Leden 2008

Ostrůvek kde kluci dovolenkovali:)

7. ledna 2008 v 23:02 | Lída |  PHOTOS
Tak na tomhle ostrově bych byla velice ráda s klukama, ale myslím, že kdyby mi ho někdo zaplatil, tak bych tam byla i s jinýma klukama, hlavně, že bych si mohla oddechnout na takové kráse a v takovém klidu.....
Bohužel fotku Billa z dovolené jsem musela smazat!!!

Kluci na dovče

7. ledna 2008 v 10:02 | Jinny |  AKTUALITY - PŘÍMO OD TH
Zdárek lidičky,
ajnšto sem málo píšu, tak nebudu své výlevy dávat pod ten úžasný článek, (spíše fotky) do komentářů ale vypíchnu výplody své rozverné mysli separátně.
Včera mi psala Lidunka, ať juknu na blog, že tam jsou fotky kluků z dovolené a Tomíno má naprosto "šukézní" tělo. Z toho výrazu jsem byla vysmátá půl dne, vlastně jsem ještě teď.... (chich).
No a tak jsem se šla juknout....
Páni, kdybych neseděla tak se posadím.
Co s klukem udělá jenen rok a trocha hormonů .... to tedy zírám.
Má užasně chlapecko/mužnou postavu a jsem NAPROSTO ŠŤASTNÁ, že už kluci vypadají jako chlapi a ne děcka ze kterých trčí dlouhé ruce a nohy.
Ty ramenní svaly....prsní svaly....bříško..... Lído měla jsi 101% pravdu.
Pro Billiho to platí také. Je to prostě jiná vizáž, ta tam je ta postavička do jezzu :o) (neboli ultra-štíhlá) a Bill se mi taky moc líbí (mimochodem na některých fotkách bych se opět hádala, neznajíce poměrů, že je to holka, ale to už bych se opakovala).
Musím říct, že kluci s dredy mě spíše odpuzují, ale s tímto bych udělala vyjímku a do vln bych za ním skočila a to raději rovnou bez plavek! (nač se zdržovat xo).
..................................................
Pamatuji si to jako včera, jak kluci vloni odlétali před Silvestrem na dovolenou, (ozvali se z letiště) o které jsem samozřejmě nemohla mluvit. Silvestra strávili v Emirátech (kde oslavy nebyly zase až tak bujaré) a až v Novém roce se připojili k Davidovi a Nově a zbytku lidí na Maledivách, což už bylo veřejné a o čem jste mluvili.
Snad to nevadí, když to řeknu takto rok zpětně, myslím, že jsem to tajmenství měla u sebe dostatečně dlouho ;o).
.
Pak si vzpomínám, jak posílali odkaz na letní dovolenou, na rákosové chatky (spíše chýše - ale vevnitř luxusně vybavené) tuším že někde na Maledivách, jo jo stačilo se jen na té stránce přihlásit a rezervovat si ten samý termín :o), ale kde bych na to vzala že? Jeno tom nemůžu aktuálně mluvit, až se zpožděním až se to buď proflákne, nebo až o tom budou veřejně mluvit sami.
.
Letos také říkali, že to vidí kolem Vánoc zase na nějakou dovolenou, že bude volno, budou s rodinou a pak vyrazí, takže jak vidím, vyšlo jim to pěkně.
Když je vidím válet se v písku na pláži a relaxovat, těžko uvěřit, že to jsou Ti samí kluci stojící před zaplněnou řvoucí arénou, ze ktrých stříká pot :o).
.
Kokám, že ještě kouří......
Kdysi jsem se kontaktu ptala, říkal, žeTom snad kouří o něco méně, nebo spíše, že je více stran kouření přizpůsobivý, kdybych k nim přijela na návštěvu jako nekuřák, na tu danou dobu by se přizpůsobil a nekouřil, kdybych řekla, že mi to není příjemné. Billi by pravděpodobně čas od času odběhl na balkon :o)))).
.
No ať se mládí vydovádí na to musí každý přijít sám a nemám co říkat, když si po 4 letech nekouření, občas dám na nějaké akci taky:o).
.
To je vše na co jsem si momentálně vzpoměla stran dovolených a kouření,
mějte se fajn a užívejte života.
Páčko
Jinny

Billiho bříško od Katushy

7. ledna 2008 v 9:36 | Jinny |  KRESBY od Vás
Zdárek lidičkové,
japa je v novém roce?
U mě docela dobrý.
Tady máte po dlóóóóuhé době zasejc jednu kresbičku od Vás, která mi udělala radost, mám ráda, když jste tvůrčí.....
voila
.
No a když už jsme u těch podbřišků, tak přikládám tanga od Lovex....
malé cosi k nakousnutí :o)))))))).
Mějte hezký týden.
Páčko
Jinny

Kluci jedou do KANADY!

6. ledna 2008 v 15:21 | Lída |  NEWS
Image Hosted by siz.co.il
.
Tak kluci nám asi odjedou i do Kanady, podle toho co píšou na této stránce a vystoupí tam v Torontu a to 4.února 2008 od 08:00 pm v Mod Clubu Theatre.
*

Tokio Hotel

Mod Club Theatre , Toronto, ON
Mon, Feb 4, 2008 08:00 PM
*
Mám za ně radost a to moc velkou..... a přeju jim to z celého srdíčka, ale nikdo po mě nemůže chtít, abych se radovala celkově.... protože čím dále budou, tim méně je šance na koncerty v blízkosti Česka.... aspoň, ale tohle je jenom nějaké vystoupení a pokuď kluci uspějí a potom i v USA, tak jejich sláva začne se dotýkat hvězd..... a to si zaslouží:))))

Oblečte si Billa a Toma:))))

6. ledna 2008 v 0:29 | Lída |  NEWS
Dvojčátek není nikdy dost a co si je tak rovnou obléknout:))))
Jako první půjde na řadu Bill.... a hněd po něm Tom:))))
...............
A jako bonus přidávám krásnou fotečku dvojčátek:)))
Tak co, už jste si kluky oblékli, nebo je necháte ve spodkách:-)))))

HLASUJTE DO T-MUSIC!!!!

4. ledna 2008 v 23:59 | Lída |  NEWS
V t-music se překonali a nasadili tam skoro po třech měsících do novinek nový klip TH a to An deiner Seite.

HLASUJ! = přes net

SMS hlasování:
pošli text HIT N 3 na číslo 9001107

BILL a TOM - máme jeden sen:)))

4. ledna 2008 v 23:38 | Lída |  Rozhovory
Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel sní od školních let o úniku a svobodě: Magdeburská dvojčata proti zbytku světa
Tom: Do šesti let jsme byli kompletně stejní. Oba jsme měli docela krátké vlasy a nosili šle.
Bill: Když se dívám na fotky z dětství, nemůžu nás od sebe vůbec rozeznat. Dříve jsme měli ve školce ještě stejné svetry, na jednom bylo >Bill< a na druhém >Tom<, aby nás tak mohli všichni rozeznat. U zaškolení jsme vypadali taky ještě stejně.
Tom: Ale aktovky jsme měli vždycky v rozdílných barvách. Myslím, že toho času jsi měl často červené věci. A já víc modré a černé. Měli jsme tehdy už první chození za ruku, kdo se držel, tak měl šest. Ale nikdy nebyla holka, do který bychom oba byli zamilovaní. Holky pocítily také každý rozdíl.
Bill: No jo, ale jednou jsme měli jednu a tu samou holku.
Tom: To ale nebylo ve stejnou dobu, ale po sobě.
Bill: V noci máme dokonce stejné sny. To se ještě někdy stane.
Tom: Ano. Byla to noční můra. Tehdy jsme měli ještě takovou komickou nůši…
Bill: …takový koš a uvnitř byly naše hračky.
Tom: A večer z tama šly vždycky také komické zvuky. Z toho jsme měli vždycky extrémní strach.
Bill: Vždycky jsme si mysleli, že je tam někdo schovaný.
Bill: Nejdelší dobu jsme byli odděleni…
Tom. …to byly maximálně dva týdny. Bill ležel v nemocnici kvůli mandlím. Jeden bez druhého to nemohl vydržet, vůbec ne. Oba dáváme celek, jednoho člověka. Totálně. Je to tak, že jsme v hodně bodech - jací jsme, jak mluvíme, jak vypadáme - velmi rozdílní. Ale doplňujeme se. Vím, co Bill cítí a Bill cítí, co cítím já. Máme často rozdílné názory - to si ale vyjasníme mezi sebou.
Bill: Nikdo se nesmí do nás vměšovat. Co mezi námi poběží si vyřešíme sami a ta je tak vždycky: Oba dva proti zbytku světa.
Tom: Ve druhé třídě to šlo s námi k hudbě. Bill začal zpívat Nenu. Náš nevlastní otec nám dal k dispozici svoje nástroje a tak jsem potom začal hrát na kytaru. Od té doby jsme chtěli být rockové hvězdy.
Bill: Lidé se na nás vždycky dívali šikmě. Ale my jsme se vždycky samostatně rozhodovali. Byli jsme volně vychováni, brzo jsme stáli na vlastních nohách. Jednoduše taky, protože jsme měli jeden druhého.
Tom: Dlouhou dobu jsme bydleli v Magdeburku a potom jsme se přestěhovali na vesnici. Nám byl ale už Magdeburk příliš malý.
Bill: Nebyla to doba pro nás. Jak jsme jenom pozorovali… A škola byla horor. To byla ta nejhorší doba našeho života. Bylo to tak: jen skončit, jen odtud ven. Nejhorší zlom v našem bytí dvojčat bylo pro nás, když nás v sedmé třídě rozdělili. Učitelé řekli: Nemůžeme učit, když jsou spolu.
Tom: O víkendech jsme vystupovali v klubech. Někdy za žádné peníze, někdy za sto euro.
Bill: Vždycky jsme říkali: Měl by se jít někdo na nás podívat. Jenom jednou by měl přijít producent.

Tom: Jediná věc, co se může dělat, je vystoupit. Vystoupit a mít štěstí. Měli jsme prostě jenom štěstí.
Tom: Na konci každého týden jsme jezdili do studia a vždycky jsme v to věřili
Bill: Vždycky jsme si mysleli: Prosím, prosím, dostaňte nás odtud ven. Necháme všeho konce.
Tom: A najednou hrávali náš klip každou hodinu na Vivě. Seděli jsme doma před televizí a říkali: Skvělé! Skvělé, stále znova nás hrají!
Bill: Na začátku jsme to stále ještě nahrávali.
Tom: Že se naše texty s únikem a svobodou zalíbily, myslím, že to přišlo ze školní doby, protože jsme vždycky měli přání, jím odtamtud pryč. Mysleli jsme, že tady stojíme tak sami s našimi sny.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
...............
Krásná fotka a krásní kluci a super milý rozhovůrek, ale věřila bych tak 50% tomu co říkají:))))

Kluci ve Francii 27.9.2006

3. ledna 2008 v 23:34 | Lída |  PHOTOS

.

Měla jsem v plánu tady nedávat nějaké starší fotečky, ale když jsem viděla tyhle fotky, tak jsem zůstala úplně opařená..... ten Bill je tady tak..... já nevím jak to říct, prostě úplně nádherný a dokonce bych mohla říct, že se mi líbí více, než, když měl delší jenom černé vlasy a to už je co říct, protože já miluju dobu Rette Mich, ale toto........... dokonalost.... no takže tady budou i nejspíš nějaké starší fotečky, obzvlášť, když se mi kluci budou takhle líbit..... protože Tom tady taky není k zahození a předposlední fotka Georga je taky mňam:))))


CZ titulky k DVD ZIMMER 483 Live in Europe

3. ledna 2008 v 23:14 | Lída |  Překlad DVD ZIMMER 483 Live in Europe
Ták, konečně nám někdo začal překládat DVD:)))) Takže tady máte české titulky, jde tam hlavně o část, kde kluci vystupují v Praze..... jsem ráda, že po koncertě byli tak Happy:))) Dle všech jsem myslela, že se jim nepovedl celý den, ale není tomu tak, takže se nedá všemu věřit.... takže kdo neumí německy, šup do čtení:))) Stojí to za to!!!

Billího spodní část:)))

1. ledna 2008 v 23:19 | Lída |  PHOTOS
Zlatíčka, dívala jsem se na všechny stránky, jak cizí, tak české, kde obvykle hledám novinky o TH a nějak mě nic nezaujalo..... hodně se teď objevily staré fotky kluků, ale dávat je sem mi přišlo zbytečné, když většina je známá.... pak také jsou všude hitparády, jak se kluci objevovali a jak uspěli loni v hitparádách, to mě taky nějak nezaujalo..... rozhovory tady moc neletí a novinky žádné, když kluci jsou prostě někde..... takže jediná věc, která mě zaujala, je tato fotka....:)))) né, nejsem úplný úchyl, ale tak trošku asi ano...... pro mě je to fotka prvního dne letošního roku a tím pádem nesmí na našem blogu chybět......takže to je ona....... né každý se mi líbí i bez hlavy..... jenom díky spodní části:)))))
Jo Diesel.... ty mám taky ráda:))))) a ty boxerky..... mňam:)))) a ten pásek.... no nic, jdu spát:))) raději!!! Tak si užijte fotku, která mě z dnešního dne nejvíce zaujala:)))))