FOTKY Z KONCERTU 11.4. V PRAZE

12. dubna 2006 v 18:11 |  KONCERT PRAG 11.4.2006
Tak habych to osamělejm duším, co byly včera doma přiblížila, aby měly o čem snít a nebyly smutný:
Před Futurem bylo docela málo lidí, cca 150-250, převážně holek :o).
Kluci přijeli cca v 18.15 v černém tranzitovém Mercedesu s tmavými skly. Skrz sluníčko bylo trošku dovnitř vidět, takže jsem zahlídla něco a la Billův rozcuch.
Zajeli za vrata, zastavili jim přímo před vchodem. Kluci vyskákali z tranzitu, někdo měl to štěstí a zahlídl je, já bohužel ne. Místo jakékoliv zdravice či zamávání odešli okamžitě do klubu.
V tu chvíli (již trošku zmrzlá) jsem ztrácela veškerý naděje, že je vůbec ten den uvidím ( a jak to pak pěkně dopadlo :o)) ).
Čekali jsme dál a bavili se s ochrankou.......
Jedna z organizátorek přinesla svým 3 kamarádkám lístky a polohlasně se zmínila, že lístky dole ještě mají a přinesou je za 5 minut WOW WOW WOW. Naprostý štěstí a doufání.
Přinesli je za hodinu. Mezitím se spousta holek šla vyčůrat, nebo projít, takže se trochu uvolnilo, my jsme se ze svých pozic nehly, dál jsme se opíraly se Suzzy o zábrany přímo před vchodem. Někteří ochrankáři si dělali ze zvláště mladých a uječených fanynek docela nepěknou legraci (podávali jim ruce s tím, že předtím se zdravili s klukama a ti měli zpocené dlaně, že se jako kapela stejně do 1/2 roku rozpadnou, docela je trápili), tak jsme se snažili je krotit. Natáčela tam jakási slovenská televize, tak nás taky zvěčnili. Ptali se jestli jim zazpíváme nějaký song TH a co bychom všechno pro ně udělali - to jsem odmítla komentovat.
Pak přišla paní s lístkama (zelené pásky na ruku), okamžitě se na ni vrhl dav, který div neposunul zábranu. Paní se lekla a začala couvat. Už už jsem šahala po lístku, ale utekla mi. Pak se oklepala a přistoupila znovu blíž, s tím samým lístkem. Na nic jsem nečekala, věděla jsem, že jestli nedostanu tenhle, nedostanu žádný. Nevím jak, ale nějak se mi podařilo vyskočit a naklonit se nad zábranu tak, že jsem jí ho téměr vytrhla. Tiskla jsem ho v dlani a strašně se bála, že mi ho někdo vyrve a ukradne. Omlouvala jsem se Suzzy a běžela k hlavnímu vchodu, odkud měli pouštět. Kontrolovali na 3 místech, ale velice sporadicky, ukázala jsem jen malinký kousek pásku. Kdybych měla cokoliv zeleného, asi bych prošla. Maskovala jsem foťák do kalhot (jak mi v rychlosti poradil manžel po telefonu, když jsem mu volala tu novinu, že mám lístek a jdu DOVNITŘ), nicméně je nekontrolovali a neodebírali.
Dole už byl docela dav. Narazila jsem na Janu, která se se mnou bavila u zábran. Dali jsme si pití a kuly plány, jak se třes těch 12 řad holek dostat dopředu. Ať jsme to zkoušely z kterýkoliv strany každý nás odpálkoval. Potom Jana požádala jednoho velkého kluka, že přes něj nevidí, tak jsme se posunuly (tímto bych jí chtěla poděkovat, protože jinak by jsme se tak blízko nedostaly a nemohli dát vzniknout těm pár fotkám.) Dav se začal vlnit, hulákat a my pomalu jak zrnka písku propadávaly blíž k pódiu. Zastavily jsme se až o 2 novináře, kteří viseli na zábraně vepředu. Bohužel, ti už nikam neuhnuli.
Mezitím přišel Bouček z T-music a uváděl je, pěl na ně ódy nebeský, jak vedou v hitparádách a že koncert je pro přátele, tudíž pro nás - to mně pobavilo a dojalo zároveň, vždyž nikdo z nich neví, že existujeme.
Potěšil nás tím, že po koncíku bude autogramiáda, kde se na každého dostane a že bude tento rok OFICIÁLNÍ KONCERT, z jistých zdrojů to bude prý v červenci.
Zhasla světla a přišel nějaký kitarista, chvilku to tam klukům ladil a pak z ničeho nic, koukám, stojí tam TOM, a támhle je Gustav, George je také na místě a kdopak nám to přibíhá v bílém tričku BILLLLLL.
Začali tuším písničkou Schrei. Byli skvělí. Fotila jsem o 106, chvílema jsem na Billa vůbec neviděla přes les rukou (dav se pěkně vlnil). Dala jsem foťák nahoru, najela si na něj zoomem a sledovala ho ve foťáku --- labůžo. Pořád jsme s Janou hoblovaly zadky těm dvou fotografům, jak jsme skákaly. Oni mi pořád kazilo focení, tak jsem se s tím jedním sladila. Říkala jsem si, profík z Brava ví kdy fotit, budu fotit s ním a navíc stojí klidně, když fotí, tak mám šanci něco blejsknout. Kvalita fotek není nic moc díky kouři a světelným efektům, ale jsem ráda i za ně.
Chvílema jsem zjistila, že muziku vůbec nevnímám, že se jenom kochám a kochám.
Co se hudebního zážitku týká:
popravdě řečeno, CD, je CD, sál byl malý a trošku přezvučený, ze začátku nějaká ta vzba. Za co mně asi nebudete mít rády, ale chci to popravdě napsat : Bill nezpívá tak dobře, jako na CD. Má sice starší a hlubší hlas, ale buď tam byl hluk, nebo je na CD upravený, asi určitě, to jsem napsala naivně. Jen chci říct, že po hudební stránce, vy co jste byli doma s walkmanem jste o nic nepřišly. Taky jsem to pozorovala již na jednom videu, které jsem viděla. Ale co, koncík je jen jednou a jde tam především o atmosféru, kvalitní muziku si člověk pustí v klídku ve vaně.
Co se vizuelního zážitku týče:
nejvíc jsem čubrněla na Billa, proto taky tolik jeho fotek. Gustav nebyl moc vidět, Georg byl docela svalovec a užíval si to s kytarou. Tom se pořád gebil jak malej diblík, uculoval se do publika, chíli prožíval hraní (chvíli hrál k nám čelem, chvíli zády atd.), Bill se k němu jednou přitulil a vypadali jako "teplí bratři" :o)) legrace.
Bill byl přesně takový, jako na záznamech koncertů. Díval se plošně do davu, neřekla bych, že vyhledával přímo jednotlivé oční kontakty :o(, nakláněl se k fanynkám na tu i onu stranu :o). V tu chvíli jsem jen zírala, teprve, když se odkláněl mi došlo, že bych taky měla fotit - pro Vás, takže tuhle fotku mám jen 1.
Poletoval ze strany na stranu, dělal "xichty", řval, že mu byl vidět piercing (viz foto). Prostě zážitek.
Po každé písničce jako snad jediný pil. Za každou poděkoval anglicky, ale pak začal vždycky povídat němceky, tady bohužel nemůžu sloužit, ajnšto jsem se omylem dala před 10- ti lety na francouzštinu. Tak se dívejte v sobutu na T-music, snad to tam bude.
Kluci hráli cca 5 písniček, Schrei, Durch der monsun, Freunde bleiben, Rette Mich, tu další si nepamatuju, nemůžu si vzpomenout, jak jsem byla v transu - sorry.
Skákaly jsme s Janou jako o život.
Najednou Bill zvedl ruce, rozloučil se a odcházel, Georg s Gustavem ani nevím jak tam najednou nebyli, poslední se loučil Tomík, tím svým miloučkým úsměvem. Je fakt zlatíčko, stál tam docela dlouho, aby si to holky užily.
A najednou byl konec. Vzali jsme to s kamarádkou úprkem ven, aby jsme měli nějaké pěkné místo na ulovení podpisu a nějaké té fotečky zblízka. To se také povedlo, sledujte článek Autogramiáda po koncertě 11.4. v Praze.
Je tam popis toho, co jsme s nimi stačili prohodit, a hlavně, fotečky pěkně zblízka, jak jsem Vám je slibovala. Není jich moc, trošku pochopení, byl to opravdu fofr.
Byl to skvělý zážitek, po utogramiádě, když odjeli jsem se cítíla zase jako 17-ti letá holka, která viděla toho kluka, ze 4. ročníku co se jí tak líbí :o>>>>>>
Naprostá bomba, byly jsme tak plný dojmů, že jsme musely jít se Suzzy a Janou na víno. Porovnávaly jsme podpisy, valily na sebe překotně vodopád dojmů atd atd.
VŠEM BYCH VÁM TO MOC PŘÁLA ZAŽÍT, BYLO TO PROSTĚ SKVĚLÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ.
Snad se mi podařilo, alespoň trošku Vám to přiblížit.
Taky bych chtěla poděkovat tomu nahoře, že dal, abych chytila ten lístek -díky budu teď pořád hodná :o)
A TADY JSOU FOTEČKY:
UŽIJTE SI JE:
Jen se chci omluvit za kvalitu, nedovedete si představit, jaký tam byly pro fotografy podmínky (světelný efekty, protisvětla, les rukou před váma, strkající dav, docela časté vypouštění kouřových efektů - to mělo největší vliv a v neposlední řadě, VÝBORNÁ, ale pěkně NEPOSEDNÁ, kapela), vím, že nejsou nic moc ( ty z venku už jsou v normální kvalitě), ale jsem ráda i za ně.......
Čekáme, čekáme ....a doufáme, že zahlídneme alespoň jejich rukáv....
Je to tady, černý velký Mercedes skrývá 4 úžasný osůbky, který se nám snad ukáží, sluníčko prosvěcuje čená skla akorát na Billův "rozcuch".....
A najednou stáli před námi...
Rozjeli to sice na malém prostoru, ale ve velkém stylu....
No nejni sladkej jako cumel? Jak to miloušce prožívá?
Byl to hukot, až z toho Billovi stály vlasy :o)))
Tak už zase pádím na bus. Zbytek fotek zítra, budou už snad v lepší kvalitě. Docela jsem překvapená, jak jsou zamlžený. No holt nemám profi blesk. Tak snad Vás i tak potěší.
Pa pa J
14.4. Jsem tu, uškudlila jsem chvilinku času, tak Vás zdravím a jdu honem vložit pár foteček, byla by to škoda, schovávat je v pc - no ne?
Takhle hezkýho dikobraza jsem v životě ještě neviděla, mnooo posuďte sami.....
Zpíval, div z něj plíce nevypadly .... :o))
Byl rychlý jako rys, zaměřila jsem pěknou kompozici, ale než ho foťák zaostřil, už byl o metr jinde, tak je vůbec s podivem, že ho na fotkách mám, že tam nemám jenom tyč od mikrofonu.....ha ha ha
Tuším, že tohle bylo u Rette mich, krásně procítěně máchal ručičkou.....jóó to byl zážiteček....to se nedá vypovědít....
Vždyť to říkám, máchal s ní jako o život .....
K tomu nevím co dodat, snad jen, že jsme byly všechny na měkko .......
Dává do toho všechno, zpívání ho baví, naplňuje, je to jeho osud........
:o)))))))))))))))
No, to snad neni na nás osobně!!!!! Billíku, Billíku,
Báli jsme se, že nás sní samou láskou a doufali, že nám hóóóóóóópne do náruče......to by byl mazec.....asi by živý nevylezl......
I piercing nám ukázal, takový to bylo zlatíčko.....
Jůůůůůůůůůůů, ty očička.....jako šelmička.....
Skoro svatej......
Kolik, že si nás vezmeš na pokoj?????
Jo tři, tak to jo...... :o))
Se cejtil co? :o))))
Ještě, že jsem v první řadě.....
Přemýšlela jsem, zda sem tuto dát, ale když už je na světě... tak Vás nechci připravit o žádný detail, alespoň vidíte Gustu, jak nám ukazoval zadek :o))..... taky pěkný
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁchchchchchchchjóóóóóóóó, přoč je před námi ta kovová zábrana, já chci blííííííííííííííííž....blííííííííííííííííž...blíííííííííííííííííž....a ještě o kousínek blííííííííííííííž.....
To je siluetka co? A ta sedací část......a ty ležérně oblečný kalholy ... ach jo, zpátky do reality, nebo se tu rozplynu....
Co co co je, co ta zvedlá ruka, to už přece není konec.......přece se neloučí.....
.... ale nééééééééééééééééé, to nemyslí vážně, přece ještě chvilku, alespoň maličkou,
i foťák mi slzí, podívejte na ten výsledek......
.....tak brácha už taky .... Gustav zmizel ani nevím kdy a jak, Georg přistupuje k první řadě, prý někomu podává ruku..... a Tom hází něco malého do publika, možná trsátko ??? nevím.....
A najednou je konec, pódium prázdné, nikde ani kousínek po Tokio Hotel, jen zbytky mlhy, která ještě před chviličkou obklopovala jejich těla, nějaký technik už vytahuje konektory ze zesilovače.....
Bylo to KRÁTKÝ, ALE KRÁSNÝ....už je to nostalgie...... utíkáme ven na autogramiádu..........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anik anik | 12. dubna 2006 v 18:17 | Reagovat

muzu se zeptat kolik ti/vam je?? =)))

2 Jinny Jinny | 12. dubna 2006 v 18:21 | Reagovat

Anik, všude to píšu, 28 :o(. Holky mi na koncetu vykaly, což mně trochu mzrelo, ale typovaly mně na 20 ufff :o))

3 kiki10 kiki10 | 12. dubna 2006 v 18:36 | Reagovat

takze tam vlastne mohl jit kdokoli a chytit si listek? asi sem to moc nepochopila ale takhle to chapu :D

vysvetlis to prosiM?....moc by me to zajimalo...dik :)

4 anysek anysek | 12. dubna 2006 v 19:04 | Reagovat

o listky se "jen"? soutezilo, napr. v t-music, na radiu: relax, evropa 2, agara.. a mozna jeste nekde, vsude sem to zkousela, ale nic sem nevyhrala! ja jsem tak strasne moc chtela na ten jejich konzik. kvuli tomu sem i brecela... :´(

5 Anitka:) Anitka:) | E-mail | Web | 12. dubna 2006 v 19:18 | Reagovat

lol....cholky vy se mate(myslím ty co byly na konciku :( )

6 Kathin Kathin | E-mail | 12. dubna 2006 v 19:28 | Reagovat

ty listky se dali jenom vyhrat,  a kdo prisel tam mohl si ho i chytit, jinak ho myslim neprodavali, ale kdyby tak tam stejne mama mela  pripravenou penezenku ze by dystak v richlosti naky to peti kilo vytahla..ale nic.. a listek sem si taky nechitila.. i kdyz byl asi 20 cm ode me.., ale i tak mam zazitky super!

7 jana jana | 12. dubna 2006 v 20:07 | Reagovat

Jinny, moc diky za fotky i za to,ze popisujes jak to tam probihalo, je to fajn :)

8 BillíkovaGirl(Náťa) BillíkovaGirl(Náťa) | E-mail | 13. dubna 2006 v 12:51 | Reagovat

Bylo by supa, kdyby ten jejich konzík byl jinde než v Praze, pže já bych se ta zas nedostala!! :(( Třeba v Brně, bo ve Žďáře :D Jinak taky moc díky za fotky ui za popísek :))

9 Jinny Jinny | 13. dubna 2006 v 17:08 | Reagovat

kiki10: o lístky se jen soutětilo, ale jako vždy,nějaké zbyly a možná chtěli potěšit fanynky, tak jich asi 20 přinesli cca po 19 hodině a "rozdali" je stylem, kdo si co urval, to měl. Bylo to o štěstí, za které jsem vděčná. Na jednu stranu mně mrzelo, že tam bylo tak malinko lidiček, protože si kluci pomyslí, že je tu nikdo neposlouchá, ale bylo to tím, že spousta lidí přece nepojede x km, jen aby okukovali před klubem. Chjo.

10 Nikol Nikol | 13. dubna 2006 v 20:04 | Reagovat

to si děláte sranu, já sem seděla doma a protože jsem nevyhrála lístek a on se dal chytit??? To nepřežiju!!!

11 Iwik Iwik | E-mail | 13. dubna 2006 v 20:20 | Reagovat

Mnooo ja porad cekam jestli naaahodou nenaskoci jeste nejaka fotecka :)) ale asi zbytecne..  

Nikol: Nic si z toho nedelej,myslim,ze nejsi jedina,kdo to nevedel a kdo tam nebyl.Kdybych vedela,ze se da chytit,tak tam stojim uz o 2 hodiny driv... Ale bohuzel..to je proste smula,uz sem na ni docela zvykla :( Kazdou minutu po 19:00 hodině sem si říkala ted asi hrajou tuhle a tuhle pisnicku a ja tam nejsem... sice to zaclo pozdeji ,ale stejne sem probrecela snad cely ty 3 hodiny ,az me palily oci :(((

Jinak moc diiiiiiky Jinny,ze to tak naadherne popisuje ,aspon z toho neco malo mam :)) a porad cekam na dalsi fotecky :)) zatim papa a nebudte smutniii :o))

12 Jinny Jinny | 14. dubna 2006 v 10:41 | Reagovat

Iwik: fotečky budou budou. Jakmile urvu v práci chvilinku. Koncert Vás opravdu mrzet nemusí, když najdete jakékoliv video s jejich koncíkem, tak takové to bylo, jen kratší a menší. Co by jste však určitě zažili je setkání s klukama z očí do očí, kdyby jste tam byli. Asi to z článku nevyplývá, ale byla venku úplně pro všechny, ti kteří na koncík nešli a čekali pak dostali jejich podpisky a okoukli je pěkně zblízka a to mně pěkně štve, že nezveřejnili předem, přijelo by víc lidí a kluci by viděli, kolik mají fandů. Takhle nás tam byla jen hrstka. Tak zatím papa J

13 Danulinek Danulinek | E-mail | Web | 14. dubna 2006 v 11:32 | Reagovat

Jinny:tak to s tebou souhlasím,kdyby řekli že bude autogramiada,tak by tam blo hafo lidí!Ale už se těším na koncíky v ČR!;)

14 Jinny Jinny | 14. dubna 2006 v 11:59 | Reagovat

JO JO JO, určo jdu, jakmile budu vědít, kdy a kde ta sláva bude, píšu to sem :o))

15 Marcela Marcela | E-mail | 14. dubna 2006 v 13:51 | Reagovat

Fakt moc díky,muselo to být super. Strašně moc ti zavidim!!!Jestli bude něco dalšího,tak se ozvy,PROSÍÍÍÍÍÍÍM

16 Jinny Jinny | 14. dubna 2006 v 15:11 | Reagovat

Marcela: no koncík bude určo a tady Vám udělám vzkazy pro kluky, co kdyby náhodou přišli :o)).

17 Kája Kája | E-mail | 14. dubna 2006 v 19:44 | Reagovat

Ty si řikala že bude oficialní koncert?????JJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!muzes o tom něco zjistit?????prosíííííííím

18 Naisha Naisha | 14. dubna 2006 v 20:42 | Reagovat

já t o víím kdy to bude :))

19 terka terka | E-mail | 14. dubna 2006 v 22:03 | Reagovat

Naisha:Kdy????

20 kiki10 kiki10 | Web | 15. dubna 2006 v 17:24 | Reagovat

proc musi byt (skoro) vsechny koncerty v Praze a okoly!!! .....vvvvvvrrrrrr

Naisha: kdy, kde, (ten koncert) a nerikej ze v Praze :D jinak se jdu zastrelit :D

21 Naisha Naisha | 15. dubna 2006 v 20:45 | Reagovat

kiki10 mrkni se na blog.lide.cz/elefantig :)) mno .... jinak pokud chcete vědět něco o koncertu tak mrkněte na http://www.tokiohotel-fanclub.xf.cz/  časem se to bude víc a víc aktualizovat :))

22 kiki10 kiki10 | Web | 15. dubna 2006 v 23:44 | Reagovat

Naisha: dekuju za tu adresu

23 Ivanka Ivanka | E-mail | 16. dubna 2006 v 14:14 | Reagovat

Zbožňuju Billovi vlasy....já chci taky na koncik!!!=o(

24 Holy Virgin Of BILL!! Holy Virgin Of BILL!! | 16. dubna 2006 v 20:07 | Reagovat

OHHH !! GOD !!

Bill is soooooooo Cute !!

I wont get a Child from U !!

Love U Baby Kiss

25 kokainka kokainka | 17. dubna 2006 v 1:23 | Reagovat

oh mein got!!!bill and tom!!oh...i love you!!!you are so cute and sweet!kiss for ass!!=****TH-rullez

26 yettyna yettyna | E-mail | 17. dubna 2006 v 11:40 | Reagovat

Čusec!Nevíte někdo co znamená německy geiler?Nemůžu se toho dopídit a překládam jeden článek o TH.Předem dík.

27 Agnieszka vel. Agiś Agnieszka vel. Agiś | E-mail | 17. dubna 2006 v 15:57 | Reagovat

Osz Kurcze :D Jakie fajne zdjęcia! Wiem wiem.. pewnie nic a nic nie rozumiesz co piszę :P Też lubię Tokio Hotel!

Well.. I'll write in english then :)

I saw a link to your blog on a polish fanclub site. You've got here some nice photos ;) Gratulations ;) I'm wondering where did you get them? Have you been on a concert? Tokio Hotel is mega cute :D Music is also quite nice :)

Please write me an e-mail with an answer  on my question that have you been on their concert :) Becouse i don't understand a word in "Czeski" language :P Few words are similar to polish but i don't understand the whole sentence.

28 hayli-zoom-tokio hotel hayli-zoom-tokio hotel | E-mail | 17. dubna 2006 v 20:33 | Reagovat

na a ja myśle że nawes super te foty!!!! ale na www.tokio-hotel-zwillinge...są lepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOKIO HOTEL RZĄdzi!!!!!!!!!!!! no i jest bambucha!!!(dla lewych:czytać bambucza!!!) pooooooooooooozdro fani

29 misia misia | E-mail | 17. dubna 2006 v 22:50 | Reagovat

ello jestem z polski i dzieki polskim forum weszlam na twojego bloga jest on super!!fotki tez mam pytanie czy ty bylas na koncercie tokio hotel??!! zapraszm na http://tokiohotel-misia1323.blog.onet.pl tschuss

30 Jinny Jinny | 19. dubna 2006 v 13:53 | Reagovat

Hyyli-zoo-tokio-hotel: Hi, thank you, but the addres isn´t complet, I can´t find this.

31 Jinny Jinny | 19. dubna 2006 v 13:56 | Reagovat

Agnieszka, Misia: Yes, I was at the concert, so I made there some photos, which you saw. The concert was short (just 4-5 song). After was the autography, so we had a touch with TH, we get the signatures, also made some fine photos, we could spoke with them, but just few words. You also visited some concert in Poland?

32 Ania Ania | E-mail | Web | 19. dubna 2006 v 16:26 | Reagovat

super foty sorki że po polsku ale jestem z polski i nie gadam po twojemu:-) teraz może chłopcy z Tokio Hotel przyjadą do POlski wkońcu

33 inusia. XD inusia. XD | 19. dubna 2006 v 17:42 | Reagovat

Ach, super fotki. Zazdroszczę Ci tego koncertu :D Kiedy oni wpadną do Polski? Byłaś dosyć blisko sceny...a właściwie pod samą sceną... A po jakiemu on do was mówił? Po niemiecku? Angielsku? XD Chyba nie czesku? Ok, ja piszę nie od rzeczy dziś. I tak nie zrozumiesz. Ale mimo wszystko pozdrawiam :* :)

34 Ina Ina | 20. dubna 2006 v 18:10 | Reagovat

Jinny, moc Ti děkuju za fotky (jsou super), ale je tam pořád jenom Bill (neříkám, že se mi nelíbí... je ze všech nej, ale mohla si taky vyblejsknout i někoho jinýho

35 Klarýs Klarýs | 24. dubna 2006 v 14:49 | Reagovat

Holky ja je strasne miluju ale upa strasne moc....!!!!!!!!!!!!Oni jsou upa cool ale hrozne MOC a taky je HROZNE MOC MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

36 tlusťoch tlusťoch | 24. dubna 2006 v 15:06 | Reagovat

jjjjjjjaaaaaaaaaaaa jeeeee ploště želuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu::::::::------------)))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????

37 ona ona | 26. dubna 2006 v 11:15 | Reagovat

elo ziomki=) fajny blogas!!! zdjecia yez super. pozdro dla wszystkich fanów TH. KOchamy was

38 Jinny Jinny | 26. dubna 2006 v 13:48 | Reagovat

Ona: moc nerozumím, ale díky :o))

39 Jinny Jinny | 26. dubna 2006 v 13:50 | Reagovat

Inusia: He spoke German and Englis also. I don´t understund everythink what you wrote.

40 Jinny Jinny | 26. dubna 2006 v 13:53 | Reagovat

Ina: přes to, že jsem byla ve druhé řadě, přes fotografy předemnou se mi udělala mezírka vždycky jen na něj. Toma mám jen 2x, Georg nešel vůbec vyblejsknout a Gusta nebyl za bubny ani vidět. Přiště se pokusím to napravit, však tu nejsou naposledy.

41 Billover Billover | Web | 27. dubna 2006 v 12:08 | Reagovat

O my Got!! This photo is beautyful ;P

42 Spuny Spuny | E-mail | Web | 1. května 2006 v 12:24 | Reagovat

Ech... ten czeski to powalony język jednak...:P hehe taki śmiechowy:D Jak coś mówią to więcej rozumiem a tak to nic prawie:P

43 Aga Aga | 3. května 2006 v 8:57 | Reagovat

Nom, zgadzam się... ale w końcu kto Polski zrozumie?? Chyba trudniejszy od Czeskiego xD

Pozdrawiam Pl fanów TH :**

___________________________

Hey, thats photos're super!! But I like more Bill's photos in black :] No white :DD

44 Jinny Jinny | 6. května 2006 v 1:20 | Reagovat

Aga: is his choice :o))

45 sýček sýček | E-mail | 8. května 2006 v 18:08 | Reagovat

na tý 26nebo27 fotce tak to vypadá jako by  mu měli vypadnout zuby nic proti němu ale škoda že sem se na ten koncert nedostala :(((

46 Petulka Petulka | E-mail | 17. května 2006 v 19:56 | Reagovat

Ahojík Jimmy prosím napiš mi na mail SedlakovaPetra@seznam.cz nějaký termíny kdy bude teda ten jejich koncík v ČR  ju??Prosííím já už nechci pořád jenom brečet!! =o(( buuuu

47 Petulka Petulka | E-mail | 17. května 2006 v 19:57 | Reagovat

teda Jinny

48 barča barča | 20. května 2006 v 18:57 | Reagovat

napišete mi teda někdo kdy a kde bude ten konzert

pppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooooosssssssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

49 tomisek-milacek tomisek-milacek | 4. června 2006 v 22:32 | Reagovat

ja tam chciiiiiiiiiiiiiii takkyyyyy!!!!!! proc musim bydlet tady v takove dire...ja chci do Magnemburku!!!!ja se zblaznim:(((( kdybych aspon bydlela v Praze a videla je,mela podpisy a vsechno co k tomu patri,ja bych se zblaznila!!! :(((

50 EL EL | 8. června 2006 v 19:41 | Reagovat

na té 3 fotce od konce vypadá jak kdyby brečel!!!

51 Niccka Niccka | 16. června 2006 v 15:36 | Reagovat

Souhlasím s EL.....

52 Niccka Niccka | 16. června 2006 v 15:40 | Reagovat

Ale ze zdrojů co jsem tak porůzně viděla se mi zdá že si to zas tak neužívali:(ten koncert:)

A to Billík tak parádně vivaloval oči i mimo oběktiv, nebo to byla jen blbá náhoda. Ale např. v klipu schrei je taky tak klášně vivaloval. a ještě jeden dotaz: Měli tam kucí svoji předkapelu??? P.S.-Díky mocinky za odpověd´....zatim....

53 .Jinny .Jinny | 29. června 2006 v 15:58 | Reagovat

Petulka: mno letos koncert nebude, musíte do Německa nebo Rakouska :o(

54 Libby Libby | 29. července 2006 v 12:10 | Reagovat

pekny moc, akorat si tam napsala ze gusta ukazuje zadek, pritom to byl georg...:o)

55 lilly lilly | E-mail | 17. září 2006 v 23:32 | Reagovat

Jinny,napis mi na meila jestli mas chut,moc se mi libi jak uvazujes a pises a dedukujes. Rada bych si s tebou vymenila par nazorku sned to najdes,fakt se ozvi prosiiiim... LILLY 24let

56 Suzy Suzy | Web | 12. listopadu 2006 v 10:08 | Reagovat

pěkný zážitek! závidím ti to,žes je viděla

57 miška miška | 1. ledna 2008 v 9:08 | Reagovat

jsou skvjeli hlavne bill

58 teruška teruška | 1. ledna 2008 v 9:11 | Reagovat

ahojky kluci jak se máte já  dobře tak pá tome.....miluju tě

59 miška miška | 1. ledna 2008 v 9:14 | Reagovat

bille cotam ovas pišou sprostiho toneni pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama