Březen 2008

To je sladkééééééééé:))))

31. března 2008 v 23:24 | Lída |  PHOTOS
Já jsem z toho tak hotová... to je sladké a krásné....
jak mu Georg dá tu pusinku.... klidně bych byla ten plyšáček:))))

Hlasujte na Comet 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31. března 2008 v 21:10 | Lída |  NEWS
Tokio Hotel si zaslouží vidět, že jejich fanoušci jsou stále s nimi i přes to všechno, co se děje! Pomozme jim proto vyhrát Comet, co to jenom jde! Hlasujte pro ně jako šílení, rozhlašujte to dál a pomozte jim vyhrát!
Tokio Hotel deserve to see their fans are still with them even after all what happened! Help them to win Comet how much we can! Vote for them like crazy, say it to everybody and help them to win!
Tady můžete hlasovat:

VŠECHNO NEJLEPŠÍ GEORGU:))))

31. března 2008 v 14:55 | Lída |  NEWS
Tááák, jak všichni víte, tak dneska slaví narozeninky Georg...
ano, ten náš basák už má dneska 21 let!!!!!!!!!!!!!!!!
Je šílené, že když jsme ho poznali, tak byl ještě takové dítě s vlnitými vlasy
a teď je z něj fakt krásný chlap!!!
***
Přeju mu za celý blog hodně štěstíčka, zdavíčka, lásky,
spousty krásné muziky a dalších úspěchů s Tokio Hotel
a také nějakou moc prýma slečnu, protože si jí zaslouží,
stejně jako zbytek kapely:)))
Máme Tě rádi Gee:)))
Užij si to, i když je mi jasné, že to posunete
až bude zdravý Bill, ale tak trošku to oslav, ať víš, že
máš opravdu narozeninky...
*********
Tuhle fotku miluju.... totálně...
A nakonec černobílá fotka, takové fotky miluju, tam jsme všichni tak nějak hezčí:))))
*Posíláme sladkou pusinku*

Billova operace proběhla podle plánu..... uff:)))

31. března 2008 v 8:35 | Lída |  NEWS
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
**********************
Jsem z toho úplně nervózní a přítom se někdy směju, když si to čtu, co kluci všechno nevymyslí:))) Hlavně ať je Bill v pořádku, ať nemusí zůstat dlouho v nemocnici a můžou být doma s bráškou a Tomi se o něj bude pěkně starat, abychom je oba a všechny čtyři měli zase jednou na pódiu...

Krásný Gee....fakt povedená fotka!!!

30. března 2008 v 22:33 | Lída |  PHOTOS
Georg začíná být prostě sladký.... fakt se mi líbí čím dál více:)))

Musím říct, že jsem se fakt zasmála:))) Tomi:)))

30. března 2008 v 22:31 | Lída |  Rozhovory
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.
BILD am SONNTAG:Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?
Tom Kaulitz: Bill leží většinu času v poseteli a dívá se na video. Zahrnuli jsme ho DVD, aby už zklapnul. Momentálně sleduje kompletní sérii "Prison Break", takže to ho zabaví. Někdy jde v teplákovce dolů k ledničce, vzít si něco k jídlu. Když by teď ještě seděl s plechovkou piva před televizí a sledoval Fussi, potom bych byl opravdu na mého malého bratra pyšný. Myslím, že z toho ještě může něco být, dělá se pomalým (směje se).
Kdo pro Billa vaří?
Momentálně mu vařím já každý den špagety s mou speciální omáčkou. Ta omáčka je ve vší skromnosti skvělá. Myslím, že se jí brzo přejí, ale sotva si může stěžovat, protože jeho hlas můsí být v úplném klidu. Bill vaří totiž ještě hůř, než já. Čas od času přijde naše mamka na návštěvu, na Billovi jde potom vidět, že ho těší, když ona vaření převezme.
Jak se vnímá, být tak dlouho dobu doma?
Jsme už rok téměř každý den na cestách a najednou z dneška na zítřek vysíme zase doma. To je už hrubší změna. Upadá se do úplné díry a najednou chybí, být zase na cestách. Kromě toho Billovi chybí zpívání. Bill nezpívá jenom na podiu nebo ve studiu, ale i celý den doma. Žádný div, že má teď problémy s hlasem. Teď je poprvé v klidu. Myslím, že tenhle klid je zcela příjemný.
Má Bill bolesti? Jak ho povzbuzuješ?
Oh, věřím, že bolesti nemá. No jo a když by nějaké měl, bez hlasu stejně tak jako tak nemůže naříkat. Normálně ale mluví Bill nepřetržitě a stále jako vodopád, to může opravud štvát. Mám právě uvolněnou dobu mého života. Kdo teď jedině mluví, jsem já a Bill se nemůže bránit - to je super. Včera černou fixou na tabulkou napsal "Drž hubu". Když Billa štvu, drží teď tabulku vždycky vysoko.
Doprovodíš Billa do nemocnice? Jak dlouho tam musí pravděpodobně zůstat?
Bill by chtěl jen tak krátce v nemocnic zůstat, jak je to možné. Nejspíš tam vydrží jenom tak jeden, dva dny. V každém případě budu celou dobu u něho. Naše rodina, nejužší přátelé, Georg a Gustav a náš tým budou Billa samozřejmě také navštěvovat.
Co dělají vlastně v tuto chvíli bubeník Gustav a basista Georg?
No jo, pro ně zůstává všechno při starém. Co ti by měli dělat? Ti nedělají nic, jako vždycky (směje se). Georg pravděpodobně celý den hraje a Gustav jezdí na kole. Ne, ve vážnosti, věřím že tady to jde u nás čtyřech podobně. Přes nucenou přestávku si všichni opravdu odpočineme. Možná to vůbec není tak špatné.
Máš strach, že Tokio Hotel nepůjdou po operaci dál tak slyšet, jako dříve? Obává se Bill, že jeho hlas bude operaci znít hlubší?
Upřímně řečeno, je to na hovno a sice u obou. To nám jde zadek opravdu na hlubinný led. Bill mi už ukazoval posunkovou řeč, že musím držet po operaci mimoto na mikrofonu. No jo, Phil Collins hrál ale také předtím na bicí, dříve než začal zpívat.
Takže máte takový plán nouze. Vaši fanoušci jsou také velmi starostliví. Billovi přišlo jistě mnoho dárku, ne?
Fanoušci jsou neuvěřitelní a totálně sladcí. Bill bude momentálně dárky od fanoušků zasypán. Většina je inspirována Billovým krkem. Pro další dovolenou na lyžích je každopádně vybaven. Dostal hromadu šátků na krk a šál a kromě toho nemusíme teď chodit do žádné lékárný. Bez konce bonbónů na krk, multivítamínových tablet, vitamínu C, zinku...je toho docela hodně. Když se to všechno najednou vezme, nastane možná velmi milý výlet.

Anketka o Billovi!!!

29. března 2008 v 13:07 | Lída |  Ankety
Táááááááák, po hrozně dlouhé době tady dávám jednu anketu........ jde o to, že Bill jde na operaci a já bych po vás chtěla vědět, za jak dlouho si myslíte, že Bill bude zpívat, za předpokladu, že vše půjde dobře a operace se povede (což je jasné!!!!!!!!!!!) na jedničku!!!!!
Víme, že Bill by nejraději zpíval hned druhý den po operaci:)))) a také, že je to běžný zákrok a rehabilitace je 14 dnů, 10 dnů nesmí mluvit a 3 týdny bude docházet k logopedovi, aby správně mluvil... tak jsem zvědavá za jakým názorem si budete stát:))))

O Tokio Hotel ve Slovenských zprávách TV JOJ

29. března 2008 v 12:53 | Lída |  VIDEA
Jsem v šoku..... na Slovensku o nich mluvili v televizi??????????? Wow........ tak to koukám jako z jara... vím, že u nás se o tom mluvilo na Óčku, ale přímo takhle ve střiháku ve zprávách??? Hm.....
V ranních zprávách.... jsem z toho mile překvapena!!!

VIVA COMET!!!

29. března 2008 v 12:38 | Lída |  NEWS
Několik hvězd německé popové hudební scény bude očekáváno na vyhlášení hudebních cen "Comet" v květnu v Oberhausen aréně. WAZ se nominace dozvědělo již předem.
Oberhausen. "Comet" se vrhá dopředu: Šprýmař Oliver Pocher bude vyhlašování hudebních cen Vivy moderovat 23.května v König-Pilsener-Arena. Také nominace se mohlo WAZ dozvědět již předem - "kdo" je "kdo" národní scény umělců. A online hlasování startuje již toto pondělí na www.viva.tv .
Pocher počítá k moderování první hodiny a v r.2005 dokonce získal cenu jako "nejlepší komik" - tehdy se hostovaly "Comet" doposud naposled v Oberhausenu. Podporován bude 30letý Oliver Pocher mezi jinými také moderátorkami Vivy - Collien Fernandes, Gülcan Karahanci-Kamps a Johannou Klum, stejně tak raperem Bushidem, který bude jako VIP reportér.
Jací hosté? Všemi v čele Tokio Hotel. Teenie hvězdy, které byly naposled označeny titulky od ukončení školy po operaci hlasivek, jsou zaznamenáni ve třech kategoriích, mezitím královskou disciplínou "Nejlepší kapela". Teď se musí zpěvák Bill Kaulitz jenom ještě včas uzdravit. Po dvakrát nominovaných je: Bushido, Die Ärzte, Fettes Brot, Die Fantastischen Vier, Monrose, Mark Medlock, Alex C. a Ich & Ich. Hlasovat můžou fanoušci výhradně na internetu.
Napětí přislíbí obzvláště "Hvězda hvězd" a "Super Comet". To půjde nejoblíbenějšímu vítězi, který bude volen během show diváky přes telefon.
Vrcholy pod nominovanými: Hvězda Herbert Grönemeyer je v nominaci na "Nejlepší umělec" mezi jinými i s Markem Medlockem, v každém případě superhvězda; u "Nejlepších kapel" dosahuje seznam od Monrose po Scooter; "Nejlepší song" obsahuje Du hast den schönsten Arsch der Welt" či "Bettina zieh dir bitte etwas an", o titul "Nejlepší nováček" konkuruje Stefanie Heinzmann také Jimi Blue nebo Cinema Bizarre; a potom chybí ještě rozhodnutí o "Nejlepším živém vystoupení": Bushido, Die Ärzte, Die Fantastischen Vier, Panik nebo Tokio Hotel.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
**************************
Takže tolik nominací, super:)))) Tak to musíme hlasovat!!!! Doufám, že vyhrajou a že tam Bill jenom příjde NEBUDE ZPÍVAT, ale příjmou cenu (kterou doufám vyhrajou), něco pěkného řekne a půjde si zase sednout:))))
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAK HLASUJME!!!!

Operace bude nejspíš v pondělí!!!!

28. března 2008 v 17:00 | Lída |  NEWS
Musí potom chodit k logopedovi a "tuto klidnou pauzu bezpodmínečně" doržovat. To říká jeho producent a manažer.
Mladý zpěvák ve strachu o hlas. Kdy bude operován? Kdy bude smět zase mluvit? Kdy zpívat?
Momentálně leží Tokio-Hotel hvězda Bill Kaulitz (18) na klinice, kde se jeho hlas připravuje na zákrok. Na jeho hlasivkách musí být odstraněna cysta. Jeho bratr Tom (18) je celou dobu u něho, Bill má o svůj hlas velký strach.
Tokio Hotel producent a manžer David Jost k B.Z. "Operace se bude konat pravděpodobně příští pondělí." A může se už předvídat, že žádné "špatné věci" nebodou, samotný zásah je i malý (endoskopicky skrz ústa, pomoc operačního mikroskopu) a poběží bezproblémově.
Jost objasňuje: "Rovnou po operaci nesmí Bill přibližně 10 dní mluvit a hojení operovaných hlasivek musí být pravidelně lékařsky pozorováno. Rehabilitace hlasu u logopeda bude trvat asi 3 týdny."
Jak se Billovi vede, na co myslí, co si přeje? David Jost: "Bill je blázen, už teď celou dobu myslí na to, kdy zase může stát s mikrofonem na podiu. Má špatné svědomí kvůli odřeknutým koncertům. To je ale úplná slabomyslnost, u takových vět ho musíme zastavit. Bill nesnáší, když se mu věci předepisují, ale po operaci musí bezpodmínečně dodržovat oddechovou fázi - i když se ho k tomu musí přinutit!"
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
**********
No Bill je opravdu náš blázinek, že jo:))))) Snad ho nikdo před mikrofón nepustí!!!!!!! Aspoň Tom a David ať mají rozum, když ho Bill postrádá:))))

Tomovo poděkování pro fanoušky....

28. března 2008 v 15:06 | Lída |  NEWS
HyperLink


HyperLink
Chci vám upřímně poděkovat
za celou skupinu a obzvláště za Billa za spoustu dopisů od fanoušků , které nám přišli z důvodu Billovy operace.
Bill byl moc šťastný, že jste mu dodali tak mnoho odvahy. Billovi i nám všem je nekonečne líto, že jsme museli tak moc koncertů odvolat a doufáme, že si to u vás budeme moct zase odčinit.
Tom
Přeložila DAda

Přejte Billovi co nejrychlejší uzdravení!!!

27. března 2008 v 21:48 | Lída |  Rozhovory
Miliony fanoušků se strachují o zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze!
18letý musí ještě tento týden pod nože, aby mu mohla být odoperována cysta z jeho hlasivek.
Také se strachujete o nemocného zpěváka? Napište Billovi tady svoje přání brzkého uzdravení.
BILD se o Billovu nemoc zajímá, a proto teď napsal jeho hamburskému lékaři ...
V odborném lékařském potvrzení Billova lékaře stojí: "U pana Kaulizte je jasné organické zduření vprostřed třetiny levých hlasivek…Jedná se u zduření kolem vnitřních hlasivek se sekundárním zduřením."
HNO-lékař Dr. Thomas Disselbeck (50) onemocnění vysvětluje: "Bill má cystu uvnitř svých levých hlasivek, která se právě na vnější straně rozšiřuje. Na to může nasvědčovat, že i přes cystu svůj hlas v poslední době dál namáhal. To teď nesmí v žádném případě dál dělat, jinak by se hlas mohl stát stále horším."
Dál se tam píše: "Problematické je to takovým způsobem, že se kolizní orgány hlasivek při mluvení nerozdělí na latě hlasivek, ale koncentrují se na zónu zduření."
Co to znamená, vypráví specializovaný lékař: "Normálně tlučou hlasivky při řeči v celém rozsahu navzájem a vytváří tak hlas. U Billa narazila práva hlasivka ale právážně na cystu, což způsobuje, že jeho hlas při mluvení je hrubý a ve středních polohách hlas odchází."
PRO ZPĚVÁKA JE TO KATASTROFA!
Potom ještě v Billově spisu stojí: "Pan Kaulitz zvažuje fonogramní chirurgický zákrok, při kterém se cysta jemně preparátem odstraní a hlasivky budou trojrozměrně obnoveny."
Dr.Disselbeck vysvětluje odborné výrazy: "To znamená, že cysta bude odstraněna pod mikroskopem kompletně jemným odstřihem. Potom bude sliznice tak vyhlazená, že svůj původní stav zase příjme."
Jak to půjde s Billem dál: Lékař: "Po operaci nesmí deset dní mluvit a musí potom tři týdny pod instrukcí logopeda svůj hlas zase vytvářet."
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
...........................................................
Dokážete si představit Billa, že deset dní nemluví?????????????????? Mě by z toho asi kleplo, ale je jasné, že pro zdraví člověk vydrží horší věci než jenom nemluvit:)))

Máte problémy??? Tokio Hotel je s vámi vyřeší!!!

27. března 2008 v 21:41 | Lída |  Rozhovory
Jste zamilovány do Billa a nevíte, co dělat? Nebo chcete stejné dredy jako má Tom? Kluci dávají řešení těmto problémům pro vás, fanoušky.
Problém 1
Jsem zamilovaná do Billa, ale nikdy ho nejspíš nepotkám.
Bill: Oh, na tohle nevím, co mám říct. Jestli jsi do mě opravdu zamilovaná, tak bys měla...možná bys měla jít na jeden z našich koncertů a možná se tam uvidíme.
Tom: Já k tomu chci vlastně něco říct - měla bys být zamilovaná do mě. Potom bude všechno v pořádku!
Bill: Možná by sis měla uvědomit, že jsem jenom obyčejný kluk, jako ostatní. Pomůže to trochu tvému zlomenému srdci?
Problém 2
Jsem fanynka Tokio Hotel a moji spolužáci mě kvůli tomu trápí.
Bill: Myslím, že bys jim na to neměla reagovat a brát to.
Tom: Bill a já jsme taky byli na škole trápeni lidmi, kteří nás nesnášeli a neovlivnilo nás to. Proto jsem vlastně rád za fakt, že jsem nebyl jako zbytek třídy. Bill a já jsme si mysleli, že je mnohem důležitější dělat jiné věci, nechtěli jsme být někdo jiný. Být trápen taky může mít pozitivní efekt. Jen se podívej na nás.
Problém 3
Moji rodiče mi nechtějí dovolit jít na koncert Tokio Hotel!
Všichni: To je blbost!
Tom: Naši rodiče nám dovolovali chodit na koncerty. Bylo mi devět, když jsem šel na první koncert a myslím, že každý by měl mít vlastní svobodu.
Bill: Je hloupé něco takového zakazovat, protože fanoušci si stejně vždycky najdou cestu jak se dostat na koncert.
Georg: Nejlepší je v tomhle nechat svým dětem volnost. Nechat je se rozhodnout jestli chtějí jít na koncert nebo ne.
Tom: Víte, co bych chtěl? Chtěl bych si o tom promluvit s rodiči našich fanoušků. Jen mi dejte jejich adresy, já to vyřeším.
Gustav: Přesně, nechte je nás zkontaktovat, něco vymyslíme.
Problém 4
Chci stejné dredy jako Tom, co pro to mám udělat?
Georg: To je složité!
Tom: Mám velmi jemné vlasy a to mi dělá dost problémů to každý den udržovat. Musí se to každý den dodělávat a mám na to speciální sprej, aby mi to drželo. Co je v něm, to neřeknu, jen to, že na něm pracuji několik hodin v mé malé laboratoři. Alespoň je to speciálně vyrobeno pro mě a je to opravdu dost práce. Jak dlouho to takhle mám?
Georg: Podle čichu, tak to poznáte!
Tom: Myslím, že deset nebo jedenáct let.
Problém 5
Nemůžu mít plakáty Tokio Hotel v mém pokoji.
Bill: Já jsem byl zvyklý mít jimi zaplněný pokoj.
Tom: Přesně, dokonce měl i můj plakát. Udělal moji fotku, potom ji nechal vytisknout velkou a pověsil na zeď.
Bill: Oh, drž klapačku! To není pravda...ale myslím, že každý by měl být fanoušek někoho ve svém životě a to taky znamená mít v pokoji jeho plakáty. Rodiče by to měli prostě dovolit. Taky jistě byli někoho fanoušky, ne? Vždycky jsem rád poslouchal muziku mých oblíbených kapel v mém pokoji.
Tom: Poslouchal? Stále to děláš!
Problém 6
Kde můžu koupit tak cool oblečení, jako nosí kluci?
Tom: Jestli chceš vypadat jako Georg, tak vše, co pro to musíš udělat je nemýt se alespoň měsíc a potom to bude.
Georg: Ano, například.
Tom: A Bill? Opravdu tak nechcete vypadat, že ne?
Bill: Vždycky si kupuji svoje oblečení v second handech, tam se získají nejúžasnější věci. Takže mým tipem je se podívat tam, jestli chcete vypadat jako já.
Problém 7
Je mi smutno, protože Gustav a Georg mají míň pozornosti než Bill a Tom.
Tom: Víš, proč tomu tak je? Mluví míň a jsou tišší než já a Bill. Bylo by to špatný, kdyby začali mluvit víc, protože prostě neví, co mají říct. Slyšeli jste někdy tyhle dva mluvit německy? Je to hrozný. Jejich angličtina je dramatická, ale němčina je vlastně špatná!
Bill: Georg a Gustav jsou jen víc tišší a nehledají pozornost. My jsme si na to zvykli, tak to prostě je.
Georg: Já jsem s tím taky spokojený a....
Bill: To je vše, co umí říct.
Gustav: On jen používá typické odpovědi jako - Jsem s tím spokojený.
Problém8
Ráda bych si promluvila s Tokio Hotel, ale neumím německy.
Bill: Můžeš s námi taky mluvit anglicky. Už můžeme trochu mluvit.
Tom: Umíme akorát tak na promluvu s fanoušky.
Bill: A na krátké rozhovory.
Tom: Vlastně víme dost.
Bill: Ale pracujeme na nápravě. Budeme jezdit častěji do Ameriky a Anglie, takže to bude jednodušší, když budeme mluvit jejich jazykem. Doufám, že to půjde brzy.
..
překlad: Evelyn

Zpráva od Neny pro TH!!!

27. března 2008 v 8:41 | Lída |  NEWS

Ježiš to je tak krásné, já nevím proč, ale mám z toho slzy v očích a hrozně dobrý pocit, né ani tak k vůli Neně, jak jim přeje to nejlepší, ale že se kluci opravdu začínají probojovávat v USA. Možná jsem v koutku duše nechtěla, aby tam prorazili, ale teď cítím, že to chci a přeju jim to také, protože si to zaslouží, jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!
*************
Ahoj kluci! Koncert v NYC v únoru byl opravdový hit! Vím, že se brzo vrátíte do Ameriky, ale ne do Velkého Jablka! Brzo navštivte Velké Jablko. Poznávám stále víc lidí, kteří vás kluci milují. Tvrdě se snažím, aby lidé poznali váš talent (všech členů) a jak jde čas dál, tak za mnou přichází více lidí, kteří mi říkají, že se do vaší hudby zamilovali! Citím se tak pěkně, když mi tohle říkají, takže pokud všichni tohle čtete, umím si představit, jak se všichni cítíte. Je to dobrý pocit, že? Bille, doufám, že se brzy budeš cítít dobře a brzo se vrátíš! - Nena
***********
Hey guys! The concert in NYC in February was a true hit! I know you're coming back to America soon but not to the Big Apple! Visit the Big Apple soon! I've gotten even more people to love you guys! I'm trying my hardest to make sure that people do get to know all of your talents ( all of the members) and as time passes more and more people come up to me telling me that they are in love with your music! I feel awesome when they tell me this, so if you all read this I'm imagining how you all feel. It's a good feeling right? Well Bill, feel better and come back soon! Nena
*********
překlad: Evule

Seznam známých zpěváků, kteří prošli stejnou operací co BILL

25. března 2008 v 21:44 | Lída |  NEWS
Tady je seznam dalších slavných zpěváků a zpěvaček, kteří museli projít stejnou operací jako Bill, je jich hodně, ale samozřejme u našeho miláčka je nám to nejvíce líto.... no a jako poslední už tam je připsaný i Bill:((((( Z toho mi jde mráz po zádech..... Jenom ať je operace v pořádku, musí být!!!!

Přánička pro Billa!!!!!!!

25. března 2008 v 21:37 | Lída |  NEWS
Přání pro Billa k uzdravení můžete zanechat na stránkách německého Brava -> TADY
nebo na stránkách RTL -> TADY

O Billově zdraví video a překlad!!!

25. března 2008 v 21:28 | Lída |  NEWS
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Moderátorka: Jak špatný je ve skutečnosti stav Billa z Tokio Hotel? Zřejmě je zpěvákův zdravotní stav horší, než se poprvé předpokládalo. Bill má nebezpečnou cystu na svých hlasivkách, která musí být okamžitě odstraněna. Jinak by mohl přijít o svůj hlas. Všechny koncerty teď musely být odřeknuty. Včetně jediného vystoupení v Dortmundu další pondělí. Fanoušci kempovali před halou dva týdny a teď je pro ně tato zpráva šok.
Fan: "Vůbec nejsme na kluky naštvané. Milujeme je nadevše. A přejeme Billovi brzké uzdravení."
Fanoušci v Dortmundu jsou zklamáni. Již dva týdny tady kempují, aby se dostali do první řady na pondělní vystoupení. Teď obrželi novinku o Billově nemoci a zrušení koncertu. Smutné balení místo veselého oslavování.
Fan: "Nejsem naštvaná, Billovo zdraví je víc důležitější."
Fan: "Nejsme smutné, protože nebudeme na koncertě. Billovo zdraví je důležitější."
Teď celé turné s koncerty po celé Evropě a Severní Americe upadá. Bill netrpí pouze poměrně neškodnou infekci. V hlasivkách má cystu.
Dr.Florian Bendl: "Tohle může vzniknout ze zápalu nebo přetížení, které se většinou stává zpěvákům."
Přetížení se zřejmě stalo Billovi. Termíny kapely jsou extrémně plné. Kluci jsou v neustálém stresu. Hazarduje Bill se zdravím? Koncert v Lisabonu minulý týden se nemohl konat. Billův bratr Tom přinesl špatnou novinku.
Tom: "Je mi to také opravdu líto, ale nemůžeme koncert bohužel dneska večer hrát. Bill dneska nemůže být bohužel s námi."
A ještě tenhle týden musí být operován, nebo by zpěvák mohl ztratit svůj hlas navždy.
Dr.Florian Bendl: "Je to trochu nepříjemná situace, protože se nikdy neví, jestli bude znít hlas po operaci stejně, jako předtím. Je možné, že se hlas trošku změní. Ale doufejme v to nejlepší."
Kvůli tomu jsou teď fanoušci znepokojeni nemocí svého Billa.
Fan: "Bojíme se, že už nebude schopný dál zpívat. Když by byla operace špatná, můžeme se s kluky rozloučit."
Samozřejmě to nemusí tak daleko zajít. Přesto se neví, kdy se Bill vrátí na podium. Po operaci se bude týdny zotavovat s přísným zákazem zpěvu. Ale pak, v což fanoušci v Dortmundu doufají, budou koncerty nahrazeny.
**************
Myslím, že by se měl první úplně uzdravit a teprve potom plánovat náhradní koncerty, které si myslím ani nemusí všechny..... !!!!

CASINO PHOTOSHOOT 2008

25. března 2008 v 21:21 | Lída |  PHOTOS
Přenádherné fotky, které kluci fotili v Casínu... více foteček pod perexem.... nestačím koukat na tu krásu, klik na celý článeček:)))) Nejspíš už tady měl Bill tu blbou cystu... chudáček:((

Bill jde na operaci:(((((((( Můj bože!!!

25. března 2008 v 10:54 | Lída |  NEWS

Bild.de: Lékaři mu řezají cystu z krku!

c) tokio-hotel-de.blog.cz díky moc Evule za překlad ja nestíham:(

Hamburg - Vsadil do hry pro fanoušky svoje zdraví ?

Zpěvák Bill Kaulitz (18) v německé nejúspěšnější rockové kapely "Tokio Hotel" ("Durch den Monsun") se musí podorobit opěraci hrtanu!

Lékaři diagnostovali na jeho hlasivkách cystu, která musí být okamžitě odstraněna. Bez operace by mohl být Billův hlas tak silný napaden, že by už nikdy nemusel zpívat.

Kompletně vyprodané Evropské turné s koncerty v Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku, Norsku a vystoupení v Dortmundu musí být odřeknuty.

OBROVSKÝ ŠOK PRO MILIONY FANOUŠKŮ Z CELÉHO SVĚTA!

"Bill byl již na začátku minulého týdnu se zánětem hlasivek v lékařském ošetření", říká producent a manažer Tokio Hotel, David Jost. " Další vyšetření dokázala, že se na jeho hlasivkách vytovřilo zhuštění, které zabraňuje zlepšení."

Jak může takový vřed vzniknout?

"Většinou tohle onemocnění vznika v přílišného namáhání", říká HNO-lékařka Dr. Julia Vent z univerzitní kliniky v Kolíně. "Když zpěvák příliš hlasitě nebo se špatným nátlakem zpívá, může se vytvořit takové zduření".
_______________________________________________
Po operaci bude muset Bill ještě dlouho oddychovat,
aby se zabránilo ještě poškodění hlasivek navždy :(((..
Producent Jost prosí fanoušky o pochopení a doufa, že to pochopíte ,
že je přednejší Billove zdraví a
aby mohol zase zpívat!!!
_____________________________________
ENGLISH:
He completely sold-out European tour with concerts in Italy, Sweden, Slovenia, Serbia, Finland, Denmark, Norway and an appearance in Dortmund have to be cancelled.

A RIESIGER SCHOCK MILLION FOR FANS ON THE WHOLE WORLD!

"Bill was already early last week with an inflammation of the vocal cords in medical treatment," says Tokyo Hotel "producer and manager David Jost. "A further investigation showed that on one of the vocal cords has formed a thickening, which prevents a recovery. The cyst has yet surgically removed this week. "

How can such an ulcer?

"Most accrues a thickening of the vocal cords, a so-called Sängerknötchen through overuse of the voice," says ENT physician Dr. Julia Vent from the University Hospital of Cologne. "If a singer too loud or with the wrong pressure sings, can be a thickener. Buoyed when the vocal cords by an infection already attacked. A cyst on the larynx is a small, fluid-filled bubble. The surgery is done through the introduction of a tube through the mouth. Under the microscope, the cyst with tiny, sharp scissors out. "
More Star-News

After the operation must be a Bill several rehabilitation, long-term damage to the vocal cords to avoid.

Producer David Jost: "We hope very much that the fans have to understand that Bill's health to the fore."
*************
Já nevím co říct, jsem z toho úplně rozhozená, totálně a je mi to tak líto, že se to nedá ani popsat... chudáček, takový mladý a už takové problémy....broučku náš milovaný, doufám, že budeš v pořádku co nejdříve.... ale né proto, aby jsi šel hned zpívat, ale proto, aby jsi byl zdravý a dostal jsi se z toho a mohl jsi zase někdy zpívat.... klidně až v létě, my to vydržíme, hlavně se nevracej moc rychle... buď pěkně doma, nechej se ošetřovat od rodinky a odpočívej... úplně se z toho třesu.....
****
Podle zpráv z médii se musí Bill podrobit operaci hlasivek. Tam se v důlsledku infekce vytvořila cysta, která musí být odstraněna. Tahle operace je rutinní zákrok, který se denně dělá na HNO-klinice, je proveden v hluboké narkóze a trva nějak 20-25 minut. Nebezpečí, že se hlas zásahem trvale zhorší, je velmi malé. Zajisté je po operaci týden, kdy musí být hlas v klidu a v dalších týdnech je nezbytná šetrnost, takže zbývající koncertní termíny aktuálního evropského turné a USA turné v dubnu je zrušeno.
Tokio Hotel producent a manažer David Jost doufá: "že fanoušci mají pochopení pro to, že Billovo zdraví musí stát v popředí."
Jakmile budeme mít definitivní informace o Billově zdravotní stavu a dalším průběhu koncertů a dodatečných termínech, budeme vás ihned informovat.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
zdroj: tokiohotel-fanclub.de

BILLY TALENT V PRAZE

25. března 2008 v 8:59 | Jinny |  Koncerty
Ahoj holky,
.
nepůjdem?
Můj hodný manžílek mi našel další eventualitku, kdy zapařit a poklábosit, (asi Vás k nám chce zase dostat :o), ale to neví, že tentokrát se spí u Kotiny :o))))).
.
23.6. Billy Talent v Praze
.
Tak rozmýšlejte, rozmýšlejte.
.
Zatím páčko
Jinny