Květen 2008

Ještě 3 fotečky....

31. května 2008 v 21:18 | Lída |  PHOTOS
Tak to se mi líbí ty fotky z Afterpárty, doufám, že jich bude ještě více:))))
No jo lidi,když ona ta cigareta tááááák dobře chutná:))))) A když jich je za večer více, táák to je teprve ta pravá euforie...
Momentky jsou svině, ale my si vychutnáme veveruškové zoubky v celé jejich "kráse":)))
Jasně Tomi, to by určitě nevyšla, jenom jí pěkně pomoz..... :)))) Ale možná jenom hrajete vláček:)))
Krásnou sobotu všem, já jdu opět ven, kde zase opékáme... no nejdu po víkendu na váhu:(((

Gustík a Gee...

30. května 2008 v 22:17 | Lída |  PHOTOS
Mě ten Comet fakt vzal a fotky z něj ještě více, tuhle dávám jako poslední článek dneška (možná poslední:))) a musím říct, že mě opravdu bere, zlatíčka... jak byli šťastní a objetí kluků fakt miluju a teď už i těch Géček:))) Krásné.... Gustav se krásně a miloučce směje....
Jsou to zlatíčka...

Jedna malá animka...

30. května 2008 v 22:14 | Lída |  PHOTOS
Já nevím proč, ale tohle jsem vám tady chtěla dát jako samostatný článek.... ten Bill je manekýn... ale stejně ho milujkujeme:))) A přesně takhle se mi líbí... jo Billí, i když výjdeš v monterkách a stokrát si olízneš rty, nebo je budeš špulit, budu tě obdivovat a někdy nenávidět... ale tak to asi má být.....
img220/4822/rtlexclusiv2505081pb3.gif

Já si nedám s Cometem pokoj:)))

30. května 2008 v 22:08 | Lída |  PHOTOS
Ahoj miláčkové, tak jsem našla další fotky z Cometu a protože mám "vytoučenou" náladu, protože mi blbne blog i noťas, tak k těm fotkám budou "rádoby vtipné" komentáře.... :)))))
Ano, další fotky z naší kouřící scénky.... pěkně kousek po kousku, jako by nebylo Tomovi dáno, aby si také zapálil, ale neboj Tome, my víme, že si to také neodepřeš....
A protože fotky jsou opravdu velké, i když jsem zmenšovala jak jsem mohla, tak zbytek fotek pod perex....

Cometu není nikdy dost...

28. května 2008 v 22:18 | Lída |  VIDEA
Ahoooj bando, chyběla jsem vám? Je mi jasné, že ne, já jenom tak:)))) Dneska jsem našla dvě krásné černobílé fotky Billíka, jednu krásnou animku Tomíka a super video Billa z blízka, ale popořadě.... začneme těma krásnýma fotkama:)))) Miluju černobílé fota a tady, hlavně na první mi Bill příjde prostě krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý... sluníčko.... ten jeho úsměv, já nevím, ale mě prostě bere a to totálně.........
A tady je animka Tomíka, který se úplně nádherně směje a do toho si hází jednou vítěznou cenou za Comet:))) a potom jak se otočí na toho na zemi ležícího Bushida:)))) no tady toho Tomíška fakt milujkuju:))))
A jako poslední věc za Comet v tomto článku vám tady dávám video Billa, je to video fakt luxusní, protože je tam Bill úplně z blízka, jde vidět krásně do jeho tváře, jeho mimika a grimasy a hlavně mě dostává to, co dělá s pusou a jazykem..... fakt se na to podívejte, stojí to za to a je to jenom minutka, která mě bere:)))
Tak co, líbí??? Mi šíleně!!!!!!!!!!!

Ještě videa ke křestu medvíďat.

28. května 2008 v 16:16
.
Zdárek lidičky,
tady máte videjko z Novy...
Čtyřměsíční medvědi jsou fakt výborní.
Jak si ten jeden snaží vlézt na míč v bazénku :o)))) to mě dostalo :oD.
Jsou neskutečně rozkošnický. Je škoda, že je zoo bude vyměňovat za jiná zvířátka - fňuk.
Mno podívejte se na ně sami, na slaďouše.... :oD
.
A tady z Primy

POZÓR - LÍTAJÍ KOMETY :-)

28. května 2008 v 8:00 | Jinny
Zdarec lidstvo!
Jak jste jistě zaznamenali kulíšci nám vyhráli (teda spíše sobě) 4 ceny.
Super Comet
Bester Liveact
Bestes Video
Beste Band - toe jasný, kerej jinej band by to taky měl být ?!
JAK TAK POČÍTÁM SBÍRKU i s předešlými, THčka si již můžou zřídit bowlingovou dráhu - koulí mají dost :o)))).
Billi myslím skoro nám všem udělal radost a ukázal nám své božství místo á la Dandy Lion á la - NEPŘEHLÉDNUTELNÝ kluk z ulice.
Mno není k sežrání?
Nejúžasnější na tom je, že kdybych si to na sebe vzala já, nepřipadala bych si asi zrovna coolest, ale když si to vezme Bill, tak mi přijde, že i celkem ujetý hadry dostanou punc něčeho nadčasově - originálně - promyšlenýho. + po dlouhé době čistě jen černé nehty - á to byly časy.
Nemáte někdo nějakou teorii proč to tak je?
JO KDO UMÍ TEN UMÍ.
Kdo neumí obchází secondhandy :o). (nic proti, tam se najsou věci ;-) ).
Jen mě trochu mrzí, že takto z fotek není preparován a zvětšován Tom, protože poslední dobou je sakra na co se koukat. Mužní nám přímo před očima a pod jeho hlubokým pohledem by člověk tál jako Algida. Moc se mi líbilo, jak byli kluci vloni na jihu Francie chvilku bez Billa a Tomíno převzal jeho roli kápa a měl plnou popzornost novinářů.....někdy by to nebylo špatné zopakovat....
.
K téhle fotce nemám slov. Působí na mně velmi zvláštně.
Bill mi tam někoho připomíná, ale nevím koho.
Něco jako panenku s porcelánovu hlavou, modelku let 80.tých, japonskou Geishu nebo hrdinu kreslených japonských akčňáků.
Fakt nevím, každopádně ta fotka vyzařuje zvláštní kouzlo nehledě na bonusový milounký Tomův úsměv......
.
To je to samé v bledě modrém. Všem to moc sluší, ale ta Billova bílá pleť a černé oči.....mmmmmm
Jo už začínám tušit co mi na této fotce připomíná: bojovníky z klipu 30 seconds to mars - from yesterday - až na to, že nemusí mít masku......je dokonalý už tak....
.
Ještě jednou rytíř v drátěné košili :o).
.
Tady se mi líbí jak naši mušketýři sladili ohoz.
Nicméně Bill prostě působí jako éterická bitost z jiné planety. Někdy ne, je to normální kluk, z masa a kostí, který Vás vezme za ruku, ale tady bych se ho bála dotknout, aby se nerozplynul :o).
.
Tady máte bandu typických EMAřů..............musím se tomu pořád řehnit.
I když neměl by člověk spíše brečet?!? (mno nic, popojedem, řečnická otázka).
Tak zdarec a mějte se fajnově.
Přežijte ta vedra a příště třeba něco z After party.
čao
Jinny

Křest medvíďat + do prd.... co je tohle: TH a kultovní kapelou EMO??!?

27. května 2008 v 12:08
Zdárek lidičky,
zde je velmi "vydařený" článek z Blesku o křestu medvíďat o Bolkovi, jak klukům říká dle svých synů atd. Nic proti tomu, ale popojedem.
Co mě fakt popudilo je, že TH označili za "kultovní kapelu" hnutí EMO.
Tak nějak nemám nic ani proti EMU samotnému, sama se oblékám občas, jak kašpar, jak bych k nim patřila (bez urážky), citů jsem taky plná, ale TH a EMO?
To mi jde dohromady jako hraní na housle pilou na železo....brrrr.....
TH dělají festovně slušnou rockovou muziku, že k tomu mají texty plné citu, no bože můj to má Metallica nebo Arakain přece taky. Víc by se mi jako EMO asi zdáli Cinema Bizzare, když už by to musela být mladá německá kapela, ale TH prostě ne!
Možná řeknete, že jsem mimo mísu, mužná jo, ale i fotka Honzy s Bolkem Polívkou mi k EMU zrovna moc nejde. Honza je těžkej pohodář a milej kluk (poznaly jsme ho s holkama na Nevada Tan v Praze). Nějak si EMO spojuji více s omladinou v USA, která ujíždí na JAPONSKÝCH KRESLENÝCH SERIÁLECH. Je sic fakt, že Bill svým účesem občas vypadá, jako by z podobného seriálu právě vystoupil přímo z obrazovky, ale furt za tím cejtím rock a nemůžu si pomoct......mno...
.
Přepis textu vpravo dole:
Kdo jsou "EMO" lidé?
Vyznavači tzv. Emocionálního kulturního proudu, obvykle ve věku 12-19 let.
Rádi se oblékají do pruhovaných (nejčastěji černo-bílých) oděvů,
vyznávají CITLIVOU až LÍTOSTIVOU muziku (tady asi ta spojitost s TH - ........mě vomejou :o/),
mají často blízko k slzám. Některé odnože se uchylují i k tomu, že se jejich členové sami poškozují a zraňují. (Mě se líbí, jak každý kdo má nějaký problém to schvá za paravan něčeho úplně jiného, znám několik lidí, kteří si podřezali žíly, protože neměli v té době dobré rodinné zázemí a s EMEm to nemělo pranic společného).
Kultovní kapelou je německá skupina Tokio Hotel. ..............(vrrrr)
Já to budu muset chvíli trávit......
Jakej na to máte názor?
(Jinak medvíďata jsou upe úžo :oD. )
Páčko
Jinny

TH již vědí o medvíďatech oficiálně, o víkendu byl křest, management poslal e-mail.

27. května 2008 v 11:51 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
Zdárek lidičky,
u zvířátek ještě chvilku zůstaneme, páč to jsou naši chlupatí miláčkové ....
Super zpráva, management Th se od medvíďatech dozvěděl, od Alči Vám sem vkládám jejich odpověď, myslím, že jako fanynky můžete být všichni VY, kteří jste hlasovali - NÁLEŽITĚ HRDÍ.
Další krůček ve spojování TH s českou republikou za přispění medií, což je velmi prospěšná věc a mnoho lidí to stojí nemalé úsilí, tedy hold i jim!

.......................................

Ahojky všichni fans TH!

nejprve bych chtěla poděkovat vám všem, co při mě stojíte a nevěříte pomluvám a překrouceným teoriím, co se šíří po netu.

Mám pro Vás naprosto skvělou zprávu! Včera večer jsem přišla z křestu medvíďat, zapla počítač a tam email od managementu TH!

Zde máte text:
Hey Girls from CZECH!
Thank you very much for the letters, the boys were very happy about it. Tokio Hotel need fans like you! Also a wonderful idea with the names for the Icebears!

Wish you a nice day and greetings from Berlin!

Andrea-Sophie

Ps: more answers will follow!

A pro ty, co neumí anglicky,je zde překlad:

"Ahoj holky z česka!
Mnohokrát vám děkujeme za dopisy, kluci byli velmi šťastní. Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy! Také úžasný nápad se jmény pro lední medvědy!

Přejeme vám krásný den a zdravíme z Berlína!
Andrea-Sophie
Ps: Bude následovat více odpovědí!"

Je to absolutně neuvěřitelné!!!! Poslední balík se všemi našemi aktivitami jsem jim posílala před týdnem!!! A slibují nám další odpovědi!!! Věděla jsem, že nám odpoví, ale v životě by mě nenapadlo, že tak rychle! Je to naprosto úžasné!!! Vědí už o všem co jsme za ten půlrok dokázali! "Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy!" - no nezní to nádherně?
Jsme už tak neuvěřitelně blízko!!! Vím, že to zvládneme!!! Jste totiž ti nejlepší z nejlepších!!!

Jinak určitě víte,že se včera konal křest medvídků! Bylo to naprosto úžasné!!! Chvílema jsem měla pocit, že jsem na Demonsrazu Spousta fans s transparenty TH nach Tschechien, skvělá nálada a hlavně křik Na místě byla i spousta médií, takže se o nás a o TH zase bude víc vědět
Z křestu jsem pořídila obrovské množství fotek (jak fans, tak medvíďat) a během dneška a zítřka budou postupně přibývat v galerii na našem myspace profilu.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Mám také velké množství videí a co nejdřív se pokusím udělat pro TH report z křestu. Něco podobného jako naše ofišl videjko z Demonsrazu. Samozřejmě jim to všechno naposílám, aby viděli, jak křest "jejich" medvíďat probíhal

No a jako vždy nějaké ty novinky ze světa fans
V Ostravě fanynky pořádají další demonstraci. Veškeré info naleznete zde: www.th-czecharena.blog.cz

To je pro dnešek vše. Jen jsem se chtěla omluvit, že teď nepřibývaly videjka TH nach Tschechien, ale měla jsem svaťák a maturitu a do toho ještě ten nabouraný email.a o víkendu medvíďataprostě - nedalo se to stihnout.
Samozřejmě že akce pokračuje a můžete mi dál posílat svoje fotečky! Budu se snažit co nejdříve to dohnat

Zatím ahojky a mějte se krásně
Vaše Alča

PŘISPEJME NA VAKCINACI OPUŠTĚNÝCH PAJSKŮ

24. května 2008 v 8:00 | Jinny |  ...."SAVE THE ANIMALS"....!!
Ahoj,
když jsme již u toho, jak některá zvířátka dopadají špatně,
mám zde možnost konkrétní moci.
Jeden útulek udělal dražbu drobných předmětů, výtěžek použije na vakcinaci opuštěných kočiček a pejsků.
Je na Vás, zda budete chtít přispět. Odkaz Vám dávám tady.
Všem, kteří se zapojí předem děkuji.
Jinny

Aukce na podporu Útulku Tibet pro pejsky a kočičky


pokračování - PODEPIŠTE PROSÍM PETICI PROTI NECHUTNÉ VÝSTAVĚ UMÍRAJÍCÍHO PSA!!!!

23. května 2008 v 13:16 ...."SAVE THE ANIMALS"....!!
Pořád přemýšlím, čím si to ten pejsek zasloužil.
Nápis z granulí nad pejskem.....to se úplně vymyká lidskýmu chápání.....taková bestiálnost.
Myslím, že jsem vcelku rozumný člověk, který pochopí kdejakou zvrácenost.
Ale PROBOHA co je za umění nalepit na zeď nápis z granulí, pod to uvázat psa a nechat ho umírat hady, to není umění. Umění je vytvářet něco krásného, nebo hodnotného, nebo za něco bojovat, nebo poukazovat na špatné věci a křivdy, ale co je za umění křivdu na tom zvířeti PÁCHAT!!!!! PROBOHA PROČ????
Já doufám, že Boží mlýny melou stále pomalu a spravedlivě a že tito všichni lidi nedojdou odpuštění, ale že budou potrestáni. Každý z nás někomu občas ublíží, ukřivdí, ale končí u slov! Toto není hodno homosapiens. Takový člověk by měl zmizet z povrchu zemského.
Můj trest pro něj je naprosto jasný, uvázala bych ho, nedala mu najíst a postupně mu odřezávala po kouskách kůži s těla, i několik dnů, dokud by se neudusil, nebo nevykrvácel. Je to šílené? Je, ale já si opravdu přeji, aby takoví lidé trpěli, kteří způsobují utrpení druhým.
Musím na to pořád myslet.....takové krásné zvíře, stvoření, které dýchalo, dívalo se na lidi na výstavě, a bylo mu zle....
Dementi, naprostý kreténi...jeden jak druhý.
Babo, kdyby si odvedla raději toho psa, než koukala na rádobyumění zrůdy co si říká umělec.
Bože já jsem tak vytočená....je mi do breku.
Nemám slov.......................J

Podepište, prosím, petici proti nechutné výstavě umírajícího psa!!!

23. května 2008 v 12:41 | Jinny |  ...."SAVE THE ANIMALS"....!!
Ahoj lidi,
Je mi z toho zle, je to strašný, nechutný, příšerný, nelidský! Jde o nechutný čin, který by měl být potrestán, naopak byla bestie, která se vydává za umělce pozvána na další výstavu (nedej bože aby předvedl TOTÉŽ!!), Proto vznikla petice na odvolání jeho pozvání.
* Apeluji na Vaši lidskost a osobně Vás prosím: PŘIPOJTE SE podpisem !!!* Víte co jste dokázali s medvíďaty :o), tak napřeme svoji snahu na méně milou ale potřebnou věc.
odkaz:
petici můžete podepsat zde: Petice má přes dva 2,4 milionu podpisů a naštěstí přibývají další.
/návod jak petici vyponit máte dole, neměli byste s tím mít problém, je to kratičké/.
Zde je ten nechutný čin: 22.3.2008

Umírající pes jako výstavní exponát......Vladimír Stwora,

Guillermo Vargas Habacuc "umělec" z Kostariky odchytil na ulici vyhladovělého psa, uvázal ho na krátkou šňůru mezi exponáty na své výstavě v Nikaragui jako umělecky působivý objekt, aby diváci mohli sledovat pomalé umírání hlady a měli z toho umělecký dojem. Pes tam po pár dnech hlady a žízní skutečně umřel. Nápis nad psem byl vkusně vyveden v mozaice z granulí.
"Umělec" nejen že nebyl potrestán, ale je dokonce pozván na prestižní středoamerické Bienále v Hondurasu. Někteří účastníci výstavy žádali, aby tento "exponát" byl stažen, ale "umělec" odmítl.
Guillermo si na svém blogu dělá z celého případu legraci a má tam stránku "Pes se odebral tudy", odkud jsou následující fotografie.
Akt vzbudil pozornost, na internetu probíhá petice, která si klade za cíl sbírat podpisy, aby toto jeho pozvání bylo staženo. Můžeme-li věřit organizátorům petice, je tam už přes milion dvě stě sedmdesát sedm podpisů.
Pejsek se jmenoval Nativity - zrození.....
Třeba tihleti dva, co je to proboha za lidi? Nemám slov, byla bych sprostá....moc sprostá... I kdyby nevěděli, že jde psovi o život, tak kde má pelech, kde má vodu, kde má misky? Už bych něco dělala v ten moment, to dá přece selský rozum!! Doufám, že se jim to vymstí na dětech.
Bože můj, jak mohli, místost plná krutých nelidských bytostí, zrůd.
Takovej nádhernej čokliš. Budiž mu země lehká. Bože jak mihli, JAK MOHLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak byl chudák hubený, jak tohle může někdo udělat, takové nádherné stvoření, živá bytost, která dává lásku a lidem důvěřuje a oni jí za to udělají toto!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bych brečela.
Chádák malá, my lidi jsme fakt zrůdy!
Nestvůra není jen vystavoatel, ale i návštěvníci výstavy. Dokázali byste se dívat na umírajícího psa a nic s tím neudělat? Někteří žádali jeho stažení z výstavy........ JAK ŽÁDALI..... prostě psa odvážu (bože můj, dívám se na fotky a byl jen na provaze - no co komu bránilo) a odvedu ho, přece se nenechám odbýt, copak mohli jít domů a klidně spát?
Mor na ně na všechny bestie!!!! Jsem maximálně vytočená a nepřeju jim nic dobrého to se přiznám. Nenávidím takové skutky. Na případ upozornili Lovci bestií.
POSTUP VYPLNĚNÍ PETICE:
name: vyplňtě své jméno
e-mail address: vyplňte svojí e-mailovou adresu
Cuidad / Location: vyplňte zemi a město ze kterého jste
PaAs: toto jsme si s manželem vyložili každý jinak, on tam dal své soukromé heslo, číslo pasu bych tam asi nepsala. Každopádně mu přišlo potvrzení na mail o přijetí podpisu do registrace. Takže tam zkuste dát nějaké své heslo.
E-mail addres privacy option: (jakou formou bude poublikovaný nebo nepublikovaný Váš e-mail)
- Private (pouze pro soukromé účely, nikde se neobjeví)
- available to petition autor (bude ho znát pouze autor petice, tedy Vám může odpovědět)
- public (veřejný)
Pak zmáčkněte: PREWIEW YOUR SIGNATUERE.
Ukáže se Vám rekapitulace podpisu a potvrdíte jí dole: APPROVE SIGNATURE. Na mail Vám přijde potvrzení přijetí.
Mám e-mailových addres více, takže jsem se podepsala x-krát, docela čísla naskakují, jsem ráda.
Díky za šíření odkazu dále. Jinny

Inzerát na slečnu

22. května 2008 v 16:53
Zdarec lidičkové,
.
tohle je sice z jiného soudku než TH, ale tolik mě to pobavilo,
že se o to s Vámi musím podělit.
Jedná se o otištěný seznamovací inzerát jednoho vysokoškolského mladíka.
Chraň nás bůh takových exemplářů, se musím gebit
:o))))
Takže tady to je:
(sry za ta sprostá slova, je to autentika)
To je ale milý mladík že?
Nechcete se některá seznámit? Bill to sic není, ale tak přece.... ..... je to miláček :oD.
Tak páčko
Jinny

Super zpráva!!!!!!!!

21. května 2008 v 20:14 | Lída |  NEWS
Je to senzace! Tokio Hotel vystřelili v americké Billboard rockové charts s jejich anglickým albem "Scream" z nuly na 5.místo. Teď je to oficiální: Čtyři kluci z Magdeburku dokázali průlom v zemi neomezených možností.
"Nikdy jsme nepočítali s takovou odezvou od fanoušků v USA a úplně jsme jim za to vděční!", říká frontmen Bill Kaulitz k BILD.de
V Německu a Francii jsou Tokio Hotel delší dobu superhvězdy, teď panuje v USA křičící alarm a masová hysterie, když se Bill & spol objeví.
................
To je bomba, člověku se to nechce ani věřit, kluci musí být nadšení:))))))))))))))
..............
A jedna krásná fotečka dvojčat z Montrealu:)))

Dvojčata píší z Ameriky.....

21. května 2008 v 20:09 | Lída |  NEWS
Tak kluci nám píší dojemně z Ameriky, jde vidět, že jsou nadšení a já už začínám rezignovat a začínám se těšit s nimi.... co bych to byla za fanynku, kdybych záviděla, že jsou více tam, než tady, jediné co mě drží je pocit, že příští rok "snad" dojedou!!!!!!!!!!!!!
************
Zpráva od Toma z L.A.
Ahoj lidi, tady je Tom!
Do L.A. jsme přijeli v neděli po opravdu vzrušujícím týdnu v N.Y.! Jsme jen překvapeni podporou, která jste nám tento týden dávali - bez ohledu kde jsme my, jste tam také VY. Měli jsme úžasné vystoupení na MTV TRL, skvělou autogramiádu ve Virgin Megastore, nějaké cool rozhovory, vzrušující vystoupení v Conan O'Brian a super chvíle při autogramiádě ve Philadelphii. Úterní večer jsme jeli přes Times Square a byli jsme úplně uneseni, když jsme viděli naše velké postery, které visí na MTV - taaaak úžasné. Teď jsme v L.A. Ještě krátce před našim vystoupením, jsme jeli do Santa Monicy, kde bylo chladno. Je to náš první kompletní koncert po Billově operaci - jsme opravdu velmi vzrušeni a doufáme, že vás tam uvidíme! Opatrujte se
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zpráva od Billa z N.Y.
Ahoj lidi, tady je Bill!
Jsem tak rád, že jsem zpátky…neumíte si představit, jak dobrý je to pocit! V tuto chvíli jsme v New Yorku, přijeli jsme tady v pátek odpoledne. Další ráno jsme vstávali v 5 hodin a to jsem byl tuhý, ale teď tu máme nějaké malé spory…být ve Státech je skvělé! V sobotu jsme vystupovali na Bamboozle festivalu, který byl hodně zábavný - být zpátky na podiu byla pro mě obrovská úleva! V neděli jsme měli volno, tak jsme celou dobu spali. Potom jsme Tom a já vstali, vzali si kafé a odpoledne využili šanci projít si nějaké bary v New Yorku! Našich dalších sedm dní budeme zahrnuti promem a vystupováním v New Yorku.
Zůstaňte naladěni a já vám dám další pondělí vědět, jak to všechno šlo. Opatrujte se a brzo se vám ozvu.
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A naposledy píše Tom z Kanady
Ahoj lidi, tady je znova Toma!
Momentálně jsme v Kanadě. Je to poprvé, co vidíme Kanadu bez sněhu a místo toho sluneční svit - to je skvělé! Toronto jsme opustili včera a teď jsme v Montrealu, kde budeme hrát náš poslední koncert našeho severoamerického turné…
Byl to úžasný výlet. V Torontu jsme byli v "Much On Demand" na Much Music a bylo to pro nás opravdu super. Lidi, vy jste byli tak nabuzeni a hlasitě rozjařeni, že jsme Bill a já nemohli slyšet svoje vlastní slova - ale milujeme to. Když rockujete, dáváte nám opravdu energii.
Velmi jsme se těšili na koncert v Torontu v Sound Academy minulý pátek! Musím říct, že jsme měli na podiu skvělé chvíle - díky za to! V sobotu jsme měli volno, tak jsme cestovali kolem Toronta a vidělo jsme víc z města. Dokonce jsme šli do zábavního parku a šli na různé horské dráhy - to bylo taaak zábavné! Teď se připravujeme na dnešní show v Montrealu. Doufám, že vás tam všechny uvidím - doufám v dnešní společný večer! No, uvidíme se - opatrujte se.
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: VIP section

Discover & Download

20. května 2008 v 21:23 | Lída |  Rozhovory
Nádherné screens, úplně normální dvojčátka a jako vždy naprosto "normálně zamilovaný" pohled Billa na svého Toma:))))


...
A tady videjko ..... rozhovůrek:)))
.....
A překládek:)))
Bill: Bydleli jsme v malé vesnici. Bylo to tam tak nudné a bylo nám tak sedm let a začali jsme dělat muziku a taky jsem poprvé viděl Nenu, což byl můj první koncert a potom jsem si řekl, okay, chci být na podiu, psát vlastní písně.
Tom: Zkusit zpívat.
Bill: Zkusit zpívat. Ano!
Tom: Já začala hrát na kytaru. Bylo mi sedm a byl jsem velký fanoušek Aerosmith.
Bill: Byl to náš sen cestovat po světě, proto jsme přišli s Tokio, i když jsme tam zatím vůbec nebyli, ale opravdu bychom se chtěli jet podívat do Tokia. Ale slyšeli jsme o něm hodně věcí a myslíme si, že je to skvělé město a opravdu energické...
Tom: A Tokio zní dobře.
Bill: Tak jsme si řekli, okay a Hotely, protože budeme cestovat po světě a vždycky to byl náš sen zůstat v hotelech a navštěvovat velká města a proto Tokio Hotel.
***
Bill: Scream je o našich školních životech.
Tom: Části života.
Bill: Učitelé nás neměli rádi, kvůli našemu vzhledu a tak. Někdy je skvělé si prostě zakřičet a stát za svými právy a názory a nebát se to říct, co chcete. Je to opravdu skvělá píseň na živo. Je to jedna z našich oblíbených písní. Všechny ty velké haly a publikum. Byla to vlastně první píseň, kterou jsem zpíval anglicky a bylo to opravdu těžké. A já jsem opravdu chtěl znít jako rodilý mluvčí. To bylo těžké, protože naše angličtina byla opravdu hrozná a chtěli jsme, aby každý rozuměl našim textům, které jsou pro nás dost důležité.
***
Tom: Já opravdu rád sleduju TV show "Scrubs" a...yeah. Máš něco rád?
Bill: A myslím, že máme sebou na cestách asi 200 filmů v tourbuse a mnoho...však víte...playstation her a tak.
Tom: A kdo ví, možná budeme jednoho dne mít možnost hrát v Tokiu. Je to náš sen.
Bill: Teď se spíš snažíme dostat do Ameriky. New York a Los Angeles jsou skvělá města. A opravdu, opravdu je milujeme.
Překlad: Evelyn
............
A opravdu a opravdu je milujeme:)))))))))))))) Já dneska umřu smíchy a já opravdu a opravdu miluju Tokio Hotel:))))))))))

Tak to máme černé na bílém:)))

20. května 2008 v 14:31 | Lída |  NEWS
Image and video hosting by TinyPic
Kde Tokio Hotel vystupují, fanoušci křičí. A pokladna zvoní, protože prodej CD a dalších věcí pro fanoušky přináší množství peněz. Ale kdo vlastně na tomto povyku vydělává? BILD.de to vysvětluje.
Magdeburčani kasírují víc, než je v branži obvyklé. Ostatní umělci dostávají průměrně 17% z prodejní ceny CD, Tokio Hotel a jejich producenti by měli mít mezi 20-25%.
Avšak méně peněz spadá také na nahrávací společnost. Kapela si nahrávky CD převezme sama - dodává tak hotovou věc.
Za tři roky dosáhli Tokio Hotel ze zisku prodeje desek 40 milionů. K tomu by měla přijít dvoumístná milionová část z prodeje dalších věcí pro fanoušky.
Kromě toho pomohli kluci své nahrávací společnosti Universal Music Německo k "prioritnímu statusu", ten říká, že všechny dceřiné společnosti Universal musí Tokio Hotel uvádět na trh. Tento jedinečný status vydělá německému Universalu každopádně dvoumístné procento z prodeje v USA.
To se ještě nikdy nestalo. Kapela musí také křičet radostí.
Image and video hosting by TinyPic
20% - Nahrávka/reklama
19% - Obchod
17% - Umělci
16% - DPH
11% - Výroba/distribuce
11% - Přebytek z daní nahrávací společnosti
6% - Režijní náklady nahrávací společnosti (personál, nájem, atd.)
***********
Mi by rozhodně těch 17% stačilo:))))

Nádherný Billík:))))

19. května 2008 v 23:06 | Lída |  PHOTOS
Joooo, takový Bill se mi líbí prostě nejvíce.... spokojený, usměvavý, krásnýýýý:))))
Já jsem ready a vysmátá jako lečo.... jdu spát.... mějte se pěkně a nezapomeňte, že zítra jsme
o jeden den blíže koncertu, který snad bude příští rok:))))) Joooo:))))) "Hrabe mi, bohužel:)))))"
Lipton mám taky ráda, ale více holduju broskvovému:)))))))))) Je mi jasné, že vás to nezajímá:)))))

Důležité - psala Alča!!!

18. května 2008 v 21:07 | Lída |  NEWS
Alči (thzurucknachtschechien) se někdo naboural do mailu a teď rozesílá hnusný mail, který se vysmívá všem fanouškům. Tak si toho nevšímejte, protože to nepsala Alča. A taky vzkazuje, že na žádných blogách nezanechává komentáře.
Edit: tak to je mail, který mi od ní teď přišel:
Ahojky všichni!

Mám takovou neblahou novinu. Dnes se mi někdo naboural do emailu a rozesílal vám e-maily s názvem "Děkuji".
V e-mailu byly kecy typu, že celou tuhle akci jsem sestrojila jen proto, abych se setkala s TH, a celý e-mail se vysmívá všem fanouškům.


Nějaký závistivec se tu snaží zničit celou tuhle akci a všechno, co jsme za ten půl rok společně vybudovali.
Už jsem si změnila heslo, tak by se to již nemělo opakovat. Kdyby se ale přeci jen někomu zase podařilo nabourat se mi do mejlu, a chodily by vám podobné emaily jako byl tento, tak si toho prosím nevšímejte.

Takže ještě jednou: TEN MAIL JSEM NEPOSLALA JÁ, NĚKDO SE SNAŽÍ TUHLE AKCI AKORÁT ZNIČIT!

Díky moc všem za pochopení
Zatím ahojky
Vaše Alča
****************************
Jinak chci napsat, že kdo napíše něco špatného na Alču, jako na jiných blogách, tak jeho
komentář smažu, protože tahle holka si zaslouží jedině náš obdiv a úctu a takové "krávy",
které jí závidí (i když upřímně nevím co!!!) tak pro mě jsou ubožačky, které nemíním tady
tolerovat!!!
Díky L.

Kluci vyhráli dvě ceny na TRL!!!

18. května 2008 v 13:58 | Lída |  NEWS

ahoj miláčkové, nejsem doma, ale přesto jsem si uzundala chvíli na to, abych vám tady dala
další článek na komentíky.... určitě víte, že kluci vyhráli v Itálii... jsem šťastná, přeju jím to
a za celý blog jím přeju všechno nejlepší.... a více výher!!!
tady máte překlad děkovné řeči...
Nejlepší kapela

Bill: "Ahoj, my jsme Tokio Hotel. Chceme vám poděkovat za ocenění "Nejlepší kapela". Mnohokrát děkujeme! Opravdu si toho vážíme, protože je to jedno z našich prvních ocenění tady v Itálii. Stále si vzpomínám na to, že jak jsme tady byli poprvé, nemyslel jsem si, že bychom tady mohli být tak slavní a teď za to děkujeme všem našim italským fanouškům. Jste nejlepší a brzo se uvidíme. Díky"


Nejlepší song číslo 1 (Monsoon)

Bill: "Ahoj, my jsme Tokio Hotel. Ještě další ocenění, za nejlepší song číslo 1. Nemůžeme tomu uvěřit! Nemysleli jsme, že vyhrajeme jednu, natož dvě ceny. Děkujeme, děkujeme, děkujeme za všechnu podporu, kterou nám dáváte."
Tom: "Cenu mi můžete poslat domů."

*****
A screeny.... nemám čas je bohužel zvětšovat... tak si na ně klikněte:)))