Listopad 2007

Kde si můžete předobjednat nové DVD!!!!!

30. listopadu 2007 v 21:43 | Lída |  NEWS
Takže tady je stránečka, kde si můžete předobjednat nové DVD .............. jak šup, šup, ať ho máte co nejdříve, mají tam napsáno, že vychází 10.12.!!!!!!!!!! A stojí 585 Kč!!!
---------
A tady máte jednoho rozespalého Georga:-)))))) No, ten tam taky bude:-)))))
Tak miláček už mi to prý objednal, asi se hodně přemáhal, ale budu ho mít:-))))))))

SCREENY Z DVD!!!!!! Jsou boží!!!!

30. listopadu 2007 v 0:05 | Lída |  PHOTOS
Zlatíčka je jich opravdu hodně, tak je dám pod perex, otevřete si celý článek, tady vám jenom dám zadeček od Billa, že by neměl trenýrky:-))

DNESKA KLUCI na Bambi Awards 07 - NEBUDOU!!!!!

28. listopadu 2007 v 13:01 | Lída |  NEWS
ŠPATNÁ ZPRÁVA, KLUCI SE DNESKA NA BAMBI NEDOSTAVÍ!!!!!!!!!
JSOU V TOM OSOBNÍ DŮVODY!!!!!
TAKŽE BOHUŽEL!!!! SNAD JE VŠECHNO V POŘÁDKU!!!!!
--------------------------------
Přímý přenos začíná ve 20.15!!!!
29.11. - ARD: 18:50-19:20 hod. - příjezd hvězd
29.11. - ARD: 20:15-22:30 hod. - Bambi (předávání cen)
02.12. - RTL: 16:45-17:45 hod. - Exkluzivní reportáž z předávání cen Bambi

MEGA POSTERY TH mňam:-))

28. listopadu 2007 v 12:27 | Lída |  PHOTOS
No, tak tohle je prostě nádhera, tohle mít doma na stěně, tak nedělám nic jiného, než, že zasněně koukám.............podívejte na to...............stačí kliknout a zobrazí se vám TH v mega úžasné velikosti....
Který berete??? Mi se líbí všechny, totálně, ale dvojčata jako obvykle u mě vedou....

Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

Vrcholy mega kariéry TH!!!!!

27. listopadu 2007 v 14:18 | Lída |  Rozhovory

Začátky….
V jednom klubu v Magdeburku se Bill, Tom, Gustav a Georg v roce 2001 potkali. Bill a Tom tehdy hráli ve dvou, večer se potom potkali s bubeníkem Gustavem a basistou Georgem.
Jejich první natáčení videa…
V roce 2005 musel Bill zpívat na poli pro video "Durch den Monsun". Bill: "Nenávidím volnou přírodu a hmyz. To není nic pro mě", směje se. Přesto se všichni čtyři magdeburčani ukázali jako profesionálové.
Paříž, přijíždíme!
Ve Francii byli Tokio Hotel zatím právě tak úspěšní jako v Německu. Fanoušci se tam učí dokonce německy, aby textům rozuměli…
Prosím, neskákej!
Ich schrei in die Nacht für dich….spring nicht! Tyto emocionální řádky zpívá Bill začátkem února 2007 na střeše parkoviště v Berlíně na Alexanderplatz několikrát. Uplynule dva dny, než bylo video hotové.
Bill v kině!
Bez svých kámošů z kapely byl Bill na začátku r. 2007 na místě pro roli v kino filmu. Ale byl jenom slyšet, neboť Bill propůjčil svůj hlas animované postavě Arturovi z filmu "Artur a Minimojové"…
Mega-Tour přes celou Evropu!
Na jaře 2007 startovali Tokio Hotel svoji obrovskou "483"-Tour. 250.000 fanoušků vidělo show v celé Evropě. Poslední koncert se konal 4.11. v Essenu.
Všechno nejlepší k narozeninám, Bille a Tome!
"Člověče, tooolik dárků!" Tisíce čtenářů Brava nám poslala balíky, které k odevzdání Billovi a Tomovi na jejich 17.narozeniny 1.9.2006. Radost z dárků byla obrovská. Okamžitě všechno rozbalovali a zářili štěstím…
Tokio Hotel rockovali před 17.000 fans
Dosud největší koncert Tokio Hotel se konal v červenci 2006. Na starém stadionu Schalke 04 se nahromadilo 17.000 (!) fanoušků, aby mohli vidět Tokio Hotel na živo. Absolutní šílenství! Sami kluci tomu nemohli uvěřit. "Skutečné zvýraznění", říká Gustav.
BRAVO, Tokio Hotel!
Už podruhé sklidili Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) Zlatého Ottu BRAVA v kategorii "Superband Rock". Obrovský jásot čtyřech rockerů. "S tím jsme opravdu nepočítali", září Tom. "Zlatý indián pro nás hodně znamená, protože cena je přímo od čtenářů Brava. To je opravdu krásný pocit", těší se čtyři magdeburské hvězdy…
Video duchů!
Navzdory stresu v zahraničí natočili Tokio Hotel pros své německé fanoušky v říjnu 2007 žhavě nový singl: "1000 Meere" bude druhý song na jejich singlu "An deiner Seite (Ich bin da)". Ve videu jede tahle čtverka krajinou vlakem duchů. Natáčení klipu bylo v Paříži.
Teď jsou světové hvězdy!
Bomba! V kategorii "Nejúspěšnější Act 2006" sklidili Tokio Hotel vedle takových mega hvězd jako je Michael Jackson v Londýně World Music Award.
Jenom v Anglii nemají kluky tak rádi!
V celé Evropě jsou Tokio Hotel slavní, všude jsou megastars. Až na Anglii: Protože na ostrově chtěli dosud slyšet songy Bill a spol velmi málo - singl "Ready Set Go" přistál právě na 77.místě hitparád. Pád. Pro kluky ale žádný problém…
...............
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
...............
Musím říct, že takovou mega kariéru má málo kdo, ale naši Tokiáčci si to zaslouží, protože jsou prostě úžasní................doufám, že tohle pořád není jejich vrchol a že ten je teprve čeká...........

VIVA live překlad - backstage, hádka Tom-Bill

26. listopadu 2007 v 12:49 | Lída |  Rozhovory
Napište mi, jak to chápete vy tu jejich hádku,......... ale pokud vím, tak Bill něco slíbil, aníž by se zeptal ostatních ne? nebo to chápete jinak? no a Tom ho v tom chce asi nechat samotného, když se jich nezeptal............nicméně asi bude nejlepší vidět celé do dívko....
***************
Bill: Opravdu špatná nálada v tourbuse.
Bill: Myslím, že jsme teď na bodě, kdy se začínáte rychleji hádat. Nervy jsou přetížené.
Tom (telefonuje): Yeah lidi, mohli byste být trochu tišší, prosím. Telefonu. Díky.
Georg: Potom jdi někde jinde.
Tom: Neee.
Bill: Jednou za čas se spolu hádáme.
/ backstage /
Bill: Potom se ale rozhodně řekne, který to prosím přinese.
Tom: Bille, nestarám se teď o tvoji představu, slíbil jsi to.
Bill: Ano, eh pro kapelu, přislíbil jsem pro kapelu.
Tom: V kapele se mezi sebou hádáme relativně málo.
Bill: Myslíš, že to teď udělám sám, nebo co?
Tom: Jo Bille, proč bych měl teď tuhle představu za tebe roztáčet? Jsi duševně nemocný?
Bill: Nechci tyhle špatné nálady. Chci mít s lidmi vždycky dobré vztahy a mít se dobře.
Tom: Hodně diskutujeme a může to být vážnější.

Bill: Jakpak na mě? Ty nemocná svině!
Tom: Ohh, ano!
Bill: To není pro mě.
Tom: Přislíbil jsi to. Přislíbil jsi to. Je 5 minut před show.
Bill: Jsi blázen nebo co? Když teď slíbím rozhovor, mám to taky dělat sám nebo co?
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
****************
videa z vivy live máte tady.............

Jéžiš to je dobrý rozhovor!!!! Doporučuju přečíst:-))))

25. listopadu 2007 v 16:38 | Lída |  Rozhovory
Tom prý hledá tu pravou dívku pro Billa a jak? Tím, že je všechny nejprve vyzkouší.... bože ty můj Tome, já z tebe jednou umřu.......... Bill už na to nic neřekl, že by to schvaloval:-)))))
.............
Image and video hosting by TinyPic

Úspěšná čtverka: Georg, Bill, Tom a Gustav (zleva) útočí se
svým novým singlem "An deiner Seite" zase na německé
hitparády.


Image and video hosting by TinyPic

Milovník žen: Jeho přezdívka je Bůh sexu, dívkám se líbí.
Ale Tom jenom holky "zkouší", která by se hodila pro
jeho dvojče Billa

Tokio Hotel jsou zase tady: Právě útočí se svým novým singlem "An deiner Seite (ich bin da)" zase na nejvyšší pozice hitparád a v únoru a březnu 2008 jedou na turné. Ale novém album se prozatím neplánuje.Yam!BamS chtěl vědět: Proč?

Tom: Na našem aktuálním singlu jsou sice naše dva nezveřejněné songy: "1000 Meere" a "Geh". Na nové album ale ještě není materiál. Ještě nic se neplánuje.

Proč ne?

Bill: Chceme se kvůli tomu kompletně stáhnout zpět a mít prázdnou hlavu, ne mezi dvěma tour udělat rychle třetí album.

Takže si chcete vzít na hudbu čas... Máte čas na dostatek lásky a možná na stálou přítelkyni?

Tom: Na stálou přítelkyni spíše ne, ale trochu času na holky si tu a tam najdu. Ostatní by si ale taky vlastně rádi čas vzali, ale nejde to. Můžu prozradit: Georg je stále jako předtím ještě panic. Ok, Bill a Gustav měli už sice sex, ale ne častěji jak dvakrát - nebo třikrát (směje se). Holky to zpozorují, automaticky jedou po mě.

Bill: Ale jen proto, že se držím stranou (šklebí se)

Proč se držíš stranou?

Bill: Takže u mě je to tak, že se musím nejdříve opravdu zamilovat. Holka mě musí správně uchvátit a to není tak lehké...

Hledáš velkou lásku?

Bill: Co znamená hledat? Myslím, že vysněná dívka se nemůže najít. Musí se to stát. A naplno doufám, že se mi to také stane...

Tom: Žádný problém s vysněnou dívkou. Hledám a vyzkouším je všechny a mezi němi najdu určitě Billovu velkou lásku (šklebí se).
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Omluva a kalendář TH na rok 2008

25. listopadu 2007 v 11:37 | Lída
Zlatíčka moje, omlouvám se, že tady za poslední dva dny nic nepřibylo, ale bohužel tím, jak nejdou blogy, tak já nemám sílu na to, abych tady vložila nějaký článek, který dělám hodinu a když ho chci zveřejnit, tak mi zmizí, na to prostě opravdu nemám, začnu nadávat a počítač, který za to nemůže bych nejraději vyhodila oknem ven, taky bych vám nepřála slyšet ty slova, které lítají.....
Tak uvidíme, jak to půjde dneska...... zatím jsem brouzdala no netu a našla kalendář od TH na příští rok, nejkrásnější je fotka Billa s Tomem, myslím, že září, ale jinak se mi líbí celkově hodně moc, ale asi by mi neprošlo to, kam ho pověsit, možná tak záchod, ale to bych mým miláčkům neudělala:-))))
.........
Jinak tohle je kalendář ruský, takže ten asi nebude k mání........

Bill a jeho ranní pozdrav:-)) FUCK OFF!!

22. listopadu 2007 v 23:14 | Lída |  PHOTOS
Billéééééééééé, já umřůůůůůůůů, tady vám představuju toho krásného, milého, andělského, slušného, se svatozáří na hlavě Billa Kaulitze, zpěváka skupiny Tokio Hotel............ že ho skoro nepoznáváte??? To není možný:-)))))) Bille, dej si kafíčko, napapkej se, namaluj se a pak třeba zase budeš ten náš andílek:-))))))))))))))
Tak z toho fakt nemůžu.............. prostě.................. no comment:-)))))
Tohle a nejen to, ale třeba i hádku s Tomem (podívejte se na videjka z Vivy live) uvidíte na novém DVD, které vychází 30. 11. !!!!!!!!!!!!! Na Vivě byly z tohoto DVD ukázky........... třeba i tato úžasná fotečka Billíška:-))))))

Videjka z dnešní Vivy live s TH:-)))

22. listopadu 2007 v 22:48 | Lída |  VIDEA
Tak dneska byli naši kluci na Vivě............. tady už máme videjka, hlavně pro ty, jako jsem já, kteří to neviděli..... kdo nejvíce mluví??? Máte jednu možnost, ano c) je správně..... není to Gustav, není to Georg a kupodivu to není ani Tom:-))
Takže to je náš frontman.....
A tady druhá část.....
Já bych chtěla být v tom studiu.......... ách....

Ofiš termíny na březen 2008

22. listopadu 2007 v 8:56 | Lída |  NEWS
Takže tady máme všechny oficiální termíny na příští rok............zatím pouze březen, my tam bohužel nejsme..............v dubnu bude hodně německa, snad přijedou i k nám.............. doufám...........
Bill neví jak se na to tvářit:-)))))))))))
img210/243/img0045ss7.jpg
03.3.2008 - Brusel / Belgie
04.3.2008 - Rotterdam / Holandsko
06.3.2008 - Strasbourg / Francie
07.3.2008 - Esch-sur-Alzette / Lucembursko
09.3.2008 - Paříž / Francie
13.3.2008 - Montpellier / Francie
14.3.2008 - Marseille / Francie
16.3.2008 - Lisabon / Portugalsko
18.3 2008 - Madrid / Španělsko
21.3.2008 - Ženeva / Švýcarsko
23.3.2008 - Turín / Itálie
25.3.2008 - Řím / Itálie
26.3.2008 - Bologna / Itálie
29.3.2008 - Bělehrad / Srbsko
31.3.2008 - Dortmund / Německo

Rozhovorek - Někdy je toho hodně říkají TH

21. listopadu 2007 v 21:02 | Lída |  Rozhovory
Jsou úspěšní, fanoušci je milují - ale jak vychází Bill, Tom, Gustav a Georg s hvězdným stresem?
Je jedno, kam přijedou - všude stojí jejich fanoušci, křičí na ně. Kluci cestují z jednoho města do druhého - a po celé Evropě: Itálie, Francie, Španělsko, Anglie, Švédsko - samozřejmě také Německo. Na volný čas tu není pro Billa, Toma, Gustava a Georga téměř žádný čas. Jejich termín plánů je nacpaný - s rozhovory, fotoshootingy, koncerty, natáčení videí, autogramiádami. Jak zvládají tahle čtverka se vzrušujícím, ale taky tvrdým životem jako rockové hvězdy? V exkluzivním rozhovoru pro Bravo to Tokio Hotel prozradí
Bravo: Právě jste zase měli další koncert v Německu, sklidili jste cenu jako je MTV Europe Music Award - jak se teď máte?
Bill:
Jsem právě v nejšťastnější fázi celého roku. Že jsem vyhráli na EMAs, je pro nás něco šíleného. Fanoušci z celé Evropy pro nás hlasovali! Se ukázalo, že se tvrdá práce v tomto roce oplatila. Neboť upřímně řečeno, mi to nešlo po celou dobu zcela tak dobře.
Bravo: Oh, co se dělo?
Bill
: Byli jsme celou dobu jenom na cestách. Z jednoho města do druhého, z jedné země do druhé. Tolik jsme toho udělali. U toho se člověk trochu ztratí - raději bych byl častěji doma.
Bravo: Takže jste vyčerpáni?
Bill:
Jsou chvíle, ve kterých je toho všeho hodně. Nemůžu potom prostě dál. Ráno se probudím a myslím si: "Dneska se už nemůžu dívat do další kamery." Potom jsem vyčerpaný, nemám žádnou chuť vstát a chci ještě prostě dovolenou.
Bravo: Je v takových chvílích také stres mezi vámi v kapele?
Tom:
Jistě, stane se. Na našem velkém turné jsme byli spolu den a noc. Potom nechce člověk ty ostatní dál vidět. To se nám sice zřídka přihodí - ale každý taky potřebuje čas pro sebe. Obzvlášť když jsem byl během evropského turné nemocný. Poprvé v tomto roce jsem byl nachlazený - koncerty musely být odřeknuty.
Bravo: Smíte si udělat pauzu, když je toho na vás hodně?
Tom
: Jistě. Když chceme volno, potom ho také dostaneme. Ale jsem prostě totální workholici. Že se stáhneme zpátky se stává docela zřídka. Normálně jsem každý den na startu.

Bravo: Co vám pomůže proti stresu?
Bill:
Už rád bych měl někoho trvale na svém straně, někoho kdo by nebyl z kapely: přítelkyni. Od té doby, co je kapela jsem žádnou další neměl.
Gustav: Ano, taky bych se rád jednou zamiloval - především, když mi po koncertu můžu udělat masáž zad. (šklebí se)
Bravo: Kdy máte dovolenou?
Georg:
Na konci roku zase všichni odjedeme. Na nějaký malý ostrov někde na tomto světě. Tentokrát každý sám. Potom se člověk těší na ty ostatní - a zase nabereme sílu na rok 2008.
*********************
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz
*********************
No, taky jsem si pořád říkala, že to není možné, jak to zvládají, že se to musí někde odrazit.... tak snad na konci roku si pěkně na nějakém ostrůvku odpočinou a naberou nové síly .... no a najdou si přítelkyně... tohle bych jim moc přála, aby byli spokojeni a šťastní!!!

Dnes TV Total - koukejte!!! A další news...

20. listopadu 2007 v 21:12 | Lída |  NEWS
Dneska na Pro 7 budou v pořadu TV Total vystupovat jako hosté Tokio Hotel, vystoupí živě s písní 1000 Meere a bude tam s nimi i rozhovorek....
Pořád začíná ve 23:15 !!!
*************
Jako další novinku tady máme další koncert a to....
29.3.2008 Bělehrad / Srbsko
Tak se nám ty koncerty pěkně rozjíždějí.............. doufám, že brzy bude něco i směr východ... i když to Srbsko by se tam dalo taky trošku počítat, ale pořád to není Česko:-))
**************
Poslední dnešní novinka je sraz TH fanoušků, který se koná v mém rodném městě....OSTRAVĚ !!!
Pokud máte zájem se sejít, stačí kliknout pro zvětšení a už se můžete chystat na Velký vánoční sraz do Ostravy!!!

MEGA ÚŽASNÉ FOTKY

20. listopadu 2007 v 21:03 | Lída |  PHOTOS
Tady jsou další fotečky z Johannes B. Kerner Show, jsou megální a totálně úžasné, ze dvou posledních jsem trošku vedle, jako ta jedle.... klikněte pro zvětšení... tyhle fotky mi dneska v noci nedají spát:-))


Co říkáte na ty dvě poslední? Znáte nějaké krásnější dvojčátka? Já ne:-)

TOM - moje smrt a kolaps.....

20. listopadu 2007 v 18:12 | Lída |  PHOTOS
Tomí, nééé, tohle mi nedělej, ten pohled..........mamíííííí.... to fakt jako nedávám!!!!
Plagoš z Brava DE!
Tome, tak už jdi na cestě do Čech???? Jestli ne, tak se rychle bal:-))

Fotečky z natáčení Johannes B. Kerner Show

19. listopadu 2007 v 23:34 | Lída |  PHOTOS
Dneska se natáčel pořad Johannes B. Kerner Show a je z toho pár foteček.... Bill byl celou dobu v čepičce, která mu tedy totálně sluší.... jééééé a Tom je taky sladký, ale proč mě to pořád udivuje:-))

Pořad se bude vysíslat - 21.11.07 na ZDF od 23.00
Co mám k těmto fotkám ještě dodat..... mladí, krásní, neklidní.... vzdálení, nedosažitelní, hvězdy!!!!

MALEJ HELFANEC

19. listopadu 2007 v 21:00 | Jinny |  NEWS
Ahojda,
jak jsem slíbila tak činím:
.
.
tohle je blogís jedný holčiny, jejíž sestra mě požádala o malý helfanec, v podobě uveřejnění adresy blogu.
Blog je v začátcích, tak co bychom nepomohli, každý jednou musí nějak začít.
Takže hajdy tam, ale ne že na nás zapomenete :o)))))))))))))))))))))).
Je tam hafo zajímavých fotek, přehledné pozadí, líbí se mi tam....
Takže držíme palce, ať co nejdéle vydrží a komentářů ať jsou spousty.
Páčko
Jinny

Plakát na koncerty ve Francii, termín Švýcarsko a název Evropské new tour:-))

19. listopadu 2007 v 20:56 | Lída |  NEWS
Nová tour se bude jmenovat: 1000 Hotels European Tour
Tady jsou zatím termíny pro Francii /na plakátě/ a pro Švýcarsko..... a já chci Českooooo!!!
A tady ten termínek pro Švýcary....
21.3.2008 - Ženeva, Švýcarsko
Tohle jsou oficiální termíny, které jsou již potvrzený..... a tak my čekáme na nějaký ten východ bando:-))

PROČ JSOU KLUCI TAK SLAVNÍ VE FRANCII?

18. listopadu 2007 v 12:29 | Jinny |  NEWS
Zdárek lidstvo,
už mi ta pupečníková šňůra mezi TH a Francií nedala spát,
tak jsem se v pátek jala zpovídat kámoše Guiomma z Clermont Ferrand.
Nádhernej kluk, cca 25 let, který pořád skučí, že francouzsky jsou děsně vypatlaný, že randí
jen s "hajzlíkama", jsou jako rozmazlená děcka, nechávají za sebe "všechno" automaticky platit a jsou vyčůraný. (no asi ne určo, ale nedaří se mu najít tu pravou - "ne"mrchu.
Takže když byl s kámošem v Praze a já je pozvala do restaurace, odmítala je za sebe nechat platit, ale naopak jsem pozvala i je (páč byli přece v "mojí" zemi), tak byl z toho tak mimo mísu, že od tý doby skučí proč jsem vdaná, proč mě nepoznal dříve, že mám volný názory, nejsem upjatá jako holky z jeho země.. atd atd (doufám, že je Vám líp... :o))) když františky pomlouvají jejich vlastní kluci :-D).
Mno ale k jádru pudla.
Jala jsem ho zpovídat jak je to s TH v zemi Galského kohouta...
Takže TH tam mají neuvěřitelný úspěch.
Pořád dokola je omílají na rádiích.
Ptala jsem se, jestli nemají "své vlastní" kapely mladých kluků. Tak řekl, že ano, že dokonce spousty.
Takovým kapelám u nich říkají : BABY ROCK BANDS. Ale že asi nejsou tak hezcí jako TH, že to jako chlap nedokáže dobře posoudit.
Že holky u nich jsou úplně zblázněné do jejich vzhledu, že je to až neuvěřitelné.
TH tam mají opravdu velký úspěch a není asi nikdo, kdo by je neznal. Že i on ač je nevyhledává je často slyší v rádiu a vídá v televizi.
Mno co naplat, budeme muset počkat, až to FR přejde a pak třeba zasejc přijedou k nám.
Nevím co si o tom mám myslet....
Ale když tam jsou dobře prodejní a země je pořád zve, myslím že měli pozvání pod Eiffelovku snad od samotného prezidenta (aby udělal mládeži radost), tak se s tím jako malá srdnatá zemička v centru Evropy měřit můžeme jen stěží, když tady je podpora médií spíše anitpodporou.
Tak to je, doufejme, že né na věky....
Naštěstí jsme holky rozumný a trpělivý ....
Tak hezkou neděli, páčko
Jinny

Tour v roce 2008 a nové termíny pro Francii

17. listopadu 2007 v 23:56 | Lída |  NEWS
Je to mega překvapení krátce před Vánocemi! Teprve včera šel do obchodů nový singl "An deiner Seite" s žhavě novým songem "1000 Meere", potom následuje 25.11. cool a jedinečná Tokio Hotel live noc ve 100 kino sálů a krátce na to vychází 30.11. tak dlouho očekávané 483 LIVE DVD, co může ještě přijít? Po úchvatném úspěchu "483 Evropského turné" nepřišli Tokio Hotel jenom usměvavé maily od fanoušků. Protože mnoho věrných fanoušků nemělo bohužel šanci, zažít Tokio Hotel také živě, protože byly mnohdy koncertní haly do posledního místa vyprodané! Pro Billa, Toma, Gustava a Georga bylo rychle jasné: to nemůžu tak zůstat, musíme dát na záčetek nové show pro naše fanoušky! Tahle čtverka rovnou nechala naplánovat se svým týmem novou evropskou tour! Mnoho detailů ještě není známých, ale už brzy vyjdou navenek:
Kluci byli v březnu a začátkem dubna na evropském turné a také samozřejmě na stadionech ve své vlasti: Německu! Poté se zastavili v druhé části "483 Evropského turné" v Essenu, aby mohli němečtí fanoušci tentokrát taky počítat s velkým koncertem v Německu! Kdy a kde budou koncertovat vám přineseme tak rychle, jak jen to bude možné. V každém případě nás obrovsky těší, že kluci plánují pro své fanoušky kompletně nové turné a už jsme natěšeni na další detaily. Pravidělně sleduj www.tokiohotel.de a především sekci Backstage pro nové informace! Do té doby hodně zábavy s novým singlem, návštěvou kina a Live DVD!
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
.....
A teď příjde to "lepší", zdálo se vám, že bylo ve Francii celkem "dost" koncertů? Tak jste se mýlili, tady jsou čtyři další a myslím, že né poslední.... já se nevyjadřuju... Doufám, že dojedou i k nám, aspoň na jeden!!!!
6.3.2008 - Strasbourg
13.3.2008 - Montepellier
14.3.2008 - Marseille
9.3.2008 - Paris bercy