Červenec 2007

DVD - Europe tour

31. července 2007 v 22:10 | Lída |  NEWS
1) Übers Ende Der Welt
2) Reden
3) Ich Brech Aus
4) Sprich Nicht
5) Der Letzte Tag
6) Wo Sind Eure Hände
7) Durch den Monsun
8) Wir Sterben Niemals Aus
9) Stich Ins Glück
10) Ich Bin Nich Ich
11) Schrei
12) Vergessene Kinder
13) Leb Die Sekunde
14) Heilig
15) Totgeliebt
16) In Die Nacht
17) Rette Mich
18) An Deiner Seite
a k tomu 45ti minutový dokument z backstage tour a nějaké fotečky.
Vyjít by mělo v září v německu...pak dále....
Už se těším, jsem zvědavá jestli tam bude něco z koncertů v Česku....třeba fotky nebo dokument v backstage...uvidíme:-))))

HLASUJME V T-MUSIC !!!!

30. července 2007 v 22:41 | Lída |  NEWS
Zlatíčka, naši kloučci prohrávají v hitparádě, tak pro ně hlasujte, jsou to přece jedničky, takže jim patří první místo:-)))
t-music

Pozice 1 - 10

Pořadí
Týdny
Skladba
Interpret
HlasyPostup
1. 7tSpring Nicht
Tokio Hotel
20 % hlasůPokles
2. 4tTeenagers
My Chemical Romance
12 % hlasůPokles
3. 9tUmbrella
Rihanna feat. Jay-Z
23 % hlasůVzestup
4. 4tDear Mr. President
Pink
2 % hlasůPokles
5. 8tMalá mořská víla
Aneta Langerová
4 % hlasůPokles
6. 2tNever Again
Kelly Clarkson
4 % hlasůPokles
7. 5tDo You Know
Enrique Iglesias
3 % hlasůPokles
8. 8tFrom Yesterday
30 Seconds To Mars
3 % hlasůStagnace
9. 5tLove Is Gone
David Guetta
0 % hlasůPokles
10. 4tWorking Class Hero
Green Day
2 % hlasůPokles

Spring Nicht - Tokio Hotel

SMS hlasování:
pošli text HIT 1 na číslo 9001107

COSMETIC TESTED / DON´T TESTED ON ANIMALS

30. července 2007 v 13:03 | Jinny |  ...."SAVE THE ANIMALS"....!!
Zdárek lidičky,
Jelikož jste se ptali na značky, které kosmetiku testují a netestují,
přináším Vám napřed pár zajímavých komentíků, ve kterých se můžete najít určité odkazy na zajímavé stránky týkající se tohoto problému a pak přímo přehled značek, které testují a netestují.
Sama používám cenově dostupnou Logonu (v Praze jí prodávají v Kotvě v přízemí ve stánku přírodní kosmetiky cca uprostřed podlaží). Jsem s ní velice spokojená, vrásky vyhlazuje skvěle.
Většina této přírodní kosmetiky dosti přírodně i voní (smrdí), žádná parfemace, prostě cítíte bylinky, ale věřím, že Vás to neodradí, alespoň je na první kontakt cítit, co v tom je :o))). A ne, že to voní luxusně a mažete si na obličej ropný výrobky :o)).
Snad Vám tyto řádky pomohou v rozhodování a určování si životního stylu a hodnot.
Nikomu to samozřejmě necpu, jen myslím, že je správné, když žijeme s přírodou v souladu.
Mimochodem četli jste v novinách o té ukřižované kočičce:
Nějaký bestie jí přibili na prkna od malty či jakého stavebního materiálu. Pověsili jí na sloup
veřejného osvětlení naproti domovu důchodců.
Asi to byla pomsta!
Byl to dost pravděpodobně mazlíček někoho z lidí tam žijících, muselo to pro toho člověka být strašné, když ve stáří má jen tu němou tvář a někdo mu jí ukřižuje. Představte si, že by toto udělali Vašemu mazlíčkovi, členu rodiny....BRRRR.
Nehledě na to, co musela cítit ta kočka....muselo to být šílený utrpení. Protože zvíře ani nechápe, proč se toto děje.
Nechápu to, mě i kdyby někdo hrozil pod strátou vlastního života, nebyla bych k takovému činu schopna. Natož to udělat jako pomstu, nebo z plezíru.
Takové lidi bych nechala chcípnout velice pomalou a bolestivou smrtí.
Nebudu Vás už dál stresovat, začíná se mi dělat špatně od žaludku, tak ať na tom nejse podobně.
Jen jsem chtěla upozornit na to, že Mívalí farma byla v Číně a toto se stalo v Praze!
.
.
.
.
.
.
.
Ellis
Pro dalsi aktualni a podstatne informace se muzete podivat na www.peta.com, sice je to anglicky, ale maji hromadu informaci i o tom, jak zabranit tyrani zvirat tim, ze zmenite malickosti ve vasich zivotech. Je tam take (myslim) seznam kosmetiky, ktera neni testovana na zviratech. A hlavne tam informuji o svetovych udalostech, jak pomahaji zviratum po celem svete a tak...
Jinak k tomu odkazu na petu od Ellis bych dodala, že je ještě taková verze pro teenagery - www.peta2.org a ta je takovou zábavnou formou, (např. tam máte slavný lidi a skupiny, co jsou vegoši atd.)
Verča:
jo, tak na týhle adrese - http://www.pokusynazviratech.cz/ - a pak oběti krásy v tom jednom sloupečku, je tam celkem dost značek a něco se dá i objednat
Michal:
A co se tyce kosmetiky tak jestli byla testovana na zviratech ci nikoli se pozna podle znaku kralika na obalu. Problem ovsem je, ze presto ze finalni vyrobek, oznaceny kralickem, testovan neni, tak ingredience ktery firma nakupuje od dodavatelu casto testovany jsou a bezny zakaznik nema jak toto zjistit.
Krasnym prikladem je prave o par komentaru zminovany Avon, ktery finalni vyrobky myslim opravdu netestuje na zviratech, nicmene je smichava z kdejakejch sracek ktery koupi kdo vi od koho. A vysledkem toho netestovani je, ze spousta lidi s citlivejsi pleti dostava po jejich kremech vyrazky a kdo vi co vsechno.
Jinak pokud chcete vedet o nejake ceske firme ktera vyrabi ciste prirodni kosmetiku netestovanou na zviratech tak je to Miss Cosmetic, spolecnost kterou zalozila a spoluvlastni Monika Zidkova. Je mala, ale ty vyrobky sou fakt kvalitni(bohuzel taky ne nejlevnejsi).
***************************************************************************************************

Testování kosmetiky na zvířatech

Cosmetic tested / not tested on amimals


Všichni používáme nějakou tu kosmetiku, někdo v menším, někdo ve větším množství. Všechny výrobky a všechny použité přísady se musí testovat. Dříve probíhalo testování pouze na zvířatech - z této skutečnosti je jasné, že nelze jednoznačně říci "nepoužíváme ingredience testované na zvířatech, pouze nepoužíváme ingredience, které se na zvířatech nově testují" (a tuto skutečnost na dotaz zodpoví málokterá firma). Existují dva způsoby testování - na zvířatech nebo alternativní metody. Jak která metoda probíhá zde nebudu popisovat, to se v případě zájmu můžete dočíst asi na všech internetových stránkách, které se touto problematikou zabývají, pro příklad uvedu alespoň dva odkazy:
http://www.differentlife.cz/pokusy01.htm
http://www.spolecnostprozvirata.cz
Toto téma je propojené i s vegetariánstvím, nošením kožichů a věcí z kůže (kůže je v podstatě oholený kožich a je zvláštní, že dost lidem kůže narozdíl od kožichu nevadí). Ale opět je to o každém z nás, co si zvolí mazat na obličej, nosit na sobě, jíst, pít (některé firmy vyrábějící kosmetiku testovanou na zvířatech mají ve svém sortimentu rovněž potraviny). Také je docela fajn podporovat český trh a kupovat české výrobky.

Každý člověk má jinou představu, pokusím se tu načrtnout několik možností:
1) Konečný výrobek netestovaný na zvířatech - v tomto případě jsou vyhovující všechny níže uvedené firmy, kromě těch v seznamu - Firmy testující na zvířatech.
2) Požadujete i netestované ingredience - v minulosti bylo veškeré testování na zvířatech povinné, takže toto jde splnit velmi těžko a nevím o žádné firmě, která to na 100% splňuje (což neznamená, že není). V tomto případě je nejlepší kupovat výrobky od firem, které se většinou uvádějí jako netestující, což v praxi znamená, že používají suroviny, které se testovaly v minulosti a nepoužívají nově vyvinuté přísady, které se nechávají na zvířatech testovat. Mimochodem oblíbený chyták některých firem je tvrzení, že ona firma netestuje výrobky ani použité přísady, ale o skutečnosti, že používá přísady, které nakupuje jinde a o kterých ví, že testováním na zvířatech prošly, "taktně" mlčí...
3) Žádné živočišné přísady - nebo alespoň přísady, kvůli kterým při jejím získávání zvířátko nemuselo trpět - doporučuji dát si tu práci a najít si na internetu, co která ingredience ve složení znamená, a nedůvěřovat slepě výrobci. U některé dekorativní kosmetiky na výrobku složení není, ale občas se dá sehnat na internetu, případně si její o složení napište výrobci.
4) Bez synteticky vyrobených přísad - toto splňuje pouze tzv. přírodní kosmetika, ale opět doporučuji důkladně prozkoumat složení výrobku a zjistit si, co která složka znamená .. čistě přírodní kosmetiky je velmi málo.

V dnešní době je trend tvrdit o spoustě výrobků, že jsou čistě přírodní, a když se člověk podívá do složení, občas se nestačí divit. Otázkou je ale co je přírodní a co není - vlastně i takový parafin, který se v kosmetice hojně používá, pochází z přírodního zdroje - z ropy.
Co se živočišných přísad týče, také to není jednoduché, pro příklad konkrétně z DM drogerie mi na mailový dotaz odpověděli, že do svých vlastních výrobků nepoužívají žádné přísady z mrtvých zvířat, přitom jsem ve složení jejich mýdla našla sodium tallowate, což je hovězí lůj (v mýdlech hojně používaný). U jiné přísady mi dříve nebyli na 100% schopní sdělit, že je tato přísada vyrobená synteticky, pouze stále opakovali, že nepoužívají přísady z mrtvých zvířat a že tato přísada se z živého zvířete získat nedá. Nebo třeba Oriflame, také uvádí, že nepoužívají ingredience z mrtvých zvířat, přitom jsem v jejich nabídce pro dealery viděla "luxusní" desky z pravé kůže. Takže pokud opravdu trváte na kosmetice bez živočišných přísad - čtěte složení.

Většina uvedených výrobců se zaměřuje na přípravky na obličej, tělo a vlasy, pro lepší orientaci napíšu do závorky, zda má ta která firma v nabídce i dekorativní kosmetiku nebo úklidové prostředky.

1) Firmy, které netestují na zvířatech a jejich výrobky neobsahují žádné, nebo minimální množství synteticky vyrobených látek, rovněž by neměly obsahovat živočišné přísady ze zabitých zvířat.
- výrobky od těchto firem seženete v zelených lékárnách (občas i v klasických), v obchodech zaměřených na zdravou výživu nebo na internetu - některé z firem mají vlastní internetový obchod, případně jsou internetové obchody zaměřené na přírodní kosmetiku. Nechci tu žádný zvýhodňovat, takže uvádět nebudu žádný...
NOT TESTED WITH ONLY NATURAL INGREDIENTS

Alverde* (vlastní značka DM Drogerie)
Botanicus
Cosmetics Karl Hadek
Divoká kosmetika
Dr. Hauschka (i dekorativka, zubní pasty)
Ecover (úklidovky)
Herbline
Lavera
L´Occitane
Logona (i dekorativka, zubní pasty)
Montagne Jeunesse
Nobilis
Phytomer
Urtekram
Weleda (i zubní pasty)


2) Firmy, které netestují své výrobky na zvířatech
NOT TESTED ON ANIMALS

Amway
Avon Cosmetics (i dekorativka)
Barekol*
Body Basics (i dekorativka)
Bourjois*
Clare* (i dekorativka)
Clarins of Paris
Clinique Laboratories (i dekorativka)
Dead Sea Magic
Dedra (úklidovky, prací prášky - Senza)
Dermacol*
DM* - drogerie markt (jejich vlastní výrobky - Balea, Alverde, dekorativka S-he, úklidovky Denk Mit, zubní pasty Dontodent, dámská hygiena, ...)
Dr. Popov
Dr. Scheller (Manhattan Cosmetics)
Estée Lauder
Eva Cosmetics* (i zubní pudry)
Freeman (jejich výrobky by neměly obsahovat žádné živočišné přísady)
Gabriella Salvete* (dekorativka)
Green Line*
Green Mama*
Hartman Rico*
Hennecolor* (barvy na vlasy)
Chopa (i úklidovky, jejich výrobky by neměly obsahovat žádné živočišné přísady)
Mary Kay (i dekorativka)
Nivea
Oriflame (i dekorativka)
Revlon (i dekorativka)
SaraLee (Ambi Pur, Kiwi, Catch, Radox, Clinomyn, Sanex)
Setuza*
Swiss Herbal Beauty


3) Firmy, které testují své výrobky na zvířatech
THE THESTED ON ANIMALS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! please be beware of this signs

Colgate-Palmolive (Lady Speed Stick, Mennen Speed Stick)
Coty (Rimmel, Miss Sporty)
Dr. Scholl´s
Johnson & Johnson (Clean & Clear, Neutrogena, Carefree)
Kimberly-Clark Corp. (Kleenex, Huggies, Kotex)
Procter & Gamble (Braun, Duracell, Gillette, Max Factor, Oral-B, Clairol, Iams, Vidal Sassoon, Pantene, Head&Shoulders, Always, Tampax, Old Spice, Jar, Mr. Proper, Pampers, Kamill, Blend-a-med, Camay, Azurit, Bold, Lenor, Moher, Tix, Ariel, .....)
Reckitt Benckiser (Veet, Woolite)
Sally Hansen
SCA Hygiene (dámská hygiena)
Unilever (Sunsilk, Signal, Cif, Axe, Dove, Rexona, Organics, Lux, Domestos, Dove, Timotei, potraviny - Rama, Lipton, Flora, Knorr, Hellmanns, Hera, Algida, Perla, Magnum, ...)
3M (Post-It, Scotch)


* - hvězdičkou jsou označeny veškeré firmy, od který jsem informaci o testování získala na základě e-mailu a nebo jsem čerpala z informací uvedených na jejich stránkách. Jinými slovy zde je to hodně o důvěře, na základě zkušeností jsem nejradši, když tu kterou firmu objevím na seznamu Pety nebo jiné společnosti zabývající se touto problematikou, protože ne všichni výrobci dávají seriózní informace....

L´oreal - sporná to firma. Nejčastěji převládá informace, že její dceřiná společnost Maybelline používané ingredience ani výrobky netestuje na zvířatech, ale ostatní výrobky firmy L´oreal (Garnier, Lancome, Redken, Vichy) mohou používat ingredience testované na zvířatech.

Jestliže jste nenašli vaší oblíbenou značku, často stačí zadat její název do vyhledávače spolu se slovem zvířatech, pokud neuspějete, napište svůj doraz výrobci (většinou ty testující neodpovídají). Jestli máte nějakou firmu nebo informaci na doplnění, budu ráda, když se o ní se mnou podělíte.
Vzhledem k nestálosti těchto údajů a u některých značek i k častému měnění názoru berte prosím tento seznam pouze jako informativní.
Pokud vás toto téma zajímá víc, je hodně internetových stránek s podrobným a často aktualizovaným seznamem, např. www.peta.com

Zdroje: internet, e-mailové odpovědi od výrobců, tištěné seznamy od společností zabývajících se ochranou zvířat.
Autor: Martina
Copyright © 2006
www.kralici.cz

BILL a TOM

29. července 2007 v 16:45 | Lída |  PHOTOS
Nádherný Bill s chlupaťoučkýma ručičkama, jenom černýma nehtama a sexy pohledem:-)))
A stejně krásný bráška...ručičky vidět nejdou, nehtíky určitě nalakované nejsou a pohled je stejně sexy:-)))

MTV Cribs Tokio Hotel 24. 7. 2007

28. července 2007 v 21:55 | Lída |  VIDEA
Po dlouhé době semka dávám videjko, musím říct, že je skvělé, jsou tam i některé věci co už známe, ale dobré je to, že tam jsou anglické titulky, takže to je velké plus a člověk tomu konečně trochu rozumí:-)))
Tak pěkné pokoukáníčko a počteníčko!!!

Hm, fakt skvělý:-((

26. července 2007 v 22:33 | Lída |  NEWS
Mám dneska smutnou náladu, do toho tady toto.........udělejte si obrázek sami.....co říct, snad výjde aspoň ten jeden jediný koncertík v Česku!!!
....
Yam: Evropa je rozdělena!!!
Francouzští fanoušci se smějí... ti němečtí pláčou
Němečtí fanoušci Tokio Hotel jsou na dně! Do redakce YAM! přichází stále více a více emailů se zdrcujicími otázkami: Kdy se Tokio Hotel vratí do Německa? Odpověd je ale stejně zdrcujicí: rychle rozhodně ne! Teď Bill & spol dobívají Evropu (A/N: spíš francii chtěli napsat né?), proto musí rodná půda počkat. 6adný nový singl, žadné koncerty, žadné TV-show. ve zkratce: Naprosté nic! Naproti tomu ve Francii dostávají fanoušci totální Tokio Hotel-dávku! 14.července hráli Tokio Hotel jako první německá skupina na slavnostních národních dnech pod Eiffelovou věží ve Francii - před více než 500.000 fanoušky! Něco takového pro staré dobré Německo ještě nikdy neudělali. Ale, co z toho mají němečtí fans? Nic! Pro ně existuje jenom mini záplata ve stylu ceny útěchy: V září se objeví LIVE DVD "483 Europe Tour". No, tak teda děkujem....
---
Překlad: Paigik
zdroj: YAM nr.31 (DE)

Jací my lidé dokážeme být? / THE HUMAN BEASTS

25. července 2007 v 15:36 | Jinny |  ...."SAVE THE ANIMALS"....!!
Ahoj,
mám pro Vás video, jiné než TH.
Chci, abyste se na něj podívali a vydrželi až do konce.
Upozornil mě na něj manžel včera, odhodlala jsem se k jeho shlédnutí až dnes.
Nestopněte ho hned po tom prvním mívalovi, vydržte i toho druhého.
Nechápu jací lidé toto mohou dělat, snad jen vyšinutí psychicky narušení.
Bohužel tohle je realita a děje se to.
Je to od nás daleko, ale děje.
No daleko, on Vánoční prodej kaprů je ve své podstatě něco podobného, stran soužití s přírodou, české drůběžárny nebo vepříny a vybíjení kuřat pro H5N1 asi také neproběhlo v rukavičkách!
.
****************************************************************
TADY JE TO VIDEO: (odkaz možná nejde spustit, tak ho překopírujte na net)
.
.
a nezavírejte před tím oči, pošlete to známým.
******************************************************************
Co můžeme udělat my tady:
chovat se k živým tvorům hezky
nekupovat kosmetiku testovanou na zvířatech, ale třeba například:
DR. HAUSCHKA
LOGONA
SANTE
(pakliže znáte další prosím připište).
Tato kosmetika je zcela přírodní z bylin z přírodního ekologického sběru.
Bez konzervantů, chemikálií, vorvaního tuku a bez produktů nafty.
Používám většinou ty první dvě. Není drahá, kus do 500,- , každý kousek mi vydrží
vždy rok.
Co dělat dál?
Nechodit do KFC, McDonald´s a jiných fastfoodů, ale jít třeba vedle do LiWu (nebo jak se píší) na
zdravé bambusové výhonky.
Místo šunky si koupit sýr Tofu a ochutit si ho.
Místo kýty koupit soju.
Omezit maso co to jde, pít více mléka, jíst jogurty, tvarohy, luštěniny (soju, fazole atd).
Otázka je, zda konzumovat více ryby, i ty neumírají
humánněji, ale většinou se nechají leknout.
Napište mi s čím jste se setkali a co jste proti tomu třeba udělali, nebo kdy jste jak kde pomohli.
Já oželím své návštěvy KFC a nahradím z velké části maso!
Kosmetiku testovanou z 90% nekupuju, budu eliminovat i těch 10% a nebudu se vymlouvat na peníze.
S okamžitou platností přestanu kupovat vlasovou kosmetiku L´oreal, na kterou jsem sice vysazena, ale najdu si nahradu.
Pomůžu nějakému útulku.
JE MI Z TOHO SMUTNO, MOC SMUTNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(prosím kontakt o překlad klukům
a chci podotknout, že kluci toho nedělají málo, přispívají na útulek ve svém okolí nemalou roční částkou a zúčasňují se charitativních projektů nejen pro zvířata).
Každý dle svých možností, ale důležité je, že alespoň nějak pomůžeme byť i nezakoupením testovaných věcí, je to kapka v moři, ale podstatná. Když nás budou miliony....
.
KDE MŮŽETE POMOCT, NEBO SE NĚCO DOČÍST:
na
************************************
(děkuji Adlince za odkaz na svoboduzvirat a za výstižný přesto slušný komentář)
************************************
HELP ALL ANIMAL YOU CAN!!

ADÉL BYLA POD EIFFELOVKOU / SOUS LA TOUR EIFFEL

25. července 2007 v 9:11 | Jinny |  Koncerty
Zdravím Vás po dlouhé době.
Adél (velká fanynka Georga, která má o něm i blog byla s holkama v Paříži a popsala mi svůj malinko drastický zážitek).
Celkový dojem z výletu má dobrý, ale je to zajímavé a poučné čtení,
tak Vám ho sem dávám.
Páčko
Jinny
***************************************************************
Ahoooj Jinny! Zdraví Tě po náročném "výletu" už odpočatá Adéla;)

Teda,to byl výlet! Uff...
Abych začala od začátku... V den D jsme s holkama dorazily na místo,kde se večer konal festival. V Paříži,vlastně ve Francii jsme byly všechny poprvé...Takže ještě před tím,než jsme našly tu obrovskou "věž",jsme trochu bloudily...Na místě už byla asi stovka vytrvalých fanynek.My jsme se ještě potřebovaly jít po 16-ti hodinové cestě někam upravit,takže jsme obešly podium,že půjdem směr šipka M´c Donald a koho najednou nevidíme-Sakiho.Hned nás napadlo,že maj asi kluci zvukovou zkoušku a taky že zřejmě měli! Slyšely jsme začínající tóny písničky Übers Ende der Welt,ale kluci nikde...Tak jsme tedy pokračovaly v cestě směr záchody M´c Donald.. Po nějakém čase jsme se vrátily,ale security VSD Hamburg už nikde... Přemýšlely jsme,kde roztáhneme deku,odkud bude po odstranění zátaras nejlepší trasa běžet přímo k podiu.Vhodné místo jsme našly a následovalo několikhodinové čekání.Čekání nám zpříjemňovaly pohledy na Eiffelovku a třeba zvukový zkouška Nelly Furtado,kderá ji měla a byla na podiu..Zpívá fakt úžasně:)
Asi tři hodiny,možná trochu víc,před začátkem festivalu byly odstraněny zátarasy a ze všech stran se hrnuli lidé.Bylo to fakt ve velkém.Takovou mačkanici jsem nezažila na žádném koncertě,na kterém jsem doposud byla..A to jsem si ještě před tím myslela,že to co jsem absolvovala v Bratislavě už nezažiju:) Mýlila jsem se ,tady to bylo mnohonásobně větší...Ještě ke všemu pořádně svítilo sluníčko..Ale říkaly jsme si,že je to lepší,než kdyby mělo pršet..Ochranka vymyslea plán střídavého sezení a stání,aby jsme každý měli aspoň trochu místa,ale nebylo to moc platné..Překvapilo mě,že tam s fanynkama jsou i rodiče,dokonce s někým i prarodiče,kteří se cpali taky!Pohled směr Eiffelovku byl neuvěřitelný-tolik lidí-to jsem ještě nikdy neviděla,nemohla jsem uvěřit tomu,že jsem byla v DRUHÉ ŘADĚ!!!!Ano,pro tu chvíli,velice dobré...Nikdy jsme na koncertě TH nebyla v druhé řadě,a že bych byla na festivalu mezi víc jak půl milionem lidí,o tom jsem předtím jen snila!Podium bylo od prvních řad docela dost vzdálené:(
Asi hodinu před koncertem se mi náhle udělalo velice špatně(mám zdravotná problémy,v červnu jsem ležela v brněnské nemocnici s tím,že půjdu na operaci srdce,ale nakonec se příčina zjistila jinde-kvůli vysokému vzrůstu se mi špatně prokrvuje mozek ,mám střídavě vysoký a nízký tlak,což způsobuje kolapsy).Zamotala se mi pořádně hlava a už si jen pamatuju,jak jsem ležela na lehátku a odnášeli mě někam do velikánského stanu,kde byli ošetřovatelé a starali se o lidi,kterým nebylo dobře.Německo-anglicky jsem se bavila se záchranáři,kteří zjištovali co mi je a naměřili mi vysoý tlak.Řekli,že ejstli mi bude dobře,můžu za půl hodiny jít...V hlavě se mi honily myšlenky,že vidět TH zblízka se mi už nezadaří a můžu se na vše vybodnout:(Po půl hodině mě pustily,do ruky mi vrazily flašku s vodou a ukázali mi směr,kudy jít.Já jen zůstala koukat a říkala jsem si,že to snad nemyslejí vážně...Přede mnou najednou tisíce lidí,já v ruce jen tašku,ve které jsem měla tričko a plyšáka pro Georga,transparent a foťák.Batoh se všema ostatníma věcma jako peníze,doklady,pas,mapa,mobil atd zůstal vepředu někde u holek.Ty vůbec nevěděly,kde se nacházím...Marně jsem se snažila ochrance a záchranářům vysvětlit,že vepředu mám kamarádky a své osobní věci.Nezajímalo je to...Zboku davu lidí jsem se vydala mezi ně a začala se tlačit se slovy "Excuse me,...."Bylo to až neuvěřitelné,že mě někteří pouštěly tak snadno,čekala jsem,že to bude horší...Byla jsem asi v půlce všech lidí,když se mi udělalo znovu špatně...Zrovna vedle mě stal chlap z ochranky,který viděl,že se řítím k zemi,tak mě vytáhl a odnesl znovu do ošetřovny...Tam mě znovu vyšetřily a musela jsem čekat...Mezitím začal první interpret,moc jsem to nevnímala,bylo mi stále špatně,nemohla jsem skoro dýchat..Odvě lůžka vedle mě ležela francouzká fanynka,která si všuimla mé tašky,na které bylo napsáno "für Georg von Adela".Dla jsem se s ní do řeči a vypadlo z ní,že je taky fanynka Georga.Nabídla jsem jí,jestli půjdem spoju bpjovat o řady vepředu a ona souhlasila.Někdo na podiu zrovna mluvil a říkal že za chvíli tam budou TH a jestli se na ně těšíme.Zdravotníkům jsem řekla,že se cítím OK a jeslti už můžu jít.Přitom mi vůbec "OK"nebylo...Ale koncert,kvůli kterému tam jedu,jsem si nemohla nechat ujít...S Francouzkou jsem se chtly za ruce a portláčely se společně dopředu.Opravdu neuvěřitelné-najednou jsme byly asi v páté řadě a rozezněly se tóny písničky Übers Ende der Welt...V tu chvíli nademnou muselo stát asi 1000 andělů,protože já byla skoro vepředu a stála jsme nohama na zemi,v době kdy hráli TH jsem vůbec na to,jak mi je,nemyslela...Stála jsem sice na jiné straně než kámošky z Česka,se kterýma jsem tam jela,ale byla jsme tam!První dvě písničky jsme střídavě natáčela,fotila a koukala po holkách,kde jsou,ale neviděla jsem je...Při třetí písniččce(DDM) jsem zvedla transparent "GEORG BITTE PLEKTRON" a po nějaké chvíli Georgovy oči namířily můj směr,koukly na transparent a on se usmál!Třeba ten úsměv nepatřil mě,ale tomu staršímu pánovi vedle mě,ale já byla hrozně štastna...Po odehraných třech písničkách jsem se chtěla dostat směr můj batoh,ale nenašla jsem ho..S holkama jsme byly domluvené,že kdybychome se stratily,naše místo bude vzadu na podiem a zatarasami.Tím směreem jsem také šla,uplně zpocená jsem vyšla z davu .Namířila jsme si to směrem,kudy se šlo na smluvené místo ,ale byly tam nové zátarasy,které tam ještě před tím,když jsem tama šly několik hodin před koncertem nebyly... Došla jsem k třem chlápkům ze security,chtěla jsem se zeptat,kudy mám odtama vyjít,že potřebuji jít na místo,které se nacházelo za němi..Jenže mezitím,co jsem na ně mluvila se mi potřetí udělalo zle a padala jsem k zemi...Potřetí mě někdo odnášel na oštřovnu,kde mi oznámily,že mlj stav je vážný a že potřebuju pomoc odborného doktora,převezli mě tedy na jiné místo,kde byl další "stan" a kde se o mě starali.Tam jsem musela bát asi tři hodiny,musela jsem nahlásit všechny informace-od toho s kým na festivalu jsem,kde jsem ubytovaná(přitom já žádné ubytování neměla),mou adresu...chtěli vědět snad vše...Kolem půlnoci jsem se cítila líp,začal ohnostroj,odkryli mi část stanu,abych se mohla taky dívat..Ohnostroj trval asi tři čtvrtě hodiny,mohla jsem i před stan.kde jsem seděla na židli a koukala do nebe na ohnostroj a přemýšlela nad tím,co budu dělat,když nemám své osobní věci a hoky neví,kde jsem..Řekli mi,že kdybych byla plnoletá,mohla bych jít,ale jelikož je mi 16,musím tam zůstat.Pak jsem byla přenešena do sanitky a vezli mě do nemocnice...Řekli,že tam bdu spát,jenže mě vyšetřily a řekli,že už je vše dobré,i když jsme měla teplotu 39´ a zvýšený tlak,řekli,že mám jít.Já tedy bez mapy,bez ničeho,jen s tou taškou jsem chodila ulicemi paříže,kde jsem nikdy předtím nebyla... Byla tma,měla jsem hrozný strach,naštěstí jsem za chvíli narazila na policii.Požádala sjem o radu,jak se dostat k Eiffelově věži,řekli,že je to hrozně daleko,asi 8 km,metro že už nejde-to by mi stejně nepomohlo,neměla jsem s sebou peníze..nezbývalo nic jiného,než se vydat pěšky cesto,co mi poradily.Eiffelovka svítila,takže jsem zhruba věděla,kudy jít..Asi po půl hodině cesty Eiffelovka zhasla a tak jsem šla tam,kde mi má mysl říkala...Cesta bya náročná,chodily kolem divní lidé,obklíčila mě skupinka mladých kluků,naštěstí jsem se jim vysmekla a utíkala co mi nohy stačily...Cítila jsem se hrozně.. Narazila jsem naštěstí i na lidi,co nevypadali,že by mi chtěli ublížit,tak jsem se ptala na cestu...Mohly být asi po čtvrté ráno,když jsem došla k Eiffelovce a začala hledat mé kámošky a batoh...Nenašla sjem je,se slzách na tváři,se suchem v krku jsem došla přes všechny co tam ulízeli až k ochrance dopředu blízko podia,kteří mi pomohli.Po vysvětlení toho,co se mi stalo,zavolali někam,kde byli ztracené věci a můj batoh tam opravdu byl!!!! Po hodině ho dovezl nějakáý muž na skůtru..Další okamžik,kdy nade mnou meseli létat andělé..Já byla tak štastná....Všechny věci v něm zůstaly!Strašně moc jsem jim poděkovala,popadla můj batoh,vytáhla mobil a volala kamarádce,naštěstí to vzala brzy a vysvětlily jsem si,kde se asi nacházíme.Za chvíli už ke mně přicházeli na smluvené místo,kde jsem si padly do náručí...Konečně jsme se cítila zse v bezpečí.Společně jsme si lehly na lavky a odpočívaly a mluvily o tom,co se stalo...Měla jse opravdu velikánské štěstí,že můj batoh tam zůstal... Další dva dny v Paříži jsme si užily už společně,dokonce jsme i poslední noc měli hotel.V den odjezdu jsme vyšli na Eiffelovku a to krásně uzavřelo náš "pobyt" v Paříži.Opravdu nádhera.Ten pohled zeshora na celou obrovskou Paříž,donu¨tilo mě to zapřemýšlet,kde bych asi byla,kdyby při mě nestálo tolik štěstí.Měla jsem strašně smíšené pocity..
Teď jsem doma,děkuju Bohu zato,jak to dopadlo a čekám na účet z nemocice,protože jsme nebyla připojištěná:( Klidně na to budu vydělávat jak dlouho budu muset,ale pro mě je důležité,že jsme se v pořádku vrátila.
Až si ještě trochu odpočinu,nahraju ty fotky a pošlu je.Nejsou bohužel v dobré kvalitě,skoro jsem nepřibližovala,já když tam stála,tak jsem si ani pořádně neuvědomila,že tam jsem po tom všem...Takže jsmed jen stála,držela nahoře foťák a mačkala...Hledala kolem sebe holky..Proto to vypadá,tak jak to vypadá..
Velice děkuju za obětavost a všechno,Jinny.
Měj se krásně
Pa Adéla.
P.S:Omlouvám se za překlepy,psala jsem v rychlosti,abych na nic nezapomněla;)

Tokio Hotel se vrací do České republiky???

25. července 2007 v 7:10 | Lída |  NEWS
Tak ted už oficiálně!
Tokio Hotel se vratí do České Republiky.. nevěříte? Nebojte! Už brzy by to mělo být potrzeno některými z německých časopisu... A datum a místo? V projednávání! Zatim se neví, ale, jen co bude čas!

Sooo very much thank you! I love ya!
Soo Happy Paigik
----
Můj názor: listopad? Už jsem nad tím uvažovala, když začali mluvit o druhé části koncertů na podzim...tak doufám, že to bude nejpozději v listopadu, klidně bych brala září, to bude ještě tepleji...uvidíme, hlavně ať přijedou:-))
díky za info Paigik

Fáma: Návrhy od Billa???

24. července 2007 v 22:34 | Lída |  NEWS
Tak co myslíte??? Je to pravda??? Pokud ano, tak do mikiny nejdu, ale něco jiného, méně nápadného bych brala, Bille do toho!!!
Gerücht: Tokiohotel Hoodie designed von Bill?
In den Foren tauchten immer öfter Bilder auf, auf denen Bill einen Tokiohotel Hoodie trägt, den es nicht offiziell in den Shops gibt. Viele haben sich gewundert was es mit dem Kapuzenpulli auf sich hat. Wir haben jetzt für euch Bill direkt gefragt! Bill hatte ihn ursprünglich nur für sich selbst designed. Jetzt konnten wir in Erfahrung bringen, dass er evtl doch bald erhältlich sein soll! :-D
Also demnächst gibt es hoffentlich TokioHotel Merch designed by Bill Kaulitz! Wir sind gespannt! Wir versuchen nun noch für euch die Entwürfe des Pullis zu bekommen, Daumen drücken! Stay tuned!
......
Překlad, né doslovný:-))
Na fórech můžeme čím dál častěji vidět fotky, kde má na sobě Bill oblečení Tokio Hotel, které nekoupíme v žádném oficiálním shopu. Mnozí se udivovali mikině s kapucí. My jsme se Billa přímo zeptali! Bill měl design této mikiny navrhnutý původně pro sebe. Nyní se můžeme dovědět, že by mohla být mikina brzy k dostání! :-D Třeba brzy bude Tokio Hotel obchod, design by Bill Kaulitz! Jsme zvědaví! Zkoušíme pro vás ještě získat návrhy mikiny, držte palce!

Takko a Tokio Hotel co si koupíte...

21. července 2007 v 23:04 | Lída |  NEWS
Jak jistě všichni víte, tak v Takku se již nějaký ten pátek prodávají výrobky z Tokio Hotel....a tak jsem vyhlásila takovou malou anketku....kdo si co už u Takka s Tokiáčkama koupil, ať víme, co se nejvíce prodává!!! Já mám "zatím" hrníček bílý, ten poslední.....ale plánuju toho více.
-klik na zvětšení-

NOVÉ STRÁNKY - TOKIO HOTEL - BACKSTAGE

20. července 2007 v 22:11 | Lída |  NEWS
Ahoj broučci, takže jak jste už možná zaregistrovali, začaly fungovat nové německé stránky Tokio Hotel Backstage, kde nám klucí slibují, fotky, videa a různé novinky, které se nikde jinde nedozvíme...možná i konečně nějaké pikatnosti:-)))) ale to asi né:-((( Přesto jsem se zamilovala do jednoho videa, jsem zvědavá, zda budete psát, že se vám líbí stejné jako mě, já miluju video o natáčení Spring Nicht!!! Tak se pěkně pokochejte a tlumočte svoje poznatky...zatím tam toho moc není, ale určitě to bude krásně přibývat, já jsem z toho nadšená!!!!
Ale už teď tam jsou videa všech jejich klipů.... což není špatné!!!

Vzpomínka na Ostravu - backstage:-))

20. července 2007 v 8:00 | Lída |  PHOTOS
Kotinko, vidíš to co já:-(( Já to chci zpátky, fňuk:-((( Já to chci zpátky hned!!!!! Každý den jezdím kolem toho zatraceného Imperiálu, ale kluci ani my tam už nejsme.....a to nemluvím o tom, že jsem včera musela jet natáčet jednu sportovní akci do ČEZ Arény....já to nějak poslední dny nerozdejchávam, dokonalost,kdo byl v Ostravě na koncertě, tak tyhle fotky ocení...tedy já rozhodně, nádhera.....
1177685606.jpg

Den Bastily - fotky z Backstage:-)))

19. července 2007 v 23:32 | Lída |  PHOTOS
Tak nevím, buď se mi to zdá, nebo vypadá Bill na té první jako modelka??? No, to se mi asi jenom zdá...celkem pěkné fotky, moje favoritka č. 5 - Bill na kosmetickém stole:-)))))
Je hukot, kolik tam bylo lidí, půl miliónu, šílený....sice tam hrálo více známých hvězd, ale i tak...kluci jsou prostě zlatíčka a nejlepší!!!!
1184858394.jpg
1184858367.jpg
1184858126.jpg
1184858158.jpg
1184858190.jpg
1184858243.jpg
1184858292.jpg
1184858335.jpg
1184859519.jpg

Photoshoot - krásné fotečky

18. července 2007 v 23:52 | Lída |  PHOTOS
Já vím, že tyhle fotečky už jsou více jak rok a půl staré, ale já jsem z nich prostě odvařená. Takhle jsem se do nich "zakoukala" a začala poslouchat jejich hudbu a tady jsou oba tak nádherní, ty Billovy vlasy a Tomovy očička....nemám slov, prostě krásné....mám melancholickou náladu a trošku vzpomínek taky neuškodí:-)))
Vrátili by jste čas??? Já hned:-)))

Nová stránka Tokio Hotel od T-music!!!

18. července 2007 v 0:25 | Lída |  NEWS
Broučci, tak T-music udělali novou stránku o kapele Tokio Hotel, byla jsem z toho v šoku, ale určitě bude stát za to, jenom co jí trošku zaplní informacemi....chválím:-))))) Stejně tak chválím hudební stanici Óčko, kde jsem včera během pěti hodin viděla 4 klipy Tokio Hotel a každý jiný!!!! A musím říct, že jsem na Óčku nikdy o Tokio Hotel neslyšela nikoho špatně mluvit a klipy tam jedou jako na běžicím páse....
Tady je ta stránka na T-music: http://www.stage.cz/tokio-hotel/

Fotečky z Backstage 483 Tour:-))

17. července 2007 v 23:04 | Lída |  PHOTOS
Myslím, že u některých fotek se budete "možná" i něčemu divit...ale já to beru jak to je a hlavně závidím všem, kteří s nimi mohli na této úžasné Tour být, já jenom jako fanynka na dvou koncertech, ale i to mi k radosti stačilo a to hodně:-))))
Tak koukejte a co se týká první fotky, Bill a jeho krásná adidas minika, tak jsem si hned připoměla krásné období Bill a jeho manga účas, to ji snad měl naposledy....

Kosmetika se se značkou Tokio Hotel:-))

16. července 2007 v 23:25 | Lída |  NEWS
Tak tohle tady ještě nebylo.....co by jste si koupily, kdyby se prodávaly jejich kosmetické výrobky, mi by se rozhodně líbila koupelnová pěna, ale musela bych se v ní máchat přímo s Tomem, né jeho tvářičkou na tubě:-))
Překlad:
Je možne , že zanedlouho si Billa budem natírat do vlasů ?
"Drží v každém monzúnu -Tokio - Hotel - Haargel extra"

tak nebo nějak podobne bude znít možná slogan pro nový gel na vlasy.
Osoba blízka bandu nám prozradila, že právnik Stefan Moucha zastupujíci Tokio Hotel zaregistroval práva pod č.30662946 na vytvoření a prodej kosmet. produktů pod jmenem TH, mimo jiného.
Možná už zanedlouho, si budou fans do vlasů dávat "Billa" a sprchovat se s " Tomem" :)))))

Ale nejprve se koncentruje rockova skupina na produkt, který k nim pasuje lépe: Kytary. Protože jejich právnik zaregistroval i tyhle práva na vlastní značku. Zasvěcená osoba nám řekla , že TOM & co. chtějí přinést na trh vlastní TH -kytaru.

Můžeme jen doufat, že kluci ze svých plánu zase neupustí.
----------------
Volně přeložila |Ŧ|...DAda...|Ŧ| pro www.thth.blog.cz.
Kopirovat jen se zdrojem!
......................
Tak co říkáte broučci, já bych rozhodně nebyla proti, s kytarou nevím, ale proti nějakému sprcháči nebo pěně rozhodně nejsem:.-))))))

Fr svátek - Dobytí Bastily fotky + jeden článek

15. července 2007 v 22:51 | Lída |  PHOTOS
Tak jsem našla nějaké fotečky, jsou moc krásné, jako vždy:-)) Ale před tím vám sem dám jeden přeložený článek, který mě celkem zaujal...
......
Bill má tak sladký přízvuk
Francouzský prezident Nicolas Sarkozy objednal Tokio Hotel pro mimořádný koncert pod Eiffelovou věží. Ale ne jenom na státním svátku potřebuje kapela zemi ve vzpouře. Fanoušci si přejí: Bill by mohl nazpívat "Durch den Monsun" ve francouzštině.
Francouzský prezident Nicolas Sarkozy má jemné cítění pro atmosféru v lid. Poslední důkaz tohoto daru: Pro mimořádný koncert na dnešní státní svátek ve Francii objednala hlava státu Tokio Hotel. Vedle francouzského kultovního Michele Polnareffa a Nelly Furtado rockují tihle čtyři kluci z Magdeburku před půl milionem lidí pod Eiffelovou věží. Koncert bývá poselstvím pro novou Francii, takový Élysée-Palast.
Pozvání na Tokio Hotel je od Sarkozy pravá rána, získají mu sympatie fanoušků. Neboť mladé francouzsky leží Tokio Hotel v zástupech u nohou; obzvláště zpěváku Billovi. "On je prostě tak něžný", píše Sophie v jenom z nespočetných blogů. Na internetu cirkulují dokonce petice od fanoušků z Lille, ti chtějí přinutit tuhle skupinu ke koncertu v jejich městě. Vystoupení pod pařížským symbolem bude předběžný vrchol nevídaného válečného tažení.
Žáci se chtějí náhle učit německy
Poslední německá skupina, která měla stejný úspěch v sousední zemi, byli Comedian Harmonists ve třicátých letech minulého století. Samozřejmě udělala také trochu vítr Nena, ale dlouho ne v těchhle rozměrech. Kapely jako Juli, Silbermond nebo Wir sind Helden byli dalece neznání.
Jiskra vyskočila nahoru u "Schrei" tour na podzim 2006. Už u prvního koncertu v Paříží byli ošetřovatelé v nepřetržitém provozu, aby teenagery, kteří omdleli, přiměli nabýt vědomí. S svým lyrickým rockem, smíšeninou ze světobolu, milostnými písněmi a eskapismem se Tokio Hotel dostali do hlav francouzské mládeže. Jejich nové album "Zimmer 483" bylo právě vyznamenáno dvojitým zlatem a nové turné na podzim bylo během 24 hodin vyprodané.
Bill zdobí obálky časopisů pro mladé a nechává zaschnout své francouzské konkurenty jako Raphaela z Neid
Spíše nedobrovolně postoupila kapela k důležitému německému velvyslanci. Díky jeho pomoci se podařilo, vzbudit zájem Francouzů na německou řeč, vždycky málo žáků v uplynulých 15 letech volilo cizí jazyk. "Teď registrujeme zase vzestup o 25%", říká Kurt Kremmer. "Tokio Hotel u toho hrají obrovskou roli".
"Jsme mrzáci a homosexuálové"
Kremerovy lektoři jsou vybaveni s texty kapely, aby ve školách rozšířili mínění, němčina je cool. "Už desetileté dívky přicházejí za námi a chtějí se učit kvůli songům naši řeč", říká Kremmer. Také na pařížském Goetheho institutu obíhají texty a chystá se na stoupající poptávku.
DAda to přeložila, takže děkuju :)
Jazykové vyučování je naléhavě potřebné, aby se předešlo trapným případům /situacim/ . Neboť na internetu jsou taky drsné parodie, ve kterých bývá tokio-hotel znevažovano / A tak některé fran. slečny hlasitě křičí "Jsme mrzáci a homosexuálové" - v klamnej predstave, že zpívají originál song:))) .
Při vysvětlování to bylo velké zděšení. Přitom jsou tyhle překážky v řeči u Tokio Hotel relativně malé. Refrén z "Durch den Monsun": je po několika slyšeních zpívatelný "Potom bude všechno dobré, bude všechno dobré, všechno dobré."
Song znamená ve Francii kvůli DDM jednoduchost. Také když jsou texty jednoduché, chce společenství fanoušků bezpodmínečně, aby Bill zpíval megahit francouzsky. Potřebná internetová petice, ve které už také bude nabídnut překlad ("À travers l'illusion"), bude v málo dnech podepsán od stovek blokařů. "Nalezla bych to báječným, ale Bill by se pro to musel velmi snažit." píše Vanessa. "Jeho přízvuk je taaak sladký" Na jiných blogách se poukazuje také na japonské a anglické verze.
(některé věty jsem z tam vynechala, protože jsem to vůbec nepochopila)
.......
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz Kopírovat pouze se zdrojem
........
A teď fotečky, nevím proč, ale Bill se mi v červené hrozně moc líbí:-))))))))

Fr svátek - Dobytí Bastily 14. 7. 2007

15. července 2007 v 22:29 | Lída |  VIDEA
Takže tady máte Ty naše broučky, když byli včera pozváni na Francouzský státní svátek - Dobytí Bastily, aby vystoupili před cca půl miliónem lidí, přímo naproti Eiffelovce:-)), kde samozřejmě mimo jiné vystoupila třeba Nelly Furtado...dodám ještě fotečky....kdyby se vám zdálo, že jsou špatně titulky písniček, tak se nedivte, ale chybička se vloudí a my víme co zpívají, že:-))
Je to úžasné, kolik tam je lidí a jak všichni zpívají, miluju takové akce, hned bych tam jela taky, ale bohužel pozdě:-)) Jinak tady se Billík loučí, děkuje a hrají poslední písničku, Durch Der Monsun!!!
Jdu ještě najít nějaké fotečky, zatím se kochejte videjkama!