Říjen 2007

Vystoupení na MTV EMA 1.11.07/Lída

31. října 2007 v 22:54 NEWS
Tokio Hotel se usadili na mezinárodní hudební scéně: Jako vrchol mega úspěšného roku smějí Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) vystupovat na MTV Europe Music Awards 2007!
*************
Jak jsem si tak četla, tak jsem si přečetla, že kluci by měli vystupovat na MTV EMA s písní Monsoon a podle všeho chtějí mít vystoupení s vodou.... to znamená, že přímo na pódiu by se měla objevit voda.... horší to je s organizací, protože je to náročné, vzhledem k tomu, že je tam všude (i v podlaze) elektřina.
Děcka, ale to by bylo úžasné, kdyby to nějak vymysleli a podařilo se to!!!! Dokáže si to představit??? To by koukaly všechny ty hvězdy, které tam budou s našima Tokiáčkama vystupovat....
************
Také jsem četla, že tam vystoupí takové hvězdy jako například: Avril Lavigne, Foo Fighters, Miky, Nicole Scherzinger, My Chemical Romance a Tokio Hotel. Jako moderátor bude rapper Snoog Dogg. Ceny budou například rozdávat: Kelly Rowland, Boris Becker, Joss Stone, Good Charlotte a REM-frontman Michael Stipe. Justin Timberlake je nominovaný ve čtyřech kategoriích, takže má největší šanci na úspěch.
************
Producent Richard Godfrey řekl, že podle něj bude MTV EMA 2007 sledovat minimálně 1 a půl miliardy lidí po celém světě !!!!!!!!!!! Tak to je nářez a já snad budu mezi nima:-))
************
Tokio Hotel jsou nominováni ve dvou kategoriích - to se doposud nepodařilo žádné německé kapele!
************
Akce se koná už 1.listopadu 2007 a MTV vysílá od 20.00 hod. předávání cen!!!!!
************
Doufám, že zítra budou takhle slavit a že budou ještě veselejší.... musíme jím držet pěstičky, štěstíčky!!!

Fotečky z natáčení 1000 Meere

31. října 2007 v 21:05 PHOTOS
Já se tak těším na ten klip, nejvíce na scénu s Tomem, jak si hází tím kamínkem, nevím proč, ale příjde mi to děsně roztomilý....

NICE 28. 10. 2007

30. října 2007 v 21:26 | Lída |  PHOTOS
Ahojte všichni... asi čekáte, že se tady budou skrývat fotečky z koncertu, ale upřímně příjdou mi tak všechny stejné, že jsem tady raději dala fotečky kluků před koncertem a potom po koncertě na autogramiádě... příjdou mi zajímavější, tady jsou krásné detaily na Billa, ale nemyslím jen tvář, ale také oblečení, cingrlátka a hlavně "můj" pásek:-)) To víte, budu s tím prudit pokaždé, co ho bude mít:-))
Jinak Georg s čepičkou je k popusinkování...

Krásná fotečka dvojčátek a termíny v TV

30. října 2007 v 7:00 | Lída |  NEWS
1.11. EMA's (20.05 hod, MTV)
2.11. Premiéra klipu "1000 Meere" (Viva, 15.00 hod)
4.11. Essen
8.11. Koncert z Oberhausenu, Viva (21.00 hod)
16.11. Single "An deiner Seite"
20.11. TV Total (Pro7)
22.11. Johannes B. Kerner show (ZDF)
23.11. Unsere Besten (ZDF, 20.15 hod)
24.11. Frag doch mal die maus (ARD, 20.15 hod)
**************
Termínky pěkný.... to jo, ale jestli to budu stihat to vidím bledě.... k fotečce se nebudu ani vyjadřovat, protože bych se musel zbláznit.... proč jsou tak krásnííííííííííííííííííííí:-))))

1000 MEERE !!!

29. října 2007 v 21:24 | Lída |  NEWS
Zlatíčka, já se vám moc omlouvám, ale prostě jsem nestihala vám dát tento úžasný song na blog dříve, dneska byl náročný den.... tak tady ho máte, je nádherný a já jen poslouchám a poslouchám...
*******
Poslechnout si to můžete TADY
*******
A tady si jej můžete stáhnout, vyberte si, odkud se vám to nejvíce hodí...
******
A tady je upoutávka na nový klip 1000 Meere, který bude premiérově na Vivě 2. listopadu 2007!
Tak co na něj říkáte??? Vaše první dojmy??? Já jsem nadšená a mooooc se těším na klip!!!!

Exkluzivně: 29.října v pondělí!!!

28. října 2007 v 19:00 | Lída |  NEWS

V pondělí bude všem, kdo jsou zaregistrování v Backstage Tokio Hotel (nebo těm, kteří se do pondělí do 12.hod zaregistrují) rozeslán song 1000 Meere, takže se máme na co těšit, protože song je jinak celkem zahalen tajemstvím:-)) Jako vše kolem TH:-))

Takže bedlivě sledujte svou emailovu schránku:-))

Jestli někdo ještě nejste zaregistrování (což moc nepředpokládám), tak tady máte adresu, kde tak můžete učinit...

http://tokiohotel.universal-pop.de/tokiohotel2/backstage/index_nomember.php?proc=login_user


Koncert - Amnéville 26.10.07

28. října 2007 v 14:32 | Lída |  Koncerty
Další koncertík ve Francii, nooo, s tím Reden... proč to vždy zpívá Bill prostě tak přímo Tomivi, tak vroucně... no ni, ale stejně mi to nedá spát:-))
Tahle fotečka Toma mě šíleně bere, ani nevím proč, možná mi příjdou zajímavé ty barvy... nevím, ale je to moje druhá nejhezčí fotka z konzíku, první teprve bude:-))
Tady mě zaujala ta "efektní" rukavice, po zjištění jsem zjistila:-)) že není Billova... a Gustav tam není, Georgova být nemůže... proč má Tom na rukou tak "krásnou" rukavici??? Aby mu chudáčkovi neumrzly ruce:-)) přesto se mi zdá, že těch rukou je tam nějak moc, nicméně Gustava prostě nevidím... kdo mi tu fotku vysvětlí, má u mě malé bezvýznamné plus:-))
A tady.... veeelmi zajímavá fotečka, Billovy nehtíčky, pěkně do modra... jo, jo, změna musí být:-))
No a tohle je prostě moje fotečka č. 1 tohoto koncertu, ten jeho výraz, zasněný a ty přivřené oči... ách.... jo.... no nic, jako obvykle si jdu dát studenou sprchu:-))

Rozhovorek o natáčení klipu 1000 Meere!!!

28. října 2007 v 14:04 | Lída |  Rozhovory
Co se u Tokio Hotel v tuhle chvíli děje! Nejdřív překvapí svoje fanoušky s novým singlem "An deiner seite", který vyjde 16.listopadu a minulé Bravo odhalilo, že tu bude nová tajná píseň "1 000 Meere". A nyní ta senzace. I přes všechen stres natočili nový klip k jejich nové tajné písni!
Bravo: Máte jeden termín za druhým a i přesto jste si našli čas na video k vaší nové písni. Musí to pro vás být velmi důležité...
Tom: To je. Chtěli jsme ukázat našim německým fanouškům, že náš comeback do Německa je něco speciálního a chceme překvapit.
Bill: Takže jsme zrušili hodně termínů na interview a shootingy. Vlastně to ani nebylo jisté, jestli budeme moc udělat nové video.
Bravo: O čem je to nové video?
Tom: Natáčeli jsme na staré stanici, kde byli všude staré vlaky. Musím říct, že to byly velmi strašidelné noci. Někdy byla taková tma, že jsme nemohli ani vidět vlastní ruku. K příběhu ani tolik neřekneme, ale budeme lézt po těch starých vlakách. Nejdřív každý sám, ale potom se najdeme. Nicméně ty vlaky nebudou stát a ani jsme to nechtěli. Vlak se nezastaví ani zdí.
Bravo: To zní zajímavě. Jaké byly legrační chvíle během natáčení?
Tom: Znova tu byly tisíce legračních momentů. Georg byl jediný, který si nedělal legraci a stál na dvou nohách. Hlavně legrační bylo, když jsme natáčeli jednu scénu. Na tu jsme museli vylézt na střechu vlaku. U toho otravného čtyřmetrového žebříku. Všechno bylo mokré a uhlazené a režisér zavolal: "Hey kluci, nestrkejte se prosím!" Ale Bill ho neposlouchal a pořád do Georga strkal, než to začalo být riskantní a celý tým začal až křičet.
Bravo: Byly tam chyby?
Bill: V jedné scéně jsme museli být zavěšeni na jedoucím vlaku a to vzduchadlo na nás jakoby samo zatroubilo..
Tom: Můj duch se jmenuje Christin.
Bill: Bude to vypadat naprosto reálně, bylo tam rozbitých několik skleníků a dalších věcí, bylo tam tolik prachu. Po třetí už všechno z toho až pálilo, nebylo to skvělé.
Tom: Ale Georga všechno pálilo už předtím.
Georg: Měl jsem chuť to nastrkat do batohu a dát to do Tomovi postele. Ale jak jsem viděl, už i tak byla špinavá.
Bravo: Video je o démonech. Bojovali jste s nimi už?
Tom: No, Georg spíš hodně s ním, jeho Fridolínem a svou pravou rukou bojuje, místo démonů.
Bravo: Věříte v duchy a podobné věci?
Bill: Ano, samozřejmě. Nejsem si jistý, ale je tu toho víc, co nemůžeme vidět skrz naše oči. Věřím v osud a jiné silné věci.
Tom: Já takovým věcem nevěřím.
Bravo: Byl jsi nemocen, jak se máš teď?
Bill: Jsem v pořádku. Bral jsem na to všechny možné léky a tak. Ale co doopravdy pomohlo, byly ty uzdravovací dopisy od fanoušků. Ty mi taky pomohly.
*******
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
*******
Jsem zvědavá na ten klip, vypadá to zajímavě a slibně, ale malinko mě mrzí, že tím pádem půjde hodně do pozadí, neli úplně klip An deiner seite... ale co, s tím nic nenaděláme:-))
Tady máte sceny, které jsou zatím dost špatné... ale aspoň něco.. Bravo totiž vychází oficiálně až ve středu...

Telefonát Bushida s Billem a Tomem:-))

27. října 2007 v 14:25 | Lída |  Rozhovory
Jááááj, tak tohle je prostě dokonalý.... musím říct, že jestli Tom u mě získával body, tak tady si je získal jak nejvíce mohl a trojka, kterou vymyslel Bushido a Tom souhlasil je prostě bombáááááááá:-))) Já jsem mrtvá smíchy.... však čtětě:-))
Hostitel: Jste právě ve Francii, že?
Bill: Správně, jsme momentálně v Amnéville.
Hostitel: Ok. Ostatně nevím, zda víte, kdo je dnešním hostem na TRL, ale je to velmi známá osoba, která by ti ráda chtěla říct ahoj.
Bushido: Bille, to jsem já, Bushido
Bill: Dobrý den!
Bushido: Jak se máš?
Bill: Velmi dobře!
Bushido: Ey, chtěl jsem říct: Všechno nejlepší k narozeninám!
Bill: To je milé! Mnohokrát děkuju!
Bushido: Žádný problém. A hlasoval jsem pro vás na EMA's !
Bill: Ty taky?
Bushido: Ano, samozřejmě!
Bill: Oh to je sladké!
Tom: Pro všechny z nás, doufám.
Bill: Taky jsme hlasovali pro tebe!
Bushido: Opravdu?
Bill & Tom: Ano
Bushido: Ey, v každém případě se na vás těším. A Tom je tam teď taky?
Tom: Ano, jsem tu teď taky!
Bushido (říká něco jako): Hey!...Jak se máš? Velmi dobře!Ey, přístí týden se konečně potkáme, v každém případě říkám, že budu hlasovat pro vás.
Bill: Velmi dobře.
Bushido: Bez starosti.
Bill: *směje se, a něco říká, ale nejde mu rozumět*
Hostitel: Yeah, to je vtip. Jaké to bylo, když jste uslyšeli, že jste nominováni ve dvou kategoriích a budete také vystupovat. Co jste si pomysleli?
Bill: Je to samozřejmě, eh. Popravdě je to úžasné, že jsme nominováni do jedné kategorie s tak velkými kapelami. A taky, že vystoupíme...Opravdu je to pro nás velká pocta. Skutečně milý pocit.
Hostitel: Jak posuzujete svoje šance. Linkin Park, My chemical Romance, Fall out Boy, Good Charlotte, jsou nominováni s vámi na kapelu 2007. Řekněte pravdu, že souhlasíte, že nevyhrajete, nebo se stane, co se má stát?
Bill: Myslím, že jistě budeme pokračovat na internetu a jsme nominováni tiskem, je to cool, stát ve stejné místnosti s těmito kapelami.
Tom: Myslím, že nejdůležitější, kdo tam bude je Nicole Scherzinger, ne?
Hostitel: Je tam taky, ano!
Tom: Ano, vidím, že to je nejlepší. Takže, kdy uvolníte...
Bushido:...nemáte žádné šance
Hostitel: Myslím někoho jiného...
Bushido: ...Protože, já jsem tam také starší než vy!
Tom: Yeah, můžeme bojovat proti sobě... (Bushido ho ale znova přerušuje)
Bushido: Navzájem, ne proti sobě. Ty, já a Nicole Scherzinger, nejlepší trojka na světě!
Tom: Ano můžeme.
Bushido: Perfektní.
Hostitel: Jsem velmi zvědavý, kdo ji dostane! Proto se těším, až se potkáme příští týden v Mnichově, možná si jednu cenu vemete domů *ukazuje na Bushidovu cenu* Mějte se ve Francii pěkně. Čau!
Tom & Bill: Děkujem
*************************

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
*************************
Já z toho Bushida umřůůů:-))) Já jsem se dlouho takhle nezasmála, prostě dokonalost....poslechněte si to fakt celé, stojí to za to, on je prostě miluje:-))) Jo a je to s anglickýma titulkama, hovor je na konci, ale to je celé o TH a je to bombááááááááááááááá:-))
Jo a tady byl Bill asi nemocný, protože i když to je telefonní hovor, tak přece bych ho trošku poznávala, ale tady ho fakt nepoznávám!!!
Nicméně krasááááááááááá!!!

Fotečky z Lille Fr

26. října 2007 v 22:35 | Lída |  Koncerty
Zase přehlídka krásných foteček z koncertu.... první vede!!!
tokio16as4.jpg picture by fansth6
tokio14yj5.jpg picture by fansth6
rad0ee68pm0.jpg picture by fansth6
rad5ba04de5.jpg picture by fansth6
rad6a093bv1.jpg picture by fansth6
rad8d0b2br9.jpg picture by fansth6
rad21e96rp1.jpg picture by fansth6
rad36a8dgu4.jpg picture by fansth6
rad47bd6rx4.jpg picture by fansth6
rad71c80em3.jpg picture by fansth6
rad81baasj2.jpg picture by fansth6
rad6245afa2.jpg picture by fansth6
radc9636ol7.jpg picture by fansth6
Jak jsou šťastní a veselí.... tak se mi to líbí hoši:-))) A někdy zase šup šup do Česka:-))

Co je IN a OUT pro TH

26. října 2007 v 22:25 | Lída |  Rozhovory
INOUT
BILLKovbojské boty
Hůmor ze zoufalství
Spontánnost
Kovbojské klobouky
Měšťáci
Brzy ráno vstávat
TOMPěkné oči
Výhra
Jetzki
Pravidla
Těsné džíny
Dotírání
GUSTAVJízda na kole
Být kreativní
Říci svůj vlastní názor
Sandály
Lidé co chodí pozdě (mrkne na Georga)
Fronty v obchodech
GEORGZávody Stockcar
Spát 24 hodin denně
Ochlazení v moři
Násilí
Hodně hubené modelky
Musikantenstadl (pořad v německu)
No, musím říct, že v každém najdu něco co se týká i mě, ale celkově se ke mě (což jsem překvapená) blíží In a Out od Gustava!!!

100% Jovem - časopis

25. října 2007 v 21:30 | Lída |  Rozhovory
Máme tady další jeden rozhovůrek.... některé odpovědi jsou jasné... chránit si soukromí, to vám chválím hoši, myslím, že o vás už tak víme dost.... něco by jste si měli (bohužel) nechat jen pro sebe:-))
****************
Jak se máte?
Bill:
Velmi dobře! Byli jsme ve studiu, připravujeme se na koncerty, zkoušíme. Teď cestujeme po Evropě a zažíváme cool chvíle.
Víte, proč jste tak populární?
Bill:
Nevíme. Nic jsme nedělali rozdílně. Jsme spolu 7 roků; úspěch se objevil náhle v Německu a potom v ostatních zemích. Nemáme žádný vzorec na úspěch. Věci se pokoušíme dělat přirozeně.
Jak se po vydání prvního alba změnil váš život?
Tom:
V podstatě úplně. Náš život se potom velmi rychle změnil. Máme koncerty, fanoušky, jsme na podiu…Nemůžeme jít do školy, jsme rockové hvězdy. Kromě hudby musíme chodit na párty a VIP akce. Všechno je jinak.
Jak s vámi jednají média?
(Čtyři kluci vtipkují, smějí se a říkají "schlemm - cool")
Bill: Je jasné, že máme pár strašných zážitků s médiji. Znamená to, že musíme být opatrní. Všechno, co děláme, může mít následky, takže musíme být velmi obezřetní.
A jak můžete být obezřetní?
Bill:
Musíme si chránit náš soukromý život. Namalovali jsme pomyslnou čáru mezi kapelou a osobním životem. Zkoušíme celou dobu chránit naši rodinu, přátele, protože u nich jsme v ochraně, když se chceme schovat před slávou.
Tom: Je to téměř stejné jako u soudu. Všechno, co řeknete může být použito proti vám. Měli bychom být opatrní a držet rovnováhu misek na váhách.
Bill: Ale samozřejmě existují také pozitivní zkušenosti. Časopisy potřebujeme k podpoře a k rozšíření naší práce. Spolupracujeme s některými časopisy a výsledky byly vždycky opravdu dobré.
Jaká byla ta nejhorší věc, kterou jste o sobě četli?
Bill:
Nechci o tom mluvit, protože by to mohli napsat znova. V rozhovorech vidíme pár zábavných věcí. Máme smysl pro humor. Každý den s námi existují nové rozhovory, ale my jsme s tolika lidmi nemluvili a neudělali jsme tolik rozhovorů. Snažíme se být klidní… Normálně píší, že má být kapela ušetřena. Je to, co píší, když nemáme žádné nové album, nebo nejsme na žádném turné…
Když byste se mohli vrátit zpět o 5 let, jakou byste se dali radu?
Bill:
Nerad někomu radím. Ale sobě bych poradil, abych žil svůj vlastní život.
Tom: "Máte plány a uskutečňujte je"!
Gustav: Souhlasím s Billem. Ale osobně bych si řekl, že mám šanci a nevěřil bych vlastním uším.
Georg: Řekl bych, abych cvičil víc a víc.
Když jsem se s vámi setkala před nějakým časem, ptala jsem se vás na anglické album. Odpověděli jste ne. Ale teď máte Scream. Co se stalo?
Bill:
(směje se) Bylo to naše rozhodnutí. Na začátku jsem zpíval jen německy. Jsme Němci a zpívání v jiném jazyce bylo daleko k možnostem. Jednou, když jsme zjistili, že máme úspěch i v jiných zemích a fanoušci překládají naše texty, napadlo nás, že bychom mohli naše texty přeložit do angličtiny, aby je každý mohl lépe vnímat.
Tom: Ale pozor, nebudeme zpívat jenom v angličtině. Naše texty budou vždycky v němčině a když to bude nutné, uděláme něco v angličtině.
Měli jste lekce angličtiny?
Bill:
Ne! Nejprve jsme naše texty přeložili a potom jsem začal zpívat, což pro mě bylo něco hodně jiné. Jsem perfekcionista a proto se vydání Scream o něco zpozdilo. V podstatě, co jsme udělali, mluví v angličtině mezi námi a ostatními lidmi, nezní to jako němec, který zpívá anglicky.
Zní to, jako byste s tím měli hodně stresu. Úkol bylo Zimmer 483, anglické album, teď turné. Nepotřebujete prázdniny?
(Všichni kluci dělají hluk a říkají "Ja - Ano")
Bill: Někdy si myslím, že je toho hodně, německé a anglické albu, evropské turné. Bojím se, že dříve nebo později všechno upadne. Ale máme šance mít dobrý život, užívat si zábavu, mít nové zkušenosti, proto si chceme užít každou takovou chvíli. Samozřejmě že někdy potřebujeme volno, a když ho mít nebudeme, můžeme se jenom obviňovat. Chtěli jsme udělat anglické album.
Jaké požadavky máte v zákulisí před koncertem?
Tom:
Jsme kapela s malými nároky. Žádáme o ovoce.
Bill: Něco, na co si můžeme sednout.
Tom: Když jsme na turné, máme kuchařku. Ta ví, co rádi jíme: Pizzu, hamburgery. Tak je to!
Georg: Ale nevaří jenom pro nás. Vaří pro celý tým lidí, který je s námi.
***********
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
***********

Tak kluci se dočkali, jedou do Japonska!!!

24. října 2007 v 17:52 | Lída |  NEWS
26. listopadu 2007 kluci budou vystupovat na Duo Music Exchange!
Tak to jim přeju z celého srdíčka, protože to je jeden z jejich snů:-)))

Jedna fotečka z Lyonu...11.10.07

24. října 2007 v 6:00 | Lída |  Koncerty
Když jsem tuhle fotečku viděla, tak mě nenepadlo nic lepšího než, že Bill si myslí: "Tebe, jenom tebe jsem si vybral.... stojíš v mých dveřích, nikdo už tady není, jenom Ty a Já:-)))" Sorry holky, ale trochu legrace musí být..... ale už přesně nevím kousek textu z písničky Reden... asi tam mám chybu, ale což, důležitá je fotka:-))
Neřešte mě.... však mě znáte... někdy prostě nadhodím téma twincest:-)) Kluci by asi nechápali:-))

Toulouse 22. 10. 2007 - koncert

23. října 2007 v 22:16 | Lída |  Koncerty
Jak to tak vidím, tak Billovi už je asi dobře, to jsem ráda, ale stejně si myslím, že poležet si měl déle... ale to je těžko radit, když víte, že vás čeká toliko natěšených fanoušků.... Na fotečkách vypadá zdravě a vesele:-))
To je miloučký úsměv... snad už dohrají zbytek tour ve zdraví a pohodě!!!

Jéééj, nový klípeček a písnička na obzoru...

23. října 2007 v 18:06 | Lída |  NEWS
Tak jsem se právě dozvěděla tuto nádhernou zprávičku, jůj, už se opravdu těším až tu písničku
uslyším a hlavně na klip, snad se jim podaří natočit.... jinak je to článek z nového německého Brava!!!
1000 Meere
Die Straßen leer
ich dreh mich um
Die Nacht hat mich verloren
Ein kalter Wind
Die Welt erstarrt
Die Sonne ist erfroren
Dein Bild ist sicher
Ich trag's in mir
Über 1.000 Meere
Zurück zu dir
Zurück zu uns
Wir dürfen unseren
Glauben nicht verlieren -
Vertrau mir. . .

Refrén:
Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit
Durch 1.000 dunkle Jahre ohne Zeit
1.000 Sterne ziehen vorbei
Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit
Noch 1.000-mal durch die Unendlichkeit
Dann sind wir endlich frei
1000 Moří
Ulice prázdné
otáčím se
Noc mě ztratila
Studený vítr
Svět tuhne
Slunce zmrzlé
Tvoje představa je jistá
Nosím v sobě
Přes 1000 moří
Zpátky k tobě
Zpátky k nám
Nesmíme ztratit
naši důvěru
Důvěřuj mi…
Musíme dál už jen přes 1000 moří
Přes 1000 tmavých let bez času
1000 hvězd táhne pryč
Musíme daleko už jen přes 1000 moří
Ještě 1000-krát přes nekonečnost
Potom jsme konečně volní

Fanoušci Tokio Hotel v Německu mají horečku: 4.listopadu je v Essenu velký rozlučkový koncert Evropského turné. Přesně k tomu příjde do obchodů song "An deiner Seite (Ich bin da)". Může to být pro fanoušky TH ještě víc cool? Ano! Může! A bude to absolutní senzace! Protože jak Bravo exkluzivně zjistilo, udělali Bill, Tom, Georg a Gustav žhavě nový song! Všechno ještě přísně tajně. Ale od začátku: Jméno nové skladby? Bude se to jmenovat "1.000 Meere" a bude uveřejněn na singlu "An deiner Seite (ich bin da)". Ale jak vůbec došlo k senzačnímu songu? "Má melancholické, vytoužené sloky a refrén pocit svobody. Společně s našimi producenty jsme měli na jeho napsání trochu volného času", vypráví Bill. "Původně jsme chtěli napsat jenom zcela normální B-stanu, ale když byl song hotový, zahráli jsme ho potom pár důvěrným přátelům z německého fanklubu." A výsledek byl vynikající! "Všichni byli nadšeni a leželo nám v uších, že se song nesmí zpracovat jako normální B-strana", říká Tom. "Takže jsme se rozhodli, že k songu "1000 Meere" natočíme video. Němečtí fanoušci museli čekat tak dlouho na naše další zveřejnění, tady jim chceme dostatečně nabídnout k 'An deiner Seite (Ich bin da)' něco docela nového. Proto už kluci plánují nápady k novému videu: Mělo by to být něco zcela jedinečného. Bill se těší: "Máme už super nápady, teď to musí ještě klapnout!" Jak klapnout? Co se může ještě stát? Zcela jednoduše, kluci vlastně nemají žádný čas na natáčení kompletního videa. Plán termínů je plný!! "Jak a kdy se na natáčení dostaneme, upřímně řečeno ještě není přesné", vypráví basista Georg. "Jsme momentálně na Evropském turné a teprve 4.listopadu je náš rozlučkový koncert zase v Německu. Plán s termíny je buď naplněný koncerty nebo rozhovory." Ale důvod k radosti mají fanoušci v každém případě.
**********
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
*********

Tomík a jeho chuť na "kytaru" nebo??? :-)))

22. října 2007 v 20:00 | Lída |  VIDEA
Tak Tomíšek nám myslí na tak příjemné věci:-))) Krásné videjko...
Ten kluk je tak přirozený... milý a ... však vy víte:-))

Dva termínky pro TV a super fotečky

22. října 2007 v 8:20 | Lída |  NEWS
Tady máte ty dva slíbené termínky.... to jenom, kdyby jste měli vivu a moooooc se nudili:-)))
25.10.2007 - Viva, 15 hodin, Making of nových klipů Tokio Hotel v Paříži

8.11.2007 - Viva, 21.00 hodin, Viva Spezial live - Tokio Hotel live v Oberhausenu
**********
První a druhá fotka jsou z Izraele.... co říct k první.... myslím, že nemusím nic dodávat.... pro mě dokonalost..... jinak jsem vybrala fotky dvojčat (opět), já vím, jsem hrozná..... ale já si nemůžu pomoct, když mi se na ně tak dobře kouká:-))))
A tady Billík a Tomík před dvěma lety.... takový rozdíl, už to nejsou děti.... ale jsou stejně skvělí a mají úžasné písničky a všechno:-)))
A tahle fotka mě dostává, nevím proč, že by proto, že jsou na ní dvojčata:-)))) Nebo proto, že se Bill tak "zamilovaně" dívá na Toma... já chci takýýýýýýýýýýýýýý...
A tady se pro změnu tak dívá Tomík...... no, co říct... kluci vy jste zlatí:-)))) Škoda, že jste dvojčata, hodili by jste se k sobě:-)))
A tady........áááááá...ty jejich pohledy.....já nemůžu........
A tadýýý, jůj, tady jsou ještě ti opravdoví andílci:-))))))))))))))))))

Animačky z new klipečku:-)))

22. října 2007 v 0:10 | Lída |  NEWS
Poslední dobou ujíždím na animkách a z tohoto klipu, to je nádhera!!!
Ta druhá, kde Bill dělá tu svou kreaci ta je dokonalá.... a ta hned po ní je pro mě jednička!!! No a Bill jako fackovací panák.... bez komentáře:-)) Když to shrnu, tak všechny:-))))))))
1192813536.gif picture by fansth1
1192814274.gif picture by fansth1
1192814559.gif picture by fansth1
1192814746.gif picture by fansth1
1192815073.gif picture by fansth1
1192815507.gif picture by fansth1
1192815876.gif picture by fansth1
1192816084.gif picture by fansth1

Billíškova omluva za zrušené koncerty

21. října 2007 v 12:31 | Lída |  NEWS
Je mi líto Billa a kluků všeobecně, ale hlavně těch fanynek, i když jsou to francouzsky, tak přece jenom se na kluky moc těšily a teď jsou smutné, tedy já být v jejich věku, tak brečím jako želva:-((
*******
Drazí fanoušci,
Rádi bychom vás informovali, že nebudeme moci s vámi rockovat na připravené datumy v Marseille a Montpellier. Není tu nic horšího pro interpreta, než být neschopen vystupovat, ale bohužel v tuhle chvíli nemůžu zpívat. Řešili jsme to s mnoha doktory, ale nikdo z nich mi nebyl schopen pomoci, dali jenom návrh a silně mi poručili nezpívat příštích pár dní. Nedávalo nám to žádnou jinou šanci než zastavit turné na příští dva dny. Hluboce se omlouváme za tuto situaci a chceme se omluvit všem fanouškům, kterých se to týká a doufám, že mi bude brzy opět líp. Díky za všechny vaše "Brzy se uzdrav" e-maily, které jste mi poslali. Nezlobte se prosím na nás!
Díky vám všem!!! TOKIO HOTEL
Bill, Tom, Gustav, Georg
thfranbrieffrance124200la8.jpg picture by thsfan18
www.kaulitz-twins-4ever.blog.cz