Únor 2008

Už víte proč "miluju" Francii:((((

28. února 2008 v 22:02 | Lída |  NEWS
oficiální francouzské stránky:
Nové turné začíná příští týden.
Již za pár dní začíná "1000 Hotels Tour" ve Francii koncertem 06.března ve Strsbourgu a pokračuje dalšími termíny až do 20.března. Kapela je velmi poctěna všemi vašemi akcemi, peticemi atd, ale bohužel, jak jistě víte, není možné přidat do Francie další koncerty. Kapela vás žádá, abyste zůstali rozumní a moc jste si nevymýšleli (nekončící petice, demonstrace) podporované médii nebo internetovými stránkami, což opravdu neudělá moc v návratu. Šetřte si síly a vaši pozitivní energii na úžasný koncert 20.června v Paříži na Prac de Princes.
přeložila: Evelyn
*************
Tak tohle už je na mě moc, co by ty holky jako chtěly, aby hráli jenom u nich??????????? Já fakt nevím, pořád se snažím vyhnat myšlenky na Francii z hlavy, říkat si, že je to všechno tak, jak by mělo, ale nejde to, protože když přežiju 7 koncertů v této zemi, tak mě naštvou přímo fancky z této zeme, grrrrr:(((

TH přizpívají dětem!!!

28. února 2008 v 20:54 | Lída |  NEWS
Americký Street Team, přesněji Arianne se potkala s klukama z TH v New Yorku a nechala si podepsat mikinu, kterou navrhnul Bill a která je na aukci EBAY. Mikinu podepsali všichni členové kapely. Vydražila se na $586.56. Peníze, za které se mikina vydražila dostane nadace, které TH přizpívají pravidelně, je to nadace pro nemocné děti na celém světě.
Jsou to naše hodné šikulky.... a ta holka měla super nápad, ale je pravda, že kluci s tím musí souhlasit a očividně souhlasili:))))

Epizoda 15 - Severní Amerika:)))

28. února 2008 v 14:34 | Lída |  VIDEA
Já z nich nemůžu, na blbosti je užije:)))) Ale jenom ať se baví............... moc se mi to video líbí, ale to většina, když to je aspoň trošku ze zákulisí a tady toho je dost:))

Zpívající Tom.... super!!!

28. února 2008 v 7:00 | Lída |  PHOTOS
Já nevím co říct.................. ale Tom u mikráku je prostě krása............ a první fotka je bezkonkurenční.... jak se krásně směje... úplně si představuju jak zazpíval kousek písničky a holky začaly ječet jako o závod:)))))))))
Já se z těch dvojčat fakt jednou zblázním, pokud budou pořád krásnější, mužnější s nádechem nežností a totálně sexy.... na jednu stranu jsem ráda, že Tom nosí čepice a dlouhá trika, protože stačí, že jsem hotová z brášky a jeho tričeček a uplých na půl žerdi spadlých kalhot:))))) Tom bez čepky a dlouhého trika by byl sexy až moc už na mě:)))))

Nedýchám....... dokonalý Bill...

27. února 2008 v 20:51 | Lída |  PHOTOS
Co říct k těmto dvěma fotkám.............. snad jen jedno, vidět ho takhle ležet na schodech, tak nevím co mám dělat, jestli se na něj vrhnout, nebo prostě jenom tak koukat...........

Má zajímavě nalakovaný nehet:)))))

Super Gustíkovo tetování......

27. února 2008 v 11:12 | Lída |  NEWS
Musím říct, že jak měl u mě Gustík celkem utrum, tím, že mě ničím nebral, tak tímhle udělal hodně veliký krok dopředu. Tohle tetování je nádherné, kdysi jsem přesně o takovém snila, o křídlech anděla.... nevím jaké křídla má on, ale stejně je to krásné, kde se hrabe Bill a jeho malé tetování, né dělám legraci, ale jsem prostě unesená tetováním Gustava, škoda, že mi v celé kráse brání jeho tílko... tak snad v létě se více rozvášní a tílko poletí dolů:))))
Jsem zvědavá kdy s něčím vyrukuje Georg, ale myslím si, že stejně jako Tom k tomu nikdy nedojde... ale za to Bill může zase v létě něčím překvapit, napadají mě zajímavá místa, kde by si ho mohl nechat udělat, jo a teď mě napadlo, že by nebylo od věci, kdyby jste napsali, kde a co by se vám líbilo na Billovi jako další tetování, nebo by se vám nelíbilo už raději nic:))))
********
Já toho Gustava miluju.... tohle zrovna běželo v televizi, Gustav si nechal udělat další tetování přímo v USA a to v New Yorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gustave, ty jsi prostě zlato:)))))))

Otázky pro TH od Kanadských fans:)))

27. února 2008 v 0:01 | Lída |  Rozhovory
Otázka od Bensu S.: Jaký typ holek kluci hledáte a myslíte si, že osobnost je důležitější než vzhled, nebo je to jinak? A taky jakou osobnost a vzhled byste na dívce chtěli nalézt?
Bill: Nejdůležitější je dívčí osobnost. Intuitivně se dívám na ruce dívky, když ji potkám poprvé. Ale, ani ty nejkrásnější ruce nepomohou, když naše osobnosti nejdou dohromady. Musí tu být ta chemie, aby to fungovalo. Když se mluví o osobnosti: musí být upřímná, zábavná a nejdůležitější je věrnost. Neumím si představit mít vztah s dívkou, která nemá tyhle kvality...hlavně věrnost!
Tom: To rozhodně záleží na tom, co mám u té holky na mysli. Jestli se mluví o vztahu vážném nebo na jednu noc? Hlavně nechci řadit do určitého typu osobnosti...kdybych to udělal, tak by to mohlo vést k nepohodám.
Otázka od Chriasiany A.: Kdybyste mohli být hvězdou ve filmu, kým byste byli?
Tom: Chtěl bych opravdu být Bradem Pittem v "Mr. and Mrs. Smith", protože bych tam mohl mít vztah s Angelinou Jolie a mít ten nejlepší sex...no, abych to upřesnil, ona by měla ten nejlepší sex.
Bill: Myslím, že Georg by chtěl být hvězdou v "Pánovi prstenů", protože jeho přezdívka je Hobbit. Mohl by zapadnout mezi ostatní hobity a ani by na sebe tolik neupozorňoval.
Otázka od Marii B.: Dělá vás to šťastnými, že vás tolik fanoušků podporuje před hotely atd.?
Bill: Rozhodně! Například na našem posledním koncertě evropského turné v Essenu, v Německu, naši fanoušci plakali, protože nás rádi viděli. Měli plakáty s nápisy jako "Skvělé, že jste zpátky" nebo "Tolik jste nám chyběli". To se mě opravdu dotklo a je to neuvěřitelný pocit, být takhle vítán!
Tom: Naši fanoušci na nás nečekají jen před hotely a koncerty. Představují se pořád...ať jsme kdekoli. Pro kapelu je tohle ten nejlepší pocit!
Otázka od Cheyenne: Jaký jste dostali nejlepší vánoční dárek?
Tom: Nejlepší vánoční dárek? Hádám, že...tohle je nejspíš pro nás všechny...dáváme si nejlepší dárek tím, že trávíme čas prázdnin s našimi rodinami a opravdu si užíváme. Minulý rok jsme s nimi moc času nestrávili!
Georg: Ano, rozhodně prázdniny! Těšili jsme se na to a taky až strávíme čas na pláži s rodiny a v klidu.
Bill: Potřebovali jsme odpočinek a byly to jediné prázdniny, které jsme v roce 2007 měli. Nyní můžeme znova začít, s nabitou energií, protože jsme zaneprázdněni plánováním a přípravami na naše nadcházející koncerty.
Otázka od CB L.: Pro všechny mé TH kluky, možná to bude zvláštní otázka, ale je velmi legrační a zajímavá. Takže, kdybyste si mohli vybrat, aby vaše holka byla ovoce, čím by byla? Řekněte, co vám přijde jako první do hlavy!
Tom: Jen jedno ovoce? Promiň, nemůžu limitovat moji vysněnou holku do jednoho. Řeknu ti, které ovoce by to bylo. Dva krásné melouny a jablko, které by značilo krásný zadek. Myslím, že tohle jsou ty nejdůležitější, které by se toho týkaly.
Georg: Rozhodně by neměla vypadat jako vodní meloun.
Gustav: Souhlasím s Georgem.
Bill: Miluju ananasy, grepy a vodní melouny - nějaký takový mix by byl dobrý!
Otázka od Cindy R.: Co se stalo s Jumbi, tvým letadýlkem? Stále ho máš? Jestli ano, kdepak je?
Bill: Oh yeah, stále mám Jumbi. Hádám, že ho znáte ze scény, která byla na našem "Zimmer 483 - Live in Europe". Od té doby jsem se ho naučil líp ovládat. Pro nadcházející turné v březnu budu sebou mít rozhodně víc než jenom jedno Jumbi - jen na bezpečném místě. Myslím tím, že naše příští záchranná mise nemusí mít takový úspěch jako ta, kterou jste viděli. Nikdy nevíte, takže bude víc letadel a Jumbi bude mít nějaké bratříčky a sestřičky.
***************
Přeložila: Evelyn
***************
Georg by chtěl být Hobbit:))) Jo Billí, někdy jsi stejně vtipný jako tvůj brácha:)))) Zajímavý rozhovor, konečné jiné dotazy, né pořád dokola:))))

Tom píše na alloy.com

25. února 2008 v 21:48 | Lída |  NEWS
Tohle je ještě z doby, než kluci odjeli do LA.
_____________________________________________________
Minulý čtvrtek jsem přijeli do Kanady a právě jsme v Torontu. Sedím ve svém hotelovém pokoji, přemýšlím o tom, že tu jsem a musím říct, že to miluju. Už máme za sebou dva koncerty, jeden v Montrealu v sobotu a jeden v Torontu v neděli. Mezi tím jsme udělali hodně interview. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme sem dorazili. Mysleli jsme, že nás nikdo nepozná. Představovali jsme si sami sebe, jak prodáváme lístky na ulicích, aby tam vůbec někdo byl, ale obě show byly vyprodané. Naši fanoušci na nás všude čekali - křičeli, smáli se, mluvili německy, zpívali naše písně a musím přidat ještě, že vypadali velmi dobře! Viděl jsem v obou městech hodně krásných holek, což mě opravdu potěšilo!
Dnes jsme šli na CN Tower, bylo to vzrušující - je to takový výška. Georg se necítil dobře, protože se bojí výšek, ale když nad tím přemýšlím, tak on se pořád něčeho bojí. Nicméně, potom jsme šli na MuchMusic, kde jsme byli hosty show. Naučili jsme je tam pár německých slov (to bylo opravdu legrační) a vystupovali s "Ready Set Go" živě - to bylo taky cool.
Musím právě teď jít, protože si musím zabalit věci. Letíme zítra do LA. Měli byste vidět můj pokoj - moje oblečení je všude, to mi dá několik hodin.
Brzy se vám ozvu - opatrujte se!
Tom.................
.................
A tohle je nové........... já z těch jeho keců jednou umřu od smíchu:))))
.................
ByeBye NY
Ahoj všichni, tady je znova Tom.
Dneska je náš poslední den v New Yorku. Zítra se vracíme do Německa na přípravy kvůli evropskému turné. Začne 3.března v Brusselu (to je v Belgii), takže se musíme připravit.
WOW, tenhle výlet po Severní Americe byl šílený. Nejdřív jsme uvízli v Torontu kvůli ohromné sněžné vánici a zabralo nám to dva dny, než jsme se dostali do LA! Po tom jsme to stěží měli do NY, protože naše letadlo mělo technické problémy - opravdu není legrace strávit tři dny na letišti vedle Georga (protože nevoní moc dobře).
Ale dost toho - promluvme o dobrých věcech! Byli jsme absolutně nadšeni z vás fanoušků. Bylo to tak úžasné vás vidět, jak jste byli nadšeni...opravdu jsme se cítili jako doma, hlavně já! Vzhledem k ostatním členům kapely, tak já jsem dostal tunu telefonních čísel od velmi krásných dívek ;-) Takže se nemůžu dočkat, až se vrátím. Pro příště: možná byste mohli popřemýšlet nad tím, že dáte ostatním členům kapely, taky šanci.
To je pro dnešek všechno - DÍKY za všechno a uvidíme se brzy!
Tom
přeložila Evelyn

Jedno hlasování a mix různých fotek:))))

24. února 2008 v 22:39 | Lída |  NEWS
Tak jsem zpět................. nestalo se nic převratného u našich miláčků Tokiáčků, takže tady dávám informaci o hlasovní v Bulharsku a fotky, které se mi nashromáždily na poči a nikdy jsem je tady nedala, prostě fotky, které se mi nějakým způsobem moc líbí:)))))))))))
*****************
MAD TV je nejdůležitější hudební stanice v Bulharsku. A mají víkend nejvíc hlasovaných kapel/interpretů, to znamená, že kdo vyhraje, tak s ním bude na TV celý týden. A to znamená hodně propagace pro kapelu v Bulharsku.
Hlasovat se dá jednou denně ;-)
*****************
Tohle je fotka stará a známá, ale stejně neztratila na svém kouzlu............. dvojčata a jejich sexy pohledy:))))
Jedna vzpomínka na Prahu...................... v té době jsem už byla totálně poblázněná do Tokio Hotel, ale do Prahy mi nevyšlo jet.......... za to Jinny si to tam užila, viď bobe:))))
Bill, Tom a lvíčátka..... všichni pamatujete, tak,jak se mi líbil Bill v téhle show.... tak snad nikdy, na tohle vystoupení nikdy nezapomenu.... a také to video nikdy nevymažu!!!!!
Jemné a krásné rysy jeho tváře.... jakákoliv mladá holka by mu mohla závidět o starších ani nemluvím:))))
Šílená dvojčátka slaví......... miluju, když jsou takhle upřímně šťastní:)))))))))))
Všimla jsem si, že se Billovi hodně lesknou tváře..... má asi mastnou pokožku, hm, tak to jsme dva, na to pomůže pouze častá práce pudřenky:)))
Tahle fotečka mi příjde prostě jenom roztomilá...............
A tady roztomilý Tom..... akorát jak ta fotografka je úplně u něj..... když on má zavřené oči, tak to je fakt nepříjemné, ale bohužel tohle je také sláva......
Jedny Tomovy trencle:)))
Jedny Billovy trencle, ale je fakt, že ty vidíme narozdíl od těch bráchových hodně často:)))
Ano, klasicky.... Bill zpívá svému bráchovi.... to je přece naprosto normální, na co zpívat nějakým "zfanatizovaným" fanynkám:))))))))))
Bill se tady tváří jako kačírek s tou našpulenou pusou a Tom se krásně směje.... Georg má svůj klasický, budeme tomu říkat úsměv:)))))
Tady jsem z Toma fakt mrtvá, jak má krásně zasněný pohled.......... tomu se nedá odolat:))))
Manga Bill........ ach ano, na tohle se nezapomíná....... na tohle né, jdou mu tady krásně vidět jeho pihy, má jich dost, to je známka dobrého opalování.... prý:)))
A ze stejného dne Tom.......... nádherné a pihy jdou také krásně vidět.... je hodně z blízka...
Jedny nádherné dvojčátka z novější doby a to z NRJ Awards....... ale dokonalé....
A další dvojčátka..... stejně krásná:))))
A teď příjdou na řadu dokonalé černobílé fotky.... začínám Billem, pro mě fascinují fotka....
A další Bill z koncertu.... nemám co dodat, černobílé fotky jsou poklad..... nádhera!
A k téhle se už nebudu vyjadřovat vůbec, protože na ní nenacházím slova.... snad sladká veveruška:)))
A Tom............ z téhle jsem ......... hotová? Nejsem si jistá, které slovo by to vyjadřovalo:))))
A k tomuhle wallu co říct......... ááááááách:)))
A dále vás nebudu prudit mou dnešní náladou, totálně vysazenou na dvojčátka a vzpomínek na ně na to, že až příjde duben a oni budou někde koncertovat a nebude to u nás.... tak mi bude fakt smutno, moc no.... ale s tím se nedá nic dělat, není bohužel jenom jedna zem, kluci musí koncertovat všude, tak to tak beru, ale jde to ztěžka:(((
Dobrou noc, dobré ráno.... jak chcete, ale hlavně úsměv na rtu a dobrou kartu:)))) No, už mi asi fakt hrabe...!!!

TOM - Fanoušci se musí umět kontrolovat!!!

23. února 2008 v 7:15 | Lída |  NEWS
Tom Kaulitz říká: "Fanoušci se musí naučit kontrolovat." Tom do toho samozřejmě vkládá i nějaký ten vtip, ale doufám, že si to lidi přečtou a vezmou si jeho slova k srdci. Pravděpodobně šli věci OPRAVDU špatně po koncertě minulou noc a takhle to být nemá. "Upřímně mi nevadí, když mě škrábnou nebo mě zatáhnou o koncertě za oblečení. Ale mnohem vážnější je to, že jsme už slyšeli alarmující příběhy o fanoušcích, kteří mezi sebou bojují během našich koncertů nebo před našimi hotely. Když jsem na podiu, tak mám někdy výhled na fanoušky, kteří se chovají špatně. Někdy mám potom chuť prostě odložit kytaru a říct jim, jestli se nechtějí zklidnit a chovat se tak, aby tam nebyla vražedná atmosféra. Fanoušci se musí naučit kontrolovat. Jsme jen normální kluci, kdyby mě znali, tak by mě určitě nechtěli znát tak moc!"
Zdroj: One Magazín
****
Překlad: Evelyn
****
Tome a ke tvé poslední větě, to nechej na nás, jesti Tě chceme, nebo nechceme znát TAK DOBŘE:)))) Protože by CHCEME!!!!!
Líbí se mi tahle fotka, krásně do modra................. nebo to mělo být zelené? Těžko říct, ale je to modré:)))

HLASUJTE PRO TOMA nebo BILLA !!!

22. února 2008 v 7:15 | Lída |  NEWS
Na této stránce můžete hlasovat pro nejlepší narozenou hvězdu v roce 1989 a Bill s Tomem tam jsou taky. Hlasujte pro koho chcete tím, že kliknete na jeho obrázek. Zatím vyhrává Bill a Tom je na druhém :-) Bill má kolem 40 % a Tom kolem 20 %... :-)
Soutěž končí za 40 dní!!!
*******
Hm, nezjistila jsem, jestli se dá hlasovat nějak pro oba, protože hlasovat pro jednoho, když pro mě jsou jeden je fakt těžké..........!!!!

Super video!!!

21. února 2008 v 16:06 | Lída |  VIDEA
Tady máte pokračování backstage z NRJ Awards a řekla bych, že je to zatím nejlepší videjko ohledně NRJ Awards........ moc se mi líbí..... je to už poslední video, protože na konci už mají cenu a jedou na letiště.... Další pokračování bude už o Severní Americe!!!
Přednastavím tady nějaké články na ten víkend, co tady nebudu, akorát aktualitky bohužel nepřidám!!!! Přemýšlím nad nějakou anketkou, ale nic mě nenapadá.... nechcete mi pomoct.... s nápadem????????

Krásný plakát Billa z Hey a moje omluva!!!

21. února 2008 v 14:24 | Lída |  PHOTOS
Mocinky krásný plakát, nejenže Bill na něm vypadá skvěle, to jeho oblečení je bomba!!! Bunda vede, nevíte někdo co to je za značku? Né, že bych na ní měla (nejspíš je to pěkně drahá bunda), ale stejně by mě to zajímalo.... dík!!!
Druhá zprávička se týká mě, odjíždím zítra na celý víkend na hory, dneska budu balit a v neděli večer budu troska a půjdu spát, takže tady opravdu nebudu celé 3 dny!!!! Mějte se moc pěkně, doporučuju nejlepší 3 blogy o TH, Evelyn, Evule a Dada:)))) Tam určitě najdete vše, co tady celý víkend nepřibyde:)))) Snad se v pondělí nedozvím nějakou perličku:)))) Jako, že si kluci našli holky, nebo tak............ né, dělám si legraci, tak rychlí snad nejsou!!!! Nejlépe by se mi líbilo, kdybych se dozvěděla termín koncertu TH v Česku:))))))))))))))
Krásný víkend, hodně sluníčka a krásných zážitků !!!!!!
Lída

Nové Německé Bravo.... jooo!!!

20. února 2008 v 16:40 | Lída |  PHOTOS
To je táááák moc krásný plagoš...... ten bych si vylepila někde, sice nemám moc kde, ale já už bych si místečko našla!!!! Asi se půjdu podívat do Tesca:))))
**********
Překládek s dvojčátky brzy udělám, opětovně se překonám, není to tak dlouhé:))) Ale teď nemůžu, makám:(((

Kluci v New Yorku 18. 2.2008

19. února 2008 v 22:30 | Lída |  PHOTOS
A první koncert v New Yorku mají kluci za sebou a další je čeká dneska:)))))
--------------
----
No jako doma, jako v Evropě:))))) Ale někdo mi říkal, že ty holky tam byly ještě více šílené, možná je to tím, že my už jsme zmlsané, ale v Americe je teprve poznávají:)))) My už ty naše klučíky známe:)))

Krásné fotečky dvojčátek z letiště!!!

19. února 2008 v 20:44 | Lída |  PHOTOS
Bill tady vypadá absolutně nádherně......... ty vlasy rovné a k tomu ty brýle........ já nenám co dodat, z toho fakt nedýchám a Tom samozřejmě vůbec nepokulhává za bráškou a k tomu má hodinky.... to tedy koukám:)))
Neletěli třeba zrovna na dovču???? Kdo ví......... nenašla jsem bohužel u těch fotek datum, ale je to úplně možné, nemají ani tolik báglů jako mají, když jedou na koncert a k tomu jsou bez Géček!!!!!

Kluci v rozhovoru o holkách........

18. února 2008 v 21:29 | Lída |  Rozhovory
Videjko je s anglickýma titulkama, takže to nejspíš pochopí každý:)))))) A Tom jako obvykle opětovně perlí ohledně sexu:)))))))

Tome, Tome, ty si nedáš oddech:)))))))
*********
Překlad: Které hodnoty hledáte u dívek?

Bill: Pro mě je to totálně důležité, já nejsem pro vztah na jednu noc.
Když se zamiluju, je to opravdu vážná věc. A to znamená, že to je dlouholetý vztah. Neměl jsem žádnou holku už asi 2 a půl roku. Nejdůležitější věc je pro mě, aby byla připravená akceptovat a podporovat to, co dělám se svojí kapelou. Musí chápat, že skupina a muzika jsou
pro mě nejdůležitější ...jsou můj celý život.
Je těžké zvládnout, že jsme pořád ne cestách , muzika je přednější.
Vím, že by to bylo těžké pro mou holku, přítelkyni...
A taky musí být spontánní.

Tom: Musí určitě chtít spontánní sex...jinak ještě charakter a věrná...

Georg: Musí být věrná...

Bill: Ano, jsem totálně žárlivý...

Tom: Jsem taky hodně žárlivý kluk a v noci bych měl být pro ni jediný kluk.

Je nějaká celebrita, se kterou by jste chtěli být?
Všichni: Jessica Alba !
Přeložila: Dada

Mánie v Los Angeles!!!

18. února 2008 v 0:16 | Lída |  Rozhovory
TOHLE SI OPRAVDU PŘEČTĚTE!!!! STOJÍ TO ZA TO A MYSLÍM, ŽE POCHOPÍTE, ŽE KLUCI DOKÁŽÍ "UHRANOUT" I AMERIKU:))))) Jsou prostě úžasní!!!!!
*********
Hollywood bylo vždycky centrum všech show, jakožto reklamou neuvěřitelných světových kariér. Trendy planety se rodí tady.
By Simone Vollmer
Tady existuje list hrdinů z kin, ale i tací jako je Britney Spears tu jsou možní, jako bizarní show na TV nebo internetu. Uprostřed téhle VIP metropole ve slunečné Kalifornii se děje něco neuvěřitelného, který by mohlo být označeno jako německý aprílový vtip - "Tokio Hotel" hrají v legendárním Roxy klubu na Sunser Boulevard v Hollywoodu. Budu upřímná: Zprávy nadcházejícího koncertu vyvolali rozpaky s pěknými kluky z Magdeburgu: Už jsem tady zažila jak takové kariéry rychle skončili jako bublina praskne.
Ale co na mě čekalo bylo setkání s fenoménem. Lístky do malého klubu, kam se vejde 500 návštěvníků, bylo vyprodáno během jednoho dne. První fanoušci tu čekali už od pátku od šesti ráno před vchodem. Robbie Williams by umřel žárlivostí, on je ten druh hvězd v LA, která říká na ostatní "No, pěkný..."
Tokio Hotel jsou již velkými hvězdami v Evropě, nyní se zdá, že je čas na Ameriku - celou Ameriku. Tanya (18) zná kapelu z youtube a buzznet, přiletěla jsem z Texasu. Rick Tyner přijel se svojí dvanáctiletou dcerou Hayley z Missouri. "Můžu se ztotožnit s jejich muzikou," říká malá dívka se vzhledem Tokio Hotel fanouška. Jako ostatní holky uznává Bill jako pravého "muže". Becca Singleton (14) a Stephanie Cotter, jsou taky Billovi a Tomovi fanynky, mají transparent a stojí na parkovišti u Roxy, se stovkami dalších fans. Jsou nadšení víc jak kdy jindy. "Milujeme Billa a učíme se němčinu," říkají "Posloucháme jenom Tokio Hotel, nic jiného." Díky Billovi, Tomovi a ostatním je němčina opravdu "Cool" i tady u Roxy. "Durch den Monsun, hinter die Welt, ans Ende der Zeit..." zpívají fanoušci a naprosto se shoduje s jejich rodným jazykem. Všimnul jsem si, že hlavně mladé dívky se věnovaly dost svému vzhledu. Judah Lane a Kaylee Williamson z kapely "Death Camp Cabaret" z Ohia jsou v punkových uniformách. Už byli i na koncertě v Torontu. "Od Michaela Jacksona jsem nezažila nikoho tak skvělého," říká Judah.
Uvěznění mezi fanoušky
Je již po osmé hodině večerní, fanoušci jsou již unavení. Německá ochranka kapely prošla kolem mě. "Nemůžu zastavit lidi od kupování lístků za 2000 USD, bohužel," můžu slyšet a jsem šokovaný, že někdo chce utratit za lístek, který stojí normálně 15 dollarů tolik! Černý trh se tu má asi dost dobře, vydělají si a to chtějí. Začalo to v půl deváté. Šla jsem dovnitř s otci a matkami a objevila se přímo u podia. V méně než 15 minutách jsem byla obklíčena hysterickými fanynkami Tokio Hotel, některé chtěli, abych je naučila trochu němčinu, tady a teď. Neuvěřitelný! Každý jejich pohyb, každý křik je tak intenzivní a pořád ječí "Wir lieben Tokio Hotel. Wir lieben Tokio Hotel."
Konečně to začalo. V půl desáté se objevili Bill, Tom, Gustav a Georg s "Ready,Set,Go!". Naprostý hurikán, kteří fanoušci udělali se mnou třásl a obří bodyguardi měli co dělat, aby všechny udrželi vzadu. Zatímco Tokio Hotel rockovali na podiu, tak já jsem byla naprosto utiskována fanynkami, že jsem nemohla už cítit ani kousek svého těla. Na pár sekund jsem zpanikařila. Prošla jsem do VIP místa a trochu nabrala vzduch.
Návštěvníci vysokého stupně
Počkejte chvíli, není to támhle Jay-Z? Opravdu, mega rapová hvězda je opravdu na koncertě Tokio Hotel. O pár metrů vedle je Nicole Scherzinger od Pussycat Dolls, která sedí a sleduje taky tuhle show. Wow! "Hello LA" křičí Bill na poidu. "Díky vám se cítíme jako bychom tu byli pořád. Je skvělý, že jste všichni přišli." Fanynky křičí. Potom zpívají pomalou baladu "Rescue Me", kde Tom hraje na akustickou kytaru a zasněný Bill sedí na podiu. Fanoušci sledují každý jejich krok a zpívají s nimi po celou tu dobu. Vše, co můžu vidět jsou zvednuté ruce a telefony, foťáky a transparenty. Po osmi písních a dvou přídavcích říkají Magdeburčani ahoj, krátce po čtvrt na jedenáct se loučí s publikem, které ještě dál asi půl hodiny zůstává v klubu, než je ochranka požádá, aby odešli.
"Šílený zážitek"
Po párty v "On the Rox" nad Roxy jsem se setkala s kluky z Tokio Hotel. "Bylo to skvělý," říká Bill. "Byli jsme víc nadšeni, než normálně. Poprvé v Hollywoodu, to je vskutku šílený zážitek!" Očekávali tolik lidí? "Byli jsme naprosto překvapeni," pogratulovala jsem k Echu, které vyhráli večer za video "Spring nicht" v Berlíně (děkovali přes live-stream z LA).
18. a 19.února budou hrát Tokio Hotel v New Yorku, v dubnu se plánuje větší turné po Americe. Už mají smlouvu s agenturou William Morris. Jdu domů krátce před půlnocí a zpívám si "Durch den Monsun, hinter die Welt..." Už jsem taky chytla Tokio Hotel horečku. Vstávat, jsem v Hollywoodu, všechno je tu možné.
****************
přeložila Evelyn
****************

ONE hodnotil kresby Tom a Gustav

17. února 2008 v 21:06 | Lída |  NEWS
Časopis ONE posuzoval kresby fanoušku Tokio Hotel a udělal závěr...
Tom Kaulitz
Suchý strom, bez pupenů. Lidé malují tak zvané "zimní stromy", které jsou v přechodném období. Tento mladík se pravděpodobně chystá k změnám ve svém životě. Přičemž, on se v nich cítí. Nicméně dělá dojem, že mu nestačí síla a čas aby konkrétně pochopil, co chce. Zlomená větev urpostřed kmene, znamená nějakou duševní ránu neřešitelnost problému, která možná měla místo v jeho dětství. Nejspíše se jedná o problémy v rodině. Čáry v kresbě jsou velmi jednoduché a čitelné, bez úprav. To mluví o tom, že člověk duvěřuje jen sobě. Je přesvědčen ve svou svésprávnost, ve svých jednáních. Rozptýlení větve charakterizuje upřímného člověka ke komunikaci. Křivky větve se scházejí rovněž na obrázku, dovolují nám soudit o člověku, zda je pružný v komunikaci, diplomatický a zdvořilý. Celková souhra, která se cítí být při pohledu na tento obrázek charakterizujícího člověka, se zdá, že se nachází ve shodě, být sám sebou.
Gustav Schäfer
Prostota této kresby říká už hodně. Plná čára symbolizuje korunu stromu, což znamená nějakou nedůvěru, kterou člověk k světu přeje a proto zůstává záhadným, schovává svoje nápady a smysl pro umění. Málá sotva viditelná kytička a kmen stromu napovídá o tom, že člověk hledá pozornost, přiznání. Linie důvodů, která obsazuje téměř celou šířku stránky charakterizuje stabilitu. Tento mladík ví, že v životu bývají rozchody a pády, on se však neobává potíží. Nehledě na dojem jednoduchosti, tento chlapec se rychle rozvíjí. I když se cítí komfortní.
.................
Hm, zajímavé.......................... Tom chce změnu, určitě nám konečně ukáže nějakou svou kočku:))))

Opouštění Katsuya restaurace 16.02.2008

17. února 2008 v 0:29 | Lída |  PHOTOS
A kdopak to tam byl s nimi???? Nicole Scherzinger!!! Hm, začínají se nějak moc kamarádit:))) Tom musel být totálně šťastný, jako blecha:))))) Zajímalo by mě, kdo koho pozval:)))
-----------