naprosto sexy a šukézní stvoření ze momentálně zabydlelo u mě v mobilu
jako tapeta....vystřídal sice sám sebe, ale můžu Vám říct, funguje to dokonale, kdykoliv
v práci vezmu mobil do ruky, podívám se na Toma a už v tom lítám, pocity štěstí a euforie
přetlučou veškeré unuděné xichty kolegů a Tom mi dělá společnost x-krát denně....někdy
ten mobil dokonce vezmu do ruky jenom kvůli němu.....to je asi poslední stupeň před
šílenstvím....
Ale uznejte sami, není dokonalý????

.
.
12) Billův krásně vyrovnaný chrup mě nepřestane dostávat, jeho zuby se mi líbily vždy, ale lhala
bych, kdybych řekla, že toto není lepší, je to lepší....jen Bille, nyní jsi už ale opravdu úplně
dokonalý, což kvůli nám jistě nemusíš, my tě milovaly i jako "veverušku"......
.
.
13) mno spodní chrup samozřejmě taky..... paráda, krása, jako plůtek kolem armaniho domu :o)))

Snad se foteny líbily.
Mějte se fajně, zatím páčko
Jinny

Aby jste neřekli, tak i Billíšek ze včerejška

8. listopadu 2008 v 7:00 | Chris |  PHOTOS
No je samozřejmě krásný.... to je jasná zpráva:))) Jak se tváří, jak velký šéf:))) A ty krásné lícní kosti... no dvojčata se povedla.....

Koblížci naší... to ještě nevěděli, že vyhrajou, ale já jo... to bylo přece jasnéééééééééé:)))
Ono je naprosto jedno, kde Tom stojí, nebo jestli jsou dva nebo čtyři, vždy má mezi svýma ctěnýma nohama nacpanou ještě jednu ctěnou nožku a to svého bratříčka......
My Tě chápeme Bille....... jen si jí tam nacpi... a máš "super" vestičku:)))
Tomíkovo zkoumavé oko a Billům sexy pohled:)))
A tady už kompletní, naprosto úžasné dvojčata, tady bych si je naservírovala oba dva........
A krásní bobíci s cenou.... i Georg vypadá dobře.... a Gustav doufám, že si to aspoň trošku užil a nemyslel na bouračku...
A dvě bonusovky........ ani nevím proč mě zrovna tyhle dvě dotky tak vzaly... no ni, to neřeším:))

Už vím u první opět noha a u druhé krásný Tom a vysmátý Bill................!!!!!!!

Tak zatím páčule ...... příště snad nějaké předávání v Německu:))))))))))))))