2x do téže řeky ..............

28. ledna 2008 v 11:07 | Jinny |  PHOTOS
Zdárek lidičky,
..klukům blahopřeju k výhře, mám radost...........
.
Tady máte pár fotek, které mě zaujaly
Říká se "dvakrát do téže řeky nevstoupíš"!
Ale toto pořekadlo má asi jednu vyjímku v podobě fenoménu Billa Kaulitze.
Asi před týdnem, jsem četla mailík od holčiny, která je zmítána city, a říkala jsem si: "zaplaťbůh, že tohle se mě dávno netýká" skoro jsem to ani nemohla pochopit. Billa jsem si ve své hlavě kdysi prostě zakázala a fungovalo to, neměla jsem potřebu stahovat fotky, dívat se na videa atd.
Ale náhoda tomu chtěla a stejně jako poprvé.... stačilo vidět jeden klip.....(naštěstí vzbudil zájem, žádnou platonickou lásku ) ...... jj Bill je typ osoby, která se mi bude líbit vždy, i když se člověk brání......chjo.
Takže se čas od času zase s Vámi podělím o pár foteček, protože ač je to neuvěřitelný tak po téměř roční pauze jsem šla na net a skoukla se zájmem pár Billových fotek......
Jestli ex-je nějaká paní Kaulitzová, tak mě omluví....ono mě to zase brzy pustí :o))))))))))))))))))))) chich.
.
Naprosto dokonalá fotka....2 skvělých lidí......
Tenhle účes, přesně tenhle mám nejraději, takže tahle fotečka momentálně třímá u mě na mobilu :o)))).
Fotek s nenápadným líčením moc není, proto jsem ráda za každou, kterou najdu.
Bylo by fajn - posedět si takhle v sobotu odpoledne při kafíčku, (i když v tourbuse :-).
Další z přirozených fotek..............
Vzpomínka na Ostravu.......ve stejné mikině a brýlích šel z výtahu do tourbusu, před kterým se zastavil a stihl obrátit hlavu mým směrem a věnovat poslední pohled než zmizel a útrobách busu......
Z téhle fotky na mě sálá také naprostá pohoda.
Jako by člověk znal Billy dva.....jednoho bezstarostného, pohodového, stále se smějícího kluka a druhého, na kterém vše leží, musí vše řešit a kontrolovat, zda vše probíhá jak má, který má starosti a vrásku na čele :o)).
Tohle je ten první....
No a tady je ten druhý, kterého nám ještě "mučí" chudáka :o/....
...a jeden hluboký pohled na závěr.....
Páčko
Jinny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | Web | 28. ledna 2008 v 11:34 | Reagovat

To "dvakrát do stejné řeky nevstoupíš" se nevztahuje k tomu vstupujícímu, ale k té řece. Má to znamenat, že všechno se pořád mění, i ta zdánlivě stejná řeka, a tak není možno do ní vstoupit dvakrát - každým okamžikem je jiná: obsahuje jinou vodu, protože ta předchozí voda už odtekla a nová přitekla.

2 Jinny Jinny | 28. ledna 2008 v 11:52 | Reagovat

M: díky za zajímavý výklad.

V tom případě se to dá vyložit více způsoby. V mém okolí se toto rčení používá ve smyslu:

"stejnou hloupost 2x neuděláš, ze svých chyb se poučíš" (příklad: člověk dá výpověď a byla by hloupost jít žádat k tomuto zaměstnavateli znovu o místo)

Třeba zná někdo ještě další výklad.....

3 Karol Karol | 28. ledna 2008 v 12:15 | Reagovat

Co říkáte na to, že Bill na NRJ poděkoval prakticky jen franc. fanynkám.

Ostatní tím dost naštval a některé tak, že už je odmítly podporovat.

4 Linda Linda | 28. ledna 2008 v 12:33 | Reagovat

Karol: tím myslím, že to jsou krávy, protože nemohl ve Francii děkovat jaksi všem fanynkám, taky jak může Bill vědět, že tam hlasovaly fanynky ze všech koutů světa a upřímně nejurážlivější a vše si k srdci nejvíce berou češky a slovenky! Né němky, né polky, né rusky, né ostatní!!! Ale tady ty dva malé státečky, které měly dokupy už tři koncerty a jedno menší vystoupení!!! Vemte si jiné kapely, jak často jsou tady třeba Linkin Park nebo ostatní! Tokio Hotel není češek, není dokonce ani němek!!!! Tokio Hotel jsou kapela, která hraje pro všechny fanynky na světě, né pro tu nebo tu zemi a tu a tu fanynku. Tady jde hlavně o to, že spousta fanynek nemá ráda Tokio Hotel, ale Billa Kaulitze, vyjímečně Toma! Tady potom vznikají žárlivé scény, jako by je Bill zradil, taková hloupost! Vzpamatujte se! Už toho začínám mít opravdu dost. Pořád Francie to, Francie ono. Má Bill na každé děkovačce říkat ... Ták a já děkuju fanynkám ve Francii, fanynkám v Německu, fanynkám v Česku, fanynkám v Rusku....... protože kdyby řekl Všem fanynkám, tak i na tom by jste si něco našli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No nic, jdu si dát kafe, celou noc jsem nespala a tady bych se akorát točila.

Jinak Jinny jsme rádi, že jsi zpět! A věřím, že i kdyby nějaká paní Kaulitz byla, tak by nežárlila, protože kdyby žárlila na každou fanynku, tak by se žárlivostí užrala:))))

5 Jinny Jinny | 28. ledna 2008 v 13:33 | Reagovat

Linda:

v tomhle máš naprostou pravdu, fans to berou díky lásce ke členům kapely osobněji než u jiných kapel.

p.s. vždyť říkám, že Mrs. Kaulitz by musela být vyjímečná osoba :o).

6 Miriel Miriel | 28. ledna 2008 v 13:36 | Reagovat

Linda: Tak to máš pravdu. Milují Billa nebo Toma a pak se chovají žárlivě. A je pravděpodobné, že kvůli té žárlivosti budou oni dost ztrácet fanynky. Mělo by ho napadnout, že nehlasovaly jen Francouzky, ale on možná myslel, že Francouzkám vděčí za to, že tam jsou, že vůbec byli nominováni, a o to se zasloužily prý právě  Francouzky.

A já nevěřím, že je nějaká paní Kaulitz, to by Bill vypadal jinak. Je vidět, že mu chybí láska.

Anebo možná je to jinak, třeba i vy víte víc.:)

7 Jinny Jinny | 28. ledna 2008 v 16:44 | Reagovat

My se s Mrs. Kaulitz rády špičkujeme :o). Páč jednou určitě nějaká bude....na věky sám nebude...

8 Miriel Miriel | 28. ledna 2008 v 17:11 | Reagovat

Za mě: Ať je to co nejdřív, ať je kluk šťastný. Já si opravdu naděje nedělám.:)))))

9 Verča Verča | E-mail | 28. ledna 2008 v 19:11 | Reagovat

neboj Jinny, mně se to taky pořád vrací...to je prostě jeho kouzlo osobnosti...a tyhle vlasy mu fakt sluší upe nejvíc...

10 Zuzka Zuzka | 28. ledna 2008 v 19:29 | Reagovat

teda Jinny vyhrábla jsi opravdu pěkný fotečky...takhle přirozený, zamyšlený nebo trochu smutný Bill se jen tak nenajde....skoro vždycky srší energií...ale je pravda, že jí taky musí někde dobít.....

takže až bude nějaká pani Kaulitzová, bude to úplná idyla...:)))

a ta první fotečka je naprosto úžasná - ten jeho výraz - jako by se vrátil do svých hodně dětských let...:)) (navíc když čeká na to svoje letadýlko....:)))

11 Axy Axy | 28. ledna 2008 v 21:21 | Reagovat

wow... super momentky z DVD... Bill má nehorázný charizma... a ať chci nebo nechci, obdivuju ho... už proto, jak to všechno zvládá... a vlastně všichni 4... upřímně, já bych na to neměla...

jinak to co tu psala Linda... chvilku jsem si to zaraženě četla, ale potom mi došlo, že to je pravda... je spousta beznadějně zamilovaných holek, který jsou ohledně kluků hodně vztahovačný... přiznávám, taky sem si tim prošla a toužila být tou Mrs. Kaulitz, ale jsem ráda, že už se na Billa můžu podívat jako na normálního krásnýho kluka a ne jako na beznadějnou platonickou lásku a trápit se kvůli tomu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama