Říjen 2008

TH o Halloweenu

31. října 2008 v 23:19 | Chris |  Rozhovory
Jako, že tomu Tomovi není blbé tak lhát, ohledně toho kouření, kdyby raději držel pusu... no jo no, ještě, že my v evropě mu nevěříme:))) víme své! No a to, že až vyjde nové CD budou koncerty v evropě, mi udělalo takovou radost, že mám chuť to okamžitě oslavit, i kdyby nebyli v česku, tak na ně někde prostě pojedu a tečka:))))

Ale tohle, je vůbec nejlepší............ miluju jeho tetování, i když vůbec nemám potuchy co na něm má.... Tom je můj idol... to by šlo:)))

..............
Buzzworthy: Bille, každý chce vědět, jak je to s tvým tetováním? Můžeš nám to ukázat?
Bill: Nemůžu ukázat své tetování, protože je hodně velké a musel bych se celý vysléct. Může ale říct, že jsou to německá slova. Ale nechci o tom vyprávět - možná trochu později. Je opravdu obrovské, tatérovi zabralo čtyři hodiny. A strašně to bolelo.
Tom: Ty německé slova znamenají "Tom je můj idol."

Buzzworthy: Spousta fanynek mluví o tom, že budete spolupracovat s Miley Cyrus. Je to pravda?
Tom: Slyšeli jsme. Není to pravda.
Bill: Ano, není. Nic není naplánováno. Akorát jsme se s ní potkali na VMAs a je opravdu cool, ale žádný duet nebo tak neplánujeme.

...............

TH o Halloweenu (buzzworthy + buzznet)


Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz


Buzznet: Jaký byl váš nejvíc stupidní kostým?
Tom: (směje se) Milli Vanilli. (kdybyste náhodu někdo nevěděl - click - :D)

Buzznet: Jaká je vaše nejstrašidelnější vzpomínka na Halloween?
Bill: Měli jsme párty k Halloweenu ve starém, prázdném domě, zřícenině, blízko železnice. To bylo vážně strašidelné!

Buzznet: Jaký nejlepší kostým jste měli na Valentýna?
Gustav: Nikdy jsem se na Halloween nepřevlékl.
Georg: Vždycky jsem chtěl jít za piráta. (:D:D při představě Georga piráta umírám :D)
Bill: Upír.
Tom: (směje se) Za popravčího nebo za pornohvězdu.

Buzznet: Když jste moc staří na trick-or-treat (ten pojem nám vysvětlovala zrovna profesorka včera v anglině :D), co by jste tedy dělali na Halloween?
Tom: Jít na skvělou párty a zabavit se.

Buzznet: Co budete dělat na Halloweena tento rok?
Bill: Poletíme zpátky domů.

Buzznet: Jaký je nejlepší film na Halloween?
Tokio Hotel: Saw IV. (no fuj xD)

Buzznet: Kdyby se Halloween zvrtl s zombie-apokalypsu, co by jste dělali?
Tom: Udělali bysme to jako Will Smith v "I Am Legend".

z buzzworthy ->

"V Německu nemáme Halloween - to je ostuda! Z tohodle sladkýho máme jen trochu. Máme M&M-ka, máme Ritter Sport a taky Kinder překvapení. Mám rád kyselé věci, ne čokoládu, takže na Kinder vejcích mám rád jen to překvapení." smál se Bill.

"Co to je za překvapení? Sexuální hračka?" ptal se Tom.

Bill se taky ptal na Pixy Stix "Jsou kyselé? Jsou do nosu?" a Tom se zamiloval do sladkých cigaret - "Jsou to žvýkačky! Jsme všichni nekuřáci, takže je to skvělé!"

"Chceme vám moc poděkovat - a uvidíme se znovu v prosinci, kdy tu budeme v několika rádiích. Takže, šťastný Halloween!" řekl Bill, než se zeptal "Můžeme si vzít některý z těchle cukroví s sebou domů?"

..........

No škoda, že nechce ukázat to tetování, ale já ho chápu, fakt, že jo, ale zvědavost ve mě hold hlodá:)))

Jo a tady je odkaz na videjka v super kvalitě......... kde kluci i kouří nějaký sladký hnus:)))


Autogramiáda - 28. 10. 2008

31. října 2008 v 15:43 | Chris |  PHOTOS
Co říkáte na ty fotky????? Ti kluci v té bílé jsou všichni tak krásní a o Billovi snad nemusím ani mluvit... to je prostě dokonalost.... a i Georg vypadá nějak dobře... a Tomík, to je moje "tajná" láska:))))

**********

Některé fotky pod perexem....

28.10.2008 Wilkes-Barre - autogramiáda
Episoda 50

30. října 2008 v 14:49 | Chris |  VIDEA
Mamíííííí, až bude příští epizoda, tak mě odvezou......... já se zbláznííím...... podívejte se na 5.30... jako Tom s holou hrudí, stažené vlasy a ten Bill v culíku......... no já fakt nedám příští episodu, to prostě bude mazec:)))Už teď mám z toho husí kůži, doufám, že to nebude dvaceti sekundová repka... ale že tam bude diskutovat Bill s Tomem, nejméně 5 minut:))))

Jako tato episoda je taky dobrá, ale tak jako........ příští asi bude lepší a Tom tam možná bude vařit:))) ty svoje špagety pro Billa:))) Možná!!!

Bill s podprdou a opírání o brášku:)

30. října 2008 v 0:12 | Chris |  VIDEA
Musím říct upřímně, že jak na Billa přiletí ta podprda a on jí chytí a potom s ní zpívá, tak u toho se fakt musím smát, je to téměř na začátku videa... je to fakt prdel, klidně bych mu hodila i tu mojí:)))) No a opírání o brášku je až po třetí minutce....

....No a přikládám i fotečku.... dobrý ne? A tu písničku mám raději v angličtině více než v němčině, většinou to je naopak:)))


Hodily by jste jí taky:)))))))))

Nové Bravo DE č. 45

29. října 2008 v 20:54 | Chris |  Rozhovory
Takže je to přesně, jak jsem si myslela, mám, nebo on už nemá, ale měli jsme se zuby stejný problém, takže ho naprosto chápu... v tomhle mu fandím, je pravda, že u něj ty zuby byly roztomilé a měly svoje kouzlo, ale chápu jeho a jsem ráda, že se už bude cítít lépe:)))) A trošku soebecky závidím:)))

......................


Nesnášel své zuby - nechal si je zlepšit (DE Bravo nr. 45)


HyperLinkHyperLink

Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz

Zkrášlovací proces hvězd - další, kdo k němu patří, je Bill Kaulitz (19), který si nechal spravit úsměv - na MTV Latin Awards v Mexiku ukázal své nové a zářivé zuby. Rozdíl proti minulosti!
Jeho zuby byly vždy jeho slabým místem, což si aspoň myslel. I když miliony fanoušků jeho úsměv milovalo, Bill se raději neusmíval velkým úsměvem. Své "zuby jako králík", jak je sám nazval, prostě neměl příliš v lásce.
Najednou přišla celosvětová kariéra a Bill se nechal ovlivnit svými kolegy. Takže si tenhle chlapec z Loitsche zašel k hollywoodskému specialistovi. Nechal si vybělit i narovnat dolní i horní zuby. Někdo dokonce říká, že byla použita metoda "Ortho-Veneering" - kdy aplikují keramickou mističku do každého zubu, díky čemuž získají úžasný tvar a barvu.
A co stojí takový poklad? Nejmíň 32 000 euro! Sice drahý úsměv, ale vyplatí se - Bill už se nemusí starat o to, aby měl pusu otevřenou.

Pak je tam ještě napsané, kam můžete posílat své názory na jeho zuby ;)


............

Tak a máme tady anketku:)))))

Bill v roce 2006

29. října 2008 v 14:37 | Chris |  PHOTOS
To je tak krásná fotka, že já tady nad ní slintám.... o Billí, jak se krásně směješ a ten piers v pusince.... to je můj Billíšek, jak ho miluju, když se směje a je šťastný:))

Co říkáte????

Zlatíčka, jdu pařit....

27. října 2008 v 18:56 | Chris |  PHOTOS
Jdu na akci, takže dneska večer mě rozhodně nečekejte, ale aby vám nebylo smutno, tak pár vzpomínkových foteček našich milovaných dvojčátek............ mějte se pěkně, krásný večer:)))

Druhá fotka je moje nejmilovanější..... naprosto dokonalá...........


Billovo tričko na poslední fotce a ty vlasy... zase se opakuju, ale tohle je prostě dokonalost... :)))

Dokonalost... fakt na to koukněte...

26. října 2008 v 23:16 | Chris |  VIDEA
Celé jsem to vzala od Terusky z blogu.... podívejte se na to, mě z toho až mrazí v zádech....

.........

Bill a Tutanchamon (reinkarnace? - by Alleg)

Já z toho mám úplně husinu x)
Už minulý rok mi kámoška, když zrovna brali Starověký Egypt, psala, že jejich učitel dějepisu se o Tutanchamonovi zmínil, že vypadá jako ten zpěvák z Tokio Hotel. Nějak jsem tomu nedávala pozornost, až do tý doby, než jsem viděla tuhle animačku od Bambi - která pochází z videa od Alleg - a to video Vám sem dávám, protože je určitě zajímavý se na něj podívat ;)

Máte to sice v tom videu, ale i tak - Tutanchamon byl egyptský faraon a bylo mu pouze osm nebo devět let, když se stal faraonem. Tutanchamon zemřel už v devatenácti letech, ale před svou smrtí řekl, že se jednoho dne vrátí.

Ta podoba je ale.. neskutečná ..


..........................


Já nevím co více k tomu říct, jenom snad to, že jedu někdy teď do Brna na Tutanchamonouvou hrobku ... malý miluje starý Egypt........ je to nějaká výstava o tom faraonovi a Egyptu, akorát, že po tomto budu mít celou dobu před očima tohle video a Billa!!!!!!!

Prostě Bill a doba s ním:)))

26. října 2008 v 21:14 | Chris |  PHOTOS
Zlatíčka, protože mi příjde, že se kolem TH teď nic neděje, tedy nic závažného, jsou sice v americe, ale tam to je pořád stejné, konzík, autogramiáda... a jedou dál... tak sem dám pro vzpomínky Billa.. ještě jako naší veverušku:)))) No, je krásný... nádherný.... sexy!!!

Vevejuškáááááááááááááááá:)))
Používám Lacalut... doporučil mi ho můj stomatolog:))) na mé veverčí zoubky...


No a takhle fotečka... myslím, že nemusím nic dodávat.... tady bych ho popusinkovala až by byl celý popusinkovaný ad hlavy až k patě...

No na Arthurovi taky není k zahození:)))

Amérikááááááááááá... amérikááááááááááá... ať si na..... :)))

A ze SN je naprosto k zulíbání........


No a toto jako je jeho nejnovější fotka... to jsou umělé zuby... to je patrné, když se podívám na ty spodní zuby... ježiši Bille... proč jsi to udělal, já si myslela, že se mi to líbí, ale začínám uvažovat nad tím, že tohle přece dělat nemusel, vždyť to měl takové miloučké... a on si nechá nestřelit zuby... v tak mladém věku... moje dobroto... raději nekomentovat, jestli chtěl mít dokonalý americký úsměv, tak ho možná má, ale mi se nelíbí...

A poslední fotka... musím to nazvat jedním slovem.... dravec... sexy... super sameček:)))

Příště pokráčko........... páčko bando......... jdu koukat s mužíčkem na horoooor už teď se bojíííím:)))

Tři fotky z Orlanda... 24. 10. 2008 a "debilni" CD

25. října 2008 v 15:01 | Chris |  PHOTOS
Ani nevím proč sem dávám fotky z ameriky, asi proto, že když jsem se dneska dozvěděla tohle....

Hamburg - Další album celosvětově úspěšné německé kapely Tokio Hotel vyjde na jaře nadcházejícího roku. To sdělil manažer David Jost. Třetí album bude pravděpodobně zveřejněno v březnu nebo dubnu - a zároveň celosvětově. Tokio Hotel jsou momentálně na turné po Americe. Včera hrála kapela kompletně vyprodaný koncert v Orlandu ve státě Florida.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz // welt.detak jsem se už fakt začala smát a přestala jsem řešit jejich nové CD.... taky jsem si přečetla jedno fórum z ameriky, kde kluci prý včera v Orlandu řekli, že tam přijedou opět v červnu... takže je mi jasné, že hned co CD vyjde, tak budou propagovat jejich anglickou verzi... a co já? Kašlu to, už fakt na to nemám žaludek, abych tady vzdychala a uvědomovala si, že Evropa je prostě pasé a že dokuď je amerika neodkopne, tak jsme out:((( ale co už to je život... a já se obejdu bez nich, když oni se obejdnou bez nás!!!!!!!!!!

Ale ty fotky jsou krásné, protože jsou na nich tihle dva... kteří přes všechno jsou v mém srdci a budou i za ty roky, co je amerika pošle do prdele... a já na ně budu čekat ve FUTURU, snad se zaplní, ale když né, tak mi to zase tak vadit nebude:))))))))))))


Jdu na sraz ze základky, tam příjdu na jiné myšlenky:)))) Tak se tady mějte, páčko..... a krásný víkend!!!!

Mňaminky...

24. října 2008 v 22:43 | Chris |  PHOTOS
Já se prostě nemůžu nabažit Billa s těmahle vláskama.... takže zase prudím s animačkama:))) A ten jeho krásný úsměv.... já ho žerůůůůůůů:))))) i s chlupama:)))Tom vs Joe Jonas!!!!!

24. října 2008 v 18:07 | Chris |  NEWS
Tak to tak přece nenecháme.... holky hned hlasovat pro mého miláška... tedy našeho, ale vy máte většinou rádi Billíka:))) Tenhle "Jonas" mu nesahá ani po kotníky..... takže šup.. šup... a né jednou:)))

To tělo... a teď vypadá ještě lépe... já letím hlasovat ... ááách Tomííííííííííííííííííí...

******

Tom Kaulitz vs. Joe Jonas: Kdo je víc sexy?


VOTE: HERE!!!

Tom zatím prohrává...Bill se super vlasy............ Tom kšiltovka....

23. října 2008 v 21:30 | Chris |  VIDEA
Musím říct, že je plno novinek, tedy novinek o klukách v USA, dokonce byla dneska i nová Episoda, ale nějak nemám chuť tady dávát jejich vysmáté tvářičky a tlustoprdky z ameriky, asi jsem hnusná, zaujatá, možná i žárlivá, snad i proto, že tam Tom nosí většinou jenom šátek na hlavě, ale v Evropě to snad neudělal... to je fukáč, dávám tady video, které je sice taky z ameriky, ale kde Bill vypadá tak dobře, že nedat to tady by byl hřích... těch videí je více, stačí 2x kliknout na toto video a otevře se vám to v youtube a tam jsou i ty další, ale tady je Bill celé dvě minuty, úplně z blízka a vypadá dokonale.......... krásně........... mile.......... vysmátý.......... bez veverušky..... americky:((( Náš:)))Taky musím pochválit Toma za jeho dokonalou křiltovku..... Bill má boxerky s nápisem Bill a Tom má kšiltovku s nápisem Tom a se znakem TH:))) Jsou to prostě machři:))) No a já si toho všimla asi jako poslední:)))

Více ameriku komentovat dneska nebudu.... přeju klukům to nejlepší.... Jste slavní, úspěšní a krásní a já vám přeju, aby to bylo navždy:)))


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

22. října 2008 v 19:35 | Chris |  Rozhovory
To néééééééé, vidíte to??????????? Prý v létě 2009.... já to věděla, že příští rok nepřijedou, věděla jsem to.......... a taky kdo by chtěl nějaké nové CD, že? Já tedy sakra ano... všechno se opozdí k vůli anglické verzi, ježiši, oni nemůžou prostě udělat německou a potom anglickou, že? Jasně, že né... ale to je jedno, ale mi to vadí a začíná mě to pěkně rozčilovat:((((

Já tohle DVD nechci!!!!!!!!! Já chci nové CD, co mám ze zákulisí... mě to fakt nebere, já chci písničky... to je fuk, chtějí vydat aspoň něco, ale já bych raději byla pro to jejich super 3. CD!!!!!

Neberte mě vážně... máte na to svůj názor, snad více optimistický!!!!

............

DVD Tokio Hotel TV - Caugh On The Kamera (datum vydání - 5.12.2008) !!!


Zdroj je francouzský Universal Music, takže to bude pravda.

DVD Tokio Hotel TV - Caugh On The Camera!

Ve třech letech se stali Tokio Hotel nejúspěšnější kapelou v Evropě. Ve Francii toho hodně dosáhli: koncert u Eiffelovky pro více než 500.000 lidí, 2 koncerty v Paříži a 11 vyprodaných termínů během 48 hodin, NRJ Music Awards 2008, koncert v Parc des Princes, atd.

Ve Francii se k dnešnímu dni prodalo více jak milion CD a DVD (top 3 nejlepších mezinárodních tržeb za rok 2007).
Zatímco kapela je v současné době na promo turné s jejich anglickým albem po USA a nahrávají jejich další album (které bude začátkem léta 2009), nové DVD bude vydáno 5.prosince v několika verzích.

- 1 DVD - Standardní edice (obsahuje všechno z DVD 1 a DVD 2 v deluxe verzi)
- Deluxe Edition 2 DVD (limitovaná edice)
- vydání svazku luxusních verzí s 2 DVD a tričko z nové kolekce

DVD 1 - Hystorie
Tokio Hotel prezentují a připomínají posledních 12 měsíců šílenství, kterým úspěšně prošli.
DVD bude obsahovat všechny fotky kapely Tokio Hotel TV. Kromě toho sérii fotek ze zákulisí a ze soukromí z roku 2007/2008 a to z Evropy a USA.

DVD 2 - Budoucnost
Tokio Hotel při přípravě svého 3. alba (vyjde v polovině roku 2009)…scény z přípravy nového alba atd.


San Diego - 93.3 - 20.09.08

22. října 2008 v 18:35 | Chris |  PHOTOS
Co mám říct k tomu Tomovi????????????? Snad jen, já padáááááááám a umírám zároveň.... Tomíííííííí.........áááá:)))

Ale rozklikněte si i Billa samozřejmě.......... protože nevypadá taky vůbec špatně:))) Jenom se nedivte, že tam bude i G a G, musíte si to posunout tu obrovskou fotku doprava.....
Tak cooooooooooo??????

„Hnusné!“ Bill nadává na Magdeburk

21. října 2008 v 21:50 | Chris |  Rozhovory
Jéžiš, oni toho zase nadělají:))) Vždyť tak mluví o Magdeburgu od doby, co začali dělat rozhovory... a teď z toho budou dělat aféru:)) Jinak je pravda, že Bill si prostě říká co ho napadne, možná by si měl uvědomit jak to mají v německu nahnuté:(((

...........Tokio Hotel čestnými občany Magdeburku? Dál už pravděpodobně ne!

Po úspěšném "MTV Latin Awards" v Mexiku našli Tokio Hotel v rádiovém rozhovoru v USA jenom málo hezkých slov o "našem rodném městě Magdeburku".

Když se moderátor Ryan Seacrest z 102.7 KIIS FM, velkého vysílání v Los Angeles ptal na vznik kapely, začal Bill mluvit o jejich rodném městě.

Zcela spontánně a nediplomaticky řekl Bill o Magdeburku: "Nudné! Ošklivé! Hnusné! Nemusíš znát."

A druhý člen souhlasně doplnil "Ne! Ne!, nikdy tam nejezděte!"

Není to hezké, ale prostě je to jejich názor.

Před třemi roky měli Bill, Tom, Georg a Gustav v BRAVU rozhovor po jejich singlu "Durch den Monsun", už tehdy se vyjadřovali o Magdeburku nepříznivě, teď řekli svůj názor naplno.

TH nadávají na Magdeburk, ale také Bill se musel u Ryana zapotit. Moderátor o jeho účesu: "Bille, ty máš na hlavně velký černý keř."

Něco podobného už Bill předtím slyšel: "Na letišti mi kdosi řekl 'Happy Halloween. Vypadáš strašně !'"

Odpověď Toma na Ryanovu otázku, od kdy se všichni čtyři učí anglicky: "Od školy, ale zní to, jako bychom začali před deseti minutami."

Za to Tom měl u Ryana také zážitek, který ho musel potěšit. Jedna fanynka, která byla na telefonu místo položení otázky začala křičet: "Chci od tebe na svá prsa autogram!"

TH-rozhovor s Ryaenem v Los Angeles najdete zde


(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // iloveradio.deA Georga opětovně žeru... opakuju se, ale je prostě čím dál hezčí, já za to nemůžu:))) To on jako:)))

Ještě Latin Awards - tváře.... TH

19. října 2008 v 23:33 | Chris |  PHOTOS
Tak jsem se trošičku procházela fotkama z Latin Awards a musela jsem se nad tím pozastavit a totálně jsem koukala.... jsou to nádherné fotky a upřímně z blízka kluci vypadají fakt úžasně... pro mě tady vyhrál Bill....... takže s ním začínám.........

BILL
Jeho líčení mě tady fakt dostalo.... miluju na něm takové stíny.....

A ty rty.......... takhle šťavnaté je má fakt málo kdo...
A ty zuby, Bille nejen, že ti je závidím, podle mě jsou luxusní, přesně pro hvězdu tvého formátu... konečně už nejsi veveruška, ano, milovala jsem tě i takového, ale teď jsi fakt dokonalý... tedy vzhledově, jinak tě neznám...bohužel:)))
Ten sladký pohled.......... noo, už dlouho mě Bill takhle nevzal...........
TOM
Neumírám z něj o nic méně........... jeho pohledy žeru...
Ty pootevřené rty... áááách..
Stejně sladký úsměv jako bratříček, jak oni to dělají:)))
Profil jeho obličeje je dokonalý.... jemný až ženský....
Chybí vám veveruška? Máte náhradu........ takhle obvykle vypadám na fotkách, veverka s očima jako vyoraná myš:)) Tuhle fotku miluju!!!!!!
GEORG
Tenhle kluk vypadá čím dál lépe a já se musím fakt klanět.........!!!! Ta barva vlasů je super!!!!
GUSTAV
No, jde to........ moc zamračený........... ale přece je to náš bubeníček:))))
Celkově nádherní teháčka!!!!!!!!!!!! Co říkáte???????????

konečně .......FOTKY Z KONCÍKU LOVEX

18. října 2008 v 15:21 | Jinny |  Koncerty
Zdárek zlatíčka,

jak už jste asi četli u předešlých článků,
wifina nám doma stávkuje a spojení s fenoménem internet, potažmo tady s Vámi se mi nedaří navázat.
Nyní jsem u manželových rodičů (sama, všici jsou pryč) a k mé velké radosti jsem zjistila, že tchán má na poči infran view, tak jsem rychle zmenšila fotky, kterou jsem s sebou zcela "náhodou" ;o) měla na flešce :o).

Takže aby mě Lidunka už celá smutná nemusela uhánět, kdy že sem dám fotky, tak zrovinka teď :o)))))))))))))))))))))))))))))))).

Takže koncík LOVEX (minulý pátek).

Účast: Chris, Jinny, Zouííí


...jdeme na to...


Srazík v Mc Donalds a naše zelená maskovaná žabička .... :o)....mno uznejte, s tím pozadím jí to náramně sluší...

.
Jinny a Zouíííí ....ať žijí duchové, teda vlastně barvičky ....
Miriel a Edene jsme bohužel jednu vyfotit nestihly a druhá nechtěla být prezentována ...smolík. Je to krásná ženská!
Fakt kus, byste mrkali....

.

Tohle je již po koncíku, který jsme si náramně užily. Jak předkapelu White Flame, roková klasika, která nás roztančila, se kterými se zkamarádila především Zouíííí zatímco my s Lidunkou (jak jinak než v objetí) hltaly Theona z Lovex, který házel očíčka a co více, přišel zpívat mezi lidi - waw.


.

Tady už jeden z milášku (tedy oni jsou všichni z Lovex, ale někteří jsou přeci jen promentnější), takže tentokráte lehce neoholen ...........VIVIAN!

.


Z loňska již prověřený a hlavně osvědčený páreček - Chris s Theonem. Mno uznejte sami, nejsou pro sebe stvořeni? Já myslím, že ano!
Theon by se měl přestěhovat z té zimi do srdce Evropy!
Jako já si nemůžu pomoct, ale podle mě jsou si podobní, když ne jako pár, tak alespoň jako sourozenci.
.

Poskromnu ještě moje maličkost se musela přitulit, až se z toho rozostřil foťák :o).
Pěkně tvářičku na tvářičku, jeden *muck* pro Jinny :oD.
Narozdíl od Viviho byl oholen :o).

.
Pro tuto foto mě napadá jediný název: zombice z naší ulice.
Naproti neotřelému zjevu, to byly moc milý holky....
.

A další tuli tuli..............mno to víte, když se nepřijedou přitulit TH, tak alespoň, že Lovex! :o)

Je pěkné, srovnat si vedle sebe fotky z loňska a z letoška, třeba se to povede každý rok ....hmmm
.
Klapka..........."zombice"...podruhé :o)
.
A pokračujeme v TULI-JÍZDĚ....

.
S Jasonem (pravým jménem Timem), k tomu mě napadá jen jediná věta: "hoří hovno?" asi tak udivený výraz jsem měla,
.

Mne ne, my jsme nic nepili :o).....

.

Kam to Timo kouká?


.
...že by hrdličky?.......

.
.....mno asi ano.......

...prozradíme Vám tajemství, oni by se i odpojili, ale NEMŮŽOU!....páč Zouíííí měla náramek ze samých céček a ty se zahákly teď už nevím do čeho na Jasonovi, takže je vysvobodila až Chris....:oD

.

Jason chtěl jít pařit do centra, ale nakonec jsme se vyprdli na přesouvání taxíkem a zapluli jsme do hospůdky poblíž klubu a tourbusu.....

.
Takže alespoň kluci poznali pravou "českou 4.tou cenovou" :o))))


.

Ale asi jediný rozdíl mezi českou a finskou hospodou je, že ve finsku jsou zvyklí zaplatit po každé rundě, což jsme se je snažily odnaučit :o)


.
V hospodě jsem moc fotit nechtěla, nebo alespoň ne společné fotky, žádat je, aby pózovali, myslím, že toho měli již dost, Takže jenom fotečky jich samotných.
Julian si udělal culíček (jeho specialitku), tady se mi líbí především Julianův jemný profil...... a samozřejmě podpaží :o))))))))))))


..
Julianovi focení nevadilo, naopak se rozpovídal.
Vytáhl tričko, které si koupil odpoledne předtím v centru Prahy, že prý ho má jako souvenir, protože jeho oblíbená kapela má také trička z Prahy ve svém klipu, takže ho chtěl mí taky! jup :o)
.

Julian se taky rozpovídal jak se potkal v back stage s 30 second´s to Mars, že je má rád a že v mžiku stihl Jaredovi dát do ruky jejich CD, aby si je taky poslechl, aby sympatie byly vzájemné :o)))))))))))))
Měl z toho radost jak malý dítě, když to popisoval a nás pro fanoušky byl zvláštní fakt, že známá osoba (jako Lovex pro nás jsou) jsou vlastně také fanoušky zase jiných kapel a ačkoliv tentokrát oni hráli prym, tak obač také běhají obrazně řečeno s tužkou pro podpis :o)))
.

.

.

Když už byla nálada bujará, naklusaly jsme s holkama k jukeboxu a pustili si notnou dávku TH, samozřejmě, abychom klukům udělali radost :o))))))
Mno náhodou to brali sportovně, ne že by s námi přímo trsali, ale gebili se docela dost.
Kluci se s TH potkali ve Finsku na jednom předávání cen, nebo festivalu, nyní už nevím přesně co to bylo. Bydleli v jednom hotelu, měli k sobě docela blízko, protože byli na stejném patře a pokoje jim rozhodili CIK - CAK (Theon - Bill - Vivian - Tom ...atd atd.) Takže byla příležitost u snídaně prohodit pár slov :o).


.
Nakonec si kluci přeci jen zatrsali ... hih


.

Mno a nakonec v 05 ráno, když zavírali byl čas zvednout kotvy, páč kvůli nám měli otevřeno dávno po zavíračce,
takže jsme si sborově zapjeli s juboxem "Bohemian Rhapsody"od Queen, pěkně jsme se přeřvávali srandovními hlásky a šli jsme o dům dál do dalšího nonstopu, páč noc byla ještě mladá :o)))))))))))))


Tam už jsem nefotila, páč sem byla ráda, že jsem ráda.....
Ráno jsem cestou pospávala v metru, ale stálo za to probdít noc!
Chudák Chris nespala vůbec, protože pak záhy šla na vlak, tak už to nemělo smysl :o).

.
Snad se Vám fotky líbily, je jich hodně, ale nechtěla jsem je každému posílat zvlášť, takže si tam každý najde to svoje.

Taq zase někdy na nějaké povedené akcičce.

Mějte se zatím moc krásně.

Páčko
Jinny

Kluci mají další cenu.... Latin Awards - Song roku!!!

17. října 2008 v 9:41 | Chris |  NEWS
No jako koukám na jeho kalhoty a na tu cenu... tyhle dvě věci mě celkem šokly:) Nevím co je směšnější... :))) Ale tak, hlavně, že vyhráli, škoda jenom, že se kluci neobjali jako géčka, jste béčka dvojčata... tsssssssss:)))

*******

Ten song byl samozřejmě Monsoon!!!

*******

A teď fotky, první s cenou, Bill jí drží na zajímavém místě, ještě, že to je jazyk a né něco jiného, tak cena:)))


Další s cenou.... tohle už drží celkem normálně...A tady hrají.... asi Monsoon:))No a teď moje "oblíbené" kalhoty... někdy fakt nevím jestli mám souhlasit s názorem Zoe, že je Bill gay, asi né, ale na obojí bude, fakt si to začínám myslet a jestli né, tak je 100% trawestita, nebo to uznává, je blbé to psát o jednom z mých naprostých miláčků, ale já to tak cítím... bohužel... ty kalhoty mají působit prý rockersky... na mě působí gaysky... No a Tom má samozřejmě aspoň mikinu s modrým.... přece musí nějak ladit, že jo... s bratříčkem...


Jestli je Bill anděl, já jsem Panna Orleásnká... jasný a pevný postoj... sebejistota.... krása... BILL!!!

No, další fotky s těmi kalhoty určitě najdete na všech blogách, ale já už prostě ... prostě další fotky s těmi bombovými kalhoty tady teď nedám, možná až se trošku vzpamatuju... raději jiné fotky, třeba dvojčátka:))

Modré stíny... ty mám momentálně taky.... hm.. já nevím, nějak jsem z něj taková.... možná jsem si říkala, že když měli chvíli čas, udělal něco s těmi vlasy a tak... jako vypadá pěkně, ale... to je šumák, prostě vyhráli, gratulujeme a užijte si koncerty v americe, fakt jsem mooooc šťastná, že je tam máte:((((((((((((((((

Georgu, lásko.... chválím, vypadáš úžasně, nádherná zelená bunda....... ty jsi vyhrál pro MĚ ma celé čáře.......

snad přibydou i videa, ale teď musím letět, tak pááááááááááááá

Episoda č. 48

16. října 2008 v 21:08 | Chris |  VIDEA
Tady je malá ochutnávka z episody.... Billův sexy taneček.... hm, že by už nechtěl být panic, tak trénuje???? Nooo, to nevypadá špatně:)))))) Na začátečníka:)))


A tady epizodka, která mě fakt baví, nejvíce Bill, ale i Gustav a to jeho krásné tetování na zádech, to můžu:)))


No a to tetování Gustava je fakt husté, já ho mám na tom tričku TH:)))))

............

TEN PŘEKLAD SI PŘEČTĚTE.... a chci slyšet vaše názory na debatu B a T ...............

...............

Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz

Bill: To je to, co sem si chtěl prověřit - mezi Monsoonem a druhým songem něco řekne - jako pak se vrátí do studia a budou mít přestávku nebo jsou ty songy hned po sobě?
TH-Staff: Hodí vás On Air a pošlou vás pryč. Řekne ze studia něco jak "Pojďme se podívat ven", pak se to přepne a vy dostanete nějaký znamení.

Tom: Bille, jsi pěkně hyperaktivní. Kluku, oh, kluku!
Georg: Občas si moc hlasitý.
Bill: Ale já jsem hlasitý vždycky, ne?
TH-Staff: Spíš si myslím, že ostatní kluci jsou moc tiší.
Georg: Ale i tak jsi někdy moc hlasitý. Samozřejmě, jsi hlučný i normálně, ale někdy až moc.
Bill: Ne, to jen vy, kluci, jste dnes moc tiší. Ponoření v myšlenkách.

TH-Staff: V tomhle by měly být cheesseburgery a v těchle dvojité. Taky jsem udělal dva bez rajčat pro..
Gustav: Mě! (Gustav nejí rajčata? =-O :D)

Bill: Vevnitř jsem nejistý, ale zvenku musíme být jistí. Uvnitř jsem mimo, ale.. (zpívá si)
Tom: Budu rád, když chytíme první tóny - zvlášť s novým zálohováním!
Bill: Rád bych to zazpíval tak jak teď, ne tak nejistě.. (zpívá) Prostě bez přeskakování hlasu. S touhle něžnou částí občas bojuju, protože to ve mně působí takový kolaps.. Prostě to přeskakuje.

Tom: Jediná věc, co mě na celém vystoupení děsí, je Bill.
Bill: Nesmysl!
Tom: Vyvíjí na nás tlak!
Bill: Nic takového jsem neřekl.
Tom: Rád bych měl zpěváka, co uklidňuje situaci. S ním je to jako typ psychologie.. třeba.. jak se tvář, když něco nefunguje.. takový zklamaný upřený pohled.
TH-Staff: Líbí se ti?
Bill: Určitě ne.
Tom: Samozřejmě!
Bill: Kvůli mě..
Tom: Je to znak toho: "To nefunguje" - a pak jsi jako "A co bude dál?!" Takový přesně jsi.
Bill: Ne, takový si přesně ty! Ty se na lidi nedíváš nikdy! Pamatuješ, jak ti Georg naběhl do kytary? (:D:D)
Tom: Ano, byl jsem z toho nešťastný. Ale víš proč to tak bylo? Když je to moje chyba, nijak na to nemám vliv. Jen nesnáším, když chybují ostatní nebo když jsou jako utržení ze řetězu. To jsou věci, za které nejsem zodpovědný, ale prostě je dělám taky. A všichni lidi si pak myslí "Oh, Tome.."