Červen 2008

Dvojčata v Madridu...

30. června 2008 v 13:00 | Lída |  Koncerty
Z Madridu jsou fakt luxusní fotečky, takže tady přidávám další a snad se vám budou líbit, dneska ještě dám dvojčata a večer už se fakt začnu zabývat i těma úžasnýma géčkama, ale prostě víkend a začátek týdne je ve znamení dvojčat:)))
My víme s kým si chceš pořád jenom povídat a povídat:)))
Tahle fotka se mi obzvlášť líbí.... jak se Bill na něj opět kouká....:))) člověk by se slitoval:)))
a tady se pomalu vkrádá k Tomovi....
A aby jste věděli, že je to opravdu z Reden, tak krátké video právě z těchto foteček:)))

Tak a teď najdeme něco z Lisabonu, snad budou i ucházející fotky Géček, kterých je prostě vždy méně....

Pro změnu Bill a Tom:)))

30. června 2008 v 7:00 | Lída |  PHOTOS
Našla jsem opět a zcela vyjímečně krásné fotky Billa a Toma..... tak je tady prostě musím dát:))))
Bude to cik - cak... první fotka je dokonale krásný Bill... (také zcela vyjímečně...) takového Billíška naprosto milujkuju.... a chybí mi ty jeho pramínky, fakt že jo....
A teď pro změnu Tomínek... tady mi příjde jako takové děťátko, moc krásné a hrozně nevinné.... ale známe svoje lidi:))))
A hned na to Billí.... z téhle fotky, i když hooodně staré jsem vždy tak nějak mimo, prostě jsem si jí musela oživit.... miluju, když se dívá dolů... a ty jeho vlasy, wow....
A Tomík, který se také dívá dolů... v těch jejich pohledech, které směřují k zemi je pro mě něco zvláštního.... krásné.... a on je tady opět jako sluníčko...
A nějaké fotečky s fanynkama, taková fotečka s ním by mi fakt stačila, Bill tady vypadá nádherně, pro změnu:)))) a ta fanynka má kliku....
A Tom také s fanynkou.... opět fotka, po které toužím.... taková fanynkovská, kterou bych mohla vystavit na net... proč takovou nemám.... tsss:))))
No a to je zatím tak vše:)))) Snad se vám líbí fotečky jako mi....

Lisabon.... změna.... Bill a Tom... první fotka!!!

29. června 2008 v 23:18 | Lída |  Koncerty
Dneska měli Tokiho Hotel koncert v Lisabonu a tady se objevila první fotka... jak jinak než dvojčat.... a Bill s tím červeným trikem.... mňam:)))) a zase jsou tak blízko:)))
Že by Reden? Nebo Geh? kdo ví.... typuju Reden, uvidíme na videjku, až budou... co říkáte vy, jsem zvědavá kdo se trefí....:)))

Bill a Tom.... dvojníci

29. června 2008 v 18:09 | Lída |  PHOTOS
Musím říct, že tak dokonalé dvojníky jsem ještě neviděla a šílené je, že k nim jde i ta výška, ta váha, jak je ten "Bill" vychrtlý... jako to je dokonalost nejvyššího kalibru... miluju tuhle fotku a obdivuju ty holky, že to tak dokázaly.... já bych to nedokázala z více důvodů, ale otázka je, jaká bych byla, kdyby mi bylo tak 15!!!!! Jo, ale ty rifle bych brala, sakra holka kde jsi je sehnala, nevíte náhodou co je to za značku????????????
Co říkáte???? Byly by jste toho schopné? Já bohužel ne, ale je to luxus!!!!
Tu mikinu mám doma..... boty taky, takže ještě to tričko a rifle:))) A budu vypadat jak blázen, ale kdo to pozná že, když vlasy budu mít "svoje" rezavé... tedy každý mi říká, že spíše kropenaté:))))

Barcelona 27.6. a Madrid 28.6.2008

29. června 2008 v 12:07 | Lída |  Koncerty
ahoj miláčkové, jak jistě víte, tak Tokiáčci právě odehráli dva koncerty a protože jsou z Madridu moc pěkné fotky, tak jich tady pár dám.... opravdu super:)))) A Bill vypadá jako obvykle hooodně spokojený a to mě moooc těší:))))
Hm, zajímavé gesto..... že by byl někdo paroháč a kdo Billí:))) Zbytek fotek pod perex, protože jsou faaak velké a nevypadalo by to pěkně, takže pro nádherné fotky stačí kliknout:))))

Kalednář na rok 2008

28. června 2008 v 18:04 | Lída |  NEWS
Kdyby jste chtěli kalendář na příští rok, tak tenhle fakt stojí za to.... moc pěkný... ten bych brala hned:)))
Samozřejmě u mě vede srpen:)))

Americké turné na srpen...

28. června 2008 v 1:01 | Lída |  NEWS
Co dodat.... ach jo, hlavně ať tam mají úspěch:)))) Ale takhle napresované koncerty, to je nářez!!!
7.srpna - Starland Ballroom - Sayreville, NJ
9.srpna - Intl. Hot Air Balloon Fest of St. Jean - Saint-Jean-sur-Richelieu, QC (Kanada)
11.srpna - House of Blues - Cleveland, OH
12.srpna - The Fillmore - Detroit, MI
15.srpna - House of Blues - Chicago, IL
16.srpna - Myth - St. Paul, MN
19.srpna- The Fillmore - San Francisco, CA
20.srpna - House of Blues - Anaheim, CA
25.srpna - Gothic Theatre - Denver, CO
27.srpna - House of Blues - Dallas, TX
28.srpna - Verizon Wireless Theater - Houston, TX

Epizode 32 a moje smrt:)))

26. června 2008 v 11:34 | Lída |  VIDEA
Božééé, tak tohle je bezkonkurenčně nejlepší epizoda a já musím říct upřímně, že kdyby se mi zastavil dech a já už se nerozdýchala, tak se není vůbec čemu divit, já ty kluky fakt miluju:))) Ten malinký Billův zadek a kluci bez triček, já nevím, ale tohle fakt budu hodně dlouho rozdýchávat, normálně se na epizody moc nedívám, ale tahle mě vzala od prvních vteřin:))) Jdu to rozdýchat a vám přeju pěkné pobavení:))) A ještě jak tam blbnou,,,, no nic:)))
Však se podívejte sami.... sexýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý:)))))
Já jako, dneska jsem opětovně pochopila, jak bez nich nemůžu být:)))) Fakt neeee:))))

Tokio Hotel in "Mundo da Música"

24. června 2008 v 21:42 | Lída |  Rozhovory
Tak tady máte rozhovor s Tokiáčkama, ve kterém jsem byla totálně v šoku z očí od Toma:) přesně takhle jsem vypadala v neděli, když jsem byla po rockshow a šla jsem spát v 6 ráno:))) Nevím jestli to bylo po koncertě, ale pokud ano, tak to chápu, slavil super koncert:))))
A taky mě vzalo, jak v rozhovoru Bill říká, že byl na Neně v 7 nebo 8 letech a že tam šel o půlnoci!!!!! Tak jako já tedy můžu říct, že můj syn v 7 na žádný koncert sám, ani s bráchou nebo kámošem rozhodně nepůjde!!!!!! Někde sami v noci..... Měli opravdu hodně "free" dětství..... A dobré bylo, jak Tom říká, ten kamarád jsem byl já:)))) Billí.... příště nekecej, znáš Toma:)

Otázka
Bill: Právě se soustředíme na naše nové album. Píšeme songy a pracujeme ve studiu. Bude to zase album v angličtině a němčině.
Tom: V podstatě vystupujeme na festivalech a pracujeme ve studiu. Jak jsme řekli, bude to album v angličtině a němčině.

Otázka

Bill: U mě to bylo, když mi bylo 7 nebo 8 let a byl jsem v první řadě na koncertě Neny. Byl jsem její velký fanoušek. Pršelo, vstával jsem o půlnoci a šel jsem tam s mým přáteli a dlouho dobu jsem tam stál.
Tom: Ten přítel jsem byl já! Byl jsem jediný, kdo s ním šel.
Bill: Stáli jsme v dešti a dlouho dobu tam čekali, ale bylo to prostě skvělé.
Tom: Ale říkal jsem si, že Georg a já by jsme se rozhodli postavit stan před domem Jessicy Alby a kempovali by tam dokud by to mělo cenu.

TH: Hej, my jsme Tokio Hotel a ty sleduješ SIC!

Hlasujte..... Kerrang Awards 2008

24. června 2008 v 21:31 | Lída |  NEWS
Hlasujte pro TH v anglickém "Kerrang Awards 2008" v kategorii "Best International Band" jednoduše na tu kategorii klikněte a potom tam napište Tokio Hotel a potvrďte ;-)

Bez komentáře......

24. června 2008 v 18:37 | Lída |  PHOTOS
dýchám dýchám z hluboka a pořád to nemůžu rozdýchat.... moje představa funguje na 200% !!!
(233x202, 1034Kb)

ANDREAS

24. června 2008 v 15:10 | Lída |  PHOTOS
No co říct, fotka by to byla fakt luxusní, bohužel ten přemrštěný nápis všechno kazí, jinak má Andreas také nádherné plné rty a celkově vypadá dost dobře, na blonďáka:)))
Jak se vám líbí????????? Mi ano!!!!

Paříž 21. 6. 2008 - videa

23. června 2008 v 22:26 | Lída |  Koncerty
Broučci, kdyby jste se chtěli podívat na videjka z Paříže, z nádherného koncertu, tak máte možnost tady: http://www.dailymotion.com/Tomiich-Gustiich/1

Kluci v Paříži 21.6.08 před hotelem

23. června 2008 v 11:32 | Lída |  PHOTOS
To je super, jak oni mají v té Francii spokojené výrazy, to by jeden nevěřil.... ale je to tak a nejvíce tady ujíždím na Georgovi, on je fakt čím dál lepší... moc se mi ty fotky líbí, příjdou mi takové miloučké:)))
A hned na první je Andreas:)))
Bill má opět velice zajímavou bundu se cvočkama, které jsou většinou na pásku... super!!!
Slaďoušek Tomí:)))

21.6.08 Parc des Princes

22. června 2008 v 22:17 | Lída |  Koncerty
Takže Tokiáčci už za sebou mají "super" mega koncert v Paříži a koukejte, kolik tam bylo lidí, nejspíš to nebylo plné, nicméně tohle je nááádhera:))))
A pár foteček z téhle úžasné akce, na které jsem bohužel nebyla:))) já totiž byla na rockshow s jinýma "hvězdama":)))
Jak se krásně smějí:))) To jsou takové zlatíčka.....
Co dodat, lze je nemilovat? :))) U mě tedy ne a je mi jedno jestli spí s Nathalií nebo někým jiným, protože já si myslím, že jestli s někým spí, tak to nebude žena nad třicet.... ale co tady o ní, jdeme na video, kde Tom opětovně "šuká" kytaru:))) Je to krátké a je tam jenom ta "šukací" část:))) Tom je zlatý.....

To je tak zatím vše, chtěla jsem tady dát můj milovaný Reden, ale nenašla jsem zatím v dobré kvalitě, takže později:))))

Popcorn: "Obelhává Bill fanoušky?"

22. června 2008 v 21:58 | Lída |  NEWS
Tak v Popcornu si nedají pokoj a budou pořád smýšlet nějaké kraviny.... i kdyby s ní spal, bože, co je komu do toho? Já vím, že řekl, že fanoušci se to dozví jako první, ale to neznamená, že jim to musí vyklopit hned ne? Já fakt nevím, ale jestli něco fakt nesnáším tak je to bulvár, zlaté Bravo! Popcorn je hnus, horší skoro než náš Blesk:(
********************
(c) tokio-hoteld-de.blog.cz
Obelhává Bill fanoušky?
Popisek u fotky: Stylistka Melli (20) zaháknutá u Billa. Jsou ti dva pár?
Obracím se na vás s fotkou Tokio Hotel, která fanouškům otevře oči. Na fotce vedle Georga a Toma jde vidět také Bill, kterého se při procházení drží blonďatá dívka. Je tu jejich stylistka. Oba se často na sebe lepí a dokonce už bylo viděno, jak se líbají. Bill vždycky říká, že fanoušci by byli první, kteří bych se dozvěděli, že má přítelkyni. Také ale může říct, že je to soukromá věc, potom to s námi nemusí sdílet. Tak nám ale lže! My víme, že kapely často nejsou upřímné, protože by to často mohlo uškodit jejich imagi. Pro nás fanoušky je upřímnost ale nejdůležitější. Myslím, že Tokio Hotel nám zato dluží odpověď.
Alina K., přes e-mail
Podle mě ta holka, se kterou se drží Bill vůbec není Melli, ale Nathalie :D Nevím, jak na tu Melli v Popcornu vůbec přišli. A ještě k tomu to je vizážistka, neni stylistka :D
Tady je screen z DVD, kde je to aji napsané...O žádné Melli tam nic nebylo :D

TH v Paříži - letiště 20.6.08

21. června 2008 v 15:41 | Lída |  PHOTOS
Takže kluky už máme v Paříži a můžeme se těšit na další krásná videjka a fotečky ze super koncertu, který je tam čeká:))) Jsem zvědavá kolik nakonec budou mít lidí, ale plné to prý nebude, nicméně já se nedivím, to už by fakt byl hukot:)))
A ta bloncka... se taky nemusí pořád motat kolem nich, tssss:))))

Bill reading a banner at concert in Munich 24.4.2007

19. června 2008 v 21:46 | Lída |  Koncerty
Tohle jsem našla na blogu od Evelyn a musím říct, že takhle jsem se dlouho nezasmála:)))) Hm, Bill se nezdá:))) Šel by na to hned:)))
Bill čte transparent: Bille, udělej mi dítě.
Bill odpovídá: Právě teď?
No já už jedno mám, ale taková hnědooká holčička by taky nebyla k zahození:)))) Nicméně asi bych sáhla po někom jiném, jo jo:))) Také hnědookém:))

Konečně zase na cestách: Živě v Dortmundu!

19. června 2008 v 9:00 | Lída |  Koncerty
Po ukončení nucené přestávky jsou Bill, Tom, Georg a Gustav moc šťastní, že jsou zase zpátky na turné. Obzvlášť rád je Bill, které jste mu ukázali, když měl těžké období! A vaše super fan akce v Dortmundu ukázaly, že stojíte za Tokio Hotel, jako žádná jiná komunita fanoušků na celém světě! Kluci byli úplně uchváceni ze hvězd při "1000 Meere" a ještě dlouho po show museli se smíchen počítat gumové rukavice, které přiletěly na podium! Mnohokrát za to děkujeme!
[ zoom - ]
Tak to je přece jasné, že jsme nejlepší fanoušci:))) S těma rukavicema to je fakt bomba:)) a nejlepší je, jak si jí Bill nasazuje!!!!

Fotečky z hotelu Dortmund

18. června 2008 v 17:04 | Lída |  PHOTOS
Tak vás zase zdravím, nebudu vám psát nic o dni, který jsem zažila, protože by jste asi nechápali:) já nechápu ještě teď a i lidé, které jsem poznala, aniž bych se o to snažila, abych je poznala, nechápali taky, nicméně přjdu k tématu fotečky.... Bill je na nich naprosto úchvatný, Tom v zelené ani nemluvím a jak to je s nimi doopravdy? Kdo ví:))) Tak čauky a snad se vám líbí:))) A zase někdy:)))
:))) je to pár minut co odešli, kámoška je šla vyprovodit, já ne, protože ... ale nic, fotky pěkné, že:))) Dneska si mě nevšímejte, mírmě mi hrabe, ale né bezdůvodně, kdo pozná největší exoty světa a stráví s nimi několik hodin a skoro nespí, tak by to pochopil:)))) Mám vás ráda:)))