Duben 2008

Dneska jenom zábava:)))

30. dubna 2008 v 22:35 | Lída |  NEWS
Ahoooj, dneska si dáme odpočinkový den a dám vám tady pouze takové testíky s Billem.... první test je kompatibility.... a hned druhý na téže stránce vám vypočte, kdo se k vám hodí se známých tváří.... stačí vypsat datum narození a dát Show... ke mně se nejvíce hodí Ian Somerhalder z LOST:)))))
*************
A druhý testík.... tady zjistíte, která písnička by se k vám a vašemu miláčkovi nejvíce hodila, napíšou se tam pouze zamilované písničky:))) Na stránce dejte Play To Game a napište svoje jméno, bez háčků a čárek (ale to víte), odklikněte a potom napište jméno svého miláčka, klidně Billa Kaulitze:))) Já, když si napsala Billa, tak mi vyšla písnička, která se mi tedy moc nelíbila, ale když jsem dala svého vlastního miláčka, tak jsem měla naprosto dokonalou písničku:))) Tak zkoušejte:)))
************
No a jinak krásné sny, pořád platí ze včerejšího večera:)))
Chci sedět mezi nimi... to bych i přežila poslouchat tu písničku, která mi s Billem vyšla:)))

LETOVÝ PROVOZ

30. dubna 2008 v 15:10
Drahé přítelkyně,
přeji Vám VŠE NEJLEPŠÍ k dnešnímu svátku!
A miliony dalších bezpečných letových hodin
na Vašich košťatech s kocoury na hrbu.
.
Heslo dne: ani letos nás nevyhubí!!
.
A nezapomeňte zítra: LÍBAČKA POD ROZKVETLOU TŘEŠNÍ, abyste neuschly a měly celý rok dostatek lásky.
Škoda, že prachy se takto nedají posichrovat taky,
bych se šla líbat třeba před ČNB ;o).
.
.
Tak páčko (všech čarodejnic futrál) Jinny
.
Jo abych nezapomněla - bacha na sloupy............ :oO....

A další Billík z Bildu...

29. dubna 2008 v 21:48 | Lída |  PHOTOS
Mi se líbí a je pravda, že to bílé triko mu mooooc sekne....
Zajímalo by mě, co to má na krku.... vypadá to jak růženec:)))))))

Konečně Gustavovo tetování!!!

29. dubna 2008 v 18:23 | Lída |  NEWS
Jéžiš, to je tak krásné tetování, konečně to vidím..... musím říct, že to co má na ruce
je proti tady tomu úplné nic, tohle se mi fakt líbí, měl by povinně chodit v létě bez
trička i tílka:))) Klidně i bez něčeho jiného:))))
Tak co říkáte???? Dáváte tomu jedničku??? Já ano!!!!!!!!!!

Bill poprvé po operaci mluví!!!

29. dubna 2008 v 13:11 NEWS
Koukněte na video a děkuji moc za upozornění Mirthu:))) děkuji:)))
Já jsem z toho měla slzy v očích, jsem ráda, že je v pořádku a hlásek
má pořád stejně super, i když jenom mluví:)))
Přibral no, ale příjde mi stejně nádherný.... :))) Přibral celkově, všimněte si ramen.... a rukou... njn i Billík už má přece jenom po 18-ti a to už muži začínají být mužní:)))
********

Ou....TH má svůj oficiální profil na Vampirefreaks

28. dubna 2008 v 15:46 | Lída |  NEWS
Tak to jdu více prozkoumat..... ale když se tak na to dívám, vypadá to tedy hooodně dobře, zrovna mi hraje Scream:)))
Tak se hned povídejte:)))
I s pozvánkou na 6. května.....
Hlavně ať se Billovi vystoupení podaří, určitě bude nervózní, ale to asi všichni.....

BILL - můj sen se ničí!!!!

27. dubna 2008 v 20:46 | Lída |  Rozhovory
Brutální odsouzení k mlčení kvůli zdravotním problémům, Tokio Hotel zpěvák musel zrušit koncerty, očekávané tisíci fanoušky. Nemocný, ale bojovný, Bill vzpomíná na tuto bolestivou zkoušku v exkluzivním rozhovoru vedený přes e-mail.
Jakou zprávu bys poslal fanouškům, kteří se starují o tvé zdraví?
Nejprve ze všeho, chci vzkázat a říct, že jsem v pořádku. Operace netrvala ani hodinu a nestalo se nic neobvyklé pro chirurgy, kteří mě operovali. O této operaci jsem četl hodně děsivých příběhů: lidé mají někdy opravdu skvělou představivost! Věřím, že fanoušci se začali obávat, až když se začli zveřejňovat takové informace, někdy falešných a často přehnaných. Teď se zotavuju a musím odpočívat.
Je toto poprvé, že jsi musel podstoupit typ takovéto operace?
Takový typ, ano. Ještě nikdy jsem neměl závažný problém s mým hlasem, takže oparace hlasivek byla poprvé. A doufám, že také naposledy.
Jak operace skončila?
Velmi dobře, i když jsem se hrozně bál. Naštěstí riziko této operace je minimální. Byla to operace pomocí laseru a pod narkózou. Následující dny jsem se cítil velmi unaveně, ale brzo jsem byl zase na nohách.
Důvod je: neštěstí nebo přepracování?
Myslím, že obojí. Tento stav je vysvětlen několika faktory: trochu námaha, to je pravda, chladno a abych byl upřímný, hodně nedbalosti!
Jaké jdi dostal instrukce, aby ses rychleji uzdravil?
Doktoři mi nařídili odpočinek! Beru nějaké léky na hojení hrdla a taky nějaké anti-pálivé drogy. Ve stejnou dobu se musím jíst stejné druhy jídel, obzlávšť mléčné produkty. Hodně piju, být v teple a tak moc nemluvit. Protože jsem ukecaný, není to pro mě lehké!
Jak jsi se cítil, když ses dozvěděl o této bolestivé zkoušce?
Cítil jsem se vinnně, naštvaně a dokonce trochu rezignovaně. Na začátku jsem byl skutečně šílený. Museli jsme podruhé zrušit koncerty kvůli mému hlasu! Tohle turné mělo být po všech evropských zemích, ve kterých je kapela volána. Byla to realizace překrásného snu. Bylo to přerušeno kvůli mému hlasu. Myslel jsem na všechny naše fanoušky, kteří byli zklamáni, protož nemohli být na našem koncertu. V tu dobu jsem sám rezignoval a přijal osud. Malá útěcha: Většina zrušených koncertů bylo v létě nahrazeno.
Co jsi se od toho naučil?
Od teď budu více dbát na své hlasivky. Před každým vystoupením budu dělat cvičení, abych hlas zahřál.
Kdo ti dopřával komfort?
Naštěstí jsem byl v tomto období velmi podporován. Členové kapely mi pomohli, stejně tak jako náš tým. Navíc mi dvojnásobně pomohly zprávy zaslané od fanoušků, kteří mi přáli brzké uzdravení.
Co děláš během dnů rekonvalestence?
Abych byl upřímný, trochu se nudím, protože jsem měl předtím denně plný program... Divám se na televizi, poslouchám hudbu, spím.
Během odpočinku píšeš i nějaké písně?
Ano, píšu toho hodně na naše další album. Například tento volný čas mi dává možnost dokončit texty, který jsem naškrábal tady a tam. Nejhorší flustrace je, že si to teď nemůžu zazpívat. Těším se, až se kompletně uzdravím.
Důvěrně
Během dlouhého času rekonvalestence, ve které nesměl promluvit ani jedno slovo, Bill myslel na tisíce věcí, někdy dramatických. Také si představoval, že svůj hlas navždy ztratí a už nikdy nebude schopný zpívat. Stejně, i když nemá nikdy daleko k dobrým nápadům, Bill požádal své dvojče Toma, aby ho kdyžtak nahradil za mikrofonem.
..............
Myslím, že v každé takové situaci člověk myslí na nejhorší, ale teď, když už je z nejhoršího venku a dokonce začíná zpívat, tak to snad už bude na té nejlepší cestě.......... přesto se neubráním tomu, že by měl začít zpívat nejdříve v červnu, ale já nejsem bohužel tvrdohlavý Bill!!!!!!!

X - FACTOR!!!!

27. dubna 2008 v 20:43 | Lída |  NEWS

[18]tokiacka, 22.4.2008 18:31

!!POZOR VŠICHNI!!! ahojky tohle sem nasla na jednom blogu prosim rozesilejte to ,davejte si to na blogy
Mám takovej nápad! V x-factoru můžete zvolit píseň,kterou chcete aby se zpívala ve velkém finále!!! Myslela sem,že kdybychom všichni fans napsaly písničku By your Side,tak nás je dost a mohlo by to vyhrát ! An daine Seite je sice hezčí,ale pochybuju,že NOVA povolí zpívat německy ! Tak se zapojte a hlasujte,odkaz je tady: http://www.nova.cz/xfactor/?279895e=279910&279914e=DO31275&ex31275=vyberte-pisen-svemu-favoritovi
Sice X-Faktor nesleduju ale bylo by ti zajímavý ne? slyšet zpívat finalisty písničku od TH a navíc by se o tom kluci třeba pak dozvěděli =)
HLASUJTE KE KAŽDÝMU FINALISTIVI PROSÍM =) NEVÍME KDO POSTOUPÍ DO FINÁLE.
UZÁVĚRKA JE 3.KVĚTNA !!!!
...............
Tak nezapomeňte!!!!!!

Tokio Hotel ... hvězda opět zpívá!!!

27. dubna 2008 v 20:42 | Lída |  NEWS
Die Welt 27.04.2008
Tokio Hotel hvězda znova zpívá
Konec přestávky pro Tokio Hotel zpěváka Billa Kaulitze:
Od začátku tohohle pondělí začne 18letý mladík zpívat vlastní písně "v rozsahu svojí rehabilitace", říká kapely manažer David Jost. Teen hvězda měl urgentní operaci hlasivek na konci března, mnoho koncertů se zrušilo. Dvočje Tom by měl sdílet společnost s Billem na jeho hlasových cvičeních se svojí kytarou v příštích dnech. Ve stejnou dobu se management rozhodl zahrát ještě jeden koncert v USA mimo plánovaného turné v květnu. Bude to v Avalonu v Los Angeles a to 13.května, kde již hráli Rolling Stones, Prince a Nirvana.
překlad: Evelyn

Bar "Zimmer 483" v Madridě

27. dubna 2008 v 20:37 NEWS
Tak takový úžasný bar mají v Madridu, scházejí se tam všichni Tokiáci a vždy se skvěle baví, závidím jim, já bych do takové baru chodila pravidelně.... pár foteček.....
No není to dokonalé, kdo by takový bar ve svém městě nebral, závidím Španělům:)))

Proč tady nic není...

27. dubna 2008 v 20:33 | Lída |  KONTAKT Jinny & Lída
Ahoj Tokiáčci, chtěla jsem se omluvit, že tady nic nepřibývá, ale já jsem nějak začala mít pocit, že moje články jsou stejně o ničem, jsou to věci, které najdete všude jinde a že tady většina lidí chodí pro informace, které nejsou až tak všeobecně známé, tudíž od kontaktu Jinny.... ale teď, když tady vidím ty dny, které tady nic nepřibylo, je mi to líto.... snížila se rapidně i návštěvnost a já jsem na pochybách... protože, když tady nic nedám, bude tady tak jeden článek měsíčně... a to si tenhle blog nezaslouží, možná mám jenom roční krizi (už tady pracuju rok), nebo možná nějakou jarní depku.... fakt nevím.... tak já se tedy vzpamatuju a něco tady dám, ju:))) A pokuď neuvidím pod novým článkem (nemyslím tady ten...) komentáře, tak uvidíte:))))))
No a neřešte to, depku může mít každý ne:)))

No jo Billík:))

22. dubna 2008 v 20:58 PHOTOS
Tahle fotka už tady je, ale popravně jsem si vůbec nevšimla, že na té dýce má znak TH.... vy ano? Kdo ano (upřímně), tak to koukám, protože mě to ani nenapadlo, ale jinak super:))) Líbí se mi to o to více, Billí pošli taky:))) Mohli by to prodávat, ale nevím kolik by to stálo:)))
Brala bych úplně všechno co má na sobě, vlastně bych brala celého Billa:))))

HLASUJTE PRO KLUKY!!!!!

21. dubna 2008 v 20:48 NEWS
Tak vám tady dávám pár hlasování, jsou důležitá, aby kluci byli úspěšní co nejvíce a my jim to
přece z celého srdce přejeme, takže nezapomeňte prosím hlasovat úplně všude, díky:)))
********************

Hlasování pro Don't Jump na italské MTV

Hlasujte na italské MTV v TRL pro Don't Jump. Stačí, když kliknete tady ,
pod "vota video" dáte Don't Jump, pak by se vám měl objevit kompletní
seznam klipů, na předposlední místě je Don't Jump a ještě jednou zvolíte "vota".
*********************

Hlasování pro Monsoon na MTV v Mexiku

Na této stránce ->
odznačte Tokio Hotel - "Monsoon". A pod tím vyplňte své údaje:
nombre - jméno, apellido - příjmení, email - email , sexo - pohlaví
( Mujer - Girl , Hombre - kluk ) edad - věk, ciudad - město
A zvolte "Votar"
************************

Hlasování na "TRL Awards 2008" v Itálii!

Dnes 17:38| Evule | News
Tokio Hotel jsou v TRL Awards, které se bude konat 17.května v Naples, nominování do 3.kategorií.
-best band
-best riempipiazza
-best number 1 of the year
Hlasovat můžete tady
Abyste mohli hlasovat pro TH, tak klikněte na "Vota" (za den jde 5x hlasovat).
Pomozte, aby Tokio Hotel vyhráli všechny tři kategorie.
***********************
A NEZAPOMEŇTE HLASOVAT NA COMET 08 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Best Bend
Best Live-Act
Best Video

Tome, Tome:))))

21. dubna 2008 v 16:50 | Lída |  PHOTOS
Ten náš Tomík si prostě nedá pokoj, pěkně se to dívá do výstřihu viď:))) Když je na co... a ten podpis, no taky by mi takový nevadil, ani trošičku:)))) Ale smůla, můžu si nechát zdát:)))
No a Tomí a růžové kalhotky, podle Georga použité:))) jak to poznal, to k nim čichal:)))))
No nic Georgu, to je normální, každý má nějakou úchylku, vůbec se tím netrap:)))

Natáčení Rette Mich....

20. dubna 2008 v 11:15 | Lída |  PHOTOS
Ach.... co víc bych měla říct, když jsem kdysi viděla DDM tak jsem se začala o tuto skupinu zajímat, ale když jsem viděla RM, tak jsem se do nich totálně zbláznila a to mi zůstala dodnes:)))) Proto jsem ty fotky zvětšila a dala je tady, protože si to zaslouží a ten Bill tady.... no comment.... prostě dokonalost, ale líbí se mi tady všichni, tak krásně mlaďoučcí, krásné vzpomínání..... ale už je to pryč, kluci nám vyrostli... nicméně nádherný klip a úžasné fotky zůstaly:))))
*klik na celý článek*

Analýza Billova rukopisu.....

20. dubna 2008 v 10:53 | Lída |  NEWS
Přiznám se, že nevím co říct, celkem (až na to ego) mě tato analýza překvapila, já vím, že se trefil do více věcí, ale přesto, no nic, nebudu nad tím přemýšlet, přece jenom je to analýza a ta nemusí být úplně pravdivá....
**********************
Rozhodli jsme se udělat menší grafologii ručně napsaného dopisu od Billa Kaulitze.
Expert, profesor Jeromine Sharon z Los Angeles ve Spojených Státech, který udělal grafologii některých hvězd amerických médií. Profesor Sharon je specialista na grafologii, což jsme se rozhodli udělat v případě německého zpěváka, který psal anglicky.
Tady je co nám řekl na rukopis Billa Kaulitze, což vlastně analyzoval, aniž by věděl, že to je zpěvákův rukopis:
"Přístup rukopisu Billa z Tokio Hotel ukazuje velmi agresivní (nevyrovnanou) osobnost, která se ráda ukazuje. Bill Kaulitz se nebojí budoucnosti a rád přistupuje s optimismem. Tvar jeho dopisu ukazuje emocionální doménu. Billovo psaní ukazuje, že je míň natočen k intelektuálnosti. Je zřejmé, že území sexuality je malé, ale může to být kvůli mladému věku osoby, která psala dopis. Styl jeho podpisu odhaluje, že má hodně schopností. Bill má silné ego! Pozornost na přesnost může mít sklon k depresím nebo starostem, i když jenom dočasným.
Tohle vypadá jako dobrý portrét tohohle interpreta, nebo ne?
Varování:
Exkluzivní informace. Používání bez slov "Info staragora.com" které je v odkazu, je zakázáno.
********

Géčka na horolezecké stěně!!!

20. dubna 2008 v 9:53 NEWS
To jsou opravdu sportovci ty naše Géčka, já se přiznám, že na stěnu chodím často, vždy si "pěkně" zlomím nějaký nehet a jsem naštvaná, ale tihle dva mají výhodu, že nehet si nezlomí, ale chtěla bych tam vidět Billa:)))))) to by byl zážitek:))))
************
"Kluci jsou opravdu milí a nekomplikování", pozitivně byl překvapen Nicolas Schlüter, jednatel ve Winsenu. Ve středu měl prominentní návštěvu na horolezecké stěně: Basistu Georga Listinga (21) a bubeníka Gustava Schäfera (19) z německé kapely Tokio Hotel, kteří tam dvě a půl hodiny běsnili.
Kontakt s publikem neexistuje: Hala s horolezeckou stěnou byla uzavřena. Přišli zadním vchodem a tím také zase zmizeli, samozřejmě nepoznáni. Kvůli návštěvu byla ujednána smlouva o mlčenlivosti. "Oba jsou velmi sportovně založení".
Celá akce byla konec konců nafilmována. (Záznam by se měl objevit ve čtvrteční TH epizodě)
*******
Jsou to šikulky.....!!!

Bill a jeho tetování...

18. dubna 2008 v 8:30 | Lída |  PHOTOS
Já tak ujíždím na jeho tetování..... vůbec by mi nevadilo další, ale tohle je fakt super.... třeba něco na krku? Né? Tak né, to byl jenom návrh, Bill mě stejně neposlouchá a je mu můj názor fuk:)))
Vy by jste chtěli další tetování na Billovi????

Kluci v New Yorku část 2

18. dubna 2008 v 8:27 VIDEA
Ty videa jsou tak dobře udělané, fakt jsem z nich vždy nadšená.... kluci vypadají super a Gustav se neotočí a neotočí,,,, já chci vidět tvoje tetování, rozumíš!!!!!!!!

Rozhovor s Georgem a Gustavem new Bravo de

17. dubna 2008 v 6:04 | Lída |  Rozhovory
scans: TH-ONLINE.4FANS.NET
Co vlastně dělají Gustav a Georg, zatímco Bill leží doma? Exkluzivně v Bravu to Tokio-Hotel-kluci vybalili!
Zpěvák Bill (18) operaci hlasivek dobře překonal. Momentálně má cvičení, při kterých cvičí svůj hlas, aby byl zase v pořádku. Bratr Tom (18) je na jeho straně, stará se o něho. Ale co vlastně dělají Gustav a Georg? BRAVO se zeptalo…
BRAVO: Jak se cítíte v momentální situaci?
Georg: V tuto chvíli vlastně jenom doufám, že bude Billovi zase v dobře bude zase zcela fit. Jsem opravdu rád, že při operaci šlo všechno dobře a celý proces tak superně proběhl! Po Billově rehabilitaci hlasu chceme tak rychle, jak je to možné zase nabrat plyn.
Gustav: Ano, strach o Billa převažuje. Musí to být pro něj horor a obdivuje, jak je statečný. Jinak u nás to jde všechno v dobře, protože máme volno…
BRAVO: Kde jste a co děláte ve své "nucené pauze" - jak strávíte svůj čas?
Gustav: Jsem se svou rodinou a uklízím jaksi každý den můj pokoj (šklebí se). Potkávám staré přátele a využívám příležitost udělat všechno, k čemu mi jinak chybí čas.
Georg: Jsem také u mé rodiny a nechávám se opravdu zase rozmazlovat. Měl jsem před nedávnem narozeniny a to stálo samozřejmě za rodinou oslavu. Bylo to opravu skvělé, protože jsem konečně mohl zase všechny vidět. Ten nejpěknější dárek pro mě samozřejmě byla zpráva, že při Billově operaci šlo všechno dobře a že se mu daří lépe! To byla skutečná úleva.
BRAVO: Nenudíte se někdy bez toho povyku?
Georg: První den jsem jenom trávil před televizí a v posteli. A být upřímný, ani trochu jsem se nenudil. Ale teď už pomalu padá deka na hlavu a mohl bych zase spustit. Chybí mi naši fanoušci, koncerty a všechno kolem toho.
Gustav: U mě je to stejně tak, i když klid také prospěje. Turné běželo opravdu skvěle a je prostě úžasné, bubnovat každý večer pro fanoušky. Těším se, až to zase brzo nastane.
BRAVO: S kým se setkáváte? Měli jste teď aspoň čas, poznat nějakou dívku?
Georg: Po dlouhé době jsem mohl zase vidět moji rodinu. Jinak jsem se potkal s hodně starými přáteli - a můžu ti říct, že jsem viděl tak sladké dívky (směje se).
Gustav: Potkávám také hodně starých přátel, na které jsem jinak neměl čas. Teď mám také možnost, nechat zase ožít staré kontakty! Ale na dívky jsem neměl dosud žádný čas - a na ženy se ten čas potřebuje (směje se).
BRAVO: Jak jste s Billem v kontraktu? Píšete SMS?
Gustav: No jasně, každý den. Chci vědět, jak se mu daří. Především na začátku to nešlo jinak, než přes SMS. A jakmile bude po operaci fit, samozřejmě ho navštívíme!
Georg: Přesně. Ale v prvních dnech potřeboval hodně klidu a nesměl se především smát. A já jsem ještě nikdy nezažil den bez Billa, kdyby se měl nesmál. Toho ho raději ušetřím (šklebí se). Nemůžu se dočkat, až uslyším jeho hlas - to je už komické. Tom hraje kompletního ošetřovatele a hýčká svého "malé" bratra.
BRAVO: Děláte si velký strach o Billa a budoucnost Tokio Hotel?
Georg
: Jistě, že jsem si dělal starosti. A samozřejmě jsem měl také myšlenky, jak by to pokračovala, když by Bill nemohl dál zpívat. Věřím ale, že my čtyři bychom vždycky našli cestu, jak dělat hudbu dál. Ale naštěstí je Bill na dobré cestě k uzdravení a brzo bude všechno takovém, jako předtím.
Gustav: V prvních chvílích ano, ale poté co jsem slyšel, že operaci Billa proběhla dobře, byl jsem uklidněn a optimistický.
BRAVO: Máte strach, že by se to ještě někdy mohl stát?
Gustav: Doufáme samozřejmě, že to byla jednorázová věc.
Georg: Ano, a doufáme, že se to už nikdy nestane - především pro Billa.
BRAVO: Jaké jsou vaše plány?
Georg: Budu Billa v dalších dnech každopádně navštěvovat a trochu mu při rehabilitaci pomůžu (šklebí se). Jinak si budu poslední dny užívat s moji rodinou a "Hotel Mama" si úplně vychutnám.
Gustav: Je to pro nás také překrásné, když se o nás někdo stará, i když nejsme vůbec nemocní. To jediné, je se mění je, že nás Bill zase může brzdit na telefonu kecáním. A na to jsme skutečně čekali!