Červenec 2008

Jak by to vypadalo, kdyby musel Bill na vojnu?

31. července 2008 v 8:32 | Jinny |  PHOTOS
MNO ASI NĚJAK TAKHLE:..................
TAK CO LÍBÍ?
Mno myslím, že mikrofon je mi v jeho rukách milejší, než zbraň s čutorou :o)))).
I když vojenské mu sluší.....a vždycky se mi na něm líbilo..... co myslíte.....je to takové uvolněné, a zároveň drsné, jako by říkal - já jsem kluk, který chodí s nožem za opaskem a rozdělám oheň i v Anktartidě ;oD.
Tak páčko
Jinny

KOCOUR NA ROZPÁLENÉ PLECHOVÉ STŘEŠE....

28. července 2008 v 16:00 | Jinny |  NEWS
Zdárek lidičky,
o víkendu jsme se věnovali Tomimu, Twincestu, ale déle bychom to bez Billiho asi nevydrželi, že? :o).
Takže tady je a raději polonahý než oblečený, budeme ještě chvilinku pokačovat v lehce lechtivých tématech, nebo obrázcích, páč mě to baví....:o).
.
Poupravený název velmi slavného filmu s Liv Taylorovou jste asi poznali......... Ona byla ve své době totální kočka, ale tenhle mourek je zase jedničkou v dnešních časech....
Ani nechtějte vědět, co všechno mě napadá, když ho takhle vidím......ono stačí, že si na koncertech odhaluje hvězdu!.....
Co řítáte, na koncertech by mohl zpívat do půli těla....to by nebylo vůbec k špatné!
.
Natož, když Vám pak tento anděl s ďáblem v těle nabízí jablko přímo z ráje .... kdo by odmítl, že? :-D
........ale on nenabízí jen hřích, ale jak je vidět i věrnost a lásku třeba na celý život :o)......
Tak zatím pa pa
Jinny

"MY SE RÁDI DÍVÁME" .........1. část ......by Jinny

27. července 2008 v 23:16 | Jinny |  TWINCEST
Zdárek lidičky,
Jelikož máme twincestní den, napsala jsem pro Vás včera povídku, která se zabývá právě tímto tématem. Je již po 22 hodině, tak jí mohu zveřejnit, přesto dávám upozornění - číst prosím až jste majiteli O.P.
Povídka je jak jinak než erotického rázu, snad se Vám bude líbit.
Nevešla se do jednoho článku, rozdělila jsem jí do dvou.
Chtěla jsem Vás navnadit na příjemné třeba "erotické" sny, tak snad se povede…..
Moc romantiky tam nehledejte, to není moc můj styl, tak snad neurazí a alespoň někomu se bude třeba líbit…takhle na nedělní večer….... :o).
Záměrně tam nejsou jména, abyste si mohli představit kohokoliv…..přesto tam pár indicií je…:o).
Příjemné čtení a následné sny…..
.
.
.
"Pojďte dál, udělejte si pohodlí".
Holky vstoupily do temné místnosti luxusní vily v prvním patře. Na oknech byly těžké tmavé závěsy, okna byla zavřená, v místnosti byl voňavý, teplý, těžký, letní vzduch. Všude to vonělo sexem. Na stole bylo otevřeno několik lahví vína a 4 skleničky.
"Udělejte si pohodlí"….tam je postel, na té si můžete udělat pohodlí, zatím Vám naleju".
Vysoký štíhlý kluk s černými postupně sestříhanými vlasy přistoupil k malému konferenčnímu stolku. Nebyl nalíčený, ale kdyby byl, vypadal by jako jemná dívka. Rychlým pohledem zkontroloval skleničky, zda na nich není jediný otisk a pak nalil 2 z nich do poloviny, otočil se, přistoupil k posteli a podal je dívkám. Obě byly velmi vysoké, s jemnými rysy, štíhlá pevná těla, hladké dlouhé nohy a poprsí tak akorát vzbuzující fantazii. Obličeje měly jemné, přesto ne barbínovsky tuctové, byly velmi výrazně řezané. Obě byly naprosto stejné. Na první pohled nenašel jediný rozdíl, kromě lehce odlišných prstenů na prostředníčku levé ruky každé z nich.
"Takže na dnešní večer"…pozvedl číši…"bratr tu bude za chvíli…..".
Holky se napily, pak se na sebe podívaly, odložily skleničky a začaly se líbat. V tom vstoupila z vedlejší místnosti postava mladého vysokého kluka s dlouhými hnědými vlasy. Šel též ke stolečku a nalil si skleničku, pozvedl ji a řekl: "na Vás, na dnešní večer". Posadil se do velké černé kožené sedačky, vedle svého bratra a napil se.
Kluk co jim přišel otevřít promluvil: "povíme si pravidla", "my se rádi díváme". "Takže dělejte co je Vám libo, my se budeme dívat a nebudeme se Vás dotýkat"……. "Honorář je připraven na stolku v obálce vedle vína, cena jakou jsme domluvili + něco málo navíc jako malé poděkování, že jste mohly přijet takto narychlo, brzy ráno musíme odjet."
Poté se také uvelebil na sedačce, láskyplně se dlouhým pohledem podíval na svého bratra a lehce se dotkl jeho ruky, než si vzal skleničku opět z mramorového stolku na kterém kromě vína a obálky byly i bílé růže.
Holky odložily skleničky, začaly se znovu líbat, chytily si něžně hlavy, zabořily prsty vzájemně do svých dlouhých, lesklých, lehce zvlněných kaštanových vlasů a jemně si sály a jedna druhé okusovaly rty.
Pak vzájemně pokračovaly po krku dolů, svlékly si vzájemně blůzy a byly jen v podprpsenkách a krátkých sukýnkách.
Jedna měla lososové prádlo, druhá černo červené. Jedno ramínko šlo dolů, druhé……
Ta v lososovém prádle pevně uchopila prsa své sestry, střídavě je posázela malými polibky, pak vzala pravé do úst a jemně ho kousla. Obkroužila bradavku jazykem….. Sestřina prsa se vyjímala v jejích dlouhých rukách oblečených v lososových rukavicích sahajících až po lokty.
Ten z bratrů, který holky uvítal jako první si položil ruku do rozkroku, slastně zaklonil hlavu a se slabým výdechem si olízl rty. Jeho bratr se intenzivně díval na dvojčata a mimoděk si hrál s piercingem ve svém spodním rtu. Položil ruku na bratrovu hruď a lehce se dotkl přes tričko piercingu v jeho pravé bradavce.
Olízla bradavku ještě jednou a stiskla prsa pevněji. Její sestra jí povalila na záda, stáhla jí sukni přes malý pevný zadeček. Sama si jí ještě nechala. Začala líbat její ležící tělo, prsa, břicho, stehna (jemně je roztáhla) a vzala mezi zuby lososové kalhotky a stáhla je.
V tom se dívka zvedla do kleku. Jednou rukou chytla levé prso své sestry a pravou jí vyjela po stehně nahoru až pod krátkou sukýnku a jemně jí třela hřbetem ruky tam a zpět. Ta na to zareagovala zakloněním hlavy až se kadeře jejích dlouhých vlasů dotýkaly zadečku. Sestra jí povalila a z pod sukně jí stáhla červenočerná miniaturní tanga a hodila je směrem ke klukům.
Dlouhovlasý je vzal do ruky a prohlížel si jejich miniaturnost. Pak si je přiložil k obličeji a z bezprostřední blízkosti nasál jejich vůni. Byla cítit jemná vanilková aviváž, evidentně je na sobě neměla déle než cestou taxíkem. Hodil je na břicho bratrovi a ovinul ruku kolem jeho ramen, přitáhl si ho pevně k sobě, tak aby se opíral o jeho hrudník, seděl nyní teď před ním. Ovinul okolo něj obě ruce a položil mu je do klína….. lehce nahmatal zip jeho kalhot, ale nerozepnul, našel jeho penis a položil ruku přímo na něj a lehce přitlačil celou dlaní i prsty, kterými nahmatal obrys. Jeho dvojče s hlubokým vzdechem zaklonilo hlavu. Rozevřel svá krásně tvarovaná plná ústa a zcela pohltil bratrovy rty. Vysunul jazyk, jemně ho strčil mezi bratrovy rty, vsunul ho přes piercing až dovnitř a jemně ho začal třít. Jejich jazyky se za vzájemného tlumeného oddechování chvíli vzájemně masírovaly.
Pak se v objetí zadívali znovu na dívky.
I druhá sukně a kalhotky již byly na zemi…. Jedna z nich povalila druhou, lehla si na ní, líbala jí, masírovala prsa a třela se svým klínem s velmi přesně oholeným proužkem chloupků o sestřin. Ta na to reagovala roztažením stehen. Ta co byla nahoře se začala sunout po jejím těle níž….za upřeného pohledu z očí do očí jí olízla obě bradavky, každou z nich stiskla pořádně mezi zuby, až její sestra bolestivě sykla…..
Bratrova ruka v rozkroku toho černovlasého ho pořádně stiskla! Bylo cítit jak se do penisu pulsuje mohutný proud krve až ztvrdl, až ten černovlasý musel zavřít oči. Opřel si hlavu o bráchu, položil jí na jeho rameno, jejich tváře se dotýkaly. Dal ruku nahoru, vjel mu do vlasů, pevně ho za ně chytil a ssssikl… Bratr mu nepřestával třít kalhoty.
Dívka se mezitím dostala ke klinu své sestry. Rukou v rukavici jí ještě více roztáhla stehna a přejela z jednoho přes rozkrok na druhé. Chvíli jí laskala. Natáhla ruku k sestřiným ústům. Ta zvedla hlavu a vzala do zubů každý prst rukavice a jemně je začala cukavými pohyby stahovat jeden po druhém, až jí zůstala celá rukavice mezi zuby.
Ruka sjela zpátky do jejího klína, dva prsty se vnořily do ní…..dlouze vzdychla….
Ten černovlasý a vyšší vyndal ruku z bratrových vlasů, chytl ho za ramena, sesunul ho z opěrky, pevně do něj strčil, aby si úplně lehl, tak aby mu hlava visela přes kraj bočního opěradla, vsunul ruku pod jeho pánev, nadzvedl ho a přitáhl si ho blíže k sobě. Bratr se na něj upřeně a malinko vyděšeně podíval. Špitl …."poddej se tomu"….. Položil se na něj, nohy měly propletené střídavě jednu a druhou. Kyčlí mu nalehl přímo na klín. Oběma rukama uchopil hlavu svého dvojčete, podíval se mu láskyplně a něžně do očí, pak mu je zavřel a políbil každé víčko zvlášť. Pokračoval něžnými polibky na spánky, do vlasů, na nos, na mužnou hladce oholenou bradu ( i když moc vousů mu ještě nerostlo), pak na krk. Zakroužil po něm jazykem a jel směrem vzhůru, zpět přes mužnou bradu až ke rtům. Lehce je navlhčil olíznutím a vzal je něžně mezi své rty…..znovu ….a … znovu…. Jazykem mu jezdil od koutku ke koutku po rozhranní jeho hebkých rtů, které pokrývala velmi jemná kůže. Bratr nechal zavřené oči, nadzvedl hlavu, pustil bratrovu pánev a chytil jeho hlavu pevně oběma rukama. Pomalu otevřel rty. Začali se zmítat v naprosto těsném, hlubokém a vášnivém polibku, přerývavě dýchali a vzdychali. Jezdili si prsty ve vlasech.
Dívka vyndala prsty z její lasturky, rozhodila vlasy přes její pánev a začala jí masírovat jazykem. Krouživými pohyby kolem klitorisu. Pak táhlými pohyby odzdola až nahoru ke chloupkům, pak ještě a ještě jednou. Pak se zastavila nahoře a začala jazykem klouzat po pahorku ze strany na stranu tam a zpět a zase zpátky, pořád dokola, po té jemné sametové růžové kůži. Sestra se lehce vlnila, prohýbala a sténala blahem. Natahovala ruce podél těla a zatínala dlouhé nehty do prostěradla, které svírala v dlaních.
Prohýbala se v zádech a vzdychala. Sestra otevřela oči, malinko nadzvedla hlavu od klína a blaženě se usmála, když viděla sestřiny reakce. Znovu se ponořila zpátky, aby jí dělala dobře.
.
.
Co bylo dál?
..................Pokračování ve druhém dílu.............

"MY SE RÁDI DÍVÁME" .........2. část ......by Jinny

27. července 2008 v 23:16 | Jinny |  TWINCEST
Kluci se nadzvedli, aby si vzájemně stáhli trička. Měli štíhlá až hubená těla, přesto se rýsovaly svaly. Obě hrudi naprosto bez chloupků, což je oba vzrušovalo a líbilo se to i děvčatům, která po nich hodila okem. Jeden ležel a druhý na něm obkročmo seděl. Vzájemně se hladili po bradavkách, po bříškách a tenounké řadě světle hnědých chloupků až k lemu kalhot, které měli oba velmi nízko. Jeden měl volnější dříny, druhý béžové maskáče. Dívali se na sebe a hladili si rozkroky přes kalhoty. Pak ležící rozepnul kalhoty tomu, který seděl na něm. Ukázaly se černé sportovní boxerky Hugo Boss. Oba si potrpěli na luxusní prádlo se širokým lemem. Měli rádi určité spoutání. Sedící si klekl a bratr mu stáhl kalhoty až ke kolenům. Ten se přikrčil jako šelma a začal zubama rozepínal pásek jeho jeans. Sponu, pak jej vytáhl zuby úplně celý, vzal do pusy jednu část kalhot a začal pomalu cukat hlavou a rozepínat je. Vlasy mu přitom padaly na bráškovo břicho a lochtaly ho až se začal pochychtávat, vlasy mu vzal rychle do dlaně a sepnul mu je jí, aby ho nerozesmály úplně. Pomalu povoloval jeden knoflík za druhým až se objevily černobílé boxerky z letošní kolekce Armani. Byla ještě cítit vůně pracího prášku a sprchového gelu.
Přestala třít jazykem její klín. Sestra se zvedla a položila jí na břicho, vyndala z kabelky černý vibrátor se zlatou špičkou a kroužila jí s ním po zadečku. Hladila jí po stehnech, po zádech rýhou po páteři až ke křížové kosti, pak mezi půlky dolů až se dostala na místa kam přesně chtěla. Chvíli jí třela na povrchu a pak zajela dovnitř. Pomalu vysunula a zajela zase zpátky.
Sestra si chytla jednou rukou pevně levou polovinu svého kulatého pozadí, až se jí dlouhé nalakované nehty zabořily do sametově hebké a pevné kůže.
Ta druhá jí nepřestávala dráždit.
Dlouhovlasý se zvedl, stáhl zubama lem boxerek a vzal si penis svého bratra do úst. Velmi pomalu, aby se nedotýkal zubama po něm klouzal od kořene po špičku a zapět. Zvyšoval tempo, stiskl pevněji rty, pak si nechal v puse pouze špičku a jazykem kroužil kolem dokola. Pak přestal, klekl si, přitáhl si brášku a dal mu hluboký polibek. Ten na nic nečekal, povalil ho zpátky do lehu, sedl si na něj, strhl mu pruhované boxerky, rukou strčil do jeho levé nohy, aby jí dal dolů z gauče a vzal do pusy jeho dokonale hladce oholená varlata. Cumlal je jedno po druhém jako bonbon. Bratr ho hladil ve vlasech, po zádech, přejížděl mu po malém pevném zadku sem a tam, pevně ho chytl a zase pustil. Ale soustředil se na to čím dál méně, protože bratrova felace ho pohlcovala čím dál více. Dělal mu dobře. Vzal do pusy jeho penis, jednou po něm přejel ke kořeni, vzal ho zubama a položil mu ho opatrně zpět na bříško. Takhle několikrát. Pak již stál sám jako voják v poli, takže po něm mohl klouzat nahoru a dolů, olizovat ho zboku, kroužit po něm, líbat ho něžně na špičku, a dělat všechno, co věděl že má jeho milovaný bráška rád. Ten zavřel oči, zaklonil hlavu, položil ruce s nádherně dlouhými prsty na bratrovu hlavu, pomalu doprovázel jeho pohyby, vrněl slastí a šeptal jeho jméno. …aano, ješště, dělej mi to…………jóó……..…ááách……..tak je to dobře, …….hhmm, tak to mám rád….áááááhhhhmmmm……. Černovlasý si to vychutnával, jeho bráška mu chutnal, byl voňavý, hlaďounký, prostě mládě, i když stejně staré, byli přece jednovaječná dvojčata. Proto si tak vzájemně rozuměli, nikdo jim tak nerozuměl jako oni vzájemně. Dělával mu rád dobře, ne často, ale když už na to dostali oba chuť stálo to vždy za to. Miloval tyhle okamžiky, kdy věděl, že ho přivede na vrchol. Nepřestával…….jemně ho sál, olizoval, pouštěl a znovu zasouval penis mezi své plné teď již masáží zrudlé rty……áno, …..ješšššťťě…..hhhhhmmm…. Netrvalo dlouho a poznal, že jeho slastný okamžik se nezadržitelně blíží. Bráška se prohýbal, zakláněl hlavu, vzdychal, zatínal prsty střídavě do kožené sedačky a jeho zad, zrychloval se mu dech a tep mu pulzoval ve spáncích. Měl pocit, že exploduje, nutilo ho to přirážet proti bratrovým ústům, ale nebral mu hlavu do dlaní a neudával tempo, nechal to na něm, občas otevřel oči, viděl pokoj vzhůru nohama jak měl zakloněnou hlavu přes okraj sedačky a občas k jeho uším pronikl hlas dívky, která sténala pod šikovnýma sestřinýma rukama, která jí nepřestávala dráždit nyní již zapnutým vibrátorem, který tlumeně vrněl místností.
Ten okamžik se již blížil. Sliny toho černovlasého tekly po penisu až byl celý mokrý a dole u chloupků se začínala dělat loužička, ale nechtěl přestat, chtěl, aby bráška ještě chvíli vydržel, ač to neuměl vysvětlit, tak pro něj to bylo nádherné, dělat mu dobře a nechtěl skončit, chtěl, aby to nikdy neskončilo. Jeho penis mu trčel přes látku jeho boxerek a nádherném těšení se na něco nádherného.
Bráška už to ale nemohl ovládat, dráždění bylo tak silné, že dýchal jako by běžel maraton. Pot mu stékal po spáncích, měl maximálně zakloněnou hlavu, otevřená ústa, totálně vyschlá od rychlého dechu a myslel, že mu upadne penis od té dlouhé rozkoše…..a v tom to přišlo…..
malá předzvěst vůně semene, pár mohutných stahů a šlo to ven, celá dávka se vyřítila pod obrovským tlakem, celý se zmítal v křeči přes okraj pohovky, opakovaně se prohýbal, vzdychal a mohutně a přerývavě vydechoval, až najednou se musel zvednout, chytit brášku za pusu a odstrčit ho od svého penisu….."prosím už přestaň".......……"už to bolí"………." bylo to nádherný"………
Chytil ho, pevně ho k sobě přitáhl, strhl ho na sebe do lehu a choulil si ho do náručí….celého si ho omotal i nohama a vděčně ho na sebe mačkal a držel ho. "Děkuju"…zašeptal mu do vlasů. "Děkuju - bylo to nádherný"…."na Tebe žádná holka nemá, Ty víš jak mi to udělat nejlíp!".
Bráška zvedl hlavu z jeho hrudi, zadíval se mu zamilovaně do očí a řekl: "strašně rád Tě vidím šťastného, udělám pro to cokoliv….vžycky to tak bude".
Mezitím viděli doznívající orgasmus dívky, kterou vibrátor přivedl k několikanásobnému orgasmu, který se snažila ale krotit, protože tady nebyla pro sebe, ale pro ně dva, takže nechtěla svojí slastí přebýt tu jejich.
Druhá dívka se celou dobu dívala na oba chlapce. Bradavky jí stály a měla zasněný výraz v očích……a pař šeptem řekla: "nikdy jsem to neviděla takhle zblízka"…..je to fascinující……"Neobvyklé a fascinující". "Mohla bych…….no…..já…..vím, že jsme se domluvili žádné dotyky, přesto bych to chtěla udělat".
Černovlasý kývl, posadil se rozkročmo na sedačce, a pokynul jí rukou, aby přišla k němu.
S úsměvem sklonil hlavu směrem k ní: "promiň, ale nebudu Tě líbat" ….."nevadí"?…….Byl opravdu nádherný a ona se ho chtěla dotknout kdekoliv, alespoň na chvíli!.Ten druhý byl stejně úžasný, teď ještě přerývavě dýchal a zotavoval se z předešlého mohutného orgasmu.
Klekla si k sedačce, pohladila mu stehna a vzala ho do ruky….to byl první rozdíl, pomyslel si černovlasý……hmmm….my se bereme rovnou do úst. Chvíli ho masírovala rukou, ale nemusela, stál nepřehlédnutelně bez její pomoci. Pak vzala špičku do úst a začala si hrát. Sjížděla níž a níž….krouživými pohyby po něm jezdila nahoru a dolů. Černovlasý se kupodivu nedotkl jí, ale podíval se na brášku natáhl ruku a naznačil mu, aby se přitáhl a přitulil blíže k němu. Dlouze se na sebe zadívali, usmáli se, zavřeli oči a začali se nětně ožužlávat a líbat. Dívka stále intenzivněji masírovala rty i jazykem jeho chloubu. Druhá si zatím ještě jednou začala hrát s vibrátorem. Jezdila si jím po prsou, bříšku až do rozkroku. Černovlasý vzdychal čím dál víc. Jeho bratr se naklonil úplně k němu, přejel mu po stehně, po břiše, pohladil mu piercing v bradavce, jemně ho olízl, pak se vrátil na stehno, pak položil ruku na dívčino rameno, pak přejel po jejích vlasech na hlavu a pomalu začal přebírat vedení nad rytmem a udávat tempo. Ta jen zvedla oči, dlouze mrkna na znamení souhlasu,, lehounce se usmála, přestože měla plnou pusu, zavřela je a dál se věnovala rozkošnickému laskání, kroužení a pomalému sjíždění bratrova penisu.
Kluci se znovu objali a začali se líbat. Druhá dívka se již znovu blížila orgasmu. Černovlasý si nakonec taky položil druhou ruku na dívčino rameno, tou první si přidržoval brášku za hlavu při opakovaných něžných polibcích, které občas přerušovali, aby se na sebe zadívali. Oba dívku hladili po ramenou a ona chytla za ruce je….ústy se stále věnovala felaci…..Její intenzita se začala stupňovat, kluci se líbali intenzivněji a nevědomky jí rukama udávali čím dál zběsilejší rytmus. Všichni tři přerývavě oddechovali a vlnili se ve společném rytmu. Černovlasý přestal bratra líbat, už nemohl vydržet s dechem, potřeboval celá svá ústa volná pro vlastní dech. Sténal, ……………….hmmmm…..,,,,,,,,jóóó…………………áááh………….ještě……………...anoó….
Pomalu se dostával do transu, stačilo pár posledních velmi sevřených přetažení jeho penisu a najednou hlasitě zasténal, prohnul se přes opěradlo jako luk a cítil jak mu krev pulsuje stejnými rychlými stahy jak v penisu tak ve spáncích, slyšel jí dokonce ve vlastních ušních bubíncích, jak tepe a pulsuje, jeden stah za druhým, a znovu a znovu a ještě další…..bylo jich snad sto. Nepočítal je, ale přišlo mu to jako věčnost. Zhroutil se na bratra, děvče vylovil jednou rukou ze země a posadil jí vedle sebe, lehla si mu do klína, aby i ona nabrala dechu. Oba jí hladili po hlavě. Všichni dýchali jako o závod a začínali se čím dál víc usmívat. Černovlasý sáhl za sebe, podal sklenici, dolil víno, dal jí napít, pak bratrovi, nakonec sobě. Podívali se na postel, kde již zklidněná po pár orgasmech ležela druhá z dvojčat a usmívala se na ně řadou nádherně bílých vyrovnaných zubů. Již z části přikrytá, na boku, slastně přivřenýma očima pozorovala jejich jízdu.
Zvedli se ze sedačky, přešli k posteli. Černovlasý ještě rychle sáhl za závěs, otevřel okno na ventilaci a všichni si lehli do postele, přikryli se prostěradlem a v ten okamžik usnuli znaveni sílou a slastí posledních okamžiků………………..
......příjemné sny Vám přeje Jinny...................
dobrou

Tom & Bill in de MC drive

27. července 2008 v 23:11 | Lída |  VIDEA
ahoooj, jak jste se tady měli??? Byla jsem zase pryč, kde dokonce nebyl ani internet, ale hned jak jsem přijela, tak jsem našla videjko kde si kluci chtěli dát Mc Drive, ale jestli se jim to nakonec povedlo, to nevím:)))) Rozhodně Bill vzadu vypadá jakou oukropek a určitě si říká, že by už měli vypadnout... škoda, že Tomovi vůbec nerozumím... ale Dada mi řekla, že snad říkal, že jedou do nahrávacího studia... to je dobře, my čekáme na cd:))) A taky, že si z nich dělali legraci, tak raději odjeli.... z mých miláčků si nikdo legraci dělat nebude....tssssssssss:((((
Já bych jim dala hned.... samozřejmě jídlo:)))))

REALISTICKÉ TWINCESTNÍ FOTKY, KTERÉ VÁS VYDRÁŽDÍ PŘED SPANÍM......

27. července 2008 v 18:00 | Jinny |  TWINCEST
ZDÁREK LIDSTVO,
FOTKY, KTERÉ VÁM SEM NYNÍ DÁM JSOU PRO MĚ VYJÍMEČNÉ - VYJÍMEČNÉ PŘEDEVŠÍM SVOJÍ REALISTIČNOSTÍ.....
.
1) Mno uznejte - může být něco krásnějšího? Ten kdo to udělal je pro mě fakt Bůh......naprosto dokonalé dílo.....
.
.
2) Tohle to samé, nemám slov!!!!!!!! Prostě nádhera. Nádherná realita toho, jak Billi leží nahý s Tomim v posteli.....po milování a odpočívají......a Tom se ho ptá jak se cítí...jaké to bylo a zda si dá ještě přídavek něžností.....
.
.
3) Třeba by to homlo začít: vášnivým, nedočkavým, dychtivým polibkem
.
.
4) Nebo třeba jenom něžným mazlením, dotýkáním....a...dováděníííím..... ách...
.
.
5) A znovu vyčerpání vzájemnou rozkoší...... při svitu jen malé stolní lampičky, která vydává jen tlumené rudé světlo, kterým osvětluje místnost.
.
.
6) Letmý polibek na dobré ráno.....před odchodem z bytu do studia....než potkají ostatní z grupy.
.
.
7) Ale již se těší, jak si k večeru po celodenní práci skončí opět v náruči v těsném objetí....
.
.
8) A budou se dychtivě přesto velmi spostupně a něžně svlékat....
.
.
9) A dotýkat se na těch nejitimnějších místech....ááááchhh
.
.
9) A objímat se a být si blízko, blizoučko.
.
.
10) A vzájemně se dráždit a provokovat.....náznaky lehkého násilí s majetnickým chováním......
.
.
11) Před milováním si ještě dají společnou horkou koupel, kterou oba tak milují.....
.
.
12) A pak společně odejdou do říše snění......
The end.......the happy end.
Dobrou noc ...a krásné sny....psssssssst.....páčko.....
Jinny

....dnes mám chuť na TWINCEST.....

27. července 2008 v 9:00 | Jinny |  TWINCEST
Zdárek lidičky,
rozšíříme trošičku zájmy blogísu a ač tohle byl vždycinky ....ehm...."slušný blog".....
tak jsme s Lidunkou čím dál zvrhlejší, takže (jí už dávno a mě postupem času)
začaly zajímat i úchylárny typu ...twincest. Jo slyšíte dobře.
Prostě se mi ta jejich něžná objetí líbí...vzrušují.....i když je to jen fikce....
Takže si dáme trochu REALITY a pak FANTAZIE.......souhlas?...to jsem ráda!
*
Teďko ráno bude ta realita a pak večer v 18 hodin tu mám pro Vás pár velmi
realistických vzrušujících fotek na dobrou noc.....a doufám, že se Vám bude dobře usínat.
*
Ač jsem si připravila spoustu krásných a také polonahých Billových fotek,
tak náš drahoušek číslo 1 bude muset lehounce ustoupit a počkat na jiný vhodný den
.....dnes se oddáme twincestu.
.
.
Jdeme na to...
1) kdo by tyhle jejich pohledy nemiloval?
Tedy spíše zamilované pohledy Billa na Toma, který si raději vrazí před rozkrok kytaru
a dělá, že bratra vůbec vlastně nezná a už vůbec nemá rád......no a pak přijde ten orgasmus
a my si vždycky mysleli....že je to z hraní a ono je to z Billa :o)
No viděli jste někdy takovouhle lásku k valstnímu dvojčeti????
.
.
2) Ovšem ne vždy se jedná o naprostou lásku.......tak ty večer nepřijdeš jo?...to bych se na to podíval....
Tomi se jen směje pod fousy.... teda spíš pod čepicí....
.
3) to Ti to budu muset asi vysvětlit ........dej mi pusu....a večer přilezeš s prosíkem....
.
4) přišel a druhý den mu nedal pokoj....
.
5) a pak přijde zase jiná intimní chvilka....ze které fanynky šílí......
.
6)
.
7)
.
8)
.
9)
.
10)
.
11)
.
Doufám, že líbí.
Páčko
Jinny

ZCELA RAJCOVNÍ NAHÝ TOM! (i když jen kreslený)

26. července 2008 v 17:00 | Jinny |  KRESBY od Vás
Zdárek lidičky,
Já nevím jak Vás, ale mi tahle fotka naprosto dostala.
Nebudu zastírat, že mě prostě ...rajcuje....mno je to tak. Asi pro tu podobu, stavbu těla, celkovou kompozici a v neposlední řadě díky tomu dole :o).
Asi jsem úchyla, ale prostě se mi to fakt líbí.........protože tohle se určitě již stalo, kdo z nás nestál před zrdaclem nahý.................
Jak by napsala Lidunka - zcela šukézní!
Tak hezké rozjímání na večír.....zítra si dáme lehce lechtivý Twincest..... mám teď nějaké takové nálady......tak snad to se mnou vydýcháte......když tu není zvrhlá Lidunka, tak je tu zvrhlá Jinny
:-D
Jinny

TOM´S TOP SEXY VIDEO

26. července 2008 v 15:00 | Jinny |  VIDEA
Zdárek lidičky,
když jsem se dnes začala věnovat Tomovi a šla k Lídě dostalo mě jedno naprosto
úchvatný video, které má od Dady, takže si ho s dovolením půjčím,
protože o To Vás nemůžu ochudit!!!!!!!!
A dávám Vám to sem samozřejmě i se zdrojem: www.wildesblut.blog.cz
CO MĚ NA TOM VIDEU TAK DOSTALO?
- Tomovy neodolatelné extáziodní pózy při hraní - jako vím to, že hraní prožívá,
ale když se to vidí takto sestříhané - jeho vystoupení je vlastně JEDEN VELKÝ ORGASMUS!!
- jeho hluboký naprosto úžasný hlas
- á Bože můj ....on si ho snad urovnává v kalhotech - toe sladký....jako jo, chlapy to dělají často (viz můj kolega v práci u kterého mi to přijde až lehce nechutné),
ale v Tomově podání........je to naopak velmi jedlé.....
- naprosto skvělá muzika, když mají Tom s Georgem sólo.
.
A ajnšo mi to nejde načíst.......TAK *KLIK NA ODKAZ*....
.
.
A chci vidět komentáře.
Dnes jsem Vám dala 7 článků a Vy to děsně flákáte, to je hrozně pohodlný,
přijít a jen se podívat a nijak se nevyjadřovat, ale vím, že VY takoví nejte,
máte vždycinky co říct!!! - TAK ŠUP ŠUP.....chci to vidět.....
Chci slyšet Vaše názory....
Páčko
Jinny

TAK TADY JE TA TOMOVA SLÍBENÁ OBLÍBENÁ FOTKA

26. července 2008 v 14:48 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
Zdárek Lidičkové,
vlastně nevím, proč jsem Vám tu fotku sem nedala, když byla aktuální a Tom říkal,
že s tímto plagátem (který kdysi vyšel v Bravu) je opravdu spokojený. Že se tady sám sobě líbí.
A nebylo to míněno narcisticky, ale i kluci si jsou plnně vědomi toho, že ne na všech záběrech - hlavně momentkách je člověk zulíbáníhodný.
Takže s touto byl velmi spokojený, říkal - že se povedla.
Vyšlo to v bravíčku v dubnu 2006, jako rozhovor s nimi mezi ostatními plakáty. Klukům se to nějak dostalo do ruky...časem. A Tom komentoval, že ta fotka focená ve sklepě s těma stříbrnejma barelama je fakt cool!
A PRAVDU DĚL........... je tady prostě typický on - něžný - rajcovní - přesto sladký zároveň.
Výraz, který Vás nikdy neurazí, spíš hóódně navnadí.
Pak se mu myslím líbily ještě tyhle dvě.¨
Tady je to to samé - nádherné čokoládové oči. Vždy jsem byla ujetá spíše na modrá kukadla,
ale od dob, co znám kluky Kaulitzovy, jsem se přistihla, že najednou pro mě mají
kluci s čokoládovýma očima mnohem více šmrncu, než vyblitá modrá.....protože i hnědé
oči se dokáží dívat nádherným hlubokým upřímným pohledem - ve kterém by se člověk utopil......
.........tady je důkaz!........
Tahle je myslím z Francie.
Mno tak už v tom po 2 letech máte konečně jasno :o).
Páčko
Jinny

DNES SE BUDEME VĚNOVAT TOMIMU - UŽ MI CHYBĚL.....

26. července 2008 v 14:14 | Jinny |  PHOTOS
Zdárek lidičky,
dnes si udělám dnes s Tomím....protože ho není nikdy dost, a ač je Bill nádherné stvoření,
tak Tom má pro mě něco naprosto magického (něco jiného než Bill),
co je pro mně naprosto neodolatelně přitažlivé....a asi nejen pro mě, žeo? :o).
***************
A jak jsem se tak dívala na Lidunky druhý blog, tak na dnešek naplánovala totéž -
den s Tomem. Mno že mě to udivuje - prostě blog děláme spolu,
to by bylo abychom se neshodly :o)), ale že až takhle - to mě fakt dostalo.
Mno nebudeme z toho dělat vědu, tady je Tomi!
***************
.
No uznejte, která holka by tomuto výmluvnému pohledu mohla odolat?
Já stěží....
.
.
Tuhle kombinaci mám na něm velmi ráda. Podle mě mu moc sluší hnědá
a vlastně i on sám kdysi říkal, že má rád jednu fotku - kde byl celý v hnědém.....
Ostatně bych jí mohla vyhledat a dát Vám jí sem. Vyšla kdysi v Bravu.
Tahle baseballová móda mu moc sluší.
No a pak samozřejmě červená, ta mu jde taky výborně, modrá je taky velmi dobrá.
To se mi na něm líbí - na autogramiádách je klidný a najde si čas pro každý fotoaparát
a pro každý se usměje, jako by tam byl ten JEDINÝ...on ví, že ty holky z toho mají Vánoce
a zážitek na celý život, že za tu fotku pak dýchají a byly by schopné i vraždit!
Pamatujete ještě začátky????
Na teenagera krásná pleť!
Byl to vždycky milý kluk.....miluju jiskru v jeho očích.
NO ŘEKNĚTE - MŮŽE BÝT NĚCO SLADŠÍHO?
Znáte snad ve svým okolí chlapa, který by byl takový?
Takhle nádherně se na Vás šibalsky usmíval? Já Teda ne! To je ostatně důvod
- proč Tomových něžných a výmluvně šibalských pohledů, které naznačují -
jako vy Vás opravdu lákal si na chvilinku zaskotačit nemám dost.
Jeho pohledy jsou prostě svůdné - maximálně svůdné.
A jedna pusa pro Vás pro všechny...........!
Tak páčko a zachovejte mu přízeň.....zaslouží si to, stovření naše milovaný.
Dneska se teda maximálně rozplývám.....
Páčko
Jinny

............."KDYŽ ŘÍKÁM - NAŠE KOŤATA, TAK OPRAVDU MYSLÍM TA NAŠE KOŤATA"!!!!!!.....

26. července 2008 v 11:39 | Jinny |  PHOTOS
Mno nejsou sladcí?
FAKT MĚ TO DOSTALO A ROZESMÁLO ZÁROVEŇ!
Jen nevím, jestli se mi víc líbí kotě s kšiltovkou, nebo kotě s rozcuchem :o))))))))))))))))))))))))))).
Co Vám? Které?
Páčko
Jinny

Georg pro Lidunku a Lin

26. července 2008 v 8:00 | Jinny |  NEWS
Dobře - budeme věnovat den Georgovi.
Protože jsem si zatím nachystala pro Lídu pár jeho rajcovních fotenek, zatím co bude pryč...(jela totiž na víkend někam, kde dávají lišky pac na dobrou noc a medvědi pusu k tomu) :o).
Takže tady je...brouček....
Tahle fotka mě rajcuje, i přesto, že jsem na Géém nikdy moc neujížděla, světe div se, asi proto, že jsou tak nějak podobný typ s mým manželem - tak proč sondovat něco - co mám doma......
To ta druhá koťata.....ále nechme toho.....tahle fotka je prostě BOŽÍÍÍÍ!
No přestav si L, že by takhle koukal přímo na Tebe.....není to nádhera....musím říct, že má mementy, kdy má něco do sebe a není toho málo!
á la model
je to vůbec on?
Jo toto je bezpečně on....tahle fotka se mi líbí.
A to nejlepší závěrem....
Tak co líbil?
doufám....
páčko
Jinny

Georg

26. července 2008 v 7:00 | Lída |  PHOTOS
Já tohohle broučka miluju čím dál více a proto jsem mu věnovala tak krásný den, jako je sobota....
Na všech těchto fotkách naprosto ujíždím....
Předposlední fotka ve mě probouzí moje dávno nalezené choutky pro tohoto basistu... aaaach

Gucci pro kocourka

25. července 2008 v 21:55 | Jinny |  NEWS
Zdárek lidstvo,
ajsnšto jsem nemocná a zůstala jsem osiřelá doma (manžel a pejsek jeli na chatu),
tak nejen, že myši mají pré, když kocour není doma a určitě skouknu nějakou prasárnu,
zavolám kámošům pánského pohlaví, ale také se budu věnovat Vám.
Vím, že mám nějaké ty absence, takže to hodlám napravit a začneme jednou módní
záležitostí,
kdy jsem vyhrábla původ jedné Billovy super bundičky....no jo, je to Gucci.....
......a nehorázně mu sluší....
Pěkná - že jo?....ale ještě to není nějak ono!
.
.
Mno - nyní to má ten správný šmrnc......a ty jeho kovbojský boty....
ty naprosto zbožňuju....koupila jsem si něco podobného....
něco mezi bod z 30-tých let
a koněma...fakt na tom ulítávám.....
Tak co - sluší mu?
Páčko
Jinny

Zo pár foten

25. července 2008 v 16:21 | Jinny |  PHOTOS
Zdarec,
ajnšto se neděje moc nového, skoukla sem pár fotek, tak tady jsou....
Zasněný Bill .........černobílá mu sluší.... mystická fotka
.
Božský Tomi....
.
Kluci někde v klubu....
A všeobecně vysmáta banda...
Tahle fotka se mi líbí - upřímný smích poté co Tom a Georg po sobě něco zahlásili, bo že by to bylo o Gustavovi? Že se culí neculí jako Mona Lisa.... :o).
Ovšem nejlepší je vyzubenej Bill.
Tak páčko
Jinny

Překlad epizody - soukromá párty Billa v Ženevě:(((

25. července 2008 v 0:36 | Lída |  Rozhovory
Telefonický rozhovor s Argentinou

Tom: Ahoj!
Bill: Hola!

Bill: Brzo v vašem životě jsme si byli jistí, že chceme dělat hudbu navždy. Tom a já jsme začínali v 7 letech a už tehdy jsme byli jistí, že to chceme dělat po zbytek našeho života!

Scream je vaše mezinárodní debutové album v angličtině. Jaké máte plány do budoucna - budete pokračovat s anglickými nebo německými songy?
Bill: Definitivně chceme pokračovat v obou jazycích. Nejprve napíšeme songy v němčině, je to má mateřština, potom každopádně nahrajeme songy do němčiny a poté slovo od slova přeložíme do angličtiny…prostě tak, jak jsme to udělali s albem Scream. Během amerického turné budu dokonce zpívat některé songy německy, protože se fanoušci na to ptají…to nás těší.

Bill: Jsme psychický (mentální). Další otázka bude o MySpace!

Bill: Vždycky se snažíme zachovat všem přístup na internet, bez ohledu na to, z jaké země fanoušci jsou, chceme aby s námi byli na našich cestách! Je to pro nás důležité vědět, co naši fanoušci chtějí. Snažíme se, aby věci, na které se nás ptají různě po webech, byly tak dobré, jak je to jen možné. Konec konců všechno děláme pro naše fanoušky a opravdu chceme, aby se jim líbilo to, co děláme!

Mnohokrát děkuju!
Všichni:
Čau!!

Partytime

Bill: Teď si pustíme hudbu
Pojďme tančit!

Bill: Fuj všem těmto sladkostem…Potřebujete se najíst zdravého chřestu, ale jen buďte rádi, že jste dospělí…

Usher - Love In This Club
Bill: Tome, tanči…
Hey, tohle je dneska klub Billa - nemůžeš zůstat - pouze pro VIP

Bill: Čekej, poslechněte si tenhle taneční song…
Kate Winslet - What If

Tom: Jen chci mít 5% energie Billa…jen 5%! Bille,…
Bill: Drž hubu a jdi se zchladit. Jsi jen nervózní, protože je dneska koncert.

Michael Jackson - Beat It


Bill: Jste se mnou?
Ok, opravdová párty začíná právě teď!

Roisin Murphy - Let me know

Bill: Konec, tančit sám není zábava!
Čekej, musím se už teď převlíknout.

...............
Drž hubu a jsi se zchladit:)))))))))))))) Já z toho umřu.... né umřu z Billa, ale to už tady píšu asi po sto páté!!!!!

Tokio Hotel TV [Episode 36]: Bill's Private Party in Geneva!

25. července 2008 v 0:26 | Lída |  VIDEA
Co k tomu dodat... že toho Billa prostě miluju:))))
¨
Bille, mě z tebe jednou klepne pepka, takhle doma blbnu pořád:))))

SEX AND THE CITY - moe výkec

23. července 2008 v 16:11 | Jinny |  NEWS
Zdárek lidičkové,
včera jsme shlédla Sex and the City a jelikož jsem si říkala, že jsou tu možná duše,
které se rozhodují, zda jít či nejít, hodím Vám sem moe skromný názor.
Zprvu mě to překvapilo, ani jako by se člověk nedíval na vrcholné dílko naší profláklé čtyřky.
Holky se hihňaly jako puberťačky běžným denním situacím a já si říkala no toe sakra
rozdíl oproti seriálu.......ale nic se nejí tak horké. Ani filmy ne.
Takže poté co pan Božský utekl (přesně čečeno otočil to před radnicí) Carrie od oltáře
a ona mu namlátila svatební kyticí uprostřed Manhattanu na ulici, přičemž se jí mírumilovná Charlotte snažila utěšit a odtáhnout a na Božského spustila křik s obličejem rozzuřeného buldoka jaký jste u ní ještě nikdy neviděli a už asi neuvidíte, se to nějak dalo do pohybu
a já si říkala - bože to je ale podělanej konec. Nicméně to byla teprve ani ne polovina filmu
a poté to nějak dostalo šťávu. Celkově to bylo poučné, úsměvné, směšné, k popukání,
plačtivé, no prostě všechno. Nechápu jak se tvůrcům povedlo vměstnat do toho vše,
ale povedlo, proto také ostatně mají 4 hrdinky a ne jednu. Takže jestli chcete vědět, zda se Carrie někdy v budoucnu po tom fiasku stane paní Božskou.....zajděte si na to.
Je tam opravdu pro každého něco, pro toho kdo své city denně ráchá v kýblu lásky, pro toho,
kdo byl zrazen či je momentálně pěkně v háji a cítí se sám. Za mě osobně bych řekla, že film byl"poučný" a někam mě posunul. Respektive odsunul myšlenky, které by eventuelně chtěly
o něčem pochybovat. Protože tohle je život, to co uvidíte....ty holky to žijou za nás za všechny. Tak to je, někdy nahoře, někdy dole, tak proč věšet hlavu, když máte přátele!!!!!
Takže za mně doporučuju......
A tady je malá ochutnávka róby...
Mimojiné mě dostává že Kim Catral alias Samanta ve filmu přizná svůj skutečný věk,
který je neuvěřitelných 50 let. Nejsou s Madonou sestry? Taky bych takhle chtěla vypadat
50-ti. Že by receptem bylo střídání partnerů a dostatek sexu?....to první určitě ne,
to druhé dost možná :oD.
Páčko
Jinny

Rychlohledačka pro Chris

23. července 2008 v 1:48 | Jinny |  PHOTOS
Jedna fotka pro osvětení paměti o které jsme se včera (vlastně dneska bavily).
Takže toe ona....
Jo jo, takhle blízko byla! Unbelievable.....
Jinny