Září 2008

Dvojčátka ve škole:)

30. září 2008 v 21:12 | Chris |  PHOTOS
Já nevím proč, ale mi to příjde jako fantasie... vidět kluky ve škole, takže mě tato nová fotečka prostě zase překvapila:))) že tam jako vlastně někdy chodili:))) Bill tady má dobrou pecku.... Tom je legrační:))) a ostatní němci jsou pěkně nepěkní:)))
Ale jo, všichni včetně dvojčat vypadají normálně, kdyby jste viděli fotky z mé školy, tak pochcípáte smíchy:)))

Tak můžeme hlasovat!!!!!!!!!!

29. září 2008 v 21:32 | Chris |  NEWS
Takže tady máte podrobný výpis toho, kterak nejlépe hlasovat:))
............
Ode dneška již můžete hlasovat v kategorii "HEADLINER" pro Tokio Hotel. Dávám vám sem banner, který můžete volně šířit a díky THus.com za tento banner, že jsem ho tam našla a kromě toho vám sem opět zkopíruju postup, který bude naprosto stejný, jako byl u nominací.

Jak udělat desítky (stovky, tisíce) hlasů! Férově a rychle! Díky Nici za tenhle typ!
Je to naprosto férový, jenom díky tomu, že je vypnutý Styl stránky, to máte rychlejší a jednodušší! Doufáme, že když je nominujeme, tak budeme moc tohle hlasování použít i potom na celkového vítěze!
JAK NA TO?
Pokud máte Mozillu Firefox (hlavně teda Firefox, stáhnout můžete na www.stahuj.cz) tak si otevřete tuto stránku přes to:http://ema.mtv.co.uk/vote/#__headlinerNajděte si Tokio Hotel a klikněte na ně. Dál zatím nic!Nahoře v liště máte "menu" (soubor, úpravy, zobrazit, historie,...). Tak klikněte na ZOBRAZIT! Máte tam potom položku "STYL STRÁNKY" klikněte na "BEZ STYLU"!Jak vidíte, tak se vám naprosto vypnul design na stránce!Jakmile to bude tak klkněte na CTRL+F a dole se vám objeví taková lištička "Najít", tak tam napište "tokio" a klikněte na "Dále". Klikejte na to, až se dostanete do hlasování (řiďte se podle obrázku)Když to budete mít, tak klikejte furt dokolečka na "VOTE" a je to. Nechce to po vás žádné přepínání, ani nic jiného. Jenom jednoduše a čistě klikejte na VOTE! Kolikrát a jak rychle jenom chcete. ;-) Hlavně nezapomeňte, že to Vote musí být pod silně vytištěným Tokio Hotel a pod popisku o nich a ne nad nimi (to patří někomu jinému, abyste nehlasovali pro ně) držte se Vote tlačítek podle těch fotek v návodu.Snad to chápete a získáte TH co nejvíce hlasů. Když ale se budete přesně krok za krokem držet návodu, tak byste to měli pochopit ;-)POSTUP V OBRÁZCÍCH(zvětšete pro náhled komplet návodu, imagebam ostřihává v miniaturách kraje) imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comwww.kaulitz-twins-4ever.blog.cz

První fotky "líbacího" voskového Billa

29. září 2008 v 10:51 | Chris |  PHOTOS
Takže, tady máme toho našeho Billouše, kterého opusinkujeme, až pojedeme za ním do toho voskového muzea:))) Není špatný, má dokonce pěkně pootevřenou pusinku, ví co ho tam bude čekat:) banda "postarších" českých fans:))) a nejen to:))) snad po našem nájezdu bude ještě figurína použitelná:)))


Zajímala by mě jeho skutečná velikost, prý je to už 190... hm, takže já mám 171, když si vezmu podpadky... tak to snad nebude vypadat tak vtipně:))) když budu vedle něho stát a líbat ho, na tu pusu dosáhnu, když tak si vezmu žebřík:)))

Hledáme Billovi líbací přítelkyni!

27. září 2008 v 15:39 | Chris |  NEWS
přeložila Monisek pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z BILD.de ____________________________________________________________

Bild.de hledá líbací přítelkyni pro Billa
Kdo ho udělá šťastným?
Je mladý, úspěšný a slavný - a přesto nemá Bill Kaulitz (19) přítelkyni. Přitom má zpěvák Tokio Hotel obrovský počet ctitelek bez konce…
Ale je to mnohem horší: přes 3 roky se nelíbal. Důvod: "Nejsem nějaký rozrývač" prozradil teen časopisu BRAVO. "To mě dělá totálně smutným".
Přitom Bill nemusí nic ničit. Venku čekají tisíce dívek, které si nepřejí nic jiného, než políbit superstar.
Přece je "ubohý" Bill zničený na zemi: "Je mi 19, a opravdu mi to do kompletu chybí. Opravdu rád bych měl přítelkyni, mohu svůj život oddělit."
Bild.de vyřeší Billův líbací problém a najde mu přítelkyni na líbání.
Posílejte vaše fotky, videa a dopisy, kde vysvětlíte, proč právě vy jste ta pravá líbací přítelkyně!
*********
Miriel díky za upozornění, já se přiznám, že když jsem to viděla, tak jsem vyprskla smíchy a totálně jsem si svojí virózou poprskala celý monitor:))) Bille, vidíš kde jsi to těma svýma kecama dopracoval... jako já nevím, ale já ten Bild chápu.... protože to co vypouští ze sebe Bill je fakt úlet, i kdyby to dejme tomu byla pravda, tak do každého druhého rozhovoru kecat, že je sám a nepolíbený je prostě trapas... no jsem zvědavá na tu líbací holku... třeba si fakt nějakou vybere a všechny ostatní fanynky spáchají společnou sebevraždu:))) sorry, že mi to příjde vtipné, možná to je tou horečkou, ale fakt se směju a nevím čemu víc, jestli Billovým kecům nebo této soutěži:)))

Gustav a jeho sestra Francezska

26. září 2008 v 21:40 | Chris |  PHOTOS
No jo, ti fanoušci musí vyšmuchat všechno, je to prý foceno v americe.... je to, ale kočka, i když jí není moc vidět do tváře, ale jestli je blond a má hnědé oči jako Gustav... hm, tak to musí být kost... oba jsou na kšiltovky:)))


Já nosím kšiltovky na kolo, aby mi nepadaly vlasy.... no to jenom tak:)))
Pěkní sourozenci:))))

EMA 2008 - TH mají nominaci na ’HEADLINER’

26. září 2008 v 21:25 | Chris |  NEWS

Dneska bylo na serveru musicweek.com zveřejněno 7 z 10 nominací na EMA 2008.Tokio Hotel jsou nominování v kategorii 'HEADLINER' ! Spolu s Foo Fighters, Linkin Park, Metallicou a The Cure. Nominace na Best Act Ever budou známy nejpozději do 29.9., od té doby taky začíná hlasování.
zdroj
.................
To je super, hlavně ať tam jedou a zase něco vyhrajou, protože jejich radost
je něco úžasného:))))
Až se bude moct hlasovat, dám vědět:)))

Nové DE Bravíčko a Nicole o TH:))

24. září 2008 v 14:15 | Chris |  Rozhovory
No ať si říká kdo chce, co chce, ona mi je sympatická už tím, že tak krásně mluví o klukách a dokáže je ocenit... moc pěkné, čím více se o nich bude mluvit, tím více budou slavní:)))
...........
Jaký to kompliment! Světová hvězda Nicole je nadšena Billem, Tomem, Georgem a Gustavem!
Kdo by si to pomyslel? Nicole Scherzinger (30), frontmenka Pussycat Dolls a absolutní superstar, je fanynka německé kapely: Tokio Hotel! V exkluzivní BRAVO-rozhovoru uvedla: "Totálně tyto kluky obdivuju! Jsou skutečně velkolepí!" Ale jak kde si vlastně Billa (19), Toma (19), Georga (21) a Gustava (20) všimla? "Na MTV Europe Music Awards 2007 v Mnichově!", vypráví nadšeně. Na mega události v listopadu minulého roku se tahle magdeburská čtyřka objevila a americká zpěvačka se s nimi dlouho bavila na After-Show party. V únoru navštívila Nicole potom dokonce koncert Tokio Hotel v Los Angeles/Kalifornie. "Kluci jsou fantastičtí! Miluju jejich vystoupení!" Teď se zase uviděli: Na MTV Video Music Awards 2008 v Los Angeles, kde Tokio Hotel získali ocenění v kategorii Nováček roku. Zase byla 30letá kluky fascinována: "Připadají mi neuvěřitelně talentovaní. Kluci jsou prostě totálně čilí. Jsou tak jiní a noví. To je cool!" Zřejmě tak cool, že zpěvačka teď dokonce přemýšlí o společné spolupráci s Billem, Tomem, Gustavem a Georgem: "Dříve jsem byla v jedné rockové kapele. Proto si umí dobře představit, udělat s nimi nějaký rockový song!" A co si myslí o zpěvačka o jejich kariéře v Americe? Udělají tam velký průlom? "Do USA přijeli sice před nedávnem. Ale hodně tady prorazili!" Wow - a to je z úst jedné z Pussycat Dolls! Momentálně je se svými holkami v hitparádách celosvětově úspěšná: S hitem "When I Grow Up" z nového alba Pussycat Dolls - "Doll Domination". Ale možná bude brzy Nicole s novým rockovým songem v top desítce. Jako spolu zpěvačka Tokio Hotel…
**************************
A tady screeny z bravíčka a super vlasečky Billa..... fakt tady v těch vlasech vypadá jak holčička a to se mi tuze líbí...


credito to TH-UNLIMITED.OR

Hm, dobré prsa.... taky bych takové brala:))))

Bill, Tom, Andy a někdo na koncertě Coldplay

21. září 2008 v 11:07 | Chris |  VIDEA
No já to tušila, že kluci si zajdou na ten koncert, když jsem o něm viděla na Óčku, že někdo vyhrál vstupenky a já si řekla, nepůjdou tam kluci a je to tady:)))
No co to tam, ale je za copatou nádheru:))) Ještě, že už mě něco takového nebere:)))
Jinak to bylo v Hamburku 14. září totoho ročku:))
Bill má volný vlásky, takhle tě zbožňuju bobíku a Tom zahalený jak neví co:))) Andy nějaký vyholený, ale možná špatně vidím, v zadu ne? No, je to pro mě daleko, oči už neslouží jako zamlada:)))
Ale ta děvucha co to tam je, děvucha od doby co mám muže už nemluvím nespisovně ostravsky, ale kdysi ano, zní to dobře:))
První je z větší blízky

A druhé videjko z větší dálky:)))
No, jak tuhle skupinu nemusím, tak kdybych seděla někde vedle koťat, tak tam jedu z fleku:)))

Miloučká epizoda č. 44 - TH v Mexiku!!!

18. září 2008 v 22:15 | Chris |  VIDEA
Ten Tom.... vypadá jak moucha cé cé, ale čím více mi jí připomíná, tím více je sladký a já ho naprosto miluju..........ááááááááááááááááááááách............... Tomíšku, dolů ten brutální šátek, chci tě holého:)))
A tady překládek, který jsem stejně jako video šlohla u Dády:))
.....................................
Za překlad pro www.thth.blog.cz děkuji moc Lyre.
Tom:Už fakt potřebujeme nějaký nový trička.Bill: Určitě! Hrozně moc chci jedno s nápisem: "Vyspi se s rokovou hvězdou-podporuj umělce!"Interviewer: Tohle je vaše posldní snídaně ve státech - co na nás čeká v Mexicu?Tom: Doufám, že jenom dobroty! Dneska máme ještě autogramiádu, nějaké rozhovory. Doufám, že ta autogramiáda půjde dobře. Jedeme do Mexica a oni tam už o nás mají tolik věcí z MTV, byl tu i velký sraz fanoušků. Mexico fakt válí!TH Staff: To zní, jakby tam měl ptáčky:-)TH Staff: To je bzučák.Tom: Ale nechápu, proč je máš na klíčích.
Tom: Čau!Bill: Brý ráno!(Otázka asi na oblíbený album)Tom: Scream :-)Bill: Moje oblíběný album, kterých mám taky hodně, je první CD který sem si kdy koupil, CD od Neny.Tom: Best of AerosmithGeorg: OasisTom: Ne David Hasselhoff?Bill: Opravdu jsme nečekali, že se tam ukáže tolik lidí, bylo to úžasné!Tom: Byli jsme opravdu ohromeni. Bylo to skvělé, hlasité a byla tam spousta zábavy. Taky to bylo opravdu milé. Cítil jsem hřejivý pocit z toho davu a venku moc teplo nebylo.Bill: Opravdu se mě to dotýká, když se fanouškům dívám do očí, jako včera.... bylo to velm emocionální. Všichni fanoušci bili štastní. To nás velmi povzbuzuje!Píště na TH TV: Las Vegas. Kluci jsou zpět ve městě!(všiměte si zajímavých pohlednic xD)Fjuuuu... xD.
.........................................
No, vypadají pěkně.... kluci vysmátí, to se mi tůze líbí:)))))

Aktualitka

15. září 2008 v 22:23 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
Zdárek lidičky,
vzpamatovávám se po 2 náročných pařmenských víkendech, ale říkala jsem si, když vidím
nádherné fotky, které semka dala Lidunka, že se musíme malinko pozastavit nad Georgem
a Tomínem.
Všimli jste si, že se tito naši dva miláčkové malinko změnili?
Georg vypadá mužněji a tedy alespoň podle mého oka z kašparovy krávy zhubl,
je celkově pevnější, a zároveň štíhlejší.
Mno a o Tomových varháncích na břiše a vypracovaných ramenou, které odhalil na pláži, kde se
v den svých narozenin povaloval s Billíkem, o tom snad nemusím ani mluvit, o tom se dá jen snít a
básnit.
A co že to proběhlo za změnu?
Georg s Tomem se domluvili a již nějaký čas spolu chodí pravidelně cvičit do posilovny,
a jak je vidět, fakt dřou, protože nad Tomovu proměnou mi zůstává rozum stát, je to prostě
nádhera, již takhle nádhernej kluk, ještě k tomu svalnatý, ale přiměřeně, ne přehnaně, to je
bomba a naprostá škoda, to na čem maká schovávat do těch vytahaných i když pěkných hadříků.
Mno a Georg vypadá nyní taky jinak, má zajímavější barvu vlasů, zhubl, je takový jako ze žuly,
fakt jeho tělo na mě nyní velmi dobře působí.
Takže kluky moc moc chválím, vydržte, rozjeli jste to skvěle a my jsme si VŠIMLI!
Ještě by na sobě mohl zapracovat Gustav, je moc sympatický, má vypracovaná lýtka od jízdy na
kole, ale tak nějak 6 kg dolu by mu slušelo a ani by to nestálo moc dřiny, myslím, že má dobrý
svalový základ a šlo by to dolů s trochou sportu a úpravy jídelníčku samo......, ale tak třeba
jednu.....
*
Četla jsem článek, který sem dala Lída a přeložila Evelyn o dvojčatech, (pár článků zpátky).
Psalo se tam, že spolu dělají všechno až na určité věci viz. chodit na toaletu, koupat se,
sprchovat se. Což je pravda.
Ale co mě například dostává je jejich vzájemná péče, když jednomu z nich není například dobře
a ehm jak to říct - prostě obsah žaludku musí ven, ať je to již z nemoci, jídla či pití,
tak druhý ho v tom nenechá a jde se o něj postarat - kupříkladu mu na toaletu
podržet vlasy :oD.
Což ač to není jistě romantická chvilka, tak mě tato vzájemná péče jakožto jedináčka naprosto,
ale naprosto dostává a můžu jenom závidět, mít někoho takto blízkého, se kterým můžete dělat
VŠECHNO!
Tak zatím páčko
Jinny

Jimmy Kimmel show (09. 09. 2008)

13. září 2008 v 18:32 | Chris |  PHOTOS
Jako já nevím proč, ale jsem z těch fotek naprosto hotová a z první snad ani nemusím říkat, jako Georgu, bože, fakt je z něj krásného kus chlapa a já nestačím zírat... dám tady jenom tři fotky a zbytek zmenšeniny pod perex, protože jdu pařit a nemám čas, ale klikněte si na zvětšeniny, protože to stojí za to... a je to ještě před show, zvuková zkouška....
Georg...ááách... ty ruce... já ho fakt žeru..
Bill a jeho "pohled" - snad mi nechcete říct, že to bylo špatně:(( jasně Bille, to by si nikdo nedovolil:))) napadají mě i twincestní věcí, když vidím tu fotku pod tím, ale mlčím jako hrob!
A poslední dva koloušci.... Tomík a Gustav! Tom má super čepici, fakt ta se mi hrozně líbí, ale né tak hodně jako samotný Tom!
zbyteček zmenšeninek pod perex

Plakátový speciál - Sweet 17 - český!!!

12. září 2008 v 17:19 | Chris |  PHOTOS
Vidíte ten plakát?????????? áááááááááááááááááááááááá, to jako není normální, bože, tak tam toho kluka opět totálně žeru... ale já nemám místo na plakáty, to je k vzteku, si je snad začnu vylepovat v ložnici:)))) ale to asi neprojde... dokonalost... tohle seženete všichni, je to český:)))

Jak se dívá nahoru... jako já fakt nemůžu... pro mě krása..... zvětšovat teď to nemám čas, snad večer:))))

Nový německý Popcorn a vzpomínka....

11. září 2008 v 22:39 | Chris |  PHOTOS
Musím říct, že tyhle fotky, kde je Bill a Tom, považuju za nejkrásnější v celé jejich kariéře, takže mě moc potěšilo, že vyšel plakát v novém Popcornu, už ho mám doma, protože mi ho koupil můj syn, když mi ho dával z dálky na mě křičel, mamíííí, mám pro tebe Tokio Hotééél, Billa a Tomááááá.... já se musela smát... našla jsem scan u Evule na blogu, bylo to na 4 části, lépe to spojit nešlo, ale mi to naprosto stačí, když vidím ty jejich oči... tak je musím milovat, jsou to zlatíčka, které mám od největšího zlatíčka:)))
Nikde žádné novinky, MTV už je ohrané:)))) Tak aspoň plakátek:))
Ale kluci už se vracejí do Německa, heuréka a to je super zpráva... teď si asi dají dovolenou a potom CD:)))

Překlad německé Bravo 38/08

10. září 2008 v 21:16 | Lída |  Rozhovory
...........................

Super dvojčata

Jsou srdcem a duší Tokio Hotel! Bravo ví, jak Bill a tom pracují...
Jsou to ti nejslavnější dvojčata pop světa a znají se od doby, co otevřely napoprvé oči. Bill (19) a Tom (19)! Miliony fanynek pronásledují kluky od doby, kdy prolomili s hitem "Durch den monsun". Slova lásky jsou na ně křičeny po celém světě v každém jazyce. Jaké to duo! Bill je záhadný frontman. Billboard kapely. Kolem dívek a lásky je nejtišší. Tom je ukecaný typ, vždycky má co říct. Tak rozdílní a přesto tak stejní. Tokio Hotel dvojčata sdílí víc než jenom bratrskou lásku.
"Neexistuje bližší spojení, než mezi námi," vysvětluje Bill o magickém spojení mezi ním a jeho dvojčetem. "Jsme tak rozdílní a přesto stejní! Nevypadáme jako dvojčata, ale jsme jedna duše," dodává na tohle Tom. Kvůli tomuhle důvodu taky dvojčata ví, jak se ten druhý cítí. Tom vysvětluje: "Když se podívám na Billa, tak vím přesně, co si myslí. Cítím, když má problém. I když není kolem mě. Komunikujeme i beze slov."
Když se cítí tak spojeni, tak nenechají mezi ně nic vstoupit - hlavně ne dívku. "Když má ta dívka něco proti mému bratrovi, tak do ní nemůžu být zamilovaný. Nedovolím nikomu, aby se mezi nás postavil," říká Bill. A taky Tom to ujasňuje: "Neumím si představit, že bych věřil dívce tak moc, jako Billovi. Taky bych nikdy netrávil míň času s Billem, jenom kvůli dívce. Musí uznat jeho, stejně jako uznala mě."
To, že spolu tráví každou chvilku spolu dokazují taky jejich 19.narozeniny na 1.září. Noc před šli se svými kolegy z kapely Georgem a Gustavem a jejich týmem do restaurace Ivy v západním Hollywoodu na večeři. Po tom oslavovali na střeše svého hotelu až do půlnoci až do času jejich narozenin. Jejich den narození ale strávili jenom spolu! Bez týmu nebo manažeru a dokonce i bez Georga a Gustava, kluci odpočívali na pláži v Santa Monice. Tom odpočíval se svými dredy staženými a s odhalenou vrchní částí těla vedle svého bratra, který i přes počasí měl černé oblečení. Společně odpočívali na lehátkách, opalovali se a chodili po pláži - a samozřejmě, že společně. "Vlastně spolu děláme všechno. Jedinou věcí, kterou spolu neděláme, je chození na záchod, koupání nebo sprcha," směje se Bill. Ale potom je opět vážný. "Vždycky si představuji takovouhle situaci: Stojíme nad propastí a hlas říká - jeden z vás skočí a nikdy se nevrátí zpátky. My bychom ale skočili spolu. To je stoprocentní."
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
..............................
No tak raději nikdy prosím vás neskákejte, díky.... přijeďte do Evropy, vemte si dovču, potom natočte CD a na jaře vás čekáme v česku:)))
Jinak já je tak miluju, fakt pořád a hrozně moc... jsou to takové koťátka naše... a jsou vůdčí osobnosti TH, to je bez debat si myslím... že jo:))))

CZECH TOKIO HOTEL DOUBLES

9. září 2008 v 14:40 | Jinny |  VIDEA
.
.
Zdárek Tokiáci,
také jste se někdy pokoušeli oblékat jako Bill, nebo Tom? Mno kdo z nás se nepokoušel
a nešaškoval před zrcadlem žeo :oD.
Tady je pár lidiček sestříhaných v povedené videjko.
Bohužel mi to nejde načíst, taqže ....*kliki klik*...
.
.
Kdo mě zaujal:
č.3....Tom....opravdu povedené, úžasné spodní prádlo :oD
č. 4....asi jste poznali Hannu
č. 11 ...tohle je zase Kivinka
č. 13 a 14 také velmi zdařilé
č. 17 tady jste asi poznali Enďáka :oD
Za mě musím říct že vedou Hannu a Kivinka :o)))).
p.s. Ještě přesně nevím harmonogram, ale vypadá to, že budu v Práglu (tedy u pecka) jen v
pindělí (to není překlep, takhle říkám pondělku).
V týdnu budu na chatě (tedy totálně mimo civilizaci) a o víkendu na jedné pařbičce,
repetíčko s lidičkama z tohoto wekendu, takže víno, chlapi a zpěv....když už né sex (hih)....
Taqže se moc omlouvám se za taq dloooouhou absenci, vopatrujte se a
věřím, že to tu s Lidunkou zvládnete.
Zatím páčko
Jinny

Gustave promiň!!!! Gustav dneska slaví!!!

8. září 2008 v 21:02 | Lída |  NEWS
Gustíku, já vím, že máš dneska narozeniny, ale myslím, že to, že ti popřeju až teď večer naprosto přežiješ, protože jsi na své narozeniny dostal mnohem lepší dárek..:))))
Ale samozřejmě za celý blog Ti přejeme všechno nejlepší... všechno co si budeš přát a hlavně odpočinek, protože bubeníka bez "šťávy" nemáme na nic:)))
Ani nevím jestli je to fotka před, nebo po tom co vyhráli, ale hlavní je, že vyhráli a že se Gustík konečně taky někdy směje:)))))))))

Tokio Hotel: „Zasloužíme si malou přestávku“

8. září 2008 v 20:57 | Lída |  Rozhovory
Já je tak miluju, já jsem tak šťastná, že vyhráli, že nejsem schopná pořád ani mluvit, já vím, že se dalo čekat, že tuhle cenu vyhrajou, protože my fanynky se o to umíme postarat, ale i tak, je to prostě něco a přestávku si zasloužíte miláčkové, zajeďte si někde na Maledivy a užívejte, hlavně v klidu a bez fanoušků, jedině, že by jste chtěli přibrat mě... já budu hodná a klidně vám budu nosit drinky, ale i sobě:))))
...........................................
Úžasný comeback pro Britney Spears: na 25. MTV Video Music Awards v Los Angeles vyhrála ve třech kategoriích, kde byla nominována. Německá teen kapela Tokio Hotel získali Best New Artist.
"Tokio Hotel jsou nadšeni a naprosto vyvádějí," řekl manažer David Jost po VMA do telefonu. "Nejdřív se opijeme," ječí Tom v pozadí, "ať už mi musí v Americe být 21 nebo ne. Noc je naše." "Budou mít klidnou oslavu," oznamuje Jost, "jsou to mírní kluci." Právě teď kluci vyšilují. Poprvé v historii MTV Video Music Awards německá kapela byla nominována dvakrát a porazila americké superstars jako jsou Miley Cyrus, Kate Perry, Jordan Sparks a Taylor Swift. Neuvěřitelné! Jejich příchod na červený koberec byl naprosto nepopsatelný. Tokio Hotel přijeli na monster trucku s obrovským nápisem na stranách, který oznamoval "Tokio Hotel".
Nejkrásnější dárek k narozeninám na světě
S "Ready,set,go" se dostali do legendárního Paramount studia v Hollywoodu a potom seskočili na červený koberec. "Kdo jsou tihle šílení kluci," chce vědět americká reportérka, "ten truck přímo září." V Americe mají již Tokio Hotel plno fanoušků, ale na červeném koberci byli něco nového pro místní tisk. Každý se ptal Billa na jeho účes. "Je to pravý," směje se. "Nejsme vůbec nervózní," klame Tom, "neočekáváme, že vyhrajeme." "Jsme šťastní, že naše jméno už je zmíněno v kategorii s Miley Cyrus," dodává Gustav, což je na jeho 20.narozeniny krásný dárek. Nakonec cenu "Best New Artist", kde hlasovali fanoušci, získali.
"Těšíme se, až uvidíme Pink."
Taky Bill a Tom slavili svoje narozeniny 1.září v Los Angeles. "Jenom jsme odpočívali na pláži v Santa Monice, dali jsme si oddech a odreagovali se s Gustavem a Georgem," odhaluje Bill. Co říkají na dvojitou nominaci? "Jsme neuvěřitelně šťastní. Je to pro nás velká čest. To, že můžeme být na tomhle červeném koberci, tak o tom jsme nikdy nesnili. To ani nejde popsat ve slovech a všechno, co bych teď řekl, by bylo ještě daleko za tím," říká Bill. "Je to opravdu těžké dostat se z Evropy do Ameriky, ale cítíme se opravdu dobře," říká Tom nadšeně. A na koho se na VMA těší? "Opravdu chceme vidět Pink a těšíme se na její vystoupení," odhaluje Bill. V backstage jim Pussycat Dolls přišli pogratulovat. "Milujeme tyhle kluky," křičela zpěvačka Nicole Scherzinger.
"Zasloužíme si malou pauzu."
V příštích dnech mají Tokio Hotel vystoupení na Jimmy Jimmel show a potom se vrací do Německa. "Chceme nahrát nové album, udělat něco nového a být znova kreativní. To se trochu vypaříme z veřejnosti," říká Bill. "Jsme na cestě tři roky a zasloužíme si menší pauzu." Fanoušci budou smutní.
A jak vysvětlují úspěch v Americe? "Přemýšleli jsme o tom dlouho a těžce, ale vzdali jsme to při hledání odpovědi. Máme jenom štěstí a jsme neuvěřitelně šťastní, že to můžeme zažít," odpovídá Bill. Teď je čas na oslavu. Po VMA Tokio Hotel jeli na MTV After-párty a oslavili to a potom odjeli na Interscope Párty v Santa monice. Gratulujeme!
...........
Ano, gratulujeme miláčkové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A sobě taky, kolik jsem dala hlasů ví jenom pár lidí, ale šířit to nebudu, nebudu "mezi mladýma" za blázna:)))

KLUCI VYHRÁLI !!!!!!!!

8. září 2008 v 14:32 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
ZDÁÁÁREK LIDIČKY,
TÁÁÁK SE KLUKŮM SPLNIL DALŠÍ SEN.......
.
**** vyhráli BEST NEW ARTIST**** na MTV - VMA
ZA VELKOU LOUŽÍ, TAM, KDE TO NEČEKALI
.
O co je to lepší, že vyhráli ke svému vlastnímu překvapení.
Před pár dny jsem mluvila s kontaktem, jak se kluci mají a jak se chystají na MTV,
říkal, že jsou hodně vytížení. Že ač jsou všichni pracovně v USA, tak,
že jsou kluci v jednom kole a ani se neviděli.
Říkal, že se moc těší na MTV, ale že tam nejdou s tím, že by měli šanci vyhrát,
jako třeba tady v Evropě, kde jisté šance mají, ale že tam jdou jako hosté, aby se pobavili,
mohli se toho všeho zúčastnit a poznat slavné lidi z branže.
Takže ani nevím, zda je mezitím co jsme spolu mluvili nominovali či ne, zda to bylo totální
překvapení, ale každopádně s tím kluci zprvu vůbec nepočítali, o to větší radost museli mít.
.
Také je na všech fotkách patřičně vidět, jak jsou totálně šťastní a vysmátí a vůbec se jim nedivím,
uspět v USA jakožto Německá kapela je už POŘÁDNÝ ÚSPĚCH!!!!!! Co si budeme povídat,
Amerika má Evropu vcelku na párku, takže je vidět, že kluci to ZASE DOKÁZALI!!
Mám z toho upřímnou radost.
.
.
Billiho dlouhý krok, neskutečná výška a mé milované kovbojské boty :oD.
Opět to má všechno krásně sladěné, ..."hajzlík" :-D
.
Sqělá bunda! Pavučinky.....duchové, bo co, zajímala by mě značka?????
.
Tady jsou všichni tak krásně vysmátí..... i Gustav s Georgem.... Tomi se krásně směje a Bill je as u
zubaře..... jak tu sošku tiskne - hih
.
.
.
Bill: tu už nikomu nedám ... je jenom moje.... (má perfektní výraz....dojetí...jak by měl na krajíčku,
by mě zajímalo na koho se v tu chvíli díval????
T.G....totální štěstí...
HEY VŠIMLI JSTE SI TAKY JAK GEORG ZHUBNUL???? Má propadlé tváře a skoro se ztrácí v
kalhotech.....nesmírně mu to sluší!
Takhle úžasně tedy alespoň pro mě snad ještě nevypadal....hmmmm ;oD
.
Naše troféééj!!!!!!!!!
.
A ještě jednou 4 vysmátá leča :o))))))))))))))))))))
NEJÚŽASNĚJŠÍ KAPELA NA SVĚTĚ, VŠEM TO MOC SLUŠÍ A KAŽDÝ SI V NÍ NAJDE TOHO SVÉHO,
PAKLIŽE BY NEPADL ROVNOU KOLEM KRKU LEADROVI, KTERÝ VYPADÁ JAKO ÉTERICKÁ BYTOST Z
JINÉHO SVĚTA.
.
Bill: jak já se to vlastně jmenuju.....aháááá
Tomiho nádherný šibalský úsměv.
.
.
Bože můj! Bill je dokonalost sama. Chci ho, chci ho hned teď!!! Miluju jeho rozkročené pózy.
A Tomi.....neodolatelně svůdný kocourek....
Tady musím říct, že ovšem Gustav a Georg v ničem nezaostávají, totálně rajcovní chlapi!
Gustav sympaťák a vždycky byl, jen bych mu dodala trošku šmrncu barevným účesem bez
kšiltovky. Georg vypadá nejlépe za poslední rok.
.
.
TADY DO VYPADÁ, JAKO BY SI TOM VEDL BILLA PO ČERVENÉM KOBERCI ZA RUKU....
HÉÉÉY, TAHLE SLEČNA JE TU SE MNOU!¨
Všimli jste si, že Tom je lehce jinak oblečen? Tak nějak cartoonovsky (myšleno jako americké
animované filmy), toto oblečení nepřipomíná jeho klasickou Evropskou repařinu, ale musím říct,
...opět dobrý výběr, na toto Amerika bude slyšet.
.
.
MNO NE VŠECHNO CO JEN NA OKO VYPADÁ NENÍ SKUTEČNOST.....
TOMI DRŽÍ BILLA ZA RUKU....JAKO BY HO NAVIGOVAL ZE SCHODŮ, KDYŽ SE BILL VĚNUJE PUBLIKU,
JAKO BY MU BYL OPOROU, KTERÁ HLÍDÁ JEHO KROKY MÍSTO BODYGUARDA.....
.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...........TOTÁLNĚ KRÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.............
TWINCESTNÍ...........BRATRSKÉ................LÁSKYPLNÉ...........NÁDHERNÉ....................
NEMÁM SLOV, NEJŮŽASNĚJŠÍ GESTO TOHOTO ROKU!
.
A Parádička závěrem..... dokážete si to představit, že přijedete na předávání autem, které nese
Vaše logo a co víc....Vaše tváře???
Chápete to? Dokážete si to představit, jak úžasný pocit to musí být?
Tourbus, dobře ok, ale tohle fáro s tvářemi TH, to musela být jízda králů.....uuuááááááá :oD.
já tam chci k nim...... ;oD.
.
Taq jo, tak ještě kocourka závěrem.....mňami ňam
Ale teď už vážně musím, jinak se tady u pecka udělám.....
.
+ VIDEJKO děkovačka a zdravice pro fanoušky po celém světě
(nejde mi to načíst, tak kliky klik, je to amatérský záběr, ale zlatíčku Billimu je rozumět dobře)....
.
.
.
KOŤÁTKA NAŠE MILOVANÁ, UŽ SE NÁM VRAŤTE, TOTÁLNĚ SE MI STÝSKÁ!!!!!
A ASI NEJENOM MĚ.....
Páčko
Jinny

JEŠTĚ FOTENY Z LOS ANGELSKÉ PLAGE

8. září 2008 v 0:25 | Jinny |  PHOTOS
Zdárek lidičky,
jsem na otočku v Praze a poté co jsem skoukla naprosto dokonalé foteny co semka dala Lída,
jak se nám koťátka válejí po pláži a Tomi ukazuje své nádherné tělo,
dám sem ještě nějaké, na které jsem náhodou narazila, protože je tom "fajný" téma :oD....
.
1) Dokonalost sama, no uznejte sami...ta jemnossssst!
.
2) Varhánky, varhánky, varhánky a ještě k tomu BEZ ČEPICE - juchů....
.
3) TADY UŽ NEMÁM SLOV, PÁČ MÁM TOTÁLNĚ VYSCHLO V KRKU...
.
4) Tady nevím proč, ale nejvíce mě zaujaly Billovy boty :oD
.
5) Takže sendvíček, hmmm .....a nějakou roštěnku by jsi si nedal??? ;-D
.
A oblíbené hranolky, prsten, který jsem ještě neviděla a již tak dobře známé "NÁDHERNÉ DLOUHÉ PRSTY.....může být něco více rajcovního???,
,
,
MNO ANO MŮŽE...."celý" Bill!
.
.
Jak psala Lída, kolapssssss.
Taq dobrou
Jinny

VMAs 08 - hlasování, vysílací termíny, atd.!!!!!

7. září 2008 v 21:26 | Lída |  NEWS
Zlatíčka, ještě máte možnost hlasovat pro kluky, hlasování je neomezeno, takže klikejte na vote jak zběsilí... já ani nebudu říkat, kolikrá jsem jim hlásla, protože si budete klepat na čelo, snad jim to pomůže.... takže makejte volit, platí hlavně pro ty, kteří opravdu budou čekat do tří rána:))) ale nejen pro ně!!!!!!!!!!!
...........................
Pro kluky můžete stále ještě hlasovat. Většina možná ještě ani není registrována, takže nebudeťe líní a zaregistujte se :D Víc jak dvě minuty to nezabere. Takže klikněte TADY , vyplňte tam všechny údaje, největší problém by mohla dělat položka Profile URL, do ní napište to samé, jako do Display Name, zbytek registrace by měl být už v pohodě.

http://www.mtv.com/ontv/vma/2008/best-new-artist/

Video Music Awards se dá sledovat na všech MTV! Vysílací čas je:
8.9.2008 od 02:00 - 03:00 (Červený koberec), ten můžete sledovat online na netu, a to TADY
8.9.2008 od 03:00 - 05:00 (Live Show), jestli se samotná show dá sledovat na netu taky online, zatím nevím.
Tady jsou vysílací termíny na německé MTV, je tam několik dat, takže pokud se nebude dívat live, můžete se podívat na opakování.
Pondělí - 08.09.2008
02.00 - 03.00 MTV Video Music Awards 2008 Červený koberec (Live)
03.00 - 05.00 MTV Video Music Awards 2008 Show (Live)
Pondělí, 08.09.2008
19.00 - 20.00 MTV Video Music Awards Pre-Show 2008 (opakování)
20.00 - 22.00 MTV Video Music Awards 2008 (opakování)
Úterý, 09.09.2008
16.05 - 18.00 MTV Video Music Awards 2008 (opakování)
Středa, 10.09.2008
12.00 - 14.00 MTV Video Music Awards 2008 (opakování)
Sobota, 13.09.2008
16.00 - 18.00 MTV Video Music Awards 2008 (opakování)
Podle informací by měli TH předávat také jednu z cen.
A tady někde by měli kluci sedět.... ou, mám z toho mrazení v zádech!!!!
Tokio Hotel budou mít místa na VMAs uvnitř etapy 16. Jsou pro ně vyhrazena čtyři místa: Zleva: Georg, Gustav, Tom, Bill.
Nezapomeňte sledovat velkou show v neděli (7.září) v 21:00 nebo předtím ještě červený koberec, který začíná v 20:00. (Upozorňuji, že kvůli časovému posunu je to našeho času 8.září … Červený koberec - 02:00 a Show - 03:00)
..............................
Kluci, za všechny držíme pěsti, budeme na vás myslet, já tedy spíše ve snu, ale přesto a hned ráno chci vidět napsáno, že jste vyhráli, to je rozkaz:)))))))))