Červenec 2006

Rozhovor- téma turné

31. července 2006 v 21:39 | Týnka |  Rozhovory
AHOJA LIDIDČKY. NAŠLA JSEM V ROZEPSANÝCH ČLÁNCÍCH NA BLOGU JEDEN ROZHOVOR NA TÉMA TURNÉ A TAK VÁM HO SEM DÁVÁM. JAK UŽ JSEM PSALA TAK JSEM NA CHVILKU NA PC U KÁMOŠKY V Č.B A DOMA BUDU AŽ V NEDĚLI. DDvM BUDE ASI AŽ V SOBOOTU. NEBO ZKUSÍM NAPSAT JINNINCE JESTLI BY PRO VÁS TŘEBA NECHTĚLA NAPÍSAT... ZATÍM PA PA TÝNKA
Tady je jeden zajímavý rozhovor....

Jak vypadalo turné Tokio Hotel?
Začali by si něco s fanynkou?
Čti dál a všechno se dozvíš!
Tome, kolik kytar bereš s sebou na turné?
Tom: Celkem je to 14 kousků. Každou písničku hraju na jinou kytaru, dvě mám náhradní!
Gustav: Taková blbost! Tom jich má s sebou tolik jen proto, aby se mohl vytahovat!
Co se vám při koncertu líbí?
Bill: Mně přišlo super, že jsem při Schrei mohl na pódium vytáhnout jednu holku a zpívat to s ní. Dojetí a slzící holky, to je vážně roztomilý!
Tom: Cool bylo, že jsme mohli naživo otestovat devět nových písniček a fanouškům se líbily, takže je dáme na příští album!
Na internetu se spousta fanoušků naváží do Toly a Alicie z Blog 27, co vy na to?
Bill: Spousta fanoušků si představuje hned ty nejdivočejší věci - a to jen proto, že ty dvě byly s námi na turné a dělily se s námi o zákulisí. Humbuk kolem toho je zbytečný. Alicia a Tola jsou milé holky, nic víc. My jsme je během turné stejně skoro neviděli!
A co vaše dvě tanečnice...
Tom: (usmívá se) Jo, jsou moc hezké, ale ani tady se nic nedělo. Vždycky jsme je viděli jen mezi dveřmi a u věšáků, sotva jsme prohodili pár slov!
U vás v zákulisí to nevypadá jako u jiných hvězd...
Georg: Jsme celkem skromní. Většinou máme jen malou šatnu a pár krámů! Jediný luxus je pingpongový stůl a stolní fotbal!
Tom: Ani v jídle nejsme moc vybíraví. Hlavně aby byly těstoviny a hamburgery! Naše kuchařka Jutta je stejně ta nejlepší!
Jak moc blízko se k vám mohou fanoušci dostat?
Tom: Mánie kolem Tokio Hotel je neskutečná. Nepokoušíme se ji nějak víc podporovat, proto se poslední dobou držíme trochu víc stranou. Pokud nás ale fanoušci odchytí před hotelem, uděláme si čas a rozdáváme autogramy. Kontakt s fanoušky je pro nás opravdu velmi důležitý - dává nám ty správné impulsy!
Už jste si vzali na hotelový pokoj i nějakou fanynku?
Georg: Ne, to není náš styl! Nejsme tak snadno k mání!
( Týnka )

PŘEKLAD WIR SCHLIESEN UNS EIN+ KOMENTÁŘ KLIPU

31. července 2006 v 12:18 | Jinny |  Texty
Ahojda Tokiáci,
určo už jste podle Týnčina návodu ztáhli NEUE klip, takže ho tu trošku propereme.
Přiznám se, že prvně jsem ten článek napsala úplně jinak, že mně klip zklamal, ale pak jsem ho zkoukla ještě 2x a šupajdím to přpsat. Musím říct, že DLT je moje druhá nejméně oblíbená písnička z alba, že bych pro klip vybrala něco nadupanějšího třeba jednu z těchto čtyř: Lass uns hier raus, Gegen meinen willen, Jung und nicht mehr jugendfrei, Ich bin nich' ich, ale nejsem producent, tak můj názor je ouplně jedno. Toť jen můj první dojem. Když už jsem to slyšela potřetí, tak musím říct, že nový (no spíše stále se vyvíjející Billův hlas) se mi v písničce moc líbí a že mně to prostě dostalo. Jak říká Macháček - JE TO PROSTĚ PECKA.
Předně kluky obdivuju, že blbli na střeše takhle blízko kraje ještě bez zábradlí a jediný varovný znamení byla ta bílá nakreslená čára. Pak musím říct, že se mi líbila změna oblečenýho Gusty - chi chi, černý tílko mu fakt seklo, vůbec celý jeho počin v klipu, kdy do bicích mlátí s takovu vervou rockový stálice a ještě u toho zpívá jako vždy mně přesvědčila o tom, že tenhle klipec není žádná bílá káva. Billa komentovat nebudu až v druhý části, ten je prostě svůj a máchá ručkama jako dycinky.
Georgovi to slušelo, byl nějak nově ostříhanej a Tomík při několikterém zastavení záznamu dělal takový xichty a vkládal tolik emocí, že jsem byla překvapená, páč jsem na těch koncíkách byla asi slepá, ale takhle gestikulační nebyl.
A teď co mně naprosto, ale naprosto dostalo je NÁVAZ DALŠÍ PÍSNIČKY A VŮBEC CELÝ PROVEDENÍ.
Jako nezlobte se na mně, ale kdo tohle vymyslel je fakticky bedna. Musím říct, že jednak je to ojedinělej nápad, ale celý to zpracovnání klipu DLT jakoby z pohledu z backstage a pak skutečný pokračování kluků jak jdou do backstage je prostě BOMBA. Je vidět, že je to točený po západu slunce, ale je to fakticky pecka, celý to osvícení, jak jdou kluci po schodech dolů, jak je Billův dikobraz prosvícený proti světlu, no prostě pecka, úplně na tom ulítávám a MUZIKA?? - ŠKODA MLUVIT. Je suprovááááá. Je vidět jaký kluci udělali pokrok, jak vyrostli (myslím profesně a zkušenostmi), jak se vyvíjí. Naprosto jsem se zamilovala do tý kytary a pořád jsem si říkala, bože mně to něco připomíná. Tak jsem si ten konec klipu přehrávala pořád dokola se zavřenejma očima jsem to poslouchala, až se mi začala vybavovat celkem jasná představa Curta Cobaina z Nirvany, jak sedí na barový židli a sám v klipu hraje na akustickou kytaru a zpívá baladu "Litium" - samože, že takový fanda nejsem, že bych sypala názvy písniček z rukávu, hledala jsem to notnou chvíli na netu. Ale posuďte sami, jestli tu písničku znáte, že Tomova kytara zní opravdu podobně. Nemusíte se mnou souhlasit, ale tuhle novu píseň bych k Nirvaně přirovnala a to je rozhodně směr, který klukům bude slušet, i když oni nikoho nekopírují, je to určo náhoda spešl týhle písničky. Je pravda, že je proslavil Billův dětský hlásek, což je ta tam, ale pakliže půjdou tohle rockovější cestou a budou mít takovýhle klipy viz náznak klipu Wir Schliesen uns ein, tak doufám, že THčka získají mnoho skalních, rockových, dospělých a věrných fanoušků, který se nepřeorientují jako jejich dětské publikum na další noe teen kapelu, která zazáří a zhasne. Kluci držím Vám palce, mně se fakt líbí jakým jdete směrem.
(with love) Jinny
Tže neleňte a štando péde čekám na vaše niterní feelings about new klip.......................
.
Z týhle siluety fakt nemůžu, je vůbec něco víc sexy? Asi jsem to někde už psala co?
Ale prostě mně to pokaždý dostane znova a znova. Kdyby se ta silueta tak chtěla přitulit k mojí siluetě, tak by jí moje silueta už určitě nechtěla pustit.
.
Tady Bill vypadá jak kdyby říkal: "podívejte co mi to udělali na hlavě".
.
Tady je text + překládek do angličtiny + můj překlad do češtiny, takže trochu tolerance, psala jsem to jak jsem to pochopila na první přečtení
.
Wir schließen uns ein

Wir sehen vom Fenster, die Mächte um sich schlagen
Wir schaun uns an und wissen, wir müssen nichts sagen
Es kann alles kommen, selbst der größte Sturm
kriegt uns hier nicht weg.. Es ist grade so perfekt

Wir schließen uns ein
Wir schließen uns ein,
bis die Zeit uns vergisst,
bis die Zeit uns vergisst
Bis ihr den letzten Tag vermisst..

We shut in

From the window we see, the powers fighting against each other
We look at each other and know we don´t have to say anything
Everything can come, even the biggest storm can not remove us from here..
It is completely perfect

We shut in
We shut in
Until time forgets us
Until time forgets us
Until you miss the last day.
.
.
UZAMKLI JSME SE UVNITŘ
.
Z okna vidíme síly válčící jednu proti druhé,
díváme se jeden na druhého a víme, že nemusíme nic říkat,
všechno může přijít, dokonce ani největší bouře nás odsud nedostane pryč
vše je perfektní
.
uzamkli jsme se uvnitř
uzamkli jsme se uvnitř
do doby, kdy na nás zapomenou
do doby, kdy na nás zapomenou
do doby než mine Váš poslední den (dokud budete postrádat posledního dne)
.
(tahle poslední věta se dá přeložit mnoha způsoby, jinde to bude určitě jinak)
Písnička není celá, pravděpodobně jen co je v klipu, ještě jsem to nestihla porovnat.
Páčko
Jinny

Hezký videjko + videa TOKIO MOTEL

31. července 2006 v 12:16 | Jinny |  VIDEA
Zdárek,
tady je jedno hezký videjko z backstage a koncertů
.
Nevím jestli jste už viděli tuhle parodii zvanou "TOKIO MOTEL "
musím říct, že mně fakt pobavila
Je to faktycky mazec, co dodat.Jen je mi divný, jestli je nesnáší, jak se na sebe může dívat do zrcadla denně v tom účesu.
Páčko
Jinny

Pop Arena ( live).. krásný fotky

30. července 2006 v 14:52 | Týnka |  PHOTOS
krásný fotky z Pop Areny

( Týnka)

* http://tokio-hotel-hi.blog.cz/ - zdroj... omlouvám se, ale ty fitečky jsou tak krásný... hehe

Yam- článek

30. července 2006 v 9:00 | Týnka |  Rozhovory
>>>OBROVSKÉ MASY LIDÍ<<<
"POČKEJTE PŘECE CHVÍLI!!!" - TH-FANS UŽ TU TRÉNUJÍ V PLNÉ SÍLE…
>Bill a Tom< - Pořádně to na pódiu rozjíždí!
Bill: "Kdo chce ještě, a kdo už má dost???"
Tom: "A co bude se mnou???"
Když Tokio Hotel zpívá na živo, hrnou se sem obrovské masy lidí!
Tak tomuhle se už může vyrovnat jen současný fotbal - takový povyk, jaký je všude kolem… Dívkám je všechno jedno. Tady na koncertu TH je to jak ve zdařilé bojové aréně v Gelsenkirchenu. Tisíce fanoušků Billa (16) a Toma (16) jásají, jako by se právě stali mistry světa. Jenže ne těmi obyčejnými, nýbrž jako mistři světa v dobývání dívčích srdcí. Ale kluci ze své obliby netěží - dokonce ani z těch lákavých nabídek, jaké jim nabízí jejich fanynky. Možná měla mít dívka s nápisem "Bille, zachraň mě" víc úspěchu. A co dívka s tímto nápisem F**K MICH! na prsou? Bohužel, Billa nechala tato jednoznačná nabídka chladného.
( Týnka)

DĚTSKÝ DOMOV V MEGDEBURGU 30

29. července 2006 v 20:20 | Týnka |  FF OD VÁS
Ahoja Lidičky... Tak asi jste si určitě všimli, že už máme 30 DÍLEK. Ty jóóó.... promiňte za to, ale když jsem začala psát tuhle FF pro Jinny tak jsem si myslela, že skončím tak u 12 až 15 dílu. No, ale dokázali jste mě do toho tak vtáhnout, že jsem se do toho uplně vžila a nechce se mi nějak skončit. Pokaždý když píšu nový díl tady na blogu tak mi to jde uplně samo. Můžu říct, že jsem se jen párkrát zamyslela co by se kde hodilo víc. :o)
Patří vám VŠEM velký dík, za ty komentáře. A to ať jsou kladný nebo záporný.... moc mi pomáhají dále psát. A Jinny tobě ještě jednou moc děkuju za to, jak si za mě psala.... Díky.... VŠEEEEM :-*
_______________________________________________________________________________

Co? Pomyslela jsem si, jelikož je asi půl 5 aráno a kdo by tu co dělal. ,, No?´´ zeptám se.
,, Jéé Ahoj Bille. Co tu prosim Tě děláš? Kdyť je strašně pozdě´´
,, Jo já vím, ale nemůžu usnout a tak ... no chtěl jsem se kouknout jestli spíš nebo ne. Abych Ti mohl popřát ještě dobrou noc. ´´
,, Ále.. popřál si mi krásnou dobrou noc´´
,, Jóó...??? Nějak si nevzpomínám´´ řekl a už si vlezl pod mojí peřinu.
,, No víš, že já už taky ani ne?´´
a začali jsme se oba smát. Bill se na de mně naklonil a začal mě krásně a něžně líbat.
Když přestal kouknul se mi do očí a řekl. ,, Můžu tady dneska s tebou spát?´´
,, No.. to teda nevím budu si to muset rozmyslet´´
,, No tak to honem..´´ řekl Bill a azčal mě lochtat.
,, Jo, jo.. jasně, že můžeš.. Ale už přestaň´´ svíjela jsem se tam uplně smíchy. :D
Ještě chvíli jsme si povídali, ale potom když jsem billovi chtěla ještě něco říct, odpověděl mi slabým zachrápáním. Heh.. A to říkal, že není vůbec unavenej :D :D :D
,,ÁÁÁÁááááuu.´´ zívla jsem a usnula taky. Když jsem se vzbudila Bill ještě spal. Nechtěla jsem ho budit a tak jsem vedle něj jen ležela a hladila ho ve vlasech. Za malou chvíli se Bill začal stejně vrtět a převracet, že se stejně probudil. ,, Dobré ránko´´ uvítal mě hned optimisticky.
,, Dobrý´´ adala jsem mu pusu.
,, Tak co jak si se vyspala?´´
,, Jo dobrý a co ty?´´
,, Jako v pohádce, tak půjdem na snídani?´´
,, Jo tak jo. Už mi celkem kručí v břiše´´
,,, Jo to mě taky´´ Bill šel jen v trenýrkách a já v tílku a kraťáskách. Snad to nebude paní Kaulitzový vadit. Tom ještě spal a kluků mamka už doma nebyla. Nechala nám tam jen vzkaz. .. Děcka udělejte si něco k jídlu. Lednička je plná´´
,, Týnko? Umíš vařít?´´
,, Já??? . NE!´´
,, No tak to je problém.. já totiž taky ne!´´
,, Tak něco zkusíme ne?´´
,, Jo jasně´´ To už přišel dolů Tom. Bylo půl 2 odpoledne. Ani se nedivím, že jsme tak dlouho spali, páč já usnula asi tak v 5....
,, No tak co palačinky? Ty jsou lehký ne?´´ zeptal se Bill.
,, Jo to bysme měli zvládnout´´
,, Tome přines tu máminu kuchařku´´ křiknul na Toma Bill.
,, Na.. tady jí máš´´
,, palačinky, palačinky,... jo.. tady to je´´ Bill otevřel tu velkou bichli na vaření.
,, píšou tady mouka, mlíko, vajíčka´´ říkala sem Billlovi a ten to nosil
,, Všechno jsme to smíchali. Vypadalo to celkem dobře. Bylo to takový těsto. Jenže jsme všichni tři byli špinavý až za ušima. Jedn od vajíček, druhý od mouky a třetí se polil mlíkem.
Rozpálili jsme olej na pánvičce a začali nalejvat první naběračku. Zaprskalo to a peklo se. Všichni jsme na to koukali... co bude dál. Chtěla jsem to obrátit a tak jsem vzala vidličky a obracela. Jenže se to nějak přidělalo k tý pánvičce. ,, áá Bille ono to nějak nejde?´´
,, Ukaž... ´´ řekl a pokusil se to taky dostat dolů. Ale nešlo to uplně se to tam připevnilo. Afektovanej Tom vzal pánvičku a strčil jí pod studenou vodu. Ta se rozpálila a začala prskat. Tom se nehorázně leknul a pustil jí do toho dřezu. :D my s Bllem jsme se mu smáli co to šlo. Když to Tom vidělů tak se začal smát taky.
No nakonec jsme k obědu měli rohlík se salámem a sýrem. A Zapíjeli to colou. Mňamka.. to vám povim. :D Odpoledne jsem šla zpátky do domova. ,, Dobrý den´´
,, Jéé Kristýna. Tak vítáme tě zase doma´´ ( no to doma bych si odpustila)
,, Díky moc. Něco nového?´´
,, Ne ani ne´´
,, Nemáš hlad?´´
,, No celkem jo. Co bylo k obědu?´´
,,Meruňkový knedlíky´´
,, Jé mňam.. ty si dám´´
,, Tady jsme Ti nechali´´
,, Děkuju moc´´ a sedla jsem si ke stolu. Když jsem dojedla šla jsem se podívat na dvůr za dětma. Ze všema jsem se pozdravila. Vyprávěli mi jak byli na pouTi a že jezsili v autíčkách. No očička jim uplně zářili. :) Odpoledne jsem šla ještě za Billem. Měli jsme sraz v parku.
Už z dálky na mě mával. ,, Ahoj zlato´´ pozdravil mě a hned mi vlepil jednu sladkou pusu.
,, Ahojky´´
,, Tak co kam půjdem?´´ zeptal se Bill.
,, No nemám vůbec tušení´´
,, Co takhle.......
(Týnka )

Holky přes weekend tu nejsme ani já a ani Jinny. Rozvrhla jsem sem pár článků, aby vám sem aspoň jednou denně něco přibilo... tak se mějte krásně a užijte si poslední dny v červenci...

HLASUJTE....

29. července 2006 v 14:39 | TÝNKA |  NEWS

ŠUP, ŠUP.. HONEM HLASUJTE PRO TOKIÁKY VYHRÁVAJ TO TY HNUSNÝ USFAJFKY....

VIDEOKLIP DER LETZE TAG !!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. července 2006 v 22:22 | TÝNKA |  VIDEA
URČITĚ SE KOUKNĚTĚ......... STOJÍ TO ZA TO

Taak dneska premiera klipu Der letze tag na Vivě......Mno musím říct že ten klip je božíí :) a tady je odkaz ke stažení přez Rapidshare.de http://rapidshare.de/files/27334999/Tokio_Hotel_-_Der_letzte_Tag__www.tokiohotel.co.uk_.avi
1. Dole v tabulce se vám objeví FREE... tak na něj klikněte
2. Dostanete se na další stránku a tam počkáte než se vám odpočítá čas...
3. Po odpočítání se vam objeví kód, který opíšete vedle do tabulky
4. Až budete mít kód opsaný kliknete na Download
Pak by se to mělo stahovat

A tady je video na youtube.com
http://www.youtube.com/v/pLE4UJamThc

Ten videoklip se jim fakt poved..... :)

* MÁM TO Z DANEČKA BLOGU www.bamabucha-th.blog.cz ( určo se koukněte) supeeeeeeeeer blog

zítřejší koncík

28. července 2006 v 13:29 | Jinny |  NEWS
Ahojda lidičky,
tak na zítřejší koncík nejedu, takže dofám, že někdo z Vás mi pošle detailní, ale vážně detailní popis toho, jaký to bylo. Jak kluci zpívali, hráli, jak Bill tancoval a blbnul, prostě všechno. Případně za fota se taky nebudu zlobit.
Takže fšici co jedete: UŽIJTE SI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A bezpečně se dostaňte domů.
Bon voyage, enjoy yourselves
Jinny

Kluků celá jména, údajný Andreas a Davod Jost.

28. července 2006 v 13:28 | Jinny, fota by Dada |  NEWS
Zdárek,
zjistila kluků celá jména, možná je znáte, možná ne, tady jsou:
.
Gustav Klaus Wolfgang Schaffer
.
Georg Moritz Hagen Listing
.
(docela sranda Moritz s Wolfgangem z Tokio Hotel)
Bill a Tom více jmen nemají, páč byli dva a mamka chtěla aby neměli jména dlouhý, tak jim dala každýmu jen jedno a ještě kraťoučký, ale docela se trefila ne? Hlavně u Billa, k té jeho extravaganci jde skvěle a hlavně žádnýho jinýho Billa neznám.
Tady je ještě údajná fotečka Andrease, nejlepšího kamaráda Billa a Toma, která je na webu, ale není to on, je to člen britské kapely Son of Dork.
Fotka kapely:
Fans při natáčení nového klipu:
A fotečka producenta Davida Josta s přítelkyní herečkou a moderátorkou Novou Meierhenrich.
David byl také na fotce, jak ho Gustav v Amsterdamu házel přes palubu. Taky by mohl hrát parťáka Simírovi v Kobře 11, sorry, nevím jak se to jméno píše.
Tady si nemůžu odpustit sarkastickou poznámku, že pravděpodobně Nova má kožíšek za prachy vidělaný poctivou dřinou Tokiáků, páč producent neschrábne určitě málo, když kluci dostávají jen 26% veškerého výdělku a ještě bude určitě pravej a to bych jí nakopala zadek.
Zatím páčko
Jinny

Poooozor!!!!

28. července 2006 v 9:53 | Týnka |  NEWS
Holla Lidičky! Jukněte se na tuhle stránku, do NEWS, NEWS, NEWS.... je tam napsáno, že má být dnes na 100% na Vivě videoklip DEr Letze Tag. Mělo by to být v 15:00h. Tak se nezapomeňte dívat. No já bych se z toho po....... , páč nám dneska a zítra nejde vysílač a nemáme Vivu a ostatní kanály... to je snad naschvál..... :( A youtube mi teď vůbec nejde pustit. Píše to tam něco... A vám ???
No přeju vám krásnej den, plnej sluníčka... Hlavně se nepřipalte... pijte, pijte, pijte :D :D :D ( jak by řekli babičky, že?) ... pááá Týnka

Soltau Pom im park č.2

27. července 2006 v 22:18 | Týnka |  PHOTOS
Ten zatracenej tampón!!!!!
Jéééé , povedenej záběr!!! ( nahoře)
Joo jací sehraní:)
Rette mich:)
Schreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeei!!!
Co tam hledáš??? he, he
Kua proč každá fotí Billa a né mě!!??ˇ%D
Bill stříká na fanynky....jako vodu:D
Ten jeho postoj se mi líbí:D
Krááásná fotka nakoneeec
(Týnka)

Pop im park

27. července 2006 v 21:05 | Týnka |  PHOTOS

Tampon na podiu TH?

27. července 2006 v 11:07 | Jinny |  VIDEA
Něco od Michala,
je to v diskusi, ale radši to dám jako samostatný článek, páč je to zajímavý:
Michal
No heh tak sem prolizal net a myslim ze sem narazil na dve velice zajimavy veci o ktery bych vas nerad pripravil.
1. Nekdo hodil na podium pri jednom koncerte Tokio Hotel TAMPON!!! XoD Nekecam tady to mate na videu.
Jedna asi nemka prelozila to co Bill rika do anglictiny. Sice hodne neumele ale myslim ze smysl sem z toho pochopil, takze Bill rika asi toto:
"Je to normalni ze lidi hazou tampony na podium? Lidi, co si jako myslite ze s tim asi budu delat? Neuveritelny!" XoD
Jinny: za sebe musím říct, že je Bill docela cool, já myslím, že 16-ti letý kluci bejvají z tamponů rozpačitější :o)). Vzal to v poho, je fakt pohotovej.
2. Vsichni vime ze kluci na strese Berlinskeho kina Kosmos nataceli videoklip k Der letzte Tag. Ale vite ze nataceni pokracovalo dal uvnitr kina? Podle zpravy na jednom blogu to prej exluzivne uverejnily v reportazi na Vive. Pry se plynule pokracovalo v nataceni DALSIHO VIDEOKLIPU a to k uplne nove pisnicce Wir schliessen uns ein! Zacinam litovat ze sem do toho Berlina nejel, protoze pro ucely nataceni vevnitr vzaly i 6 kluku, coz si myslim ze musela byt drtiva vecina muzskeho osazenstva toho bezpocetneho davu, takze bych mel mozna sanci se tam dostat a stat klukum tvari v tvar. A to mi Jinny rikala ze bych mohl bejt rad kdybych je videl z dalky na strese. Bych ji vytrel zrak kdybych ji to pak vypravel! No skoda lasky... nikam sem nejel. :o)
Popis one dechberouci reportaze je tady. Zkusim ju jeste najit na youtube:
Btw, myslim ze jestli ten popis je pravej, tak ten videoklip i ta nova pisnicka budou hooodne husty. :o) Jinak taky se vam zda jako by z te reportaze vyplyvalo ze ty pisniky budou spojeny a vysilat se zaroven jako jeden klip? Jako prijde mi to jako docela ujeta predstava, ale kluci rikali ze maji pro videoklip predelanou verzi Der letze tag a nejaky prekvapko, takze mi to pripadne i mozny. To by byl mazec! Takovej dvojklip. Dve pisnicky v jednom nepretrzitym klipku! Jako fatk se nemuzu docket az to uvidim!

Nenamalovaný Bill

27. července 2006 v 9:53 | Jinny |  PHOTOS
Zdárek tokiáci,
našla jsem jedny upe zajímavý fotky nenamalovanýho Billa.
Bohužel jsou z jednoho českýho blogu, autorce se moc omlouvám, ale musím je sem prostě dát, takže se na blogísek jděte podívat, najdete tam spustu zajímavýho čtení.
No posuďte sami.
Celej Tomík, teď je vidět, že i oči mají opravdu stejné, když je Bill nenamalovaný.
Je to zlatíčko, takhle mu to snad sluší víc než namalovanýmu, strašně se mi to líbí, ouplně jsem se do něj zakoukala :o)). Co Vám líbí? Ani by se malovat nemusel, je fak roztomilej i bez toho.....
A zase mi připomíná Michaela Jacksona, mám halucinace, nebo to vidíte také?

Videa co stojí za skoukutí.

27. července 2006 v 9:52 | Jinny |  VIDEA
Ahojda Zlatíčka moe tokiácký,
Michal našel 2 dobrý videa o historii TH on tour, je tam pár originálních záběrů ze zkušebny - mimochodem - kluci jsou docela bordeláři - stojí za povšimnutí.
Tohle jsou doby, kdy okolo nich ještě nelítalo tolik personálu a aparatůru do auta si nakládali sami - chi chi.
Jen ten človíček co je objevil, teď nevím jestli je to "David Josht" nebo někdo jiný (ale vy to určitě víte přesně) tak byl s nima od začátku. Je jako jejich chůva, všimněte si, je s nima úplně všude teď taky. Jednak si myslím, že jeho rodina musí být megatolerantní, když je co chvíli s klukama v zahraničí a na koncertu a jednak mi připadá trošku jako parazit, ale to k tomu asi patří, bez něj by kluci nebyli slavní, takže je to na oplátku. Každopádně je to sympaťák - ouplná máma kvočna.
Teď si neodpustím jeden typicky fanynkovskej kec:
Kdyby chtěl dovolenou, tak si to s ním mileráda vyměním, budu se o kluky starat jako v bavlnce - dokonce bych jim i vařila - což opravdu nerada dělám.
Tokio Hotel on Tour part 1
.
Tokio Hotel on Tour part 2
.
Osobně doporučuju shlédnou tyhle videa - mocinky detailních záběrů z backstage ještě vyjukanejch kluků, kdy je Bill ze všeho ouplně nadšený, teda ne jenom on, samo, že všichni. Teď už se trochu bojí rozběsněných neuvážených fanyn a drží si odstup, ale tady jsou ještě nadšení z toho, co se kolem nich děje......čistý, neposkvrtněný, naši kluci.
.
Viva backstage beim comet 2005 Tokio Hotel part 1
(začátek znáte - ten chodil oficiálně často, ale konec neznáte určo)
.
Viva backstage beim comet 2005 Tokio Hotel part 2
(jak se Bill potkal s Nenou a byl z toho ouplně hotovej a na větvi)
.
Viva backstage beim comet 2005 Tokio Hotel part 3
Tokio Hotel Feat. Comet (Teil)
.
Tokio Hotel by Stern TV
(Bill se svým pověstným jahodovým actimelem, fakt kouzelný videjko, kde kluci okukují fans před koncertem přes sklo)
.
Tokio Hotel by Stern TV part 1
.
Toko Hotel by Stern TV part 2.
.
Tokio Hotel by Stern TV part 3
.
Tokio Hotel by Stern TV part 4
.
Doufám, že jste si je pořádně užili a zpříjemnila jsem Vám nějakou tu horkou odpolední chvilku.
Jo přišel mi jeden vtip:
Víte co je to co je venku za oknem? Demoverze krematoria. :o))))))))))))))))) chi chi chi
Sem ftipná :o))))) vim.
.
Tak pa a neupečte se mi, to by byla škoda.
Páčko
Jinny

Proti Anti Fans

27. července 2006 v 8:44 | Týnka |  NEWS
Ahojík lidičky,
posílám Vám jeden nápadík, co mi přišel na mail:
Ahoj!PLS jesli mužeš tak se přihlas a třebe to i zveřejni na svím blogu jesli náký máš!!Je to proti ANTI!!dÍkec!!

Milé fans skupiny Tokio Hotel!!
Taky už vás ser*u ty neustálý boje anti fans proti naší oblíbené skupině Tokio Hotel?!? My jí prostě máme rády a to se nezmění!! Ale ANTI TH to asi nechápou a tak jsme zařídili tenhle svaz-zastánci skupiny Tokio Hotel!!! Budeme se společně pokoušet ANTI odtrhnou od naší milované skupiny a tím si i více TH užijeme!!Proto kdo je rád at' se přihlásí na mailu: boj.proti.anti.TH@email.cz ! Napiště svou přezdívku a taky proč máte Tokio Hotel tak rádi!!Budeme moc happy, když se přihlásíte a podpoříte tento nápad
Pokud se bude dařit a v tomto 'klubu' bude hodně FANS, mohl by se časem uspořídat i nějaký sraz!

S pozdravem Český svaz zastáncu skupiny Tokio Hotel!!
Veronika
* zdroj: http://gtbg.blog.cz/

DĚTSKÝ DOMOV V MEGDEBURGU 29

26. července 2006 v 18:27 | Týnka |  FF OD VÁS

=)


Zvednu jen hlavu ke dveří a vidím jak v nich stojí Hans. ,, Nechceš s něčím pomoc?´´
,, Jéé Ahoj. Né děkuju. Už to mám´´
,, Jo tak jo. Potom Ti to snesu dolů jo?´´
,, Jo bude moc hodnej. Díky´´
,, Týno. Teď jsem mluvil z Annou. Teda z vaší ředitelkou. Doma budeme asi kolem půl 4 ráno a to je zbytečný, aby na tebe někdo čekal tak budš spát s klukama Kaulitzovýma u nich doma. Už je to domluvený jo?´´
,, Jéé díky moc´´
,, Ale žádný blbosti jasný?´´
,, Jasný´´ koukla sem na něj a on se zvedl a řekl, že má ještě nějakou práci. Došla jsem se ještě vysprchovat, vyčistit zuby a udělat ze sebe na tu cestu aspoň trochu člověka. Připravila jsem si oblečení v kterým pojedu. Jedu v tmavě hnědých tříčtvrťácích a červeno černým trikem z na zádech s malou bílou lebkou. To je jedno mje nejoblíbenější, páč to je moje poslední věc z Č.R.


Asi okolo půl 9 jsme stáli už připravený před mini busem jet smše Magdeburg. Georg si sednul vedle Hanse, Tom a Gustav si sedli spolu a mi s Billem vzadu na sedačkách. Já si sedla k oknu a Bill vedle mě. I když vedle nás bylo ještě jedno místo Georg nám ho nechal :o) hih....
Jeli jsme asi půl hodinky a zastavovali jsme u benzíny. Já si skočila na záchod a kluci si nakoupili něco do auta. Bill si samozřejnmě nes dva red bully a jednu colu + jednu bagetu. ,, Týno pojď si něco vybrat na sccestu?´´
,, Néé, díky já si jdu jen pro pití´´ A vzala jsem si jednu colu a šla k autu. Bill si sednul a začal jíst. Několikrát mi nabízel, ale já vůbec neměla hlad. Na to vypil jeden red bull. Koukala jsem jak to do něj padá a nemohla jsem to za živýho boha pochopit. :-D

Jeli jsme dalších asi 45 minut a Bill začal usínat. No nevím.. ale není náhodou red bull energetický nápoj??? chaa :-D
Bill si lehnul na moje kolena a rpztáhnul se přes celý ty dvě sedačky. Nevadilo mi to , nemohla jsem vůbec usnout. Celou cestu jsem si poslouchala mp3jku a hladila Billa ve vlasech. Strašně ráda se koukám na Billa jak spí. Vidět jak rychle oddechuje, a sem tam se vrtí. :-D KDyž bylo asi 3:15 ráno a za pár minut jsme měli být doma tak jsem Billa probudila pusou na čelo. Bill se jen zavrtěl a spal dál. Pousmála jsem se a pošeptala mu do ucha. ,, Bille? Jsme skoro doma. Potom hned můžeš zase spát´´
,, Co? Co? Co?´´ trhnul sebou.
,, Ále, nic jen jsme doma´´
,, aha.. jo jasně. Promiň´´
,, Za co se omlouváš?´´
,, No nevzbudil sem Tě?´´
,, Néé já nespala, celou dobu jsem se koukala z okna a hladila Tě ve vlasech´´
,, Jéé a já proč se mi tak dobře spí´´ Usmála jsem se a dala mu pusu na pusu. Bill mi chytil hlavu za krkem a začal mě líbat. Líbali jsme se celkem dlouho. Až nás vyrušilo zastavení auta. Bill vstal z mých nohou , aby si sednul. Byli jsme už před jejich domem. ,, Tak jsme tu páni a dámo´´ řekl Hans a vyndal nám věci z kufru. Ve dveřích na nás už čekala paní Kaulitzová. ,, Ahoj panstvo, tak už jste konečně doma´´ koukla se na nás a ustoupila ze dveří. Z kluky se přivítala objetím a pusou. ,, Ahoj Týno, jsem ráda, že Tě poznávám´´ podala mi ruku a dala mi dvě pusy na každou stranu tváře.
,, Dobrý den. Já taky´´ Tak šup do postelí, až ráno mi to všechno řeknete. Týno ty spíš v pokoji vedle Billa. Bill Ti to ukáže. Bill jenom kejvnul a už se hrnul nahoru do patra. Tom zalezl do pokoje a Bill šel se mnou. ,, Tak tady to je´´ Otevřel dveře malého a útulného poojíku. ,, Jéé díky moc´´ Bill se usmál. Dal mi pusu. ,, Dobrou noc. Lásko´´
,, Tobě taky.´´ A dala jsem mu ještě jednu. Z tý malý něžný pusy vzniklo zase líbání..... áá nekonečný líbání...
Po té se Bill odebral do pokoje.
Lehnula jsem si na postel. Nemohla jsem dobrou půl hodinu usnout. Když už jsem jakš- takš zabírala uslyšela jsem vrzání podlahy. A pot´hnedpomalu otevírání dveří. ,, Ahoooj´´.............
( Týnka )

Celkem povedený rozhovor...

26. července 2006 v 16:51 | Týnka |  Rozhovory
Nedávno mi oslala kámoška nějakej jejich rozhovor, ale ulně sem na něj zapomněla... tak tady je...

Máte nějaké fígly jak uspokojit ječící děvčata ??
Bill : Ano , bavím se s nima úplně normálně . Vždy se to sklidní a vidí že jsem normální člověk .Důležité při střetu s fanouškama je nebýt ticho , jinak začnou křičet !
Tom : Ale když je obejmeš , je to většinou ještě horší !
Georg : Jo , někdy jsou jako utržené ze řetězu.
Tom : Ale Georg to zvládá . Když je obejme on , jsou klidné.
Bill : Prostě žertujeme a hned je to lepší
Hodně vašich fanoušků se obléká jako vy...
Bill : ...vždy jsem o tom sníval . Je to strašně cool , když někoho takhle ovlivníš , že se oblíká jako ty - tak se mohou dopracovat ke svému vlastnímu stylu , když ten můj je inspiruje.
Tom : To by bylo super odehrát koncert před samými dvojníky . Samí malí Billové , Tomové , Georgové a Gustavové , to by bylo OK.
Bill : Ale malého Toma jsem ještě neviděl
Máte nějaké fanoušky i mezi chlapci?
Bill : Ano , je to překvapení. My máme rádi naší muziku i když jsem kluci . Je super kolik fanoušků např. Linkin Park má rádo i nás - to nás strašně těší !!
Dostáváte zamilované dopisy i od chlapců?
Tom : Jo, už jsem jich pár dostali . A ohlížíme se na ně s úctou , jako u děvčat. Pošleme jim i podpiskartu .Ale je to divný pocit - to je pravda!
Bill : Nejvíc dopisů od kluků dostává Gustav - já sem si myslel , že nejvíc jich dostanu já , protože o mě si myslí hodně lidí , že jsem teplý.
Georg : Ale když se lépe podíváte , zjistíte že to Gustav je tímto směrem...(smích)
Gustav : No seš velmi vtipnej (sklebí se)
Bill : No prostě jen letí na svalnatého bubeníka
Volají vám fanoušci na mobily ?
Bill : Všichni máme tajná čísla , ale když to tajné číslo někdo zjistí , my to zvedneme a položíme . Nepřiznáváme se , že jsme to my.
Tom : Mě když někdo zavolá ,jsem hnusný a mluvím ošlivě abych je odradil.
Bill : Na telefonáty s fanoušky nemáme čas. Jsou náročné.
Co vám posílají fanoušci?
Georg : Celé balíky milostných dopisů, fotek , obrázků a plyšáků
Gustav : Nejraději máme básničky nebo písničky na kazetách
Jak dobře se znáte ?
Bill :U Toma a mě je to tak , že se známe úplně naspaměť ×) Všechno o sobě víme a všechno si povíme . Jinak jsme všichni blízcí přátelé. Ale samozřejmě máme i svá tajemství
Gustav : Ostatní z kapely jsou na mojí stupnici přátel ti nejlepší! Už pátý rok jsme kapela a známe se dokonale .
Co nejkrásnějšího pro vás udělal někdo z kapely?
Bill : No podělíme se o pizzu apod. ,ale jinak to nepřeháníme.
Tom : Kdybychom byla smíšená kapela i s holkama , to by sme si stále dělali nějakou radost! Velkou , velkou radost ×Đ (víte jak to myslí
Všichni dodali : Anóó !
O co nejosobnějšího se musíte dělit ?
Gustav : Georg a já o hotelovou postel .
Bill : Tak či tak se dělíme o hodně. Všichni býváme v jednom domě a postele máme vedle sebe, dveře otevřené !
Je přátelství s klukam ated jiné , když jsou tu i holky?
Tom : To rozhodně ! Můžeme se upřímě rozpovídat o holkách. Je to mnohem uvolněnější.
Bavíte se mezi sebou dost o holkách ?
Georg : Anoo , stále řešíme nějaké baby
Tom : Nejen baby , ale i muziku . Ale hlavně řešíme baby
O čem se bavíte s kámošemi a o čem s kámoškami ?
Gustav : S kámoškami o trápení v lásce , o vztazích a o tom ,že se někdo někomu nelíbí .
Tom : A s kámošema o tom , co přijde potom .

Co dodat

26. července 2006 v 15:24 | Jinny |  NEWS
Ahojda jsem trochu v šoku,
si představte, serfuju si po německých stránkách o Tokiácích a na jedněch koukám do galerie na Billovy fotky, jestli nenajdu něco co jsem ještě neviděla a koukám div mi oči nevypadnou na - moe autorský fotky Billa z autogramiády v Práglu, jak se mi podepisoval, kde jsem ho fotila asi ze 40 cm. Toe ale drzost ukrást mi moeho Bilíška, kdy na požádání zapózoval do čistě moeho objektivu jen pro mně. By mně zajímalo jak se dostaly do německa. Internet to je teda věc! Příště si je podepíšu, už se nedivím lidičkám, co je podepisujou stylem, že je takřka zničí - podpis přes oči atd atd.
Skopčandy jedny ......
No jsem ráda, že jou alespoň slavný, páč jsou fakt zblízka.
Chjo.
Zdarec
Jinny