Klukoic perličky

12. května 2006 v 23:24 |  NEWS
Nazdárek,
tak do kina se nejde, protože .... mno to je jedno. Tak mám zasejc chvilku času Vám sem něco napsat. Tže, tady je pár perliček o klukách, možná některé znáte, možná ne, každopádně jsem na nějkteré valila bulvy.
(taky Vám musím nastínit, že mi tady ke každýmu psaní ječí Bill, takřka do ucha, momentálně řve přes megafon "dagegen", moe nejoblíbenější slovo z celýho alba)
- Tže klukům se docela často zdají stejný sny, no vážně. Představte si to, ráno se probudí, vypráví si co se jim zdálo a ono je to mnohdy to samý. (Mno, mě by zajímalo, jestli se jim zdají i stejný prasečinky.)
- Tom a Bill jsou naladěný na stejnou vlnu, mnohdy ani nemusí mluvit a vědí co chtějí říct. (toe paráda, naprosto super pocit, taky se mi to s jednou osobou stávalo)
- Jsou na sebe tak navázaný, že jednou byl Tom s tátou venku a měl nutkavej pocit, že se Billovi něco děje. Tak tahal tátu tak dlouho za rukáv, až zavolal domů. No a Bill byl tou dobou na cestě do nemocnice, páč měl alergickej záchvat - chádáček.
- Zajímá vás, jestli se kluci prali? Mno ani moc ne a když jo, tak dostali pěknej sekec mazec.
- Víte co dělali ti vyčůránci malinkatí ve školce? Nosili trička s nápisy Tom a Bill, aby je učitelky rozeznaly. Schválně si je občas vyměnili a pak se gebili učitelkám, že si je pletou. (To byli šikovní kloučci).
- První pusy se dočkali v 9-ti letech, (opozdilci, některý šikulky jako já už ve 4, dotejď si to pamatuju :o) ) Byla pro oba od jedné holky - první jí dostal Tom a pak Bill. Mno každopádně, to krom toho, že to byl pro ně "mokrej" zážitek byl prý i dost otřesnej. (Ještě, že chlapi mění v průběhu života na tyhle věci názor:o). )
- Ptáte se, jestli takový hvězdy jako kluci musí doma pomáhat? To si pište, že musí. Minimálně u Kaulitzů vlítne mamka do pokoje, vidí ten jejich bordýlek a kluci musí pěkně začít šůrovat a občas pomáhají i s jinýma domácima pracema, než se svým smetištěm v pokoji. (Pro nepořádek na zemi v pokoji mám teda mega pochopení ......páč ten můj bordel je dokonce zdokumentovanej mojí osobou, jak to bylo otřesný)
- Taky občas přemýšlíte, jestli se vůbec učí a nehází na školu velebobek? Si pište, že jo. Ještě, když chodili do školy (teď mají na rok uvolnění a pouze doúčko) museli každý den vstávat v 6 ráno a to i ve dnech po koncertech. Taky je to tak, že když přijdou ze studia, tak žádný ulejvání a dělají úkoly třeba v 11 večer. Bill je dokonce tak čestej, že prý nerad opisuje, páč by podváděl jen sám sebe a dokáže nad tím sedět pekelně dlouho.
- Přemýšlíte jak byste se zachovali, kdyby jste s nimi chodili do školy? Tak si buďte jistý, že extra špatný ohlasy na jejich slávu nejsou (páč se kapelou ohání už hezkou řádku let), takže naopak jim pár učitelů a spolužáků začalo lízt trošičku do "zádi" (no kluci jsou šikovní a umí toho patřičně využít).
- Víte jak to mají s domácíma mazlíčkama? Mno každý má doma psa a kočku. Pes Gusty se jmenuje Bruno. Georgova bohužel nevím. Kaulitzovic hlídací pes se jmenuje Scotty. A ještě se podržte, jejich kocour se jmenuje "kazimír" (by mně zajímalo jak je to německy - možná po vzoru underwasermana - gegenman :o) to jsem zase vtipná, co?).
- Bill touží ještě po jednom domácím mazlíčkovi a to "opišce" (bych mu jí klidně pár dní dělala - to by mi určo šlo).
- Teď trochu odbočím, ale už dávno jsem sem chtěla napsat moe skromný zbožný přání, být jeden víkend "Kazimírem" - jejich kocourem. Bych se promenádovala po domě, pěkně všecko okoukla, co kdy dělají, kdy to dělají, jak to dělají a nakonec bych hupsla Billovi do postele a nechala se hladit a hladit a hladit :o) až bych tam v peřinách ouplně smotaná do klubíčka usnula. Každopádně bych se od nich nehla jako jejich nejlepší přítel. No vážně, nevím co bych dala za to, moct být s nimi o víkendu jako nezávislý pozorovatel, vidět jak se cítí, co zrovna dělají, jak co prožívají, jak baštěj snídani, čistí si zuby, jak se smějí společnejm hláškám, jak se třeba škrábou na patě, to je jedno, jen tam moct na chvilinku být a užít si jejich blízkosti. No zpátky na zem, to jsem jen tak odbočila. Jen jsem si chtěla vylejt srdíčko a podělit se o blbosti, na který občas myslím - mega smajlík :o)))))))))))))))
- Taky bych možná mohla vidět, jak Bill tráví své 2 hodinky ráno v koupelně, co se sprchováním, úpravou vlasů a lakováním nehtů potřebuje. Pane jo.
- Moc chválí mamku, že když mají doma holku, tak rozhodně není ta z mamin, které vrazí do pokoje s talířem sušenek. Popisují to slovy "byla taky mladá - takže ví o co jde"
- Jak jste si jistě v Práglu všimli (pokud ne osobně, tak se to hodně psalo), tak mamka tam byla, jezdí na koncerty s dvojčaty. Ale je tak uvědomělá, že prý nikdy nechodí do backstage. Prý si nedělá o svých broučcích iluze, ale radši to nechce vidět :o)). (To jí obdivuju, kdybych tam byla, tak bych byla asi zvědavá)
- Dokonce rodiče pomáhají klukům s poštou. No jo, slyšíte dobře. Je toho od bláznivých fanynek tolik, že i mamka s taťkou přikládají ruku k dílu :o).
- Ještě dáme trošku infošek o jejich škole. Klucí nejsou žádný "lopaty" páč mají docela dobrý průměry: Bill 1,9 a Tom 2,2. Vloni tomu bylo naopak. Musím říct, že tímhle mně docela překvapili, typovala jsem je na horší známky :o), jen tak dál, jen tak dál, on tam ten doktorát někde bude - chi chi.
- Zajímá Vás jak to mají s holkama: no špatný. Líbí se jim oběma stejný holky. Takže mají nepsaný pravidlo, že dotyčnou nechají vybrat a ten druhý prostě sklapne kufry a vyklidí pole. (Mno klobouk dolů, jestli jim to takhle funguje, pak jsou to charaktery!)
- Jistě jste si všimli, že Tom se svýma zářezama na pažbě chlubí kdy se dá, ale Bill mlčí jako hrobka. Onehdá se přiznal, že neměl tolik sexu jako Tom, ale v nedávném rozhovoru říkal: "možná jsem sex měl, možná neměl" (Mno, pokud Vás zajímá moe skromnej názor, tak jelikož je to mladej, zdravej hezkej kluk, tak s tím rozhodně nečekal na svatbu, páč, než byli slavný, tak to šlo určitě všechno tak jak má :o) ) ÁÁÁCH :o))
- Nedávno Bill vyprávěl docela zajímavou příhodu. Toma nachytal cca ve 13-ti letech (tohle nechápu, s pusou čekají a s tímhle začnou, jakmile jim to začne trošičku fungovat :o) ) otec jeho někdejší přítelkyně. A v jaké pozici? No jak jinak, než s kalhotami dole. Tom se rychle oblékl a vypařil se jako pára nad hrncem :o). Jenže to není pohádky konec. Kluci nakupovali v místním obchoďáku a nějak se nachomejtli k regálu s kondomama. Divili se jak může někdo bazírovat na tom, zda chce vroubkovanej, nebo banánovej, nebo peprmintovej. No a věřte co se nestalo. Ten dotyčný tatínek z ničeho nic klepe Tomovi na rameno a doporučuje mu, že by měl pro jeho dceru koupit jahodový - že má ráda jahody! Mno samo, že se kluci váleli smíchi ještě na parkovišti ?!? Tom si nakonec dotyčné jahodové nekoupil, ale to neznal akčního tatínka, který se k nim přichomýtl na tom zmíněném parkovišti a ty jahodový mu prostě vrazil do ruky, se slovy, "že se ještě necítí dostatečně starý, na to být dědečkem (no u mě docela švihák). Bill se za zmiznuvšího Toma ještě chvíli omlouval a pak se smíchy odpotácel. Nakonec se vysvětlilo, že pán přišel s kondomy pozdě, páč ti dva spolu už nechodili. (Toe krásnej příběh, takový píše jen sám život - to nevymyslíte).
- No a jak je to s holkama na koncetech? Kluci se občas juknou do publika. Když se jim nějaká fanynka líbí, tak jí dají telefonní číslo. Když zavolá, řeknou jí jméno hotelu a číslo pokoje, prý haby se večer nenudili, tak paří ve více lidech. Naštěstí Vás může uklidňovat, že Gustav s Billem jsou dosti proti a moc se toho neúčastní. Nejradši si zalezou vedle do pokoje a hrají Monopoly. No vážně nekecám - je to jak heřmánkovej čaj na nervy - tohle slyšet. ….Ufff….. Ne že bych byla až tak naivní, ale ráda tomu věřím a po ničem nepátrám, páč tam s nima běžně nepařívám :o).
- No a co dělají, když zrovna nepaří s holkama? Jsou jako baby, pořád kecají. Nejhorší na tom je, že dvojčata mluví jako kulomet (Bill ještě o trošinku více). Takže chudák George s Gustou se musí o slovo poprat, hlavně při interview. Moderátoři jsou již zvyklí, že když nechtějí, aby mluvil pořád jen Bill, tak musí oslovovat kluky jménem a pokládat jim otázky adresně. Mno naštěstí se Gustík s Georgem naučili dvojčata za ty léta slušně kroti (jen tak dál).
- Zajímá Vás, co kluci nejradši dělají? Jak relaxují? Tak například Gustav nejradši paří gamety na poči. No a Billův ideální den, je dlouho, dlouho ale opravdu dlouho spát a pak strávit celý den v posteli, pustit si k tomu Sex ve městě (moe řeč!), Zoufalé manželky nebo King of queens (no to se k nám ještě nedostalo, ale jinak souhlasím do mrtě, taky se strašně ráda válím o víkendu).
Ještě by tu pár infošek bylo, ale touhle poetickou tečkou je nejlepší skončit, takže více zase příště a hajdy do hajan. Udělala jsem si svoe oblíbený teplý kakao, kakže za chvíli už budu taky v říši snů :o)).
Tže doubrou, noc, dobrý ránko, dobrý den, nebo kdy to budete číst :o).
Zatím pa pa Vaše Jinny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | 13. května 2006 v 11:14 | Reagovat

Tak opet drobny korekce.

Co sem cetl, tak Toma nachytaly v one inkriminovane chvili kdyz mu bylo necelejch 15. Ve 13ti bylo jeho "poprve".

No a co se tyce jmena kocky, tak sem zezacatku vsude cetl ze je to "Kazimir" a az pozdeji si tam nekteri lide zacali pridavat to dlouhy i. Cily dle meho je jmeno Kazimir origos nemecky(zadnej preklad) a tim padem by se melo asi cist [kacimir]. A to zni celkem dost nemcoursky, takze to tak podle me bude.

2 Jinny Jinny | 13. května 2006 v 22:42 | Reagovat

Michal: Jo s tím věkem máš určo pravdu. Celý článek jsem psala z hlavy, žádný opisování, jen z toho, co jsem si pamatovala, co se ke mně dostalo za infošky. Takže možná i to "i" bylo krátký :o) Hned to zní pro kočku jako zajímavější jméno! Danke sehr

3 Jinny Jinny | 17. května 2006 v 0:17 | Reagovat

Mno vidím, že článek Vás vysloveně zaujal :o)) a přitom mi dal docela zabrat. No nic, napříště připravím něco peprnějšího ?!?

4 tessi tessi | 17. května 2006 v 19:59 | Reagovat

jinny,je to super,sem si početla tak půl hodiny s občasním psaním do icka sem toho tolik nevěděla,dyž s to psala z hlavy,ještě větší poklona

5 Jinny Jinny | 18. května 2006 v 18:20 | Reagovat

Tessi: jééé děkuju, já už myslela, že se ten článek vůbec nikomu nelíbil :o)). díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama