NRJ Interview překlad + Děkování Billa!!!

28. ledna 2008 v 12:53 | Lída |  Rozhovory
Otázka: Vaše reakce na nominaci?
Bill: Jsme super šťastní, super nadšení, velmi nadšení! Pro nás to je něco zvláštního! Ostatní mohli vidět, jaké to pro nás bylo za poslední rok. Bohužel jsem tam nebyl. Řekli mi skrz to hodně věcí, řekli, že to bylo geniální. Jsme velmi šťastní, že jsme nominováni a hrát ve Francii. Je to úžasný.
Otázka: Francouzští fanoušci?
Bill: Opravdu je to díky nim, že jsme tady nominováni. Nikdy jsem si nic takového nepředstavoval. Je to díky těmhle fanouškům, že jsme právě tak slavní. Už jsme vloni na turné zažili nějaké skvělé chvíle. Měli jsme nějaké skvělé koncerty a tenhle rok děláme opět turné po Evropě. Jsem velmi šťastní, že je znova uvidíme a jsme rozhodnutí žít v tuhle skvělou chvíli. Jsme velmi šťastní, že jsme na NRJ Awards!
Otázka: Jak si vysvětlujete takový úspěch?
Tom: Tady je velmi zvláštní důvod, že mi Bill dal mikrofon. Je to díky mě, že jsme tak dobří. Vlastně nemůžu říct, že je to fakticky jenom díky mě, ale upřímně říkám, s těmi třemi "Oh la la nemožné!" Když se podívám, říkám si "Proč ne, musím to být já!" Ne vážně, sami hledáme důvod už dlouhou dobu, proč tři kluci, trochu bizarní a jeden trochu míň (já), kteří jsou z Magdeburgu a dělají spolu muziku...opravdu to neumíme vysvětlit takový úspěch. Nemáme na to recept nebo vysvětlení!
Otázka: Jaké bude vystoupení na NRJ Music Awards?
Tom: Plánujeme něco o čem nemůžeme mluvit, protože nic nechceme nechat. Můžeme říct, že jsme cvičili jenom jednou a nebylo to perfektní, pro nás to bude taky tak trochu překvapení. Doufáme, že to bude fungovat a zítra uvidíme!
Otázka: Parc des Princes v Paříži 20.června...
Tom: Překvapení, které můžeme říct je, že Georg bude nahý celý koncert, ale bude mít ponožky!
Bill: Je jasné, že plánujeme hodně věcí, jako design na podium. Je pravda, že Parc des Princes je obrovské, je to pro nás něco velkého. Bude to rozhodně něco nezapomenutelného a jsme netrpělivý. Opravdu hodláme udělat mnoho a mnoho věcí a potom si po šesti měsících zase odpočineme.
*****************
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
*****************
Holky, berte v potaz, že tohle říkali, když byli ve Francii..... takže nemohli říkat nic jiného.... čímž nechci říct, že tady nemůže psát komentáře, já nejsem typ, který zakazuje komentáře.....:))))
*****************
Tohle je překlad francouzského překladu, který řekl Bill na NRJ Awards:
"Tahle cena je pro naše francouzské fanoušky, je to tak nádherný, protože bez nich bychom tady nebyli. Tahle cena je pro nás velmi důležitá, protože jsme vyhráli díky vašim hlasům. Velmi rádi vás uvidíme tohle léto na Parc des Princes. Díky velmi moc"
*****************
Buďme rádi, že kluci mají takový úspěch, musíme jím to přát od srdíčka, ale kdyby se rozhodli jet aspoň jednou i k nám, tak se zlobit nebudu:))))))))))))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linda Linda | 28. ledna 2008 v 13:55 | Reagovat

tak to jsem zvědavá na tu vlnu odporu, která se tady zvedne:))))

2 Karol Karol | 28. ledna 2008 v 13:56 | Reagovat

Mně to nevadilo, chápu, že byli ve Francii a Francie je podporuje ze všech zemí nejvíc. Jenže jsem s tímto názorem byla prakticky skoro sama. A viděla jsem, že holky na ně začínají kašlat kvůli věcem tohoto typu. Že si všechno berou moc osobně, jakokdyby s nima chodily, nebo co.

3 Karol Karol | 28. ledna 2008 v 16:11 | Reagovat

A další věc je, že Bill je pořád opuchlý, tak se některým fanynkám přestává líbit. On musí něco pořád brát, možná to bude užívat už napořád.

4 leja leja | 28. ledna 2008 v 18:12 | Reagovat

georg nahatej? :D

5 Kotina Kotina | 28. ledna 2008 v 21:12 | Reagovat

jo ta hláška Tomova je supééér :) tak je jasný, že když jsou ve Francii, nebudou děkovat fanynám jinejch zemí, to by znělo poněkud divně a kdo ví, jestli by tam kluci ještě nedostaly do držky :))))))) škoda, že nebude Bill v ponožkách, to by asi byla větší prdel, na Georga by se asi dalo dívat i jen tak na lehko :))))))))))))))))))))))) a vůbec, já jsem ráda, že není ohlášenej žádnej koncet a můžu se v klidu věnovat svý rodině potencionální, ideální by byl koncík tak příští rok někdy :))))))

6 Kotina Kotina | 28. ledna 2008 v 21:20 | Reagovat

a co, i kdyby nebyl, seberem se a na nějakej si prostě zajedééém .......

7 Axy Axy | 28. ledna 2008 v 21:31 | Reagovat

v zásadě mi Francie taky nevadí... většinou... když je tam mají rádi =) ale třeba ta tour na podzim... to mě trochu štvalo...trochu víc... a už proto si stojím za názorem, že by mohli přijet k nám! =)

a popravdě řečeno... mně se teď Bill líbí za poslední +- půl rok úplně nejvíc... pořád trošičku opuchlej (sexy), opálenej a asi i ostříhanej... =)

8 Jinny Jinny | 29. ledna 2008 v 10:29 | Reagovat

Tom jako vždy nesklamal, je pusinka  hlavinka ;oD.

Zajímaly by mě niterní pocity, jaké to je, stát na podiu a přebírat x-tou cenu.

Poprvé, podruhé, po 5. té to muselo být vzrušení, ale co pořád říkat? Když stále vyhrávají?

Tohle musí mít Bill těžké. Udělat v ten moment, že tato cena, právě tato! je pro ně vlastně ta nejdůležitější, zajímalo by mě co si o tom opavdu myslí a jakou radost to způsobuje v jejich duších.....

9 Jinny Jinny | 29. ledna 2008 v 10:32 | Reagovat

FYI: zklamat pište raději příště se "z".... ze mě si příklad neberte...:o)

10 kathi kathi | 30. ledna 2008 v 16:32 | Reagovat

Goldene Kamera

6.2.2008 v Berlíně proběhne 43. ročník předávání hudebních cen "Goldene Kamera"... Tyto ceny uděluje časopis "Hörzu", který se specializuje na TV programy... Tokio Hotel si přeberou cenu v kategorii "music national"... Večerem bude již tradičně (po 11) provázet Thomas Gottschalk...

Show můžete také vidět 08. 02. 2008 na ZDF o 20:15 hod.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama