Duben 2006

Kolik kluci vydělávají.

28. dubna 2006 v 14:21 NEWS
Zdáreček,
přemýšlíte občas, že jsou kluci stále skromní a naštěstí nejsou snobští a vůbec nevypadají, že by jim sladká sláva vůbec něco nesla, nebo jim stoupla do hlavy?
Trošku mně zarazilo, že šel Bill nakupovat do Diora, jednak bych ho na to netypovala kvůli druhu zboží a jednak i kvůli penězům, protože se nikdy nijak snobsky nechovali, styl oblečení co nosí není taky zrovna od Diora :o)), nebo že by tam začali prodávat trička Green day?? Mno, možná chtěl koupit nějakou vůni pro sebe či jako dárek. V rozhovorech uvádí, že horko těžko vyžijí z kapesného :o))
Tak jak to vlastně je?? Mám pro Vás informaci, na kolik si kluci ročně přijdou..... ne, že by to bylo nějak důležitý, cizí peníze nepočítám, jen mi to přišlo zajímavý, protože jsem čekala možná trošku víc.
Nepsala jsem to sama, tak uvádím rovnou zdroj Universal.
(16.4.2006 volně přeloženo z němčiny)
Jsou sice ještě teenageři, přesto nám tito čtyři chlapci z Tokio Hotel ukazují o něco víc, než jen hežké sumy na jejich vkladních knížkách. Základem všeho jsou dobře sjednané smluvní podmínky.
Jak informoval německý časopis "Bild am Sonntag", Bill, Tom, Gustav a Georg namísto obvyklých 18-24 procent podílu z prodeje desky, dostávají celých 26 procent. Jenom samotné album Schrei, kterého se prodalo už 500.000 kusů jim vydělalo cca 1.3 milionů eur. K tomu musíme připočítat zisky z prodeje singlů, koncertních lístků a reklamních předmětů s motivy Tokio Hotel. Zasvěcené osoby odhadují, že jejich celková aktiva jsou nyní více než 2 miliony euro. A u toho určitě nezůstane. Stefan Mucha, právník skupiny říká: "Denně dostáváme nabídky na reklamu. Od telekomuničních firem počínaje a potravinářskými řetězci konče. Vedeme neustálé jednání."
Když to vezmu průměrným kurzem Eura z poslední doby, mají se kluci jako Vyvolení, což i sedí, protože minimálně jsou "naši" Vyvolení. (podotýkám, že to nesleduju, tak nevím přesně jaká je výhra).
Na každého připadá něco málo přes 14 milionů, což neni nijak extra, ale taky málo, každopádně jim to přeju, protože kdybych měla z ničeho nic 14 mega, asi bych z toho zblbla. I když co je dneska 14 mega (dům, vybavení, pár dovolených, 2 auta a máte je v tahu :o)) ). Oni rozhodně nechodí s nosem nahoru a krom Billových asi značkových šminek a pár kožených bund nevypadají, že by moc utráceli. Na něco hrát taky můsí, (aby neotloukali píšťaličky o sebe), což asi nejni v dnešní době levná záležitost. To jim chválím. Nejen, že jsou skvělý, ale jsou k tomu ještě chytrý a rozumný, no jo říkám to pořád - dokonalost sama. (no habych je zasejc nepřechválila :o)) ).
Tak zatím páčko.
Jinny

Kniha TH? od neznámého autora

28. dubna 2006 v 14:02 NEWS
Naši braťa mají něco extra - knížku o Tokiácích.
Za čas uvidíme, co z toho bude a jestli se to dostane i sem.
Vypadat bude tacinky.
Chcete vědět víc?
Jukněte se sem:

Jak kluci trávili čas před koncíkem.

27. dubna 2006 v 22:51 KONCERT PRAG 11.4.2006
Zdáreček lidičky,
troška infošek, co se dělo před koncíkem by neškodila ne? Něco málo tu pro Vás mám........
.......na jednom blogu jsem v pondělí večer před koncíkem psala: "Je to fajn, že člověk dokáže odhadnout, co teď kluci dělají. Ajnšto je čeká zítra cesta a vystoupení, určo už zajeli pod peřiny a chrupkají". S tímto blaženým pocitem jsem taky hupsla pod peřinu, těšila se na úterý a spala jako dudek. Jenže to jsem se šeredně spletla. Tou dobou seděli kluci v jednom pražským hotelu v báru a nasávali jako mořský houby.
Ale abych nepředbíhala. Takže je jasný, že kluci přijeli už v pondělí večer. Projevili zájem, že by večer chtěli jít zapařit do nějakého nočního klubu. (Představte si to, nasáváte a trsáte někde v klubu a najednou tam vidíte vlnit se kluky z TH, no já bych si myslela, že mi dali na baru něco do pití´:ox). Jenže to klucí nepočítali s pražskou trošku ostřejší ochrankou - "Vy jste na vstup do klubu moc mladý". Prostě je vypakovali tokio hotel - netokio hotel. Takže klukům nezbylo nic jiného, než se uchýlit do baru v hotelu a chlandit "prý až do rána" tam. Což mi neštymuje k tomu, že s nima byla mamka - copak chlandila s nima? No já bych je v 16 v baru do rána nenechala - jsem budoucí matka saň :o). Každopádně přežili to ve zdraví a po všech zvěstech jak vstávali pozdě, se vykulili z pelíšků v 9 hodin ráno ve čtyřhvězdičkovým hotelu, který si vyžádali. Údajně byli v Diplomatu. Což mně docela krká, protože jsem to zase uhodla, (stejně jsem uhodla i klub kde budou, říkala jsem si, kam bych je dala, kdybych dělala v Universlu - do Futura, nebo Akropoli, zavola jsem první do Futura, že potřebuji sehnat novinářskou akreditaci na úterní koncík TH a oni řekli, že oni jí nevydávají, že se musím obrátit na Universal, čímž potvrdili, že tam kluci budou). Nicméně myšlenku na Diplomat jsem zapudila dřív, než jsem jí domyslela a nikam nešla. Říkala jsem si - Universal je v Dejvicích, na letiště je taky nejlíp z Dejvic, z Dejvic jde také tunel Mrázovka na Anděl (ten, když kopali, tak nám popraskala půlka baráku), takže budou někde okolo kulaťáku v Dejvicích no a jaký jsou tam hotely - Diplomat, nebo Holiday Inn - (ten je příliš luxusní), (mimo jiné jsme v Diplomatu byli na svatební výstavě a vybrali si tam snubní prstýnky - ale tím Vás nechci otravovat, spíš jen, že se mi hotel osvědčil jako dobrá volba, i když má trošku komunistický interier).Takže jsem nikam nešla, škoda, mohla jsem tam kluky potkat a třeba i pokecat ... no zpátky na zem.
Takže vstali v 9 ráno, v 10 se začali připravovat - Bill se líčil sám, prý má v tom už praxi a dobrý grif, takže nepotřebuje asistenci - no možná jo, protože mu to trvalo hodinu. Také potvrdil, že v této image chodí pořád - prostě všude, prý chodí namalovaný i do školy (no viděla jsem fotky, sice byl nalíčený, ale jen velice velice zlehounka :o)) což mi přijde rozumný.
Takže, když měl Bill namalovanej lovely face vrhli se do kolotoče asi 20-ti rozhovorů, každý tak po 15 minutách. Čekala je trocha focení, takže například v Diplomatu byli v podzemí v kosmické kotelně, kde kluci fotili, aby měli nějakou vzpomínku na ČR a snažili se louskat cedulky v češtině (to musela být prča, škoda, že z toho neni video - už slyším Billa, jak říká "nepovolaným vstup zakázán". Prý jim čeština přijde podobná ruštině. Fotky z kotelny budou zveřejněny někdy příští týden. Pak je vzali na střechu hotelu. Kluci vyšplhali ochotně po požárním žebříku až nahoru. Nebylo moc teplo, docela foukalo, Gustav a Georg jen v triku, Tom (chvíli měl prý slzy od větru na krajíčku) a Bill bundách. Přesto se zrovna ti 2 klepali jako osiky. Ale nechtěli nic nechat znát, takže když se jich ptali, říkali drkotajíc zuby, že jsou vvvv pp oooo hhh ooo d ěěě. Byli za to odměněni pěkným výhledem na naši matičku Prahu. Pak si dali obídek (oblíbenou pizzu a salát s americkým dressingem - zajímavý, že dvojčata si dala bezrozmyšlenkovitě to samé - stejnou pizzu, stejný salát).
Po obědě chtěli vyrazit do města na nákupy, tedy hlavně Bill, kluci čekali u zaparkovaného auta a Bill s bodyguardem (mimochodem bodyguarda si pamatuju od Futura, byl tam i se synem - podobní jako vejce vejci a já si říkala - typický češi! takový vypasení no a oni byli z německa :o( jsem se zase jednou pěkně sekla a ještě to tu na sebe napráším ) vyrazili na pěší zónu a Václavák. Tady bych měla šok číslo 2, představte si, prodíráte se masama cizinců na Václaváku a najednou Vám někdo šlápne na nohu, zvednete oči a on Bill Kaulitz, to by mi hlava asi hned tak nepobrala !!!!! Bill není zrovna skromnej člověk, říkal sice, že mu na nákupy stačí 20 minut, ale zamířil rovnou do "Diora", já ani nevím, že tam je a i kdybych stála před ním, bála bych se bez 20.000 v kapse vzít jen za kliku :o).
Pak nastal čas jet na zvukovou zkoušku do Futura. Klucí mají zásadu, že chtějí být 30 minut před začátkem koncertu v zákulisí sami, to je sice pěkný na koncentraci, ale když jsme stáli v tý zimně nekonečně dlouho před Futurem, jsem ráda, že jsem to nevěděla, asi bych si trošku zalamentovala :o). Mysleli jsme si, že dělají rozhovory, tak jsme byli v poho.... Po koncertě se kluci ani nevraceli domů, ale razili ronou do Amsterdamu, kde měli další showcase 13.4.
Krom hotelu a půlhodinky samoty před koncíkem neměli kluci žádný speciální požadavky. Na turné v Německu s nimi jezdil stolní tenis a fotbal, jsou docela roztomile skromní. Postřehy lidí, co dělali s kluky rozhovory se shodují v tom, že Bill je v soukromí spíše tichý nikam se necpe a nechává blbnout spíš bráchu. Začíná se nořit spousta fotek z koncíku a autogramiády - kde se Bill směje zcela upřímně jako o závod, to jsem ráda, protože jsem měla z koncíku dojem, že chodí jako loutka a moc si to neužívá (nebyla jsem sama), ale to je asi ovlivněný tím zvláštním šklebem, co mi hodil do objektivu :o)). Rýsovala se tu debata, že co má Bill delší vlasy, je nějaký zasmušilejší, tak jsem ráda, že je pořád stejně šťastný jako blecha, jako my všichni ulítli tokiáci ...
Zatím páčko Vaše Jinny

S Billem v posteli

25. dubna 2006 v 15:05 PHOTOS
Ahojda,
tyhle fotečky kolují už 14 dní, já vím, určo jste je viděli, možná ne všechny.
Ale jako hold osůbce, která zajistila jejich vznik a zveřejnění je sem prostě musím dát.
Co k tomu dodat ..... snad jen, že ve dvou se to lépe táhne ......
Rostomilost sama.....umí krásně muchlovat peřiny ....
Bych mu s tím stlaním klidně pomohla ....
Myslela jsem si, že někdo připevnil v hotelu skrytou kameru, ale tady to vypadá, že Billa prostě někdo fotí. Že by kluci? Pže fotografy by si do ložnice asi nepustil. Nebo, že by nějaká právě vstávající fanynka pořizovala fotky na památku????
Tak tady si není ani podobnej, jsem ráda, že po ránu nevypadám blbě jenom já... :o)).
Taky je fajn, že má pěknej i když trochu jinej rozcuch, už jsem myslela, že mu ty vlasy drží pořád na dikobraza a jenom já každý ráno přemýšlím, jestli kartáč z vlasů vystříhám, nebo se ho pokusím vyplést :o)).

Noví předskokani TH

25. dubna 2006 v 14:57 NEWS
Ahojda,
tak jsme se konečně "zbavili" Blogu 27 a už je tu noe blond holčina.
Nebudu Vás dlouho napínat a jdu k jádru pudla. "TH mají nové předskokany".
Je to mladá skupina z německa a kluci jí chtějí dát šanci se zviditelnit. To je od nich hezký, že se o tu slávu a penízky chtějí podělit.
Jedná se o dvojici holka - kluk Jenna + Ron.
Mají za sebou 1 CD Mittendrin, vypadá to, že je vydává Sony BMG, což jsem netušila, že si Universal se Sony tak kápnou do noty, ale když jde o prachy, proč ne, "my vyděláme - vy vyděláte".
Blog skončil proto, že jim skončilo koncertní turné, takže v tom není žádnej jinej háček.
Takže Jennu s Ronem skoukněte a písněte, co vy na to.
Podle mně, je ta holčina dosti pěkná, takže cejtim jistý malý ohrožení, ale co, to je život. Fanoušky jim určitě přetahovat nebudou, na to jsme my skalní tokiáci příliš skalní. Muziku hrají prý laděnou do rokova, což jsem ještě netestovala.
Něco o nich vysondovat můžete tady: http://www.sonybmg.de/artists2.php?artist=778830
Voi la:
Tak co jim říkáte?
Páčko Jinny

Klukoic školička / KJF Gymnasium

25. dubna 2006 v 10:00 NEWS
Tady zkoukněte, kde můžou ty šťastlivci mladý německý potkávat svý spolužáky na
Kurfürst - Joachim - Friedrich Gymnasium.
Co jsem tak koukala, mají tam víc učitelek, (šťastlivkyně) než učitelů, ale německy neumím, tak to radši nastudujte osobně, nebudu se pouštět do žádných větších úvah, doufám, že to není nějaká mystifikace, jako v případě mamky dvojčátek - již jsem tam napsala opravu, kdo to vlastně je. Škola je cca 17 km nad Magdeburgem, tak to vypadá, že jsou na čerstvým vzduchu :o)).
By mně zajímalo, jací kluci ve škole jsou . Jestli se pylně učej (někde jsem četla, že mají docela dobrý studijní průměry, něco mezi 1-2), jestli chodí do školi Bill namalovený, jestli se spolužákama kecají o koncících, berou je do zákulisí a dávají jim volňásky :o)).
Božínku, já chci zpátky do školy ....... navíc to tam nevypadá vůbec špatně.
Tady to zkoukněte: www.kjfg.de

PŘES 200 VIDEÍ

25. dubna 2006 v 9:31 VIDEA
Ahoj Tokiáci,
slíbila jsem Vám videika. Předpokládám, že některé jste již určitě viděli protože Vám žádná novinka o TH neunikne, ale třeba objevíte některé, které Vám udělá radost, nebo si ho rádi připomenete. Není jich zrovna trošička, tak se pohodlně usaďte, doneste si jídlo a pití....
Tak tady je pár odkázků na supa dupa videjka: (omlouvám se, jestli je tam některé 2x, ještě jsem je všechny nezkoukla).
Nově přidané Beichte od Ely:
Bill s plyšáky
Bill s plyšáky (plyšáková pasáž je prý Zpomalená - nešlo mi načíst, mno uvidíte, třeba budete mít větší štěstí.
-------------------------------------------------------------------------------------------
TENHLE ODKÁZEK HOVOŘÍ ZA VŠE, JE NA UCELENOU ŘADU CCA 220 VIDEÍ O "TOKIO HOTEL" NAJDETE TAM CO VÁM LIBO, VEMTE SI TAK MĚSÍC VOLNO ZE ŠKOLY, ABY JSTE TO VŠECHNO ZKOUKLI :o) Najdete tam spoustu videí nejen o Billovi, ale o kapele a Tomovi, Gustoavi a Georgovi.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Bill osobně:
Mučo krásných záběrů Billa:
Bill fotečky z koncíků:
Tom & Bill
Bill v pelíšku + 100x jinak:
Durch der monsun - live
Rette Mich:
Schwarz:
Ich bin nicht Ich:
Tokio Hotel live:
Tokio Hotel Schrei live:
Tokio Hotel Live Giga TV:
Tokio Hotel Schrei:
Bill v Starch Search:
Bill a jeho It´s raining man ve Starch Search:
Tokio Hotel story:
Tokio Hotel Maine Liebe:
Roztřesený záznam z konícku:
TH live in Munster:
Tokio Hotel - trocha Toma:
Bill v pyjamu:
Tom fun video:
Tomovo videjko:
Ještě trocha Toma:
Tom again:
Tom Kaulitz:

Fotky ze zákulisí

21. dubna 2006 v 21:12 PHOTOS
Pár foteček ze zákulisí, který nejsou tak často prezentovaný - teda doufám.
Určo jste už nějaký viděli, ale opakování je mantka moudrosti. U TH to jistě nevadí.
Zatím páčko
Jinny
Tuhle jsem si půjčila od Míši, snad jí to neva.
A opět aktimel....
Jo, moct tam tak tiše sedět a pozorovat je při práci, bez ohlušujícího davu.....
Vždyť jste všichni ouplně tupý :o)..... je roztomilej, i když se čílí ....

QÍZ

21. dubna 2006 v 20:31 KONTAKT Jinny & Lída
Qízová otázka: KDO JE NA OBRÁZKU?
Správnou odpověď sem jistě napíšete Vy sami, budu se těšit na Vaše postřehy.
Jelikož jste pěkně mazaní, tak jste na to přišli samozřejmě za chvilišku.
TOHLE JE MOJE MALIČKOST - MOC MNĚ TĚŠÍ
Doufám, že Vás fotky neodradí a budete dál chodit na pořádnej pokec :o))

Kluci v Óčku

21. dubna 2006 v 20:04 KONCERT PRAG 11.4.2006
Hojda,
tak už si lebedím doma na sedačce, s napapaným břížkem, a notebookem na klíně.
Sleduju hitpošku Óčka, co chvíli dávají reklamu na jakési novinkové album "Schrei" jakési kapely "Tokio Hotel" no nerozesmálo by Vás to? Vím, spíš je to k pláči, když už se na trh tlačí upgreadované CD a dokonce druhé DVD, jak jsem kdesi vyčetla. Skučí tu zrovna Sámer Issa jak bude zastavovat čas …. nic proti němu, Superstaar jsem hltala každý týden a plácala hafo peněz z mobilu, ale už jsem jaksi naladěná na jinou notu. Kórt po pražským koncíku TH.
Tohle úterý bylo opravdu krutý, tentokrát jsem šla poctivě na francouzštinu, ale nechtělo se mi ani za mák, když si vzpomenu na tu pohodu, na to nadšení, 20 minutový nepřetržitý skákání na koncíku a na tu NIRVANU co poté přišla v podobě autogramiády, ze který mám fotky, na který se raději ani moc nekoukám, abych je nevykoukala. Naštěstí je mám v hlavě tak vyrytý, že si je kdykoliv a kdekoliv můžu prohlídnout. Teď alespoň hrajou Rammsteiny, myslím, že to je směr, kterým by se kluci mohli ubírat, tam někam by to mohli dotáhnout, myslím, že Bill má k tomu slušně našlápnuto. Taky mně do varu dostává jedna písnička, na kterou teď momentálně čekám, jo mít tady tak koncík, tak se tam jdu fyziky zničit, vyskákat a vyřvat. Jsou to móóóć dobrý Oomph "Gott ist einn popstar". Rockovej nářez zmalovaných chlápků, který paří pěkně tvrdě a aby to mělo ty správný grády, hrajou v kápích - prostě pohoda a origoš.
Takový tvrdší TH. Doufám, že se moc nepletu, ale na mně takhle kluci působí. Řadím si je přesně k takovýmto kapelám. Sice je to rokec zpívaný na prvním CD, téměř ještě dětským hlasem, ale do kytar umí Tom s George hrábnout pěkně profesionálně - což je základ. Doufám, že než tady budou mít TH koncík, seženu někde pořádnej megafon (jestli někdo máte - odkoupím) a při vstupu mi ho nezabaví. Chtěla bych totiž s Billem řvát: Schrai und nain, nain, nain, nain, nain, nain. Aby věděl, že čeští fanoušci nejsou žádní vochcápci, jak si po pražským koncíku mohl myslet. Sice jsme řvali z plných plic, ale ta malá místnost byla tak přezvučená, že já nevím jak ostatní, ale já jsem jenom věděla, že mám pusu dokořán a hlasivky se napínají, ale neslyšela jsem vůbec nic, co by ze mě vycházelo.
Teď zrovna hraje Shakira, jindy bych tu blbla po obýváku, ale teď mně ten popík nijak nebere. Kluci mně pěkně změnili. Poslouchám tvrdší muziku, obarvila jsem si vlasy na červeno, trošku je sestřhala a la dikobraz Bill (stále moc dlouhý, ale uvidíme, vzhledem ke svý pozici ze sebe nemůžu udělat úplný rockový strašidlo), koupila si bílo černou koženou bundu, doma prodělala výslech, jestli jsem si nenabrnkla nějakého chlapa ….. Prostě toho pro mě TH udělali už moc, aniž by něco tušili, ale určo nejsem sama. Co Vy? Jak Vás mění, jak na Vás působí??
Pozn: Kónčí Óčko a při rekapitulaci koukám, dif mi bulvy nevypadnou:
"Rette mich" je nasazeno jako novinka. To znamená 7 TÝDNŮ V HITPARÁDĚ, nejlépe na prvním místě.
Tam je dostaneme ne? Hlasovat se dá zadarmo 1x denně na
Takže se loučím, páč jdu hlasovat.
zatím páček hledáček
Jinny

Jak klukům šmakovalo

21. dubna 2006 v 16:22 PHOTOS
Fotečky ze zákulisí, kde kluci baští, nebo hasí žízeň.
Malý postřeh, kromně redbullů Bill pije i aktimel. A to light a jahodový, jak jsem z fotek vypozorovala. Jsem ráda, že máme alespoň něco společného, kupuju si přesně tyhle dva :o))
Ještě malý postřeh z konícku... Bill byl hrozně HUBENÉÉÉÉJ. Víc než je na fotkách. Neměl vůbec žádnej zadek, nohy mu šly rovnou na záda :o)). Bych mu ráda dala 1/2 mojeho. On byl Tom taky hubený, ale přes plandavé oblečení to nebylo tak evidentní. Chjo, mu závidím. Víte jak říkám, Billovi, když o něm mluvím s kolegou - jediná osůbka, která má stran Billa pochopení, říkám mu "anorektička" (protože je něžnej jako krásná holka a ještě tak ideálně štíhlej), ani už nevím kdy a jak to vzniklo. Když jsem smutná, tak mi kolega občas pošle nějakou Billovu fotku, takovej je to kanón ( a to je ženatej a má malý děcko, i když je mladší o nějakej ten rok než já :o)) ). Těsně po koncíku jsem mu psala smsku - "právě jsem držela anorektičku za ruku - se zblázním radostí". Ale pst. je to tajemství.......
Bill jí jako vrabec, tohle bych sezobla k snídani. No on Gustav vlasntě taky.... klucí, klucí, jste přece ve vývinu.
Rodinná oslava narozenin.
Z tohodle nákupu ji i celý videjo, jak kluci chodí obchodem. Bill nese lahev s čirou tekutinou, vypadá to jako "Pražská vodka". Ale kdo ví co to je za alkáč - nealkáč.
Nevypadá, že by mu šmakovalo.

Fotečka Billa s plyšáky

21. dubna 2006 v 9:05 PHOTOS
Vzhledem k tomu, že Vás je tolik, kdo jste jí chtěli vidět, tak na rychlo vkládám tu slíbenou fotečku Billa s plyšáky. Je z toho videjka, takže nic moc kvalitka, ale ten úsměv hovoří za vše, jsem ráda, že je někdy taky opravdu šťastnej....... i když jak se tak dívám, tak je to možná jenom jeden plyšák .... jů, já bych si s ním vyměnila místo, ouplně bych se tam schoulila a byla malinkatá a hodná.......
Určo Vám sem dám ještě fotečky, jak klucí papinkaj a bumbaj mezi koncíkama, zvlášťní sekce, kterou si vždycky ráda prohlížím.....
Jelikož Vy i já, rádi vidíme, když Bill září štěstím, dávám sem ještě jednu přešťastnou fotečku těsně po koncíku:
VIDEA S PLYŠÁKY
Díky Ivě, která si dala 2 hodinovou práci s hledáním Vás sem můžu dát odkaz na 2 videa, ze kterých jsou tyto fotečky.
Pohodlně se usaďte a užijte si je.....
Tady ještě jednou a spomaleně: (videiko mi nešlo spustit, snad budete mít větší štěstí).
Páčko Jinny

Jací kluci na koncíku byli?

16. dubna 2006 v 16:08 KONCERT PRAG 11.4.2006
No přece báječní, úžasní a skvělí a hlavně, byli v Praze, byli blízko, jako ještě nikdy předtím.
Pokusím se Vám popsat svoje "subjektivní" dojmy z celého večera, co se jednotlivých kluků týká, napíšu to popavdě, tak mně nekamenujte za to, když o někom napíšu, co mně na něm mrzelo.
GUSTAV
Musím říct, že to pro mně byla vždycky spíš taková postavička vzadu. Po shlédnutí pár videí jsem ale zjistila, že to není žádný suchar, že je pěknej šoumen. To teď můžu zcela potvrdit. Při koncertě na něj moc vidět nebylo, byl za bubny sotva vidět :o)), ale při autogramiádě jsem z něj měla skvělý pocit, nejlepší ze všech. Bylo vidět, že se snaží být na všechny milý, vtipkoval, odpovídal na pozdravy, když né slovně, tak alespoň milými zubatými úsměvy. Podepisoval poctivě vše co mu bylo strčeno pod čumáček, který jsem až doma po shlédnutí foteček zjistila, má trošku pupínkatý, ale to k věku patří. Řekla bych, že sláva mu leze nejméně do hlavy a že se z toho pravděpodobně nikdy nezcvokne a nezpyšní. Byl to TAK MILEJ kluk. Když jsem ho chtěla vyfotit, byl pohotovej a udělal krok vzad, abych ho nefotila z 30 cm (výsledek jste jistě již viděli :o)) ). Když jsem mu pochválila koncert, bylo vidět, že ho to těší a je za to opravdu rád. Myslím, že z něj jednou vyroste naprosto vyrovnanej, nezkaženej, férovej chlap a možná ještě dobrý táta od rodiny.
GEORG
Mocinky miloučkej, působil nejdospělejším a nejklidnějším dojmem. Při koncertě si to užíval neskutečně s kytarou, jako nějaký profík, co hrabe do strun už přinejmenším 30 let. Vždycky mě to dostane, jak to kluci dokáží, hrála jsem 2 roky na klavír, takže kdo to takhle válí s kytarou a co teprve s bubnama, má můj neskutečný obdiv. Soustředil se na hru, když chtěl tak si zaskákal, vypadalo to, že má svůj svět, do kterého fanynky patří, protože po koncertě šel k první řadě, nevím, něco jim podat, prý ruku. Vypadal na těžkého pohodáře. Usmíval se, při koncertě navazoval kontakt s ostatními kluky. Hráli jako o život. Při autogramiádě se pořád zubil :o)), díval se fanynkám do očí, když se podepisoval díval se od koho si plakát zrovna bere. Taky je pěkně ukecanej, pořád něco na sebe hlásili s Tomem a Billem, bohužel po mně německy :o(, ale gebili se tomu, takže se nám maximálně posmívali :O)))))))))))))) Podle mýho soudu, to jednou bude velký profík, který to daleko dotáhne a jestli Tokio Hotel někdy zaniknou (Bože ne, ouplně se to zdráhám napsat), tak on bude věčnej jako Rolling Stones :o)). Prýmovej u něj už můžu říct skoro chlap. Jo mimochodem, asi chodí do posilovny, měl pěkně svalnatý ruce.
TOM
Tom je jako miloučký a vděčný koťátko. Bylo na něm vidět, že si strašně moc užívá muziku, ale ještě víc fanynky. Docela začínám věřit zvěstem o počtu jeho prožitků. Při autogramiádě vyloženě pózoval, aby holky měli co nejvíc (dobrých) foteček. Na každou se zubil, prohlížel, bral to opavdu důkladně, skoro žádnou nevynechal. Pořád se něčemu smál, řekla bych, že s některými o něčem vtipkoval. Při koncertě zpíval, skákal, dělal obličeje a pózy, otáčel se k nám zády (nezbeda jeden), pobíhal a skákal jak péro z gauče sem a tam - ROZENEJ ŠOUMEN. Hraní mu moc šlo a taky ho evidentě hodně moc baví. Je jako stvořený pro koncerty. Je to mladý pohodář, který si slávu umí pořádně užít. Řekla bych, že je to takový diblík kapely, který vymýšlí spoustu lumpáren a ještě radši nabádá ostatní k jejich realizování. Slovy některých fanynek "je prostě sladkej jako cumel".
BILL
Nóóó, tuhle osobnost bude nejtěžší popsat, je totiž záhadnej jak tajemnej hrad v Karpatech.
Předně se na to musím jít napít, abych nebyla tak nervózní a líp mi to myslelo :o) páč sem vždycky rozhozená, i ten rozhovor s ním si pamatuju nejmíň. Znáte to, co je důležitý, je uložený někde za mlhavou oponou a kdejakou kravinku si člověk dobře vybaví. Dát dohromady o čem jsme se bavili mi dalo chvíli namáhaní myslivny :o) jistě chápete proč? Se nestává každý den, že by před Váma stál Bill Kaulitz. Napsala bych sem, že se mi ještě teď klepou kolena, ale vzhledem k tomu, že jsem propíchla, že mi už není 17, by mně zasejc nějaká fanynka zpražila, takže vězte, že sedím a nic se mi neklepe :o)).
Takže: abych Vás zbytečně nanapínala.
Bill je prostě Bill, děkuju to je vše.
Néééé dělám si legraci.
Bill je jako můza, těžko polapitelný, těžko popsatelný. Předně je to milej kluk (a hezkej - ale asi nejsem sama, kdo si všiml :O) sem vtipná já vím :o(. Byl moc fajnovej, ale trošičku nadčasovej a nedosažitelnej, ale nebudeme předbíhat, napřed koncert.
Lítal jako torpédo, řval, křičel, ječel do mikrofonu, div ho nepolkl. Navazoval kontakt s publikem, i když občas to vypadalo, že tam v dáli nad námi vidí něco co my ne, jak byl zasněný. Je to prostě staar u které musí znejistět snad každý, kdo se přiblíží na 2m. Je vidět, že zpívání ho baví, zpívání ho naplněje, je to jeho život. Řekla bych, že to je to jediný o co mu v týhle mašinérii do který se dostali jde. Něčemu se přiučit, potrénovat hlasivky, něčeho dosáhnout atd. Muselo by být neskutečný vědět, co se mu honí hlavou, protože na svůj věk je to neskutečně SILNÁ OSOBNOST. Zajímalo by mně, proč chodí s vizáží jakou chodí, kdo ho inspiroval (řekla bych, že je to něco mezi chameleonem Davidem Bowiem a Michaelem Jacksonem zamlada), každopádně má namířeno hodně vysoko, nebo v to alespoň doufá a dle toho se chová. Osobně, si myslím, že není normální, aby 16-ti letý kluk vydržel tohle všechno co se kolem něj deje a nezcvokl se z toho. Viděla jsem video těsně po koncertě, kde svírá náruč plyšáků a raduje se jako malej kluk. Řekla bych, že cítí naprostou satisfakci, když má koncert úspěch, že je to to jediný, o co mu jde. U Billa musím napsat, že dle méno soudu jsou u něj fanynky vedlejší produkt. Mohu potvrdit hlášky a otázky ostatních, co jsou na jiných blgách, že se choval k fanynkám nejvlažnějc, s výrazným makeupem a bledou tváří mi připadal tajemný jako Geiša :o)). Na jednu stranu mně to mrzí, ale na druhou stranu to chápu. Ještě stále vypadal, že histerický dav ječících fanynek všude kam šlápne ho vyvádí z rovnováhy - upřímně se mu vůbec nedivím, podle mně to šílenství kolem něj nese tůůůůůze statečně, já už bych byla v péči MUDr. Chocholouška. Takže při autogramiádě se snažil přesouvat co nejrychlejc. To že se u mně zastavil na "pár slov" bylo hlavně proto, že před ním už stáli naštosovaní Gustav, Georg a Tom, kteří už byli na konci a nevěděli, jestli mají jít už zpátky, proto se Bill zrovna zasekl předemnou, prostě to tak vyšlo, "díky Bohu za to". Když si pomyslím, že se mi to místo předtím vůbec nelíbílo a chtěla jsem do osvětleného davu před bránu, bála jsem se, že až k nám na konec nikdy nedojdou, protože je buď holky umačkají, nebo se něco začne dít a ochranka je odvolá, ale naštěstí tam byli samý rozumný lidi.
Ale zpátky k Billovi. Zpíval prostě jako profík, alespoň to tak vypadalo, protože slyšet toho moc nebylo. I když jsme křičeli s ním, neslyšeli jsme ani sebe, natož jeho. Četla jsem nějaké zvěsti o tom, že nezpíval nejlíp, nevěnovala jsem tomu moc pozornosti. Pak jsem slyšela záznam na Óčku a byla jsem trošku zaskočená. Zpěvu z CD to moc podobný nebylo, přeskakovl mu hlas, byla jiná intonace i frázování. No to teda nevím co si o tom mám myslet?!? Pak jsem viděla záznam z T-music, který byl o 180´ jiný. Nevím, jestli to upravovali, nebo jestli má momentálně nejtěžší fázi mutování, nebo neumí zpívat a CD je zmixovaný (což je blbost, protože pak by namixovali každýho i mně a to je nějaká hrůza), takže něco umět musí. A jestli se nemůže takhle na svůj hlas díky mutaci spolehnout a vyleze na pódium, tak je u mně frajer, že do toho jde a není doma zalezlý půl roku, až to přejde. Každopádně už se klepu na pořádnej koncík a na nový CD.
Při rozhovorech, když se jich ptali na holky, nevím, jestli je to náhoda, ale obrátil se na Georga a Toma, on sám co jsem si všimla se k tomu nikdy nevyjadřoval. Je pravda, že kluci jsou na to experti profláklí. Ale stejně mně tak napadá a nemůžu si odpustit to sem nenapsat... že říká, že na pravou lásku si počká, holky na autogramiádě ho moc neberou, maluje si oči, lakuje nehty, věnuje se hodně vlasům a má spíš holčičí účes. Kdysi zpíval v sukni, prostě mně tak napadá, ale ne, že mně zabijete, je to jen úvaha a asi nejsem sama, kdo o tom zauvažoval, vzhledem k tomu, že říkal v jednom rozhovoru, že si všechno moc bere, že mu občas říkali "citlivka" tak mně napadá, jestli je to u kluka normální, jestli to je image, nebo jestli není opravdu trochu zvláštní, neříkám, že na kluky (to určo ne), ale třeba ho ty proměny baví a má sklony k transvestismu. Teď mi asi dáte :o()., ale napsala jsem to, protože už mně to několikrát napadlo a taky proto, že se mně na to pár lidí už ptalo, tak mně jen zajímají Vaše názory. Jinak svatosvatě prohlašuji, že ho beru jaký je, se vším všudy, protože je to prostě Bill - originál nad originály, taková mužská Mona Lisa.

Vzkazy pro Jinny / Messages for Jinny (blog´s owner)

14. dubna 2006 v 16:43 Vzkazy pro mě
If you have some questions, or comment, please write this down, I will shure read them and answer.
Pakliže máte nějaké dotazy, či postřehy, pište je sem, tady je určitě vždycinky najdu a odpovím.
Papiky Jinny

Vzkazy od TH / Messages from TH

14. dubna 2006 v 16:31 Odpovědi od TH
HI, "TH", THIS SPACE IS ABSOLUTELY SPECIALLY JUST FOR YOU, YOU CAN WRITE WHAT YOU WANT :o)). Messages from your fun club are in section: "messages for TH". There is also my small message for you.
Thank you a lot.
Jinny
Doufám, že se nenajde vtipálek, co by sem něco vpisoval.
a znovu:
Doufám, že se nenajde vtipálek, co by sem něco vpisoval.

Vzkazíky pro kluky / Messages for TH

14. dubna 2006 v 16:15 Vzkazy pro TH
WELCOME: BILL, TOM, GUSTAV & GEORG. First of all, let me thank you for visiting this blog. I would like to wish you all the best in your lives and good luck in your professional music way.
This space is specially FOR YOU. You can find here messages from your FUN CLUB. We will all very happy to read from you, about your perceptions you had during few hours in Prague.
Thank you one more time.
Jinny
(nejsem překladatelka, jestli najdete chyby, buďte tolerantní)
Ahojky, jak jste si jistě přečetli, tak jsem dala při pražské autogramiádě Billovi vizitku s odkazem na tento blog.
(Proto také motto v angličtině, jako uvítací zdravice, byla mnohem přívětivější a delší, jenže je omezení pouze 255 znaků, takže tohle je to hnusné a okleštěné co zbylo, proto také názvy rubryk dvojjazyčně, aby se zde případně orientovali, pokud se dostaví :o)) ).
Považuji za naprosto nezbytné, dát semka prostor pro vzkazy, které máte, protože MOŽNÁ, se sem podívá třeba z nudy, nebo z řízení jeho 6. smyslem. Každopádně je to možná jediný český blog, kde je naděje, že by Vaše vzkazy mohli číst. Samozřejmě vzkazíky pro všechny.
JAK NA TO: pište německy, nebo anglicky.
Nemá smysl, aby tu bylo něco čemu nebudou rozumět, aby nemuseli hledat kde je vzkaz, kterému porozumí - to jistě chápete, to je rozumný ne.
Co tady nechci jsou sprostý výrazy a nadávky. V angl. to po Vás zkontroluju, v něm. udělám občas namátkový výběr a přeložím to, takový příspěvek pak bude smazán.
Takže pište, tvořte, realizujte se, možná třeba právě Vaše řádky budou jejich oči číst.
Hodně štěstí

FOTKY Z KONCERTU 11.4. V PRAZE

12. dubna 2006 v 18:11 KONCERT PRAG 11.4.2006
Tak habych to osamělejm duším, co byly včera doma přiblížila, aby měly o čem snít a nebyly smutný:
Před Futurem bylo docela málo lidí, cca 150-250, převážně holek :o).
Kluci přijeli cca v 18.15 v černém tranzitovém Mercedesu s tmavými skly. Skrz sluníčko bylo trošku dovnitř vidět, takže jsem zahlídla něco a la Billův rozcuch.
Zajeli za vrata, zastavili jim přímo před vchodem. Kluci vyskákali z tranzitu, někdo měl to štěstí a zahlídl je, já bohužel ne. Místo jakékoliv zdravice či zamávání odešli okamžitě do klubu.
V tu chvíli (již trošku zmrzlá) jsem ztrácela veškerý naděje, že je vůbec ten den uvidím ( a jak to pak pěkně dopadlo :o)) ).
Čekali jsme dál a bavili se s ochrankou.......
Jedna z organizátorek přinesla svým 3 kamarádkám lístky a polohlasně se zmínila, že lístky dole ještě mají a přinesou je za 5 minut WOW WOW WOW. Naprostý štěstí a doufání.
Přinesli je za hodinu. Mezitím se spousta holek šla vyčůrat, nebo projít, takže se trochu uvolnilo, my jsme se ze svých pozic nehly, dál jsme se opíraly se Suzzy o zábrany přímo před vchodem. Někteří ochrankáři si dělali ze zvláště mladých a uječených fanynek docela nepěknou legraci (podávali jim ruce s tím, že předtím se zdravili s klukama a ti měli zpocené dlaně, že se jako kapela stejně do 1/2 roku rozpadnou, docela je trápili), tak jsme se snažili je krotit. Natáčela tam jakási slovenská televize, tak nás taky zvěčnili. Ptali se jestli jim zazpíváme nějaký song TH a co bychom všechno pro ně udělali - to jsem odmítla komentovat.
Pak přišla paní s lístkama (zelené pásky na ruku), okamžitě se na ni vrhl dav, který div neposunul zábranu. Paní se lekla a začala couvat. Už už jsem šahala po lístku, ale utekla mi. Pak se oklepala a přistoupila znovu blíž, s tím samým lístkem. Na nic jsem nečekala, věděla jsem, že jestli nedostanu tenhle, nedostanu žádný. Nevím jak, ale nějak se mi podařilo vyskočit a naklonit se nad zábranu tak, že jsem jí ho téměr vytrhla. Tiskla jsem ho v dlani a strašně se bála, že mi ho někdo vyrve a ukradne. Omlouvala jsem se Suzzy a běžela k hlavnímu vchodu, odkud měli pouštět. Kontrolovali na 3 místech, ale velice sporadicky, ukázala jsem jen malinký kousek pásku. Kdybych měla cokoliv zeleného, asi bych prošla. Maskovala jsem foťák do kalhot (jak mi v rychlosti poradil manžel po telefonu, když jsem mu volala tu novinu, že mám lístek a jdu DOVNITŘ), nicméně je nekontrolovali a neodebírali.
Dole už byl docela dav. Narazila jsem na Janu, která se se mnou bavila u zábran. Dali jsme si pití a kuly plány, jak se třes těch 12 řad holek dostat dopředu. Ať jsme to zkoušely z kterýkoliv strany každý nás odpálkoval. Potom Jana požádala jednoho velkého kluka, že přes něj nevidí, tak jsme se posunuly (tímto bych jí chtěla poděkovat, protože jinak by jsme se tak blízko nedostaly a nemohli dát vzniknout těm pár fotkám.) Dav se začal vlnit, hulákat a my pomalu jak zrnka písku propadávaly blíž k pódiu. Zastavily jsme se až o 2 novináře, kteří viseli na zábraně vepředu. Bohužel, ti už nikam neuhnuli.
Mezitím přišel Bouček z T-music a uváděl je, pěl na ně ódy nebeský, jak vedou v hitparádách a že koncert je pro přátele, tudíž pro nás - to mně pobavilo a dojalo zároveň, vždyž nikdo z nich neví, že existujeme.
Potěšil nás tím, že po koncíku bude autogramiáda, kde se na každého dostane a že bude tento rok OFICIÁLNÍ KONCERT, z jistých zdrojů to bude prý v červenci.
Zhasla světla a přišel nějaký kitarista, chvilku to tam klukům ladil a pak z ničeho nic, koukám, stojí tam TOM, a támhle je Gustav, George je také na místě a kdopak nám to přibíhá v bílém tričku BILLLLLL.
Začali tuším písničkou Schrei. Byli skvělí. Fotila jsem o 106, chvílema jsem na Billa vůbec neviděla přes les rukou (dav se pěkně vlnil). Dala jsem foťák nahoru, najela si na něj zoomem a sledovala ho ve foťáku --- labůžo. Pořád jsme s Janou hoblovaly zadky těm dvou fotografům, jak jsme skákaly. Oni mi pořád kazilo focení, tak jsem se s tím jedním sladila. Říkala jsem si, profík z Brava ví kdy fotit, budu fotit s ním a navíc stojí klidně, když fotí, tak mám šanci něco blejsknout. Kvalita fotek není nic moc díky kouři a světelným efektům, ale jsem ráda i za ně.
Chvílema jsem zjistila, že muziku vůbec nevnímám, že se jenom kochám a kochám.
Co se hudebního zážitku týká:
popravdě řečeno, CD, je CD, sál byl malý a trošku přezvučený, ze začátku nějaká ta vzba. Za co mně asi nebudete mít rády, ale chci to popravdě napsat : Bill nezpívá tak dobře, jako na CD. Má sice starší a hlubší hlas, ale buď tam byl hluk, nebo je na CD upravený, asi určitě, to jsem napsala naivně. Jen chci říct, že po hudební stránce, vy co jste byli doma s walkmanem jste o nic nepřišly. Taky jsem to pozorovala již na jednom videu, které jsem viděla. Ale co, koncík je jen jednou a jde tam především o atmosféru, kvalitní muziku si člověk pustí v klídku ve vaně.
Co se vizuelního zážitku týče:
nejvíc jsem čubrněla na Billa, proto taky tolik jeho fotek. Gustav nebyl moc vidět, Georg byl docela svalovec a užíval si to s kytarou. Tom se pořád gebil jak malej diblík, uculoval se do publika, chíli prožíval hraní (chvíli hrál k nám čelem, chvíli zády atd.), Bill se k němu jednou přitulil a vypadali jako "teplí bratři" :o)) legrace.
Bill byl přesně takový, jako na záznamech koncertů. Díval se plošně do davu, neřekla bych, že vyhledával přímo jednotlivé oční kontakty :o(, nakláněl se k fanynkám na tu i onu stranu :o). V tu chvíli jsem jen zírala, teprve, když se odkláněl mi došlo, že bych taky měla fotit - pro Vás, takže tuhle fotku mám jen 1.
Poletoval ze strany na stranu, dělal "xichty", řval, že mu byl vidět piercing (viz foto). Prostě zážitek.
Po každé písničce jako snad jediný pil. Za každou poděkoval anglicky, ale pak začal vždycky povídat němceky, tady bohužel nemůžu sloužit, ajnšto jsem se omylem dala před 10- ti lety na francouzštinu. Tak se dívejte v sobutu na T-music, snad to tam bude.
Kluci hráli cca 5 písniček, Schrei, Durch der monsun, Freunde bleiben, Rette Mich, tu další si nepamatuju, nemůžu si vzpomenout, jak jsem byla v transu - sorry.
Skákaly jsme s Janou jako o život.
Najednou Bill zvedl ruce, rozloučil se a odcházel, Georg s Gustavem ani nevím jak tam najednou nebyli, poslední se loučil Tomík, tím svým miloučkým úsměvem. Je fakt zlatíčko, stál tam docela dlouho, aby si to holky užily.
A najednou byl konec. Vzali jsme to s kamarádkou úprkem ven, aby jsme měli nějaké pěkné místo na ulovení podpisu a nějaké té fotečky zblízka. To se také povedlo, sledujte článek Autogramiáda po koncertě 11.4. v Praze.
Je tam popis toho, co jsme s nimi stačili prohodit, a hlavně, fotečky pěkně zblízka, jak jsem Vám je slibovala. Není jich moc, trošku pochopení, byl to opravdu fofr.
Byl to skvělý zážitek, po utogramiádě, když odjeli jsem se cítíla zase jako 17-ti letá holka, která viděla toho kluka, ze 4. ročníku co se jí tak líbí :o>>>>>>
Naprostá bomba, byly jsme tak plný dojmů, že jsme musely jít se Suzzy a Janou na víno. Porovnávaly jsme podpisy, valily na sebe překotně vodopád dojmů atd atd.
VŠEM BYCH VÁM TO MOC PŘÁLA ZAŽÍT, BYLO TO PROSTĚ SKVĚLÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ.
Snad se mi podařilo, alespoň trošku Vám to přiblížit.
Taky bych chtěla poděkovat tomu nahoře, že dal, abych chytila ten lístek -díky budu teď pořád hodná :o)
A TADY JSOU FOTEČKY:
UŽIJTE SI JE:
Jen se chci omluvit za kvalitu, nedovedete si představit, jaký tam byly pro fotografy podmínky (světelný efekty, protisvětla, les rukou před váma, strkající dav, docela časté vypouštění kouřových efektů - to mělo největší vliv a v neposlední řadě, VÝBORNÁ, ale pěkně NEPOSEDNÁ, kapela), vím, že nejsou nic moc ( ty z venku už jsou v normální kvalitě), ale jsem ráda i za ně.......
Čekáme, čekáme ....a doufáme, že zahlídneme alespoň jejich rukáv....
Je to tady, černý velký Mercedes skrývá 4 úžasný osůbky, který se nám snad ukáží, sluníčko prosvěcuje čená skla akorát na Billův "rozcuch".....
A najednou stáli před námi...
Rozjeli to sice na malém prostoru, ale ve velkém stylu....
No nejni sladkej jako cumel? Jak to miloušce prožívá?
Byl to hukot, až z toho Billovi stály vlasy :o)))
Tak už zase pádím na bus. Zbytek fotek zítra, budou už snad v lepší kvalitě. Docela jsem překvapená, jak jsou zamlžený. No holt nemám profi blesk. Tak snad Vás i tak potěší.
Pa pa J
14.4. Jsem tu, uškudlila jsem chvilinku času, tak Vás zdravím a jdu honem vložit pár foteček, byla by to škoda, schovávat je v pc - no ne?
Takhle hezkýho dikobraza jsem v životě ještě neviděla, mnooo posuďte sami.....
Zpíval, div z něj plíce nevypadly .... :o))
Byl rychlý jako rys, zaměřila jsem pěknou kompozici, ale než ho foťák zaostřil, už byl o metr jinde, tak je vůbec s podivem, že ho na fotkách mám, že tam nemám jenom tyč od mikrofonu.....ha ha ha
Tuším, že tohle bylo u Rette mich, krásně procítěně máchal ručičkou.....jóó to byl zážiteček....to se nedá vypovědít....
Vždyť to říkám, máchal s ní jako o život .....
K tomu nevím co dodat, snad jen, že jsme byly všechny na měkko .......
Dává do toho všechno, zpívání ho baví, naplňuje, je to jeho osud........
:o)))))))))))))))
No, to snad neni na nás osobně!!!!! Billíku, Billíku,
Báli jsme se, že nás sní samou láskou a doufali, že nám hóóóóóóópne do náruče......to by byl mazec.....asi by živý nevylezl......
I piercing nám ukázal, takový to bylo zlatíčko.....
Jůůůůůůůůůůů, ty očička.....jako šelmička.....
Skoro svatej......
Kolik, že si nás vezmeš na pokoj?????
Jo tři, tak to jo...... :o))
Se cejtil co? :o))))
Ještě, že jsem v první řadě.....
Přemýšlela jsem, zda sem tuto dát, ale když už je na světě... tak Vás nechci připravit o žádný detail, alespoň vidíte Gustu, jak nám ukazoval zadek :o))..... taky pěkný
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁchchchchchchchjóóóóóóóó, přoč je před námi ta kovová zábrana, já chci blííííííííííííííííž....blííííííííííííííííž...blíííííííííííííííííž....a ještě o kousínek blííííííííííííííž.....
To je siluetka co? A ta sedací část......a ty ležérně oblečný kalholy ... ach jo, zpátky do reality, nebo se tu rozplynu....
Co co co je, co ta zvedlá ruka, to už přece není konec.......přece se neloučí.....
.... ale nééééééééééééééééé, to nemyslí vážně, přece ještě chvilku, alespoň maličkou,
i foťák mi slzí, podívejte na ten výsledek......
.....tak brácha už taky .... Gustav zmizel ani nevím kdy a jak, Georg přistupuje k první řadě, prý někomu podává ruku..... a Tom hází něco malého do publika, možná trsátko ??? nevím.....
A najednou je konec, pódium prázdné, nikde ani kousínek po Tokio Hotel, jen zbytky mlhy, která ještě před chviličkou obklopovala jejich těla, nějaký technik už vytahuje konektory ze zesilovače.....
Bylo to KRÁTKÝ, ALE KRÁSNÝ....už je to nostalgie...... utíkáme ven na autogramiádu..........

Na co se můžete těšit

12. dubna 2006 v 14:02 KONCERT PRAG 11.4.2006
Ještě Vás čekají:
- spousty fotek z koncertu (malá ochutnávka jich v článku Koncert11.4. photos and comments)
- komentář jaké to bylo, jak to probíhalo a co se konkrétně dělo
- komentář jací kluci byli a jak se chovali
Takže se sem zase brzy jukněte.
A NA CO SE DO TÉ DOBY MŮŽETE DOOPRAVDY TĚŠIT JE OFICIÁLNÍ KONCERT JEĚŠTĚ V ROCE 2006. - potvrzeno včera na koncertě - juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
- a ještě trošičku se můžete těšit na to, že je jistá malá pravděpodobnost, že by se sem BILL mohl podívat, něco napsat, nebo případně napsat na můj mail, což bych sem okamžitě kopírovala.
Má totiž od včerejška adresu tohoto webu jistě dobře schovanou, někde u srdíčka (proto alespoň názvy rubrik dávám do angličtiny, haby se tu orientoval, nebo skoukne alespoň fotky a uvidíme dál, možná mu tu vymyslím nějaký vzkazník, naděje umírá poslední)
špión Jinny

článek

12. dubna 2006 v 11:23 FOTA ZBLÍZKA - autogramiáda 11.4.2006
Zdárek lidičky, tady je pokráčko druhé návštěvy.
Pak kluci chtěli vidět fotky, takže viděli následující:

INTERVIEW S KLUKAMA PŘI AUTOGRAMIÁDĚ

12.4. 2006, 11.22
Autogramiáda byla venku, dostalo se opravdu na všechny. Před bránou, kudy vyšli byl dav ječících fanynek, nasvícení, tlačenice. Nic pro nás. Stouply jste si s kamarádkou téměř na konec, kde šly zábrany až k budově. Kluci uličkou postupovali a když se dostali k nám, do úplně jiné, intimnější atmosféry ( přítmí, nikdo nekřičel) tak jsme měly spoustu času si s nimi povídat. Usmívali se, rozdávali podpisy, dál už byla jen zeď, neměli kam postupovat, takže se u nás všichni sešli a povídali jsme si, dotýkali se jich......uuuummm. Proto máme pár exkluzivních foteček, kdy nám kluci ochotně pózovali. Šli v pořadí: Tom, Gustav, Georg, Bill (to nejlepší na konec).
INTERVIEW:
Tady je torzo rozhovoru, na který byl čas: (btw - kluci umí velice dobře anglicky, dobře rozumí a pohotově odpovídají, i když na těžší slovíčka nedošlo, byl to pěkný kvapík).
Skvělej, milej, vysmátej Tomík jenom pro Vás.
Jinny: Ahoj Tome, vítám tě, dal by jsi mi prosím podpis tady na ten papír?
Tom: Ale samozřejmě, rád. (milý úsměv)
Jinny: Díky.
... Tom pokračuje potěšit další fanynky...
Jinny: Ahoj Gustave, měli jste skvělý koncert, moc sem si ho užila.
Gustav: To jsem rád, že se ti líbil a že jste se bavili.
Jinny: Mohla bych si tě vyfotit?
Gustav: Ale beze všeho.
..... poodstupuje a trpělivě čeká, než ho můj foťák zaostří a pořádně zpraží bleskem ......
..... směje se a je úplně v pohodě, mocinky trpělivý, mocinky roztomilý, rozený showman ....
Jinny: Děkuju.
Gustav: Rádo se stalo :o) BIG SMILE SPECIALLY FOR ME
Georg: fanynkám Georga se tuze omlouvám, ale vzhledem k tomu, že hned za ním šel Bill, musela jsem ho vynechat, abych měla víc fotek Billa :o)).
Jinny: Můžeš se mi podepsat?
Georg: Samo
Jinny: Díky
Georg: Rádo se stalo.
...sorry, Bill už se blížil, tak jsem to musela vzít stručně ....
ZLATÝ HŘEB VEČERA JE TADY .... podlamují se mi kolena, skoro nedýchám, připadám si nejmenší na celém světě, ale moc šťastná
...je blíž a blíž...
...je to tady, je jenom můj a chystá se mi podesat....aaaaaa
... kuk na mně, podepisuje se mi, dotýkáme se, je tak blízko, že cítím jeho dech, dělí nás jenom úzká kovová zábrana o kterou se opíráme každý z jedné strany, blíž už mu nikdy nebudu ....voňavku žádnou necítím a i kdyby jí měl, stejně bych jí nevnímala, hltám každý čtevereční centimetr jeho obličeje, ruky, těla, tomu se říká ráj na zemi....
... voi la... je to tady, to na co jsem celý večer čekala se splnilo, pohled, který v tu chvíli patřil jenom mně byl tady a já měla tu možnost ho zachytit .... vděk, úleva, euforie, štěstí ... ještě stále ho mám, ještě chviličku bude jen můj...
Bill se blížil velice rychle.
Jinny: Ahoj Bille, vítám tě v Praze, je skvělé, že jsi tady.
Bill: Taky jsem rád (úsměv)
Jinny: Podepíšeš se mi prosím?
Bill: Ano ukaž kam?
...podávám mu papír ... načmáře svůj nečitelný podpis, vrací mi ho a dívá se mi při tom do očí...
Jinny: Děkuju, jsi moc hodný, moc to pro mně znamená.
Bill: Není vůbec zač.
... podávám mu ruku těsně před jeho hrudník, zlomek vteřiny se chová rozpačitě a pak pokládá svojí ruku do mé a tiskne ji (nijak moc silně, ale přece), cítila jsem měkou rukavici a za ní hned jeho tenké prsty...
Jinny: Mohla bych si tě vyfotit?
Bill: Určitě, nehýbe se a věnuje mi jeden dlouhý pohled.
... fotím...
...usměje se, otáčí se, a jde dál ...
Jinny: Bille, ještě pro tebe něco mám.
... otáčí se a vrací se zpátky.... podávám mu vizitku, kterou jsem načmárala na druhou stranu vizitky jazykové školy (svojí u sebe nemám, hlavně, že jich mám ve stole ke stovce), je na ní jméno, telefon, co dělám za práci, odkaz na tento web, uvítání pro ně v Praze a malá malůvka.... bere ji do ruky, prohlíží si jí, otáčí ji (oboustrannou vizitku asi ještě neviděl), schovává ji v dlani s ostatními papírky co dostal....
Bill: děkuju
Jinny: já děkuju
...věnuje se holce vedle, nicméně z něj nespouštím oči, dotýkám se ho na rameni - pohladím si jeho bílou bundu, naposledy, pro štěstí, na památku ...(byla móóóc jemňoučká).
Ještě chviličku zůstávají, pár úsměvů, prohlíží si nás a pak všichni odchází uličkou zpátky, nastupují do velkého čermého mercedesu půjčeného na www.vip.cz, mávají a mizí za černými skly.
Je něco před 22 hodinou.
Ochranka bourá zábrany, všechny fanoušky vyhazuje na druhou stranu. Já zůstávám stát na květníku. Jelikož jsem se s ochrankou předtím již skamarádila, nechávají mně tam, jen se ptají, jestli se nebudu vrhat pod kola, říkám, že už snad poznali, že jsem rozumná. Čekáme, nakládá se aparatura, kluci odjíždí. Auto vyjíždí těsně okolo mně, tím, že stojím na květníku jsem dostatečně vysoko a blízko, téměř se dotýkám skla, posílám vzdušné polibky a mávám, vevnitř vidím mávající ruce, jen nevím čí přesně jsou, skla jsou moc tmavá, je skoro tma. Je mi moc fajn.... kluci odjíždí do nějakého pražského hotelu neznámo kam.....
Někdo říkal, že tam s nimi byla i jejich mamka, že jim byla tak podobná, že se to nedalo přehlédnout, nicméně jsem měla oči jen pro ně, tak to předávám jen jako informaci z druhé ruky.
.
.
A komentáře k tomu?
Georg byl zklamaný, že jeho jsem nevyfotila a Bill se zase vůbec nedivil, že je to samý on!
Tomíno prohlašoval, že jeho fotky jsou "super" (on se chválí rád, ale myslím, že je to jen na oko, pro legraci :o) ).
A chudák Gustav bědoval, co to má za pleť…….ale jeho fotka se mi líbí nejvíce, je úžasně upřímná.
Pak jsem ještě posílala nějaké fotky z koncíku dodatečně, ty si na blogu prohlédněte sami, nad některými (páč jsem fotila výhradně jeho) kroutil Bill hlavou, co že to dělá za grimasy…..
Najdete je vlevo nahoře v menu: Koncík v Praze / Fotky z koncertu v Praze.
Ptala jsem se na tu vizitku, jestli si Bill "náhodou" nezvpomene. Tak nevím, jestli je takový grant, nebo má takového pamatováka, ale vzkázal, že prý si "nějakou" vizitku pamatuje, ale, že bohužel neví, kde skončila (tak to já Ti Bille řeknu naprosto přesně…..skončila v koši :o), ale to nevadí, nemusíš se vůbec omlouvat, s tím se počítalo;o) ). Prý si to pamatoval proto, že většinou dostává pozvání na strávení noci, ne "jen" vizitku…..prý ho to udivilo :o)). Klobouk dolů, má pamatováka….
Takže druhou návštěvu jsme úspěšně přestáli.
Konec 3 části.
Páčko
Jinny

PODPISY a vstupenka

12. dubna 2006 v 10:28 KONCERT PRAG 11.4.2006
A tady jsou, pár fotešek, jak vypadala vstupenka-nevstupenka, ten kouzelný pásek, který nás dostal ke klukům tak blízko, pro který jsem skočila přímo lvím skokem a který, kdyby člověk vědíl jak bude vypadat, mohl ho vyrobit sám, protože moc nekontrolovali, ukázala jsem jen kousíček zeleného pásku, takže kdybych měla cokoliv zeleného, prošla bych.
Žůžový, vlastnoruční podpisky jenom pro Vás: zleva doprava: Bill, Gustav, Tom, Georg.
Ještě podpisky: zleva (horem): Georg, Tom, Gustav, Bill,